0

0

Może stylista Messiego jest Gejem i woli bardziej tęczowe garnitury..

0

Zgadzam sie z tobą w 100% ale jak wiesz, każdy ma swoje zdanie.. Pozostaje czekać i liczyć na to że Leo wygra.. jeżeli nie wygra to i tak dla wielu z nas będzie najlepszy

0

Nie chcę krytykować Iniesty, ale jego obecność na gali jest głównie dzięki nazwisku. W tym sezonie nie pokazał zbyt wiele..

0

4 złote pilki byly przyznanie Messiemu prawidłowo i 5 też będzie... To, że komuś się to nie podoba to trudno. Decydują osoby z całego świata związane z piłką. Jeżeli wybrali Messiego to widoczne zasłużył. Taką decyzję trzeba respektować

1

Jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem jakichś większych problemów z decyzją, że to Portugalczyk zasługuje na ZP...ale wszystko zmieniło się w ciągu 1 miesiąca...ogólnie wg. Mnie-Messi jest lepszy od Cr7. Dostrzec to można kiedy ich drużyny sobie nie radzą. Wtedy decydują umiejętności indywidualnie
- kiedy real nie istnieje to też Ronaldo nie strzeli z wolnego bądź nie przejdzie przez mur obronny
Messi- pamiętam jego grę w zeszłym sezonie.. mam pewną teorię dotyczącą jego formy na wiosnę- otóż zakładam , że messi w obawie o kontuzję " kolejną" nie zagra na mistrzostwach Świata, tak więc jego brak zaangażowania jest powiedzmy -uzasadniony. Ogóle chcę powiedzieć że Messi ciągnie Barcelone i gra na równym poziomie przez cały rok natomiast ronaldo nie pokazał NIC na MŚ. Dlaczego? bo nie miał dobrej drużyny czyli jak już wcześniej powiedziałem nie ma drużyny nie ma ronaldo.. ktoś może sie kłócić, że ronaldo miał kontuzję kolana- w takim razie ja odpowiadam- to na chu* jechał
Statystyki przemawiają za Ronaldo i pewnie wygra lecz kiedy wygra messi ja nie będę mial wątpliwości.

0

To nie trener zagrał tylko
Suarez
Messi
Neymar
I to im zawdzięczamy wygraną. nie Enriqu nie mam do niego żadnego zaufania

0

Tak się cieszę tą wygraną Barcy, że usunąć nie mogę, a o 7 rano autobus do szkoły...

0

Odpowiedz na to pytanie brzmi:
- NEYMAR TO JEGO ZASŁUGA

0

0

Valencia 2 - 1 Real. Dziękuję dobranoc

0

Czemu piszesz cos co się wydarzyło kilka miesięcy temu, skup się na tym co jest teraz...

0

Messi- geniusz
Neymar- geniusz z finezją
Suarez- geniusz recydlista

3

Atletico-Real 2-0
Barcelona-Atletico 3-1
Barcelona> Real

1

Piękny mecz a tu nutka na dobry sen

0

I kto by pomyślał, że neymar jest niżej wyceniany od hazarda - przez transfermarket
Top 5 graczy swiata:
Messi
Neymar
Ronaldo
Sanchez
Hazard

0

Na koniec sezonu La Liga
Messi- 40 bramek
Neymar-30
Suarez-15
1 Fc Barcelona
2 Valencia
3 Sevilla
4 Real
5 Atletico

21

Ktoś napisał z tydzień temu, że Neymar starcza tylko na średniaków... w takim razie nw na jakim poziomie są gracze Atletico, bo Neymar ich jechał jak psów

28

Bez dyskusji, to był najpiękniejszy mecz w tym sezonie

0

Messi, Suarez, Neymar piękny obrazek..oni nas mogą poprowadzić po potrójną koronę

7

Czym się różni messi od Cr7
Messi błyszczy caly rok, a nie dopiero na jesień

3

Ten mecz był tak piękny, że jutro na pewno obejrzę powtórkę

1

Tak! Vamoss barça

1

Spalony torres..

0

Tercet MNS. jea* Bbc

1

Czerwona!? Nie? Ok nie mam pytań panie sędzio

0

Jak ich nie kochać. .

0

Uffff Barcelona forever

0

Messssi MNS =3 bb

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?