0

żeby tylko messi miał dziś dobry dzień, bo będzie słaboo

0

powiedziałem to po wygranym meczu z psg. szkoda tylko że wszyscy kibice go wywalają jak przegrywamy, jak wygrywamy jest super. JA mówiłem od razu zwolnić, potrzeba nam świeżości i trenera klasy światowej.

0

alexis i fabregas, tęsknie ;C

0

jeżeli przegramy to Enrique potwierdzi, że jest idiotą

0

jak trwoga to do enrique jak o zbawienie to do messiego

0

ale peta! woooooooow szkoda.

0

jest messiasz! tak!

2

Coś dla Ronaldo . Żółta za symulke

1

dobranoc! KUR** obrona,obrona! MESSI I NEYMAR !

0

pedro i.. no właśnie co!

0

JA BYM PROPONOWAŁ DAĆ Messiego i Neymara na rozgrzewkę puki jest czas.

0

hahah LUNCHO OUT NOW

0

www.futbolhd.pl/stream1.php

0

Ludzie!!! wstrzymajcie się z oceną do 23. A nie już teraz zakładacie, że nie wygramy.. cierpliwości

0

a może jest coś o czym nie wiemy, Enrique nie był by chyba na tyle głupi by za Messiego i Neymara wstawiać Pedro i Munira. Może nie są w pełni sił. Głęboko wierzę, że jest coś o czym my nie wiemy. Ale jeśli jego plan nie wypali już dziś może się podać do dymisji

0

to się okaże po meczu :)

0

Masz rację,tez mi się to nie podoba, jednak trzeba miec nadzieję ze wygramy. bez messiego i neymara

0

lepiej edytuj kom bo cię zablokują :)

0

Nie interesuje mnie kto gra, najważniejsze jest zw. Real się potknął to trzeba to wykorzystać. Oby Luncho wiedział co robi.

0

Pamiętaj jednak, że Adama strzelił 3-LIGOWCU, a Munir -Getafe, to jest ta różnica.

0

BEZZ MOŻE BYĆ ?

0

pamiętacie ten mecz jak suarez i ney usiedli na ławce.. ten mecz będzie pewnie taki sam, w drugiej połowie M i N wejdą i trzeba będzie gonić wynik, ale obym się mylił.

0

moja pierwsza reakcja to "co kur**" bes messiego i neymara będzie cieżko..

1

Czyżby nowy rekord się szykował w wykonaniu królewskich

5

A kibice realu płakali, że porażka z Milanem się nie liczy do rekordu 22 zw jak widać co się odwlecze to nie uciecze..

0

Ból dupy :D.......mmmmmm

0

Zauważyliście? Jak real nie istnieje to ronaldo nie potrafi pociągnąć drużyny. A ZP pewnie wygra .

0

Ale się cieszę,oby real przegrał, a my wygrali i tylko 1pkt straty. Niech moc będzie z piłkarzami Valencii

0

(Y)

0

Jak widzę połowa kibiców z fcbarca.com ogląda mecz realu. czyli rejestrują się tu kibice realu, nw po co, maja przecież wlasna stronę. Bez spin ale jak macie gadać o realu to piszcie to na rm.pl. A nie tu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?