Polityka transferowa bacelony, sprzedac touré zostawic dziewczyne busi, no cóż zdarza się, nawet najlepszym. Swoją drogą interesuje sie juz tyle lat piłką i nawet takiej blachostki nie wiedzialem - że pelegrini jest trenerem Manchesteru Unitet ;]
Miałem nadzieję, że rok 2014 zakończymy z jakimiś tytułami... cóż jak nie w 2014 to w 2015 roku, w koncu to Barca, maszynka do wygrywania trofeów. Co do wydarzeń tych najlepszych, spójrzcie jakie mialy one znaczenie przy końcowym rozrachunku. Wygrana z realem, ktora nie dała wygranej w lidze. Wygrana nad Manchesterem city jakie miala znaczenie skoro itak przegraliśmy z Atletico, I po LM. Nie powiem bo te wydarzenia byly naprawde mile. Najlepszy moment to był kiedy alexis strzelił pięknego gola z atletico i przez kilkanaście minut byliśmy mistrzami ligi to najlepiej wspominam i kupienie suareza
PS . pozdrowienia dla redakcji, dzięki za ban na wigilię... :D
Pod choinkę dostalem recznik z fcb. Powiedzialem rodzicom, że wolal bym raelu madryt, bo wole dupe podcierac recznikiem realu a nie barcy jednak recznik bardzo mi się podoba. A uzywac go bede do wycierania glowy. ; D a wy jakie prezency z fcb dostaliscie?
Kazdemu sie zdarzaja wpadki nawet najlepszym. Znasz jakis klub ktory wygral za kazdym razem potyczki ze slabym rywalem, ja nie barca ma prawo do slabszych dni ale one zdatxaja sie zbyt czesto.
Barca to druzyna perfekcyjna kto ra nie mose pozwalac sobie na porazki, wyobraz sobie ze te 9porazek i9 remisow przesadzily o lidze mistrzow i o primiera devision czy jakos tam.. ro bi roznice ..
Mysle ze ibra bedzie strzelal do 35 lat co najmniej 30 goli na sezon jakos jeszcze nie widzalem u niego blokady, u messiego widzialem i u ronaldo tez mysle ze ibra to jedyny czlowiek na ziemi ktory jest w stanie grac do nawet 35-40 strzelajac 30/ sezon nie nie jestem szalencem, jestem realista.
Jak to jest, ze po przegranym meczu wszyscy zwalniaja enrique. Ja wiem ze mamy swieta i jest milo ale_ ten czlowiek nie pokazal nic nowego od czasu poprzednich 'coach' jedyne co sie zmienilo to rotacje w skladzie w kazdym meczu. Moze sie myle. Mam taka nadzieje, ale zarzad pewnie go zwolni gdy juz bedzie za puzno. WESOLYCH SWIAT : D
Mysle ze pike jest pewny w swoich interwencjach, ale zdarzaja mu sie pomylki ktore na 90% koncza sie utrata gola jeden duzy + to bramki strzelone glowa.
Pedro w zeszlym sezonie byl dosyc regolarny a w tym sezonie gra ok dopiero od 1 miesiaca wiec jak dla mnie enrique nic narazie nie wniosl i nie poprawil niczyjej gry...
Dlatego uwazam ze to iniesta powinien poleciec a nie fabregas
. Fabregas mial przed soba jeszcze kilka lat, a inieste trzymaja za zaslugi. TerZ widzimy tego skutki kto ile daje korzysci z gry..
Jaki zdrajca??? Fabregas odrazu po odejsciu z fcb powiedzial- "myslalem ze zostane tam do konca swojej kariery" przyczyna jego transferu byl zakup rakityca ktory jest delikatnie mowiac chu*owy mojm zdaniem to wina zarzadu, ktory jasno okreslil kto jest na liscie " nietykalnych". Byli to pique, messi, iniesta, pusi, chyba ktos jeszcze. Moze przyczyna odejscia fabregasa byly reakcje kibicow, ale wiadomo kilka zlych meczow i gwizdy. Osobiscie mu sie nie dziwie, byla okazja to odszedl, gdyby na nim komus zalezalo nie odszedl by. Co do iniesty, jak dla mnie to gracz typu ronaldinho potrafi czarowac ale tylko do pewnego wieku
0
To te trofea maja jakies znaczenie ; D. W sumie potrójna korona, szkoda tylko nie jest w zestawieniu.
