Mam deja vu. A co do pomysłu, to on zwyczajnie nie przejdzie. Czy my kibice barcy chcielibyśmy oglądać tryumf Realu na camp nou? Nie sądzę tak samo kibice realu. Czy w Hiszpanii nie mają narodowego czy coś? Nie mogą tam zrobić? A zresztą ten stadion w Walencji ma około 55000 tys miejsc więc jak by nie było to bardzo dużo
Za 2 lata będzie kosztował 60 mln i będzie nie opłacalne kupić takiego zawodnika. Kupienie go w styczniu 2016 było by najlepszym rozwiązaniem. Jest w formie a jego cena rośnie, im szybciej go kupimy tym mniej zapłacimy
Stegen to dobry bramkarz , obronił karnego jednak pilka leciała idealnie obok niego więc nie miał jakiś większych problemów z wylapaniem jej. Natomiast interwencje Bravo byly dobre, bo rzucał się PRAWIE zawsze w dobrą stronę ale piłka leciała przy słupku co było nie do obrony. Więc myślę, że bravo również potrafi bronić karne jednak brakuje mu trochę wyczucia i szczęścia
Szczerze? To radził bym Ci poszukać jakiegoś angielskiego streamu. Na polskim będziesz oglądał pokaz slajdów. Ja wolę obejrzeć mecz niż słuchać komentatorów. Tak więc szukaj. Bo niedziela tuż tuż
Po 1. Na pewno szczęście przyda się również i nam
Po 2. Wydaje mi się, że RM jest najbardziej utytułowanym klubem Europy przez co uważa się go za najlepszego w historii (zdania są podzielone) jak uważa Benzema.
Po 3. Na pewno jesteśmy faworytami w tym spotkaniu. I choć Real nie jest w jakiejś najwyższej formie, to jednak gramy z REALEM a zdarzało się że z gorszymi klubami sobie nie radzilismy. Mam nadzieję, że Suarez i Neymar jakoś odnajdą "tą" najwyższą formę, bo o leo się nie boje. No cóż jestem pełen obaw jednak wierzę w nasz zespół i że wygramy pewnie.
Realowi nie pomoże nawet potrójne krycie na Messiego. Robił co chciał z zawodnikami City. Z piłkarzami Realu będzie tak samo. Tylko żeby jeszcze Ney i Luis potrafili z tego skorzystać. ..
Reprezentacja Hiszpanii ma swój najlepszy okres za sobą. Tego wyniku długo nie powtórzą. W latach 2007-2013 mieli w formie Casilasa, Ramosa, Xaviego, Busquedsa, Puyola, Inieste, Silve, Ville, Torresa. To były czasy :)
Statystyki Barcy od początku sezonu (bez pre-sezonu)
-36 wygranych meczów
- 3 remisy
- 5 porażek
To bardzo dobre statystyki, ale czy wystarczająco dobre na taki klub jak Barca?
Zgadamy się z tobą. Wszyscy śmieją się z Pellegriniego przez jego słowa "gdybyśmy" najlepsze w tym wszystkim jest to że 90% kibiców na tej stronie "gdybyśmy" wykorzystali te setki "było by" 10-0 i kto tu gdyba... jednak Pellegrini musiał się jakoś wytłumaczyć z porażki.
Zamiast kryć potrójne Ronaldo i Bale mogli by się skupić na Benzemie. Francuz wyjątkowo dobrze czuje się w spotkaniach Z Barcą. Z tego co wiem strzelił już 8 goli (prawdopodobnie) naszej drużynie. Jego obawiam się najbardziej... choć wiadomo, że jeśli nasi obrońcy się postarają to o BBR aż tak się nie obawiam.
Nieważne na kogo trafimy czy będzie to słaby czy silny rywal. To liga Mistrzów żeby ją wygrać trzeba pokonywać potęgi, nie tylko zespoły nieco mniej groźne. Bayern, Real, PSG itd i tak na nich trafimy prędzej czy później. Nie można się obawiać trzeba walczyć.
Jak dla mnie to CR ma podania jak Montoya nie więcej niż 5m. Do przodu. Na ogół to pomacha nogami i odegra do tył. Cały geniusz CR-a. Co do wypowiedzi kibiców realu. To była jedynie prowokacja. Bo CR nigdy nie zagrał takiej piłki jaką zagrywa Messi kilka razy podczas meczu
Może i Messi jest kosmitą, ale Hart zagrał co najmniej tak jak by był humanoidalnym bezbłędnym robotem. Czego Ci szejkowie nie kupią za te petrodolary..
Powiem tak. Messi tak będzie obracał zawodnikami ManC w polu karnym, że albo strzeli im co najmniej gola. Albo będą zmuszeni go faulować. Potem Czerwo...Ukończyć mecz w jedynastu panie Pellegrini?
0
Mam deja vu. A co do pomysłu, to on zwyczajnie nie przejdzie. Czy my kibice barcy chcielibyśmy oglądać tryumf Realu na camp nou? Nie sądzę tak samo kibice realu. Czy w Hiszpanii nie mają narodowego czy coś? Nie mogą tam zrobić? A zresztą ten stadion w Walencji ma około 55000 tys miejsc więc jak by nie było to bardzo dużo
0
Dwa klasyki to zdecydowanie pojedynki Barcy z Realem i Messiego z Ronaldo.
