0

Mam deja vu. A co do pomysłu, to on zwyczajnie nie przejdzie. Czy my kibice barcy chcielibyśmy oglądać tryumf Realu na camp nou? Nie sądzę tak samo kibice realu. Czy w Hiszpanii nie mają narodowego czy coś? Nie mogą tam zrobić? A zresztą ten stadion w Walencji ma około 55000 tys miejsc więc jak by nie było to bardzo dużo

0

Dwa klasyki to zdecydowanie pojedynki Barcy z Realem i Messiego z Ronaldo.

0

Za 2 lata będzie kosztował 60 mln i będzie nie opłacalne kupić takiego zawodnika. Kupienie go w styczniu 2016 było by najlepszym rozwiązaniem. Jest w formie a jego cena rośnie, im szybciej go kupimy tym mniej zapłacimy

0

Stegen to dobry bramkarz , obronił karnego jednak pilka leciała idealnie obok niego więc nie miał jakiś większych problemów z wylapaniem jej. Natomiast interwencje Bravo byly dobre, bo rzucał się PRAWIE zawsze w dobrą stronę ale piłka leciała przy słupku co było nie do obrony. Więc myślę, że bravo również potrafi bronić karne jednak brakuje mu trochę wyczucia i szczęścia

1

Pilne: Użytkownik o nicku : adamt1996 Nigdy nie zagra nawet w 3 polskiej lidze ;)

0

Szczerze? To radził bym Ci poszukać jakiegoś angielskiego streamu. Na polskim będziesz oglądał pokaz slajdów. Ja wolę obejrzeć mecz niż słuchać komentatorów. Tak więc szukaj. Bo niedziela tuż tuż

0

Bayern ma w tym sezonie zdecydowanie za łatwo... jednak to bardzo dobry zespół, ale teraz kolej na nas!!!

0

Możliwe, jednak ja go dobrze wspominam...

0

Komentarz usunięty

0

Po 1. Na pewno szczęście przyda się również i nam
Po 2. Wydaje mi się, że RM jest najbardziej utytułowanym klubem Europy przez co uważa się go za najlepszego w historii (zdania są podzielone) jak uważa Benzema.
Po 3. Na pewno jesteśmy faworytami w tym spotkaniu. I choć Real nie jest w jakiejś najwyższej formie, to jednak gramy z REALEM a zdarzało się że z gorszymi klubami sobie nie radzilismy. Mam nadzieję, że Suarez i Neymar jakoś odnajdą "tą" najwyższą formę, bo o leo się nie boje. No cóż jestem pełen obaw jednak wierzę w nasz zespół i że wygramy pewnie.

0

Realowi nie pomoże nawet potrójne krycie na Messiego. Robił co chciał z zawodnikami City. Z piłkarzami Realu będzie tak samo. Tylko żeby jeszcze Ney i Luis potrafili z tego skorzystać. ..

0

Trochę szacunku. Każdy ma prawo do własnego wyboru -,-

0

Reprezentacja Hiszpanii ma swój najlepszy okres za sobą. Tego wyniku długo nie powtórzą. W latach 2007-2013 mieli w formie Casilasa, Ramosa, Xaviego, Busquedsa, Puyola, Inieste, Silve, Ville, Torresa. To były czasy :)

3

Masz w ogóle konto na rm.pl? Mam wrażenie jak byś był bardziej kibicem barcy niż realu. I czemu tu się tak dużo udzielasz a nie tam? :) wytłumacz

0

Statystyki Barcy od początku sezonu (bez pre-sezonu)
-36 wygranych meczów
- 3 remisy
- 5 porażek
To bardzo dobre statystyki, ale czy wystarczająco dobre na taki klub jak Barca?

0

Po wczorajszym meczu pomyślałem sobie, że na gwiazdkę chce dostać Harta. ★☆★Zaimponował mi... jednak dobrze mieć Stegena i Bravo

0

Zgadamy się z tobą. Wszyscy śmieją się z Pellegriniego przez jego słowa "gdybyśmy" najlepsze w tym wszystkim jest to że 90% kibiców na tej stronie "gdybyśmy" wykorzystali te setki "było by" 10-0 i kto tu gdyba... jednak Pellegrini musiał się jakoś wytłumaczyć z porażki.

0

Zamiast kryć potrójne Ronaldo i Bale mogli by się skupić na Benzemie. Francuz wyjątkowo dobrze czuje się w spotkaniach Z Barcą. Z tego co wiem strzelił już 8 goli (prawdopodobnie) naszej drużynie. Jego obawiam się najbardziej... choć wiadomo, że jeśli nasi obrońcy się postarają to o BBR aż tak się nie obawiam.

0

Nieważne na kogo trafimy czy będzie to słaby czy silny rywal. To liga Mistrzów żeby ją wygrać trzeba pokonywać potęgi, nie tylko zespoły nieco mniej groźne. Bayern, Real, PSG itd i tak na nich trafimy prędzej czy później. Nie można się obawiać trzeba walczyć.

1

Jak dla mnie to CR ma podania jak Montoya nie więcej niż 5m. Do przodu. Na ogół to pomacha nogami i odegra do tył. Cały geniusz CR-a. Co do wypowiedzi kibiców realu. To była jedynie prowokacja. Bo CR nigdy nie zagrał takiej piłki jaką zagrywa Messi kilka razy podczas meczu

2

No niestety takie mecze się zdarzają, rzadko ale się zdarzają.

5

Może i Messi jest kosmitą, ale Hart zagrał co najmniej tak jak by był humanoidalnym bezbłędnym robotem. Czego Ci szejkowie nie kupią za te petrodolary..

1

#Potwierdzone info

2

Jaaaaaa, już 40 min :/ taki spektakl mógłbym oglądać godzinami a tylko 50 min :/ zostało

1

Nasri powinien dostać w ryj. Jak nie umie przegrywać niech nie gra...

0

Messi slow-motion show!

0

Manchesterowi City życzę bezpiecznej drogi do domu ;)

1

Moim zdaniem City ma przeje#ane

5

Powiem tak. Messi tak będzie obracał zawodnikami ManC w polu karnym, że albo strzeli im co najmniej gola. Albo będą zmuszeni go faulować. Potem Czerwo...Ukończyć mecz w jedynastu panie Pellegrini?

-niewykonalne

0

Ale tu kibiców Arsenalu wow :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?