0

Nie ma jak to uzasadniona opinia. Ty mi tu z jakimiś aluzjami wyjeżdżasz. A ja mówię jak jest.

3

Obecna forma Leo nie powala. Dzisiejszy hat trick nie należał do najbardziej spektakularnych.

Strzał na pustą

Strzał z karnego powtarzany ( nawet gdyby zawodnik rayo niewbiegł to messi i tak by nie strzelił)

Ostatni mecz ligowy też strzał na pustą

Mecz z city - Niewykorzystany karny

Messi nie jest w najwyższej formie ( strzeleckiej) nie wiem czym to jest spowodowane. Może oszczędza się na" el clasico" lub inne mecze nie ma co ukrywać. Messi trochę spuścił z tonu.

0

Ma rację : Cieszyć będziemy się na koniec sezonu z 3 trofeów i odejścia Josepa B podejrzanego o...

45

Pamiętam te nagłówki gazet kiedy to mówiono o rywalizacji Messiego z Neymarem. A gdy kupiono Suareza było to samo. Widać jak ludzie krytykujący się nie znają. Messi Neymar Suarez to najlepsze trio na świecie ! Pamiętam jak mówiono o tym że Neymar nie poszedł do Realu tracąc przy tym. Zakładam, że gdyby poszedł do Realu byłby lepszym strzelcem od Cr. A ten strzelał by fochy i karne. Nie podawał by. Nasza trójka jest doskonała bo doskonale się rozumieją, asystują i strzelają. Perfekcyjnie! !!

1

Hahhahahahahahaha :D

1

Z karnego się nie liczy. :) nawiązanie do słów kibiców barcy w stronę Ronaldo

1

Gdzie jest Messi? !

0

Nadal każdy mecz jest jak finał. Chłodna głowa i do boju! Mamy Suareza w formie także dziś liczę na jego trafienia

0

Jesienią to real był na fali. Teraz nasza kolej!

0

Pamiętaj, mecz się jeszcze nie skończył :)

0

Wiem, że jest 1-0 dla Atleticu. Powiedzcie jak wygląda w skrócie sytuacja. Czy są szanse na porażkę realu. Czy atletic na fukse strzelił. Czy real ciśnie? ,)

1

♥ Barca!!!!!!!!!!

0

Suarez mistrzu mój! Pokłony składam. Ocalone ostatnie pieniądze na bet365 hurrra

0

Dokładnie. Dla mnie jest symulantem. Ale ten raz niestety nie symulował.

0

Powodzenia! :)

0

Współczuje gościowi, który przed meczem chwalił się, że postawił 100 zł na wygraną Barcelony.

0

I jak tu lubić Busquedsa?! No jak! !! Za takie kiwanie?!

0

Nawet nie.. po prostu amator FiFy :D

1

Po 3 pkt :D
.
.
A niee zaraz..o,0

2

Na miejscu władz klubu nie publikował bym wiadomości zwiazanych z powrotem do zdrowia Tomasa.a jeśli chłopak znów dozna kontuzji. To będzie istna kpina. Wstrzymał bym się z werdyktem o stanie jego zdrowia do końca marca. Kiedy to będzie już pracował z pełnym obciążeniem. Życzę mu powodzenia. Powrót do zdrowia to raz, a do formy dwa. Więc trochę poczekamy za Vermaelenem na boisku.

1

To gazeta. Tam zawsze coś przekręcą. Pewnie Pep powiedział coś w tym stylu ale na pewno nie "uderzcie mnie młotkiem w głowę" może po prostu wybicie mi ten pomysł głowy. Wiem, to niewiele zmienia. Jednak na potwierdzenie tych słów chciałbym zobaczyć jak to mówi osobiście. A nie czytać to co piszą pismaki z Madrytu

0

Jak przegramy to dopiero będzie kupa... oby nasi się postarali

0

"Pozostałe 36 mecze" what?

1

Zapomnieliście, że gramy z Atletico na Vivcente Calderon. Także czekają nas arcyważne spodkania z Realem i Atletico w lidze. Real ma już z głowy spodkania z materacami. Więc jeśli wygramy z Realem to nadal walka o ligę będzie bardzo trudna. Przestrzegam przed hurraoptymizmem

0

Suarez w nowym roku jest lepszy od Ronaldo. I oby tak pozostało do końca. Messi- mam mieszane odczucia co do jego formy. Ale mam nadzieje, że do pomoże w trudnych chwilach. I Neymar również wyhamował pytanie na jak długo. Sezon jest już na takim etapie, że dłuższy spadek formy może spowodować odpadniecie z walki trzech bardzo ważnych rozgrywek.

1

Jak messi z neymarem będą mieli ocenę wyższą niż 6, 5 to będzie absurd. Suarez albo Rakitic MVP tylko oni zagrali na najwyższym poziomie

2

Suarez! Jesteś wielki!

0

Się chłop rozstrzelał..

0

Obejrzyj powtórkę zanim coś powiesz. ...

0

Uff Rakitic uratował moje 70zl :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?