0
Za 2 lata będzie kosztował 60 mln i będzie nie opłacalne kupić takiego zawodnika. Kupienie go w styczniu 2016 było by najlepszym rozwiązaniem. Jest w formie a jego cena rośnie, im szybciej go kupimy tym mniej zapłacimy
0
Stegen to dobry bramkarz , obronił karnego jednak pilka leciała idealnie obok niego więc nie miał jakiś większych problemów z wylapaniem jej. Natomiast interwencje Bravo byly dobre, bo rzucał się PRAWIE zawsze w dobrą stronę ale piłka leciała przy słupku co było nie do obrony. Więc myślę, że bravo również potrafi bronić karne jednak brakuje mu trochę wyczucia i szczęścia
1
Pilne: Użytkownik o nicku : adamt1996 Nigdy nie zagra nawet w 3 polskiej lidze ;)
0
Szczerze? To radził bym Ci poszukać jakiegoś angielskiego streamu. Na polskim będziesz oglądał pokaz slajdów. Ja wolę obejrzeć mecz niż słuchać komentatorów. Tak więc szukaj. Bo niedziela tuż tuż
0
Bayern ma w tym sezonie zdecydowanie za łatwo... jednak to bardzo dobry zespół, ale teraz kolej na nas!!!
0
Możliwe, jednak ja go dobrze wspominam...
0
Komentarz usunięty
0
Po 1. Na pewno szczęście przyda się również i nam
Po 2. Wydaje mi się, że RM jest najbardziej utytułowanym klubem Europy przez co uważa się go za najlepszego w historii (zdania są podzielone) jak uważa Benzema.
Po 3. Na pewno jesteśmy faworytami w tym spotkaniu. I choć Real nie jest w jakiejś najwyższej formie, to jednak gramy z REALEM a zdarzało się że z gorszymi klubami sobie nie radzilismy. Mam nadzieję, że Suarez i Neymar jakoś odnajdą "tą" najwyższą formę, bo o leo się nie boje. No cóż jestem pełen obaw jednak wierzę w nasz zespół i że wygramy pewnie.
0
Realowi nie pomoże nawet potrójne krycie na Messiego. Robił co chciał z zawodnikami City. Z piłkarzami Realu będzie tak samo. Tylko żeby jeszcze Ney i Luis potrafili z tego skorzystać. ..
0
Trochę szacunku. Każdy ma prawo do własnego wyboru -,-
0
Reprezentacja Hiszpanii ma swój najlepszy okres za sobą. Tego wyniku długo nie powtórzą. W latach 2007-2013 mieli w formie Casilasa, Ramosa, Xaviego, Busquedsa, Puyola, Inieste, Silve, Ville, Torresa. To były czasy :)
3
Masz w ogóle konto na rm.pl? Mam wrażenie jak byś był bardziej kibicem barcy niż realu. I czemu tu się tak dużo udzielasz a nie tam? :) wytłumacz
0
Statystyki Barcy od początku sezonu (bez pre-sezonu)
-36 wygranych meczów
- 3 remisy
- 5 porażek
To bardzo dobre statystyki, ale czy wystarczająco dobre na taki klub jak Barca?
0
Po wczorajszym meczu pomyślałem sobie, że na gwiazdkę chce dostać Harta. ★☆★Zaimponował mi... jednak dobrze mieć Stegena i Bravo
0
Zgadamy się z tobą. Wszyscy śmieją się z Pellegriniego przez jego słowa "gdybyśmy" najlepsze w tym wszystkim jest to że 90% kibiców na tej stronie "gdybyśmy" wykorzystali te setki "było by" 10-0 i kto tu gdyba... jednak Pellegrini musiał się jakoś wytłumaczyć z porażki.
0
Zamiast kryć potrójne Ronaldo i Bale mogli by się skupić na Benzemie. Francuz wyjątkowo dobrze czuje się w spotkaniach Z Barcą. Z tego co wiem strzelił już 8 goli (prawdopodobnie) naszej drużynie. Jego obawiam się najbardziej... choć wiadomo, że jeśli nasi obrońcy się postarają to o BBR aż tak się nie obawiam.
0
Nieważne na kogo trafimy czy będzie to słaby czy silny rywal. To liga Mistrzów żeby ją wygrać trzeba pokonywać potęgi, nie tylko zespoły nieco mniej groźne. Bayern, Real, PSG itd i tak na nich trafimy prędzej czy później. Nie można się obawiać trzeba walczyć.
1
Jak dla mnie to CR ma podania jak Montoya nie więcej niż 5m. Do przodu. Na ogół to pomacha nogami i odegra do tył. Cały geniusz CR-a. Co do wypowiedzi kibiców realu. To była jedynie prowokacja. Bo CR nigdy nie zagrał takiej piłki jaką zagrywa Messi kilka razy podczas meczu
2
No niestety takie mecze się zdarzają, rzadko ale się zdarzają.
5
Może i Messi jest kosmitą, ale Hart zagrał co najmniej tak jak by był humanoidalnym bezbłędnym robotem. Czego Ci szejkowie nie kupią za te petrodolary..
1
#Potwierdzone info
2
Jaaaaaa, już 40 min :/ taki spektakl mógłbym oglądać godzinami a tylko 50 min :/ zostało
1
Nasri powinien dostać w ryj. Jak nie umie przegrywać niech nie gra...
0
Messi slow-motion show!
0
Manchesterowi City życzę bezpiecznej drogi do domu ;)
1
Moim zdaniem City ma przeje#ane
5
Powiem tak. Messi tak będzie obracał zawodnikami ManC w polu karnym, że albo strzeli im co najmniej gola. Albo będą zmuszeni go faulować. Potem Czerwo...Ukończyć mecz w jedynastu panie Pellegrini?
-niewykonalne
0
Ale tu kibiców Arsenalu wow :)