1

Gol na otwarcie i zamknięcie meczu +1, +94

0

Hahahahahahahahhaahhahahahahahahahahah

0

Z Sevillą wygrywaliśmy 2-0 nie wystarczyło to, bo mecz zakończył się 2-2 a wcale nas tak nie cisneli

0

Tak gra drużyna która wygra potrójną koronę

5

19 gol Suareza w sezonie, 92 gol tercetu MSN

0

Coś widzę napięta atmosfera panuje na naszej stronie. Czytam komentarze, a duża część zablokowana... mam nadzieje że o 18 wszystkich ogarnie sielanka

0

Tak jak MARCA i AS że chce do Realu.

3

No i dobrze! Z tak statyczną grą to nawet Ronaldinho w wieku 35 lat dałby więcej pożytku niż Montoya swoimi podatkami do tył i w bok wszystkie te akcje nic nie wynosiły do gry. Po prostu jestem w szoku ze taki zawodnik na transfermarkt jest wart 12 mln. To że udało mu się trafić na treningu do kosza z 25m z nogi nie czyni go piłkarza klasy światowej. I pomyślcie skoro Montoya NIC nie wnosi do gry z przodu tylko w obronie, to chyba bardziej opłacalne było by postawienie Bartry na PO. Bo jest bardziej skuteczny w obronie, groźniejszy w powietrzu. A w ataku jest bardziej skuteczny od Martina.

0

Uwielbiam oglądać taką drużynę. 136 goli w dotychczasowych rozgrywkach, to na pewno cieszy oko każdego kibica.

1

Trochę się obawiam o dzisiejszy mecz. Teraz jesteśmy w "raju" bo mamy ogromne szanse na 3 trofea. Jak przegramy z Valencia to będzie dla nas ogromny cios. Do spotkania piłkarze muszą podejść jak do finału. Remis ani porażka nie wchodzą w grę. Dziś wszystko zależy od m.in Bravo, Pique, Matieu, Busquedsa, Messiego, Suareza i Neymara to oni są filtrami tej drużyny. Dziś tylko 3pkt

0

Ja bym ten "manewr" powtórzył za kilkanaście meczów. Akcja wiązała się z ogromnym ryzykiem, wystarczy żeby jakiś zawodnik drużyny przeciwnej przyją piłkę i podał do kolegi który jest tuż obok lecz stoi bardziej cofniety. Wtedy to mogło by się zamienić w sytuacje 100% ową.

0

Hahahah to tylko plotki, ale jeśli faktycznie ktoś w zarządzie Bayernu myśli o zwolnieniu Pepa. To okazał by się strasznym głupcem. I kto niby miał przyjść w jego miejsce? Pellegrini? A może nawet Klopp?? No błagam... Pep do doskonały trener, ale mimo to że jest świetnym trenem i ma świetnych zawodników. To w Europie jest wiele Gigantów takich jak Real, Barca, Chelsea czy United (tak wiem mówicie sobie że co kur*a?!, ale United w przyszłym sezonie będzie w LM. I ma dużo kasy na transfery. Ten zespół jest, był i będzie gigantem) wracając do tematu to chciałem powiedzieć że choćby trener jak i drużyna byli nw jak dobrzy to w Europie zawsze ktoś może lub jest lepszym. Np. Bayern gra w Bundeslidze wspaniałe. Ale w LM są drużyny lepsze od niego. I to jest powód do zwolnienia trenera?! Równie dobrze można by się pozbyć Mourinho z chelsea bo odpadli w 1/8

0

Do Ciuus
Masz na m Atletico? tego "ligowego średniaka" które aktualnie jest mistrzem Hiszpanii? A w obecnej kampanii zajmuje 3 miesiące. To jest średniak? Obiektywizm poziom: gimnazjum

0

No co? :) lubię tą drużynę, lubię Beniteza Higuaina i Callejoń

1

Cóż. Mam nadzieje że masz rację. Jednak będę wściekły jak finał zakończy się serią rzutów karnych po bezbramkowym remisie między drużynami (powiedzmy) dipno- Dynamo Moskwa

0

Sam nie wiem :)

1

Kupiłem sobie razem z bratem bilety na finał Ligi Europy. I zdałem sobie sprawę z tego, że wszyscy śmiejemy się z drużyn l. Angielskiej, a tak naprawdę to każdy trochę jednak żałuje że nie będzie takich drużyn jak Liverpool czy Tottemham. Bo to drużyny powiedzmy, że światowego formatu. A jak znam życie to w finale zagra jakieś dynamo czy torpedo czy ch*j wie co. I potem idź na taki mecz :c. Liczę na Neapoli i Seville. fajnie by się oglądało mecz z udziałem jednej z tych drużyn

0

W sezonie 13/14 BBC
Ronaldo 51 goli 19 asyst
Bale

3

Suarez, Messi i Neymar 14/15 w dotychczasowych rozgrywkach:
Suarez- 18 goli 15 asyst, 33 spotkania
Messi- 45 goli 26 asyst 45 spotkań
Neymar- 28 goli 9 asyst 39 spotkań
91 goli dziękuję do widzenia.
Ps. Szybkiego powrotu do zdrowia i formy dla Iniesty

2

To się okaże po latach ;) narazie za wcześnie

4

Widać że chlopaki się lubią. Suarez ociera łzy szczęścia Neymarowi :D

0

Czy będzie Czwarty gol w czwartym meczu? ! My już znamy odpowiedź na to pytanie

4

Olać kibiców Realu, Suarez na fuksie, Barca na farcie, Messi na sterydach. Będzie manita w półfinale, real rozgromi Barce. Ahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahahahahahhaha Nie będę się wysilał bo szkoda słów i tak nie dotrze do pustych głów kibiców realu. Ale wiem jedno- ktoś tu ma ból dupy. Hala dzieci

5

Nie rozumiem jak kibice realu piszą, że Barce rozwalą w finale bądź w półfinale, skoro nawet nie wyjadą z 1/4 no jak?????

0

Hahahah na serio ktoś tak napisał -,- jprdl Hahahhahaha real skończy na 1/4 choć nie wiem jak udało im się wydostać z 1/8

0

Szkoda mi Leo, achhhh gdyby nie ten słupek ;) powinien się oglądać za plecy bo Suarez go dogania w LM w liczbie strzelonych bramek ;)

0

SiuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaarrrrrreeeeeeezzZzz

0

Odrób lekcje. ..

0

Chciałbym, żeby Leo zagrał takie spotkanie jak z City na Camp Nou. Bez kompleksów tyle że z przynajmniej jednym golem. Bądźmy realistami 3 bramki dla Messiego to za dużo. Ale to on rozdaje karty. I mam nadzieje że zamknie mi twarz. I pokaże swoją najlepszą wersje.

1

Nie ma chu#a Matieu za Mascherano. Koniec kropka i bez dyskusji. Jak Mascherano ma kryć Cavaniego który jest o głowę wyższy?! Wydaje mi się że PSG będzie głównie stwarzało groźne sytuacje w powietrzu. A w powietrzu to tylko i wyłącznie (Rudy)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?