Gupota totalna, po co przedluzac kontrakt z zawodnikiem co rok lub dwa, jak by nie mozna bylo zrobic tego poltora roku przed koncem kontraktu.. zubi genius' devil
Zgadzam sie w 100%.i pomyslec ze wiele osob ze strony najchetniej sprzedalo by go za te 100-200 mln tyle ze messi daje wiecej niz kilku graczy za te kwote. Mam nadzieje ze zostanie z nami do konca swojej kariery.
Co tu duzo mowic, swietny pilkarz i skromny czlowiek pilkarz kompletny, wiele razy ratowal zespol zarowno argentyny jak i barcelony.Bez watpienia pilkarz roku.
Chetnie widzialbym kloppa na lawce trenerskiej u nas, moze dalby cos druzynie bo ta titi-kaka nie daje zbyt wiele, a enrique wydaje sie nie miec pomyslu na gre. tylko klepka- messi suarez i neymar niech cos strzela i 3 pkt - taktyka LE, a Klopp dalby naprawde swiezosc jakies kontrataki, inna taktyka.Ale tak naprawde najwazniejsza jest forma naszej linii ofensyfnej bez niej nic niezdzialamy
Martino mial dokladnie taki sam pomysl na gre tyle ze barca miala lepszych pilkarzy bo cesc i alexis, robili roznice to spowodowalo ze martino jest lepiej postrzegany od enrique
Jak bysce podsumowali 5-6 miesiecy pracy Luisa Enirque jak dla mnie nie ma on w ogole pomyslu na gre, ciagle klepka i padaka w obronie. Ogladajac mecz z huesca zauwazylem ze graja z szybka gre z kontry bo nie bylo xaviego i busiego ktozy z powalniaja gre tak wiec za kilka lat mysle ze, napewno nasza gra sie poprawi za rok,
dwa bo odeida pilkarze ktorzy tylko zpowalniaja gre
Messi na dzien dzisiejszy ma 23 gole i 9 asyst, we wszystkich rozgrywkach 14/15, niezle !! Najlepsze ze niedawno sie obudzil po mistrzostwach mysle ze 50 goli do konca sezonu jak najbardziej realne
Jezeli kloppa wywala z bvb to chcialbym go w barcelonie pewnie jak juz zauwazyliscie luncho nie ma wo ogole pomyslu na gre dalej jest klepka i wszystko zalezy od formy pilkarzy zobaczycie to bedzie rok bez pucharow a najgorszy jest zarzad ktory kupuje srednich pilkarzy a zadko swiatowej klasy.. sprzedaje za psi grosz takich jak sanchez czy cesc thiago alcantara mam nadzieje ze to wszystko sie zmieni i wrocimy szczyt ale na 90% nie z luncho i z tym zarzadem
Nie ogladalem meczu, ale widzie ze sporo osob krytykuje montoye. Ludzie!!! Ogarnijcie sie nie gra to slysze kom.. typu jaaa luncho znowu go nie wystawi, a jak wystawi jak on gra. Ogladalem mecz z huesca i martin zagral niezbyt porywajaco ja bym go sprzedal bo jest slaby..moja opinia
0
Gupota totalna, po co przedluzac kontrakt z zawodnikiem co rok lub dwa, jak by nie mozna bylo zrobic tego poltora roku przed koncem kontraktu.. zubi genius' devil
0
Zgadzam sie, ale bravo to wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu a valdes to juz przrszlosc.
0
Zgadzam sie w 100%.i pomyslec ze wiele osob ze strony najchetniej sprzedalo by go za te 100-200 mln tyle ze messi daje wiecej niz kilku graczy za te kwote. Mam nadzieje ze zostanie z nami do konca swojej kariery.
0
Co tu duzo mowic, swietny pilkarz i skromny czlowiek pilkarz kompletny, wiele razy ratowal zespol zarowno argentyny jak i barcelony.Bez watpienia pilkarz roku.
0
Wie ktos ile strzelil Suarez i Neymar w tym roku kalendarzowym w reprezentacji i klubie???
