Czyżby nasz Luncho znalazł sposób na rywali ?!. To się okaże dopiero po pojedynku z City. Wiem wiem wygraliśmy chyba 8 meczów z rzędu. Jednak chciałbym mieć gwarancję że potrafimy wygrywać także na podwórku europejskim z silnymi rywalami. Wstrzymam się więc z ocenianiem LE po kilku wygranych meczach, bo nw jak sobie poradzimy z gigantami
Jeszcze jedno, nie cieszcie się że pokonaliśmy Atletico które pokonało silny Real bo to nie prawda. Atletico pokonało Real kiedy ten był w dołku mając wtedy serię chyba 3 Porażek z rzędu. Oczywiście nie mówię, że Atletico jest słabe ale czekają nas jeszcze trudniejsze boje które będą dla nas kluczowe.
Kurcze chciałbym się wypowiedzieć na temat dzisiejszego meczu, ale niestety oglądałem pokaz slajdów na sportslive. Co za ból!
Mogę za to powiedzieć, że messiego piły były cudowne jak i gol, neymar i jego gol- ma świetne nastawiony celownik i stać go na więcej. Tyle wiem i widziałem.
Ogarnąć...
Bla, bla.. Suarez do zmiany za Pedro.
-przynajmniej stwarza sytuacje podbramkowe.. wy byście chcieli żeby od razu każdą sytuację zamienił na gola.
Jestem pewny że Pedro, jeśli w ogóle wejdźe to nie stworzy tak dogodnych sytuacji jak '9' że o skuteczności nie wspomnę.
Zgadzam się. Zwrócić uwagę również, że nasi zawodnicy mają mniej rozegranych spotkań przez xo statystyki są nieco gorsze :) pod koniec sezonu będzie na odwrót.
Cieszę się, że kupiliśmy Suareza. Daje nam wiele asyst i jest napastnikiem który będzie strzelał... w końcu
Czyli mamy w połowie fabregasa i dobrego napastnika za 81 mln to taki zakup 2uch pilkarzy w jednym. Jednak wolałbym alexisa i Cesca. Mimo wszystko uważam zarząd dokonał dobrego transferu. Spłaci się, ma na to 4, 5 roku.
Nie wierzę w Enrique... Wszystko zależy od całej drużyny. Od ataku czy będzie wystarczająco skuteczny i od obrony czy będzie wystarczająco czujna i bezbłędna. Nie wiem czy dobra dyspozycja piłkarzy zależy od ich samych czy trenera.
Myślicie, że Enrique Powiedział: messi zagrasz do suareza, a ty z fałszu podasz do neymara który strzeli bramkę. Nie, te pomysły na grę rodzą się w głowach piłkarzy. To, że graliśmy z kontry w meczu z atletico to był na pewno pomysł piłkarzy i sytuacji w jakiej sie znaleźli. Wszystko zależy od tego czy im się chce. Np. Mecz z elche: pierwsza polowa: brak zaangażowania piłkarzy. Gol pique jakimś cudem ;). I co, ciekawe co Powiedział im Enrique: grakcie skrzydłami, z kontry?? A może olejcie sprawę może strzelą samobója. Druga polowa: no wiadomo 6-0 wszystko pięknie...
Trener powinien wyczuć dyspozycję zawodnika bądź ustalić odpowiednią taktykę.
Np. Mecz z RS : czemu nie grali z kontry, czemu nie próbowali strzałów z daleka. No nw. Może dlatego, że Enrique nie miał pomyslu na autobus.
Nie będę jeszcze całkowicie skreślał Enrique, może faktycznie coś ugra. Najważniejsze jest to aby piłkarze trzymali poziom bo jeśli oni zawiodą winę poniesie Luncho. Powodzenia trenerze.
Perez powinien się nauczyć, że za kasą nie każdy pójdzie. Irytuje mnie to, że zamiast coś wyhodować to wszystko najchętniej by kupił. Nie będę mu źle życzył ale założę się, że jest skorumpowany i kiedyś pójdzie siedzieć.. Nie na widzę organizacji FIFA, Sędziów, niektórych członków zarządu FcB np. (Rosell)... osobiście brzydze się takimi ludźmi, którzy z piłką nożną mają niewiele wspólnego. Są jak( kleszcze i pijawki) które będą wysysać do ostatniej kropli...
Na główno spamujesz? Masz jakiś problem? Ciagle się czepiasz, nie czytaj moich postów. Szczerze? Główno cię to interesuje co piszę. Siedzisz przed kompem/telefonem i zgrywasz kozaka. Chcesz to ignoruj mnie i zyj w tym swoim idealnym świecie. Pichichi* widzisz jednak znam poprawą pisownię tego słowa.