2
Luis to świetny transfer . Bo kiedy messi i neymar nie może to suarez do pomoże. Oby. :)
4
Polityka transferowa bacelony, sprzedac touré zostawic dziewczyne busi, no cóż zdarza się, nawet najlepszym. Swoją drogą interesuje sie juz tyle lat piłką i nawet takiej blachostki nie wiedzialem - że pelegrini jest trenerem Manchesteru Unitet ;]
0
(y)
0
Niestety ;(
2
Miałem nadzieję, że rok 2014 zakończymy z jakimiś tytułami... cóż jak nie w 2014 to w 2015 roku, w koncu to Barca, maszynka do wygrywania trofeów. Co do wydarzeń tych najlepszych, spójrzcie jakie mialy one znaczenie przy końcowym rozrachunku. Wygrana z realem, ktora nie dała wygranej w lidze. Wygrana nad Manchesterem city jakie miala znaczenie skoro itak przegraliśmy z Atletico, I po LM. Nie powiem bo te wydarzenia byly naprawde mile. Najlepszy moment to był kiedy alexis strzelił pięknego gola z atletico i przez kilkanaście minut byliśmy mistrzami ligi to najlepiej wspominam i kupienie suareza
PS . pozdrowienia dla redakcji, dzięki za ban na wigilię... :D
0
0
Ja 2 lata nie ogladalem. Licze ze zapomnę fabule tego filmu i za 10 lat obejrzę go bez znania calego scenariusza z czystą przyjemnością
0
Życzę zubiemu tego samego :D
0
Wejdz na strone rm.pl tam napisz jedno slowo " penaldo" i masz bana proste-proste
2
Pod choinkę dostalem recznik z fcb. Powiedzialem rodzicom, że wolal bym raelu madryt, bo wole dupe podcierac recznikiem realu a nie barcy jednak recznik bardzo mi się podoba. A uzywac go bede do wycierania glowy. ; D a wy jakie prezency z fcb dostaliscie?
0
I jak, już po kolacji wigilijnej? Jeszcze raz wszystkim życzę wesołych świąt!!
7
I ma absolutna racje.
0
Zlote pletwy (y) hahahhaha, wesolych!
0
Asysty 5-7 to rowniez robi wrazenie jak na 3 miesiace gry, a po przerwie trwajacej 4 miesiace nie kazdy potrafi tak zachwycac" Suarez" o nim mowa
0
Strzelil w barcelonie juz ze 5-6 goli. choc zdobyl wiekszosc prawidlowo, to niezostaly one uznane. Asysty
0
Kazdemu sie zdarzaja wpadki nawet najlepszym. Znasz jakis klub ktory wygral za kazdym razem potyczki ze slabym rywalem, ja nie barca ma prawo do slabszych dni ale one zdatxaja sie zbyt czesto.
1
Barca to druzyna perfekcyjna kto ra nie mose pozwalac sobie na porazki, wyobraz sobie ze te 9porazek i9 remisow przesadzily o lidze mistrzow i o primiera devision czy jakos tam.. ro bi roznice ..
0
Podania O.O lllllllooooooooollllllll
0
Mysle ze ibra bedzie strzelal do 35 lat co najmniej 30 goli na sezon jakos jeszcze nie widzalem u niego blokady, u messiego widzialem i u ronaldo tez mysle ze ibra to jedyny czlowiek na ziemi ktory jest w stanie grac do nawet 35-40 strzelajac 30/ sezon nie nie jestem szalencem, jestem realista.
0
Martino go dostal i jak to sie skonczylo? Wiesz sam. W gablocie za sezon 13/14 - 0 duzo tych trofe.. nie?
0
Jak to jest, ze po przegranym meczu wszyscy zwalniaja enrique. Ja wiem ze mamy swieta i jest milo ale_ ten czlowiek nie pokazal nic nowego od czasu poprzednich 'coach' jedyne co sie zmienilo to rotacje w skladzie w kazdym meczu. Moze sie myle. Mam taka nadzieje, ale zarzad pewnie go zwolni gdy juz bedzie za puzno. WESOLYCH SWIAT : D
1
Mysle ze pike jest pewny w swoich interwencjach, ale zdarzaja mu sie pomylki ktore na 90% koncza sie utrata gola jeden duzy + to bramki strzelone glowa.
0
Modle sie zeby cie wysluchal. Ale wiadomo ze nie zMieni sie nic, pusi bedzie dalej asyatowal rywala, a luncho itak da go do pierwszej 11
0
Pedro w zeszlym sezonie byl dosyc regolarny a w tym sezonie gra ok dopiero od 1 miesiaca wiec jak dla mnie enrique nic narazie nie wniosl i nie poprawil niczyjej gry...
0
0
Hazard nie gra na pozycji Leo
0
Hazard do piet messiemu nie dorasta, ale 10 by mu nie oddal..messi 9 w chelsa ale co najwyzej w fifie
0
Dlatego uwazam ze to iniesta powinien poleciec a nie fabregas
. Fabregas mial przed soba jeszcze kilka lat, a inieste trzymaja za zaslugi. TerZ widzimy tego skutki kto ile daje korzysci z gry..
0
Jaki zdrajca??? Fabregas odrazu po odejsciu z fcb powiedzial- "myslalem ze zostane tam do konca swojej kariery" przyczyna jego transferu byl zakup rakityca ktory jest delikatnie mowiac chu*owy mojm zdaniem to wina zarzadu, ktory jasno okreslil kto jest na liscie " nietykalnych". Byli to pique, messi, iniesta, pusi, chyba ktos jeszcze. Moze przyczyna odejscia fabregasa byly reakcje kibicow, ale wiadomo kilka zlych meczow i gwizdy. Osobiscie mu sie nie dziwie, byla okazja to odszedl, gdyby na nim komus zalezalo nie odszedl by. Co do iniesty, jak dla mnie to gracz typu ronaldinho potrafi czarowac ale tylko do pewnego wieku