0
Fc barcelona vs Carlos Vela tak mize wygladac ten mecz.
0
Chetnie widzialbym kloppa na lawce trenerskiej u nas, moze dalby cos druzynie bo ta titi-kaka nie daje zbyt wiele, a enrique wydaje sie nie miec pomyslu na gre. tylko klepka- messi suarez i neymar niech cos strzela i 3 pkt - taktyka LE, a Klopp dalby naprawde swiezosc jakies kontrataki, inna taktyka.Ale tak naprawde najwazniejsza jest forma naszej linii ofensyfnej bez niej nic niezdzialamy
0
Dziwisz mu sie 10 lat w barcelonie i w kazdym meczu grac na 100% niewykonalne.
0
Hahahhahah no to tak, polac mu!
0
Niewiedzacych informuje, ronaldo otrzymal srebrna pilke za nazwisko tyle w temacie
2
Za tego" prawie gola" z poprzedniego meczu
0
Martino mial dokladnie taki sam pomysl na gre tyle ze barca miala lepszych pilkarzy bo cesc i alexis, robili roznice to spowodowalo ze martino jest lepiej postrzegany od enrique
0
Jak bysce podsumowali 5-6 miesiecy pracy Luisa Enirque jak dla mnie nie ma on w ogole pomyslu na gre, ciagle klepka i padaka w obronie. Ogladajac mecz z huesca zauwazylem ze graja z szybka gre z kontry bo nie bylo xaviego i busiego ktozy z powalniaja gre tak wiec za kilka lat mysle ze, napewno nasza gra sie poprawi za rok,
dwa bo odeida pilkarze ktorzy tylko zpowalniaja gre
0
Czyli pilkarz niekompletny przez wielu uznawany za najlepszego pilkarza swiata.
0
Ogladam, POLECAM!!!! obiektywny youtuber i swietny lektor
0
Dzieki messiemu i torresowi
0
Przepraszam za bledy nie jestem najlepszy z ort.. ale chyba mam prawo do wypowiedzi?
0
0
Welcome to kloop
0
A chelsea 2012 prEgrala kms wiec nie pierd*** poza tym finaly rAdza sie wlasnymi prawami... i tak wierze w cuda.
1
Zycze sobiee na swieta przegraniej realu na oslode dzisiejszego dnia zeby jutor 'as' przestal sie szczycic tymi 20-25 zw z rzedu wesolych wam!!! :-D
0
Messi na dzien dzisiejszy ma 23 gole i 9 asyst, we wszystkich rozgrywkach 14/15, niezle !! Najlepsze ze niedawno sie obudzil po mistrzostwach mysle ze 50 goli do konca sezonu jak najbardziej realne
0
No to klop.s :D
0
Jezeli kloppa wywala z bvb to chcialbym go w barcelonie pewnie jak juz zauwazyliscie luncho nie ma wo ogole pomyslu na gre dalej jest klepka i wszystko zalezy od formy pilkarzy zobaczycie to bedzie rok bez pucharow a najgorszy jest zarzad ktory kupuje srednich pilkarzy a zadko swiatowej klasy.. sprzedaje za psi grosz takich jak sanchez czy cesc thiago alcantara mam nadzieje ze to wszystko sie zmieni i wrocimy szczyt ale na 90% nie z luncho i z tym zarzadem
1
Jak by cb ktos nazwal psem to nie czul bys sie urazony
2
Obaj to geniusze ale jak to ronaldo powiedzial ze nie mozna ich porownywac bo oni sa jak porsche i lambo kazdy ma inne cechy
0
0
Messi mial dzis kolejna poprzeczke przy strzale na 4-0, ciekawe ile bedzia mial ich do konca sezonu..
0
Nie ogladalem meczu, ale widzie ze sporo osob krytykuje montoye. Ludzie!!! Ogarnijcie sie nie gra to slysze kom.. typu jaaa luncho znowu go nie wystawi, a jak wystawi jak on gra. Ogladalem mecz z huesca i martin zagral niezbyt porywajaco ja bym go sprzedal bo jest slaby..moja opinia
0