Jak informuje polski sport -CR7 może dostać tylko 2-3 max meecze zawieszenia. To jest jakaś porażka. Gdyby np. Piłkarz Cordoby zrobił by to samo na Ronaldo można by w ciemno zakładać, że nie zagra przez najbliższe 10 meczy. A tymczasem ronaldo niczym święta krowa może każdego sponiewierać. Uchodząc bez winy. Bo MUSI walczyć o pichii. Gdzie na tym świecie jest sprawiedliwość? Gdzie? Przeprosił po meczu- napisać każdy może. Trzeba bylo pomyśleć zawczasu. Życzę mu 5minimum meczów zawieszenia. Wolny czas niech przeznaczy na naukę rzutow wolnych.
Przecież to nagroda indywidualna, a nie druzynowa. Chodzi chyba o osiągnięcia indywidualne i pomoc druzynie w zdobyciu wspolnego trofeum. Messi i Ronaldo znacząco przyczyniają dla swoich drużyn.strzelajac po 50-60 goli. Neuer i Ribery to zawodnicy bez których poradziłaby sobie drużyna. Uważam, że Messi i ronaldo to absolutnie nr.1, 2 na świecie.
0
Czyżby nasz Luncho znalazł sposób na rywali ?!. To się okaże dopiero po pojedynku z City. Wiem wiem wygraliśmy chyba 8 meczów z rzędu. Jednak chciałbym mieć gwarancję że potrafimy wygrywać także na podwórku europejskim z silnymi rywalami. Wstrzymam się więc z ocenianiem LE po kilku wygranych meczach, bo nw jak sobie poradzimy z gigantami
Jeszcze jedno, nie cieszcie się że pokonaliśmy Atletico które pokonało silny Real bo to nie prawda. Atletico pokonało Real kiedy ten był w dołku mając wtedy serię chyba 3 Porażek z rzędu. Oczywiście nie mówię, że Atletico jest słabe ale czekają nas jeszcze trudniejsze boje które będą dla nas kluczowe.
4
*11 asyst i 5 goli nie uwierzycie ale tego gościa mamy w drużynie
0
Kurcze chciałbym się wypowiedzieć na temat dzisiejszego meczu, ale niestety oglądałem pokaz slajdów na sportslive. Co za ból!
Mogę za to powiedzieć, że messiego piły były cudowne jak i gol, neymar i jego gol- ma świetne nastawiony celownik i stać go na więcej. Tyle wiem i widziałem.
0
Strzeleć będzie na pewno. Pytanie brzmi jak często
0
Ogarnąć...
Bla, bla.. Suarez do zmiany za Pedro.
-przynajmniej stwarza sytuacje podbramkowe.. wy byście chcieli żeby od razu każdą sytuację zamienił na gola.
Jestem pewny że Pedro, jeśli w ogóle wejdźe to nie stworzy tak dogodnych sytuacji jak '9' że o skuteczności nie wspomnę.
0
Mam pytanko. Czy da się uruchomić FutbolHd na telefonie w wersji HD po wykupieniu konta premium??? Czy działa to tylko na komputery?
0
Jprd. Co za Gość! -,-
0
Nw. Źródło Transfermarket jak coś. Ja asyst Ronado co mecz nie liczę...
0
Podliczylem również KMŚ jeżeli ich nie liczyć CR miałby 15 asyst .2 w LM i 13 w lidze
0
Zgadzam się. Zwrócić uwagę również, że nasi zawodnicy mają mniej rozegranych spotkań przez xo statystyki są nieco gorsze :) pod koniec sezonu będzie na odwrót.
1
Statystyki naszego Tercetu z obecnego sezonu
Zawodnik # Mecze # Gole # Asysty
-Messi - 29-31-14
-Neymar- 25-21-7
-Suarez- 17-5-10
############# Łącznie: 57 goli 31 asyst
Tercet Realu
-Ronaldo- 31-36-17
-Bale- 28-14-7
-Benzema- 30-15-12
############### Łącznie: 65 goli 36 asysy
0
Cieszę się, że kupiliśmy Suareza. Daje nam wiele asyst i jest napastnikiem który będzie strzelał... w końcu
Czyli mamy w połowie fabregasa i dobrego napastnika za 81 mln to taki zakup 2uch pilkarzy w jednym. Jednak wolałbym alexisa i Cesca. Mimo wszystko uważam zarząd dokonał dobrego transferu. Spłaci się, ma na to 4, 5 roku.
0
Mam pytanie. Dlaczego Cuardado był opcją za Alvesa na PO? Naa stronie transfermarket jest prawym Napastnikiem. To jakaś pomylka czy o co chodzi?
5
Neymar powinien powiedzieć: Jest pewna rzecz zwana szacunkiem o której pilkarze Atletico nie mają pojęcia.
