0

Zastanów się kilka razy zanim cos napiszesz. Masz 2 graczy z rezerwy atl..

0

Co będzie w niedziele... o Boże ;c

0

Po co ronaldo podlazi do wolnych sloro nie strzelił z rok a w ciągu 3 lat to moze trafił z 5 razy

0

Marcelo ;D 15 znakkkkk

0

Nic nie dawał więc, zszedł

0

Swoją drogą Atletico dokonuje spektakularnych transferów za stosunkowo niską cene.Grezman, Mandzukic... Zubi!? Można, można!!!

0

Hhaha defensywa realu to jakaś parodia

0

Nie, idź dziecko na rm.pl,a nie tu spamujesz

1

Żółty ramos

0

Oblak jest lepszy od Szczęsnego

1

Pytanie: Lewandowski czy Mandzukić

0

Mówiłem, torres ma blokadę, której się nie pozbędzie. Brak pomysłów na grę... kontuzja i chelsea go zniszczyły.. smutne :/

0

Spalony Torres :D

0

Hahaha torres gra z 7

0

Nie, w chelsea. W milanie trenował inzagi torresa

0

Bez przesady. Powiesz to jak strzeli..

0

Wiesz jaka jest kara za ptrzekroczenie finansowego Fair play? Kara pieniężna. To idiotyczne bo jak wiadomo jeżeli ktos przekracza FFP to jest na tyle bogaty by pokryc kare, ktora wynosi max kilka milionów. Zatem PSG jest w stanie kupić Messiego,a FFP nie stanowi problemu

0

De Gea to piłkarz na lata, od 2 lat marzę o jego transferze do Barcy. Bądźmy powazni Claudio to Sredniak, ale sprawdza się puki co.. natomiast Mats jest jak dla mnie nie wiadomą. Nie koniecznie będzie to drugi Neuer.. Mial dobry sezon w BM. I ma rosnące notowania. Jednak De Gea to już talent Elitarny, szczególnie w tym sezonie. A wy co sądzicie o naszych bramkarzach? Co do Valdesa- życzę mu jak najlepiej, oby prezentowal podobny styl w MU jaki w Barcelonie w ostatnim sezonie. Życzę mu tego

1

Szczerze? Tak naprawdę my i gazety możemy jedynie spekulować jak jest naprawde, czy messi był chory czy nie, czy ma konflikt z Enrique lub nie. Dowiemy sie pewnie za kilka lat czytając biografie pilkarza bądź trenera. Enrique to fatalny trener, bez pomysłu na grę i powinien odejść, natomiast Messi nie powinien się obrażać za pół opuszczonego meczu na pół sezonu. Mam nadzieje na stabilizację całej sytuacji jeszcze w tym miesiącu, bo to jest drużyna która musi wygrywac 95% meczów nie mozemy raz wygrac, raz zremisować a potem przegrać. w bez wygrywania niczego nie osiągniemy.

1

Musi ci nieźle charczyc glosnik, ze usłyszałeś kur***

7

Wawrzyniak obserwuje real na instagramie... szykuje się transfer..

0

Montoya.W zeszłym roku też grał piach i wszyscy go hejtowali.. w tym sezonie alves gra piach i wszyscy zapomieli jak slabym zawodnikiem jest Montoya. Więc enrique znów go zaczął wystawiac a on dalej swoje. Czy by gral czy nie zawodnik z niego slaby- delikTnie mówiąc

1

Skoro Enrique już nikt nie chce to out. Czemu mamy czekać kolejne mecze,aż coś spier*oli. Dobra załóżmy wygramy wszystkie mecze w styczniu- enrique zostaje, przychodzi czas na LM i przegrywamy z city w tedy wywalamy trenera gdy juz jest za późno bo LM juz stracona. Trochę nie rozumiem zarządu, skoro stracili zaufanie to po co dawac komuś kolejną szansę. Którą i tak prędzej czy później straci

1

Klopp do Barcelony on stworzył wielki klub BVB a to, ze piłkarze nie mają obecnie formy to nie jego wina, z chęcią widzial bym go u nas;))

0

Ale to nie wina messiego,że chce grac. To Enrique wali fochy bo ma jaja na sterydach. A zarząd to złodzieje i niszczą wizerunek klubu. Oczywiście messi jak każdy zawodnik kiedyś odejdzie ale teraz to nie może nastąpić, bo to on ciągnie gre. A barcelona ( sklad piłkarzy) nie potrafi grać bez messiego np mecz z ajaxem rok temu..ogolnie chce ci powiedzieć, ze będzie zwolniony trener i kilka osób z zarządu, ale nie dlatego że messiemu jest nie dobrze, tylko dla dobra calej drużyny

0

Oglądam jego każdy mecz i widzę, że stoi w polu karnym i czeka na podanie. On już niestety nie zabłyśnie. Jego lata przeminęły niestety..ale obym się mylił

0

Chyba, że mowisz o roku 2007.tak w tedy miał duży potencjał

0

Barcelona od pewnego czasu dostarcza mi emocji nie tylko na boisku ale i po za nim.. Mam nadzieję, że po tym najsłabszym momencie od bardzo dawna na nowo się narodzimy i staniemy jeszcze silniejszą drużyną.

0

A mógł obserwować legie, polscy dziennikarze by oszaleli. We wiadomościach by bylo :)
A co do całej sytuacji, to co z tego... oczywiście pismaki podsycają temat. Poza tym klauzura odstepnego to 250 mln, watpie by chelsea tyle dała.

1

Co dzień to lepsze informacje. Teraz chciałbym żeby drużyna zagrała gorzej, ale jeden gora dwa mecze. Bo sezon nie jest jeszcze sracony, a jeżeli Enrique zostanie na tej funkcji (coach) to cały sezon pójdzie w piz#u.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?