powiedziałem to po wygranym meczu z psg. szkoda tylko że wszyscy kibice go wywalają jak przegrywamy, jak wygrywamy jest super. JA mówiłem od razu zwolnić, potrzeba nam świeżości i trenera klasy światowej.
a może jest coś o czym nie wiemy, Enrique nie był by chyba na tyle głupi by za Messiego i Neymara wstawiać Pedro i Munira. Może nie są w pełni sił. Głęboko wierzę, że jest coś o czym my nie wiemy. Ale jeśli jego plan nie wypali już dziś może się podać do dymisji
pamiętacie ten mecz jak suarez i ney usiedli na ławce.. ten mecz będzie pewnie taki sam, w drugiej połowie M i N wejdą i trzeba będzie gonić wynik, ale obym się mylił.
Jak widzę połowa kibiców z fcbarca.com ogląda mecz realu. czyli rejestrują się tu kibice realu, nw po co, maja przecież wlasna stronę. Bez spin ale jak macie gadać o realu to piszcie to na rm.pl. A nie tu..
0
żeby tylko messi miał dziś dobry dzień, bo będzie słaboo
0
powiedziałem to po wygranym meczu z psg. szkoda tylko że wszyscy kibice go wywalają jak przegrywamy, jak wygrywamy jest super. JA mówiłem od razu zwolnić, potrzeba nam świeżości i trenera klasy światowej.
0
alexis i fabregas, tęsknie ;C
0
jeżeli przegramy to Enrique potwierdzi, że jest idiotą
0
jak trwoga to do enrique jak o zbawienie to do messiego
0
ale peta! woooooooow szkoda.
0
jest messiasz! tak!
2
Coś dla Ronaldo . Żółta za symulke
1
dobranoc! KUR** obrona,obrona! MESSI I NEYMAR !
0
pedro i.. no właśnie co!
0
JA BYM PROPONOWAŁ DAĆ Messiego i Neymara na rozgrzewkę puki jest czas.
0
hahah LUNCHO OUT NOW
0
www.futbolhd.pl/stream1.php
0
Ludzie!!! wstrzymajcie się z oceną do 23. A nie już teraz zakładacie, że nie wygramy.. cierpliwości
0
a może jest coś o czym nie wiemy, Enrique nie był by chyba na tyle głupi by za Messiego i Neymara wstawiać Pedro i Munira. Może nie są w pełni sił. Głęboko wierzę, że jest coś o czym my nie wiemy. Ale jeśli jego plan nie wypali już dziś może się podać do dymisji
0
to się okaże po meczu :)
0
Masz rację,tez mi się to nie podoba, jednak trzeba miec nadzieję ze wygramy. bez messiego i neymara
0
lepiej edytuj kom bo cię zablokują :)
0
Nie interesuje mnie kto gra, najważniejsze jest zw. Real się potknął to trzeba to wykorzystać. Oby Luncho wiedział co robi.
0
Pamiętaj jednak, że Adama strzelił 3-LIGOWCU, a Munir -Getafe, to jest ta różnica.
0
BEZZ MOŻE BYĆ ?
0
pamiętacie ten mecz jak suarez i ney usiedli na ławce.. ten mecz będzie pewnie taki sam, w drugiej połowie M i N wejdą i trzeba będzie gonić wynik, ale obym się mylił.
0
moja pierwsza reakcja to "co kur**" bes messiego i neymara będzie cieżko..
1
Czyżby nowy rekord się szykował w wykonaniu królewskich
5
A kibice realu płakali, że porażka z Milanem się nie liczy do rekordu 22 zw jak widać co się odwlecze to nie uciecze..
0
Ból dupy :D.......mmmmmm
0
Zauważyliście? Jak real nie istnieje to ronaldo nie potrafi pociągnąć drużyny. A ZP pewnie wygra .
0
Ale się cieszę,oby real przegrał, a my wygrali i tylko 1pkt straty. Niech moc będzie z piłkarzami Valencii
0
(Y)
0
Jak widzę połowa kibiców z fcbarca.com ogląda mecz realu. czyli rejestrują się tu kibice realu, nw po co, maja przecież wlasna stronę. Bez spin ale jak macie gadać o realu to piszcie to na rm.pl. A nie tu..