0
Nie wierzę w Enrique... Wszystko zależy od całej drużyny. Od ataku czy będzie wystarczająco skuteczny i od obrony czy będzie wystarczająco czujna i bezbłędna. Nie wiem czy dobra dyspozycja piłkarzy zależy od ich samych czy trenera.
Myślicie, że Enrique Powiedział: messi zagrasz do suareza, a ty z fałszu podasz do neymara który strzeli bramkę. Nie, te pomysły na grę rodzą się w głowach piłkarzy. To, że graliśmy z kontry w meczu z atletico to był na pewno pomysł piłkarzy i sytuacji w jakiej sie znaleźli. Wszystko zależy od tego czy im się chce. Np. Mecz z elche: pierwsza polowa: brak zaangażowania piłkarzy. Gol pique jakimś cudem ;). I co, ciekawe co Powiedział im Enrique: grakcie skrzydłami, z kontry?? A może olejcie sprawę może strzelą samobója. Druga polowa: no wiadomo 6-0 wszystko pięknie...
Trener powinien wyczuć dyspozycję zawodnika bądź ustalić odpowiednią taktykę.
Np. Mecz z RS : czemu nie grali z kontry, czemu nie próbowali strzałów z daleka. No nw. Może dlatego, że Enrique nie miał pomyslu na autobus.
Nie będę jeszcze całkowicie skreślał Enrique, może faktycznie coś ugra. Najważniejsze jest to aby piłkarze trzymali poziom bo jeśli oni zawiodą winę poniesie Luncho. Powodzenia trenerze.
0
Je#ać Enrique. Dziękować Bogu, że mamy taki atak. Bez Trio bylo by lipnie. VeB
1
Ney, Ney double kick! 5 goli w pierwszej połowie!
Kur*a dzieje się! Alba pobity przez sędziego. Torres pierwsza minuta gol...
0
Już w fotelu, czekam na spektakl. VeB
Ale Emocje! !!!!
0
Dobrze, że torres z tamtąd uciekł...
0
50mln i jest ich.
20
Chłop się rozkręci, wierzę w niego!
0
Perez powinien się nauczyć, że za kasą nie każdy pójdzie. Irytuje mnie to, że zamiast coś wyhodować to wszystko najchętniej by kupił. Nie będę mu źle życzył ale założę się, że jest skorumpowany i kiedyś pójdzie siedzieć.. Nie na widzę organizacji FIFA, Sędziów, niektórych członków zarządu FcB np. (Rosell)... osobiście brzydze się takimi ludźmi, którzy z piłką nożną mają niewiele wspólnego. Są jak( kleszcze i pijawki) które będą wysysać do ostatniej kropli...
0
Na główno spamujesz? Masz jakiś problem? Ciagle się czepiasz, nie czytaj moich postów. Szczerze? Główno cię to interesuje co piszę. Siedzisz przed kompem/telefonem i zgrywasz kozaka. Chcesz to ignoruj mnie i zyj w tym swoim idealnym świecie. Pichichi* widzisz jednak znam poprawą pisownię tego słowa.
4
Jak informuje polski sport -CR7 może dostać tylko 2-3 max meecze zawieszenia. To jest jakaś porażka. Gdyby np. Piłkarz Cordoby zrobił by to samo na Ronaldo można by w ciemno zakładać, że nie zagra przez najbliższe 10 meczy. A tymczasem ronaldo niczym święta krowa może każdego sponiewierać. Uchodząc bez winy. Bo MUSI walczyć o pichii. Gdzie na tym świecie jest sprawiedliwość? Gdzie? Przeprosił po meczu- napisać każdy może. Trzeba bylo pomyśleć zawczasu. Życzę mu 5minimum meczów zawieszenia. Wolny czas niech przeznaczy na naukę rzutow wolnych.
0
Życzę mu spokojnej kariery do 40 i sukcesów na ławce trenera. Happy35!!
1
Przecież to nagroda indywidualna, a nie druzynowa. Chodzi chyba o osiągnięcia indywidualne i pomoc druzynie w zdobyciu wspolnego trofeum. Messi i Ronaldo znacząco przyczyniają dla swoich drużyn.strzelajac po 50-60 goli. Neuer i Ribery to zawodnicy bez których poradziłaby sobie drużyna. Uważam, że Messi i ronaldo to absolutnie nr.1, 2 na świecie.
0
Popieram. Król foodball-u jest tylko jeden. I gra w Fc Barcelonie
0
Noo, zobaczymy :) chciałbym żebyś miał rację, ale raczej nie.
0
Nie z naszym zarządem. Oni by go sprzedali za 3mln jak Ville. Kto da za pilkarza z taką formą 35? Kto?
0
Możliwe, że nawet lepszy. :) ale tej klasy piłkarzy trudno porownac bowiem grali w roznych czasach i mieli inne umiejętności