5

Jak tu nie przeklinać.. Pedro spudlowal i komentarze typu: pedro out, a 3, 2 mecze temu:
Pedro> Suarez. kibice barcelony(nie wszyscy) to gimbusy typowe..

1

Adriano i alves - zabójczy duet Brazylijczyków

0

Człowiek , który jest w 100 najbogatszych ludzi świata, ma pusty łeb. Ooo

6

Sedzia liniowy.. szkoda słów

1

taka ciekawostka z meczyki.pl
Kibiców na Meczykach
na stream :
Real Madryt Real Madryt 2821
FC Barcelona FC Barcelona 2564
Nie wiem jak to możliwe..

0

Jutro w gazecie wyborczej, rozwiązania testów dla szóstoklasistów. Muszę sobie kupić

0

Tercet jak się patrzy... a teraz wszyscy
Enrique to drugi Pep... a nie, zaraz...

2

Na rm.pl ból dupy

0

Jestem jasnowidz messi strEli i bedzie 3-0

0

NSM 3-0 coooooo nie ma gola

0

Przepraszam miałem na myśli 100 z przed minuty 2-0

0

Jaki pech dla naszej 9

0

Wiecie może czy suarez pogratulował neymarowi bramki- nie patrzyłem. Bo ostatnio mieli spinę na trenigu

0

Poniósł go melanż..

0

Co Suarez pokaże w tym meczu?
-zęby
Ps. Bez spiny.. suchar

0

Marszczerano

0

Widzisz jakiego mamy mądrego trenera..

51

Szkoda, że nie gra Mathieu. Pewnie ma dużą ochotę na Tytonia..

0

Mam jedno zasadnicze pytanie! Dlaczego wiele osób chciałoby sprzedac naszego craca ''messi" a nie np. Iniesta, Rakitic, Pedro, Pique, Busqeds czy jakoś tam.. przecież to nie leo zawodzi ,a cała reszta. Sprzedać ich bo ich cena jest stosunkowo duza co do jakości gry. Kupić Koke, Sterlinga Rafinia do 1 skladu Bartra na środek i cuardado na PO Szefuncio na DM. Drużyna-MARZENIE -Ale mamy Ban

0

Zdziwię się.

0

Czy on jest coś winny temu klubowi? Nie muszę wymienić tych wszystkich goli i zdobytych trofeów.. Jeżeli odejdzie, nie będę miał mu tego za złe. A ty?!

0

Wątpię żeby chelsea kupiła kogokolwiek w styczniu, nie mówiąc już o Messim. Chelsea to drużyna kompletna, nie kupią Messiego.

7

Messi bez formy zjada wszystkich napastników na swiecie kto strzela co roku 50, oprócz CR7. Proszę was, gdyby messi grał np. Bayernie to włodarze Fc Barcelony pozabijali sie dla messiego nie mówiąc już o kibicach. Gra u nas, a coraz częściej słyszę o jego sprzedaży. Hhaha, i niby kogo kupimy w jego miejsce - lewandowskiego, aguero, pogbe czy któryś z nich strzelił w swym najlepszym sezonie 50 goli? NIe.

0

Też go nie podbiją... niestety

4

HAHAHAH " leo gaśnie, bo swoje już zrobił, czas na innych" nie wiem czy ty wiesz, że messi w swoim "słabym" roku strzelił ponad 50 bramek. Znajdź mi kogoś kto ma teraz go zastąpić. Bo ney jest fenomenalny ale 50-ątki raczej nie strzeli. Trochę więcej wiary i szacunku di Messiego

0

Jasnowidz 0.0

0

Mogli, presja wiadomo

0

Jak będzie 3-0 to idę spać

0

Będzie, rekord ginesa, ktorego tak kibice tealu pragneli

1

Szkoda, że Smeone nie przyjął reprezentacji Argentyny na okres mistrzostw świata.Messi był by mistrzem swiata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?