0

Gupota totalna, po co przedluzac kontrakt z zawodnikiem co rok lub dwa, jak by nie mozna bylo zrobic tego poltora roku przed koncem kontraktu.. zubi genius' devil

0

Zgadzam sie, ale bravo to wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu a valdes to juz przrszlosc.

0

Zgadzam sie w 100%.i pomyslec ze wiele osob ze strony najchetniej sprzedalo by go za te 100-200 mln tyle ze messi daje wiecej niz kilku graczy za te kwote. Mam nadzieje ze zostanie z nami do konca swojej kariery.

0

Co tu duzo mowic, swietny pilkarz i skromny czlowiek pilkarz kompletny, wiele razy ratowal zespol zarowno argentyny jak i barcelony.Bez watpienia pilkarz roku.

0

Wie ktos ile strzelil Suarez i Neymar w tym roku kalendarzowym w reprezentacji i klubie???

0

Fc barcelona vs Carlos Vela