Ach dzieci... "Gdyby Higuain strzelił bramkę Niemcom to Messi wygrał by złota piłkę. Gdyby Ramos nie strzelił w finale LM real by nie wygral la decime a Ronaldo nie dostal by ZP".
Co wy kur*a chodzicie do zerówki czy macie po 10 lat i nadal chodźcie do zerówki, pisząc takie bzdury ośmieszacie kibiców FcB. Gdybać to se możecie. Messi miał szansę, spudlowal, hiquain i palacio też. Mowi się trudno idzie się dalej. Jest jak jest, messi miał los w swoich rękach i nie należy winić kogoś za popełnione błędy.
Messi był zmęczony sezonem. Na mistrzostwach wypadł średnio. Argentyna nie miała trenera. Więc nie dziwię się kto ma teraz Puchar w gablocie.
Może po prostu Luis spędza zbyt dużo czasu z Pedro dzięki czemu znajduje sie w takiej formie strzeleckiej. Może razem strzelają na treningu. Może Pedro jest idolem Luisa. A ten chce być jak Pedro. Wszystko na to wskazuje :)
Widzę że nie zrozumiałeś.. pozwol że ci wytłumaczę. Jeśli w tym sezonie Enrique nic nie osiągnie zostanie zwolniony a w jego miejsce głównym kandydatem bedzie Garćia. Nie jest tu nic napisane że Enrique wyleci za kilka dni, tygodni. Trener Romy jest na zastępstwo. Enrique zostanie w Barcelonie dopóki ta będzie osiągała odpowiednie wyniki.
No cóż, szkoda. Jesteśmy uzależnieni od Arabów i całego wschodu który generuje najważniejsze zyski. Zarząd chciałby rozbudowy stadionu, pieniędzy na transfery piłkarzy. Socios też, ale nie kosztem pokrywania koszulek jakimiś paskudnymi napisami i zmian nazwy stadionu. Grania bez sensu w środku sezonu gdzieś np. w Dubaju. Fajnie było jak nasz klub był wyjątkowy i nadal jest, ale kiedyś.. Nieskazitelny wizerunek klubu i koszulki bez sponsorów...
Żartujesz? Isco za 30-40 mln. Skoro Pogba jest mniej więcej tego samego wieku co Isco i mają wysoki poziom umiejętności to dlaczego Paul ma być 2 razy drozszy. Isco jest wart 60-70 mln. Za 30-40 to można kupić Pedro
O Isco możemy pomarzyć 1. Transfery na linii Real-Barca, Barca-Real są niemożliwe ze względu na nienawiść zarządu Realu i Barcy 2. Real za takiego zawodnika będzie chciał co najmniej 70mln więc wątpię żeby zarząd barcy wydal tyle hajsu3.Niewiadomo czy sam zawodnik wyrazil by chęć gry w tym klubie.Jednak naprawdę świetnym transferem było by sprowadzenie Isco to gracz na lata z ogromnym talentem
Z jednym się nie zgodzę.
Messi najlepsze lata ma za sobą. Jeszcze kilka lat temu chciał biegać cały czas z piłką, dryblować, strzelać i robil to perfekcyjnie. Teraz ma doskonały przegląd pola również strzela i drybluje ale nie jest już tym samym leo co kiedyś. Może ze względu o obawę przed powrotem do kontuzji. Z całą resztą się zgadzam
Jakbym nie przeczytał tego artykułu pomyślał bym, że Argentyna nie ma nowych strojów. Chyba niczym ten strój nie różni sie od poprzedniego.
Ps. Już się nie mogę doczekać Copa America. Pierwszy raz w życiu obejrzę
Boze!! Jakie lamenty słyszę. Odejdzie! to trudno. Bartra będzie grał na PO. Jako obrońca jest dobry, nie musi angażować się zbyt często w akcje ofensywne. Trio MNS poradzi sobie bez wrzutek PO. Z resztą alves asyst w tym sezonie ma tylko 4. Więc nw skąd ten płacz.
A co do gazety SPORT, nie zgodzę się że presja leży po stronie drużyny z Madrytu ponieważ mają nad nami przewagę 1pkt oraz 1 mecz zaległy który pewnie wygrają. A my musimy liczyć na ich porażkę i kto tu jest pod presją. Irytują mnie niekiedy te głupie artykuły Mundo i Sportu...
1
Ronaldo gra, o kur*** myślałem, że zszedł...
1
Torres! Cza na gola w 90 min
1
R.i.P Real Madryt 17:25 sobota 6 luty 2015
6
Griezmann > Ronaldo
3
Ronaldo 50 goli w lidze? !
-bez karnych będzie ciężko..
3
Sędziowie w Hiszpanii to zwykla porażka -,-
0
Kto strzelał dla atleti
0
Ach dzieci... "Gdyby Higuain strzelił bramkę Niemcom to Messi wygrał by złota piłkę. Gdyby Ramos nie strzelił w finale LM real by nie wygral la decime a Ronaldo nie dostal by ZP".
Co wy kur*a chodzicie do zerówki czy macie po 10 lat i nadal chodźcie do zerówki, pisząc takie bzdury ośmieszacie kibiców FcB. Gdybać to se możecie. Messi miał szansę, spudlowal, hiquain i palacio też. Mowi się trudno idzie się dalej. Jest jak jest, messi miał los w swoich rękach i nie należy winić kogoś za popełnione błędy.
Messi był zmęczony sezonem. Na mistrzostwach wypadł średnio. Argentyna nie miała trenera. Więc nie dziwię się kto ma teraz Puchar w gablocie.
0
0
Może po prostu Luis spędza zbyt dużo czasu z Pedro dzięki czemu znajduje sie w takiej formie strzeleckiej. Może razem strzelają na treningu. Może Pedro jest idolem Luisa. A ten chce być jak Pedro. Wszystko na to wskazuje :)
0
Widzę że nie zrozumiałeś.. pozwol że ci wytłumaczę. Jeśli w tym sezonie Enrique nic nie osiągnie zostanie zwolniony a w jego miejsce głównym kandydatem bedzie Garćia. Nie jest tu nic napisane że Enrique wyleci za kilka dni, tygodni. Trener Romy jest na zastępstwo. Enrique zostanie w Barcelonie dopóki ta będzie osiągała odpowiednie wyniki.
0
I tak Messi miałby lepsze statystyki do lat 23 niż Ronaldo i jedynie ustępował by brazylijczykowi pod względem strzelonych bramek.
0
No cóż, szkoda. Jesteśmy uzależnieni od Arabów i całego wschodu który generuje najważniejsze zyski. Zarząd chciałby rozbudowy stadionu, pieniędzy na transfery piłkarzy. Socios też, ale nie kosztem pokrywania koszulek jakimiś paskudnymi napisami i zmian nazwy stadionu. Grania bez sensu w środku sezonu gdzieś np. w Dubaju. Fajnie było jak nasz klub był wyjątkowy i nadal jest, ale kiedyś.. Nieskazitelny wizerunek klubu i koszulki bez sponsorów...
0
Pomyłka, już poprawione :)
0
0
Je#ać qatarczykow. Jeszcze troche i będą chcieli, żeby z turbanami na głowie nasi piłkarze grali. #Nie!
1
Oby tylko nie został drugim Torresem (chelsea).
1
Kilkanaście to jest wart Vermalen.Pedro kilkadziesiąt czyli 25-35 bo faktycznie 40to przesada. Wliczając kwotę odstępnego oczywiście
1
Żartujesz? Isco za 30-40 mln. Skoro Pogba jest mniej więcej tego samego wieku co Isco i mają wysoki poziom umiejętności to dlaczego Paul ma być 2 razy drozszy. Isco jest wart 60-70 mln. Za 30-40 to można kupić Pedro
0
O Isco możemy pomarzyć 1. Transfery na linii Real-Barca, Barca-Real są niemożliwe ze względu na nienawiść zarządu Realu i Barcy 2. Real za takiego zawodnika będzie chciał co najmniej 70mln więc wątpię żeby zarząd barcy wydal tyle hajsu3.Niewiadomo czy sam zawodnik wyrazil by chęć gry w tym klubie.Jednak naprawdę świetnym transferem było by sprowadzenie Isco to gracz na lata z ogromnym talentem
0
https://www.google.pl/search?q=polly+parsons&biw=533&bih=190&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=7c_QVPKUBITXyQPh9oCICg&ved=0CAYQ_AUoAQ
oto partnerka naszego pacjenta Tomasa
0
Z jednym się nie zgodzę.
Messi najlepsze lata ma za sobą. Jeszcze kilka lat temu chciał biegać cały czas z piłką, dryblować, strzelać i robil to perfekcyjnie. Teraz ma doskonały przegląd pola również strzela i drybluje ale nie jest już tym samym leo co kiedyś. Może ze względu o obawę przed powrotem do kontuzji. Z całą resztą się zgadzam
0
Oni zniszczą system w tym sezonie, zobaczcie!
0
Ps. Nie dość że egoista to jeszcze symulat...
0
Jakbym nie przeczytał tego artykułu pomyślał bym, że Argentyna nie ma nowych strojów. Chyba niczym ten strój nie różni sie od poprzedniego.
Ps. Już się nie mogę doczekać Copa America. Pierwszy raz w życiu obejrzę
6
-*gościu pominąłeś Del Bosque*
Co powiedział Terry, kiedy przyjechałes na SB
- Cesc pilnuj żony ;) pozdro dla kumatych
1
Boze!! Jakie lamenty słyszę. Odejdzie! to trudno. Bartra będzie grał na PO. Jako obrońca jest dobry, nie musi angażować się zbyt często w akcje ofensywne. Trio MNS poradzi sobie bez wrzutek PO. Z resztą alves asyst w tym sezonie ma tylko 4. Więc nw skąd ten płacz.
2
Poprawka w Top2 chyba, że liczysz tego gościa co strzela z karnych i na pustą...
0
A co do gazety SPORT, nie zgodzę się że presja leży po stronie drużyny z Madrytu ponieważ mają nad nami przewagę 1pkt oraz 1 mecz zaległy który pewnie wygrają. A my musimy liczyć na ich porażkę i kto tu jest pod presją. Irytują mnie niekiedy te głupie artykuły Mundo i Sportu...
0
Aguero>Benzema=Costa>Suarez> Lewandowski....Roney....Van Persie..................Falaco w tym sezonie