Dobra, dobra karne też trzeba strzelać. Ale jezeli strzela sie 30-40% goli z karnych nie można się uważać za najlepszego na świecie.I pod tym względem Messi jest lepszy od ronaldo że nie potrzebował karnego, żeby zdobyc hat-tric-a wiele razy. Mówcie co chcecie ale mam rację.
Co poradzisz... kibice. Bronią naszego. :) to chyba dobrze? Co nie zmienia faktu, że masz rację. Cr7 jest lepszy na tą chwilę pod względem skuteczność. Jak Messi nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
Cóż, każdy ma prawo do własnego zdania. Trener Walencji ma prawo uważać CR7 za najlepszego w historii, ale statystyki, rekordy, wiek, osiągnięcia klubowe i indywidualne, dojrzałości piłkarska przemawiają za argentyńczykiem . Jedynie ich talentów nie da się porównać, bo każdy ma inny. Cr7- wolej, szybkość, gra głową Messi
Może Moyes nie jest takim chu*owym jak wszyscy mówią, w Evertonie radzil sobie nieźle i moze w R. Sociedad też sobie poradzi, może poprostu miał pecha. W MU cała drużyna grala do dupy a wine zwalali na niego. Bo odzedl Ferguson i mysleli że dalej będą wygrywac. Jeżeli ma się w drużynie osoby potrafiące wygrywac w pojedynke mecze to trener może być do du*y a i tak druzyna zdobędzie 3 pkt w MU cala druzyna grala przecietnie a wszyscy znaleźli kozła ofiarnego. Moyes nadaje się do drużyn ze środka tabeli i tam jest im zagwarantować stale miejsce.
Ma ktos może jakieś nagrania z trenigu fc barcelony jak robią coś innego od grania w dziadka, bo to juz sie robi nudne. Fcbarca.com daje link i zawsze to samo... może ktoś z was ma więcej do zaoferowania?
Myślę, że wygramy. Zawodnicy są świeży, więc checi do gry na pewno nie zabraknie. A manita na rozpoczęcie roku byla by bardzo dobrym prognoztykiem na nadchodzące tygodnie. Licze na gole Messiego i Suareza i Neymara. Najważniejsze jest teraz zwycięstwo, nie możemy pozwolić sobie na kolejne stracone pkt. Gole też są potrzebne, mamy gorszy bilans bramek od RM.
Neymar to nasz zawodnik na wiele lat... martwią mnie jedynie jego częste urazy kostki, kiedyś może stać cos znacznie gorszego. Bądźmy jednak dobrej myśli. Oby się zagrał z Messi i Suarezem tak by byli lepsi od BBC
Alves obecnie nie daje zbyt wiele barcelonie. Jego 50 dosrodkowań, z czego to 2-5 goli. Wiecej daje Suarez który wrzuca genialne pilki. Wiec atak sobie poradzi. Najważniejsza jest obrona. I tu pojawia się Montoya i Daglas. Daglasa gra w ataku mnie nie interesuje, byle byl solidny w obronie. No a jak już wiadomo Montoya odchodzi, no i jeszcze mamy Adriano i podobno Bartra jest chętny na PO.
Wobrażacie sobie gdyby taki wypadek samolotowy mial miejsce w dzisiejszych czasach. Najdroźsii piłkarze na świecie zgileli by. Ogromne straty pod każdym względem. Oby do czegoś takiego nigdy nie doszło!
Benzema- szaleniec
Neymar- dziadek mruz
Torres- zbawiciel atletico
Messi- nie strzeli 50 bramek w sezone to wszyscy powiedzą, że się skończył i go sprzedadzą
Ancelotti- top 5 best coach
Ronaldo- karny
Wyśmiewasz obrone city? Czlowieku, spójrz na naszą. :D ... oby pique, alba, alves i rudy byli w formie.. kazdy mecz jest inny, nie powiedziane jest, że pójdzie tak łatwo jak rok temu.
Yaya touré jest w świetnej formie, zdobywa wiele bramek, których nie powstydzili by się rasowi napastnicy. Ktoś taki by się nam przydał. Ale cóż, mamy znakomitego busketsa.
Takk!!! Wiem o co chodzi Marc-owi .wie, ze przegrywa walkę z pique,ale chce grac w pierwszej 11 skoro chce grac na becznej pozycji to na bank chodzi mu o PO . Wie, że alves odchodzi, a daglas nie bedzie miał czasu na grę, bo bedzie odbierał złote pilki wiec zamist siedziec na lawce moze grac.. trener by na to nie wpadł, wiec Bartra podsunął mu pomysl tactical genius
Zgadzam się z tobą. Natomiast chelsea gra żelazną 11 i niedługo mourinho ich zajedzie a city - to wieczne kontuzje aguero który w decydujacych momentach ciagnie gre unitet jest w grze i na bet365 mozna wygrac sporo stawiając wlasnie na nich.
Zobacz sobie ich dzisiejszy mecz chelsea, to nie arsenal z 2004, niepokonany. Jest jeszcze 18 meczy a stracenie 9-15 oczek jest realne. Myślę, że z głową van Gala i umiejętnościami di marii Manchester jest w grze
Właśnie spoglądałem na tabele premier league i manchester United jest 9 pkt zal liderujacą chelsea, moim zdaniem united ma realne szanse na tytuł pod warunkiem, że sie ogarną do konca sezonu. Kazde spotkanie wygrywając. A co wy o tym myślicie?
Widzę że redakcja podpuszcza fanów z fcbarca.com wypominajac niedawne wypowiedzi cesca. Niech gada co chcę. Mnie to nie obchodzi i was tez nie powinno, mourinho lubi takie wypowiedzi pewnie kazal mu......... trochę dystansu
1
Dobra, dobra karne też trzeba strzelać. Ale jezeli strzela sie 30-40% goli z karnych nie można się uważać za najlepszego na świecie.I pod tym względem Messi jest lepszy od ronaldo że nie potrzebował karnego, żeby zdobyc hat-tric-a wiele razy. Mówcie co chcecie ale mam rację.
0
Co poradzisz... kibice. Bronią naszego. :) to chyba dobrze? Co nie zmienia faktu, że masz rację. Cr7 jest lepszy na tą chwilę pod względem skuteczność. Jak Messi nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
1
Messi- dryblig, zwinność, rzuty wolne
0
Cóż, każdy ma prawo do własnego zdania. Trener Walencji ma prawo uważać CR7 za najlepszego w historii, ale statystyki, rekordy, wiek, osiągnięcia klubowe i indywidualne, dojrzałości piłkarska przemawiają za argentyńczykiem . Jedynie ich talentów nie da się porównać, bo każdy ma inny. Cr7- wolej, szybkość, gra głową Messi
0
Po 3pkt. Czas rozpocząć długą passę zw. Od nowego roku nowe wyzwania VeB
0
Może Moyes nie jest takim chu*owym jak wszyscy mówią, w Evertonie radzil sobie nieźle i moze w R. Sociedad też sobie poradzi, może poprostu miał pecha. W MU cała drużyna grala do dupy a wine zwalali na niego. Bo odzedl Ferguson i mysleli że dalej będą wygrywac. Jeżeli ma się w drużynie osoby potrafiące wygrywac w pojedynke mecze to trener może być do du*y a i tak druzyna zdobędzie 3 pkt w MU cala druzyna grala przecietnie a wszyscy znaleźli kozła ofiarnego. Moyes nadaje się do drużyn ze środka tabeli i tam jest im zagwarantować stale miejsce.
0
Ok, dzieki za odp.
0
Ma ktos może jakieś nagrania z trenigu fc barcelony jak robią coś innego od grania w dziadka, bo to juz sie robi nudne. Fcbarca.com daje link i zawsze to samo... może ktoś z was ma więcej do zaoferowania?
0
Myślę, że wygramy. Zawodnicy są świeży, więc checi do gry na pewno nie zabraknie. A manita na rozpoczęcie roku byla by bardzo dobrym prognoztykiem na nadchodzące tygodnie. Licze na gole Messiego i Suareza i Neymara. Najważniejsze jest teraz zwycięstwo, nie możemy pozwolić sobie na kolejne stracone pkt. Gole też są potrzebne, mamy gorszy bilans bramek od RM.
0
To się dopiero jutro okaże, czy będzie to mecz łatwy czy trudny. Mimo wszystko ja jestem dobrej mysli i myślę, że manita jest możliwa.
0
Neymar to nasz zawodnik na wiele lat... martwią mnie jedynie jego częste urazy kostki, kiedyś może stać cos znacznie gorszego. Bądźmy jednak dobrej myśli. Oby się zagrał z Messi i Suarezem tak by byli lepsi od BBC
0
Pozostaje czekać do wyborów i oby, OBY przyszedł ktos taki jak Lapota
0
Alves obecnie nie daje zbyt wiele barcelonie. Jego 50 dosrodkowań, z czego to 2-5 goli. Wiecej daje Suarez który wrzuca genialne pilki. Wiec atak sobie poradzi. Najważniejsza jest obrona. I tu pojawia się Montoya i Daglas. Daglasa gra w ataku mnie nie interesuje, byle byl solidny w obronie. No a jak już wiadomo Montoya odchodzi, no i jeszcze mamy Adriano i podobno Bartra jest chętny na PO.
1
Dobrze gra wiec mu sie należy :)
2
Musisz mieć jakiś kompleks, skoro się tu zalogowałeś.
1
Wobrażacie sobie gdyby taki wypadek samolotowy mial miejsce w dzisiejszych czasach. Najdroźsii piłkarze na świecie zgileli by. Ogromne straty pod każdym względem. Oby do czegoś takiego nigdy nie doszło!
0
Chodzilo ci o bale zamiast higuaina, a jeśli już to CHB, a nie BBC
0
Alves- 200 wrzutek do końca sezonu na 99% o ile zdrowie dopisze + 3 zjedzone banany podczas meczu
1
Benzema- szaleniec
Neymar- dziadek mruz
Torres- zbawiciel atletico
Messi- nie strzeli 50 bramek w sezone to wszyscy powiedzą, że się skończył i go sprzedadzą
Ancelotti- top 5 best coach
Ronaldo- karny
0
Tylko po co czekać. Niech odrazu zrobią wybory, każdy dzień to straty materialne i nie tylko... Dla Abidala i Puyola jest miejsce w samorządzie.
0
Wyśmiewasz obrone city? Czlowieku, spójrz na naszą. :D ... oby pique, alba, alves i rudy byli w formie.. kazdy mecz jest inny, nie powiedziane jest, że pójdzie tak łatwo jak rok temu.
2
Yaya touré jest w świetnej formie, zdobywa wiele bramek, których nie powstydzili by się rasowi napastnicy. Ktoś taki by się nam przydał. Ale cóż, mamy znakomitego busketsa.
2
A gdyby babcia miała wąsy to była by dziadkiem... ;)
5
Takk!!! Wiem o co chodzi Marc-owi .wie, ze przegrywa walkę z pique,ale chce grac w pierwszej 11 skoro chce grac na becznej pozycji to na bank chodzi mu o PO . Wie, że alves odchodzi, a daglas nie bedzie miał czasu na grę, bo bedzie odbierał złote pilki wiec zamist siedziec na lawce moze grac.. trener by na to nie wpadł, wiec Bartra podsunął mu pomysl tactical genius
0
Zgadzam się z tobą. Natomiast chelsea gra żelazną 11 i niedługo mourinho ich zajedzie a city - to wieczne kontuzje aguero który w decydujacych momentach ciagnie gre unitet jest w grze i na bet365 mozna wygrac sporo stawiając wlasnie na nich.
1
Zobacz sobie ich dzisiejszy mecz chelsea, to nie arsenal z 2004, niepokonany. Jest jeszcze 18 meczy a stracenie 9-15 oczek jest realne. Myślę, że z głową van Gala i umiejętnościami di marii Manchester jest w grze
0
Panie i panowie, nie śmiecie sie z chelsa przecież wczoraj byl sylwester. Bądźcie wyrozumiali pilkarz też człowiek musi sobie walnąć 0.5l
0
Właśnie spoglądałem na tabele premier league i manchester United jest 9 pkt zal liderujacą chelsea, moim zdaniem united ma realne szanse na tytuł pod warunkiem, że sie ogarną do konca sezonu. Kazde spotkanie wygrywając. A co wy o tym myślicie?
0
Z taką szybkością jaką dysponuje, może sobie pomarzyć.
3
Widzę że redakcja podpuszcza fanów z fcbarca.com wypominajac niedawne wypowiedzi cesca. Niech gada co chcę. Mnie to nie obchodzi i was tez nie powinno, mourinho lubi takie wypowiedzi pewnie kazal mu......... trochę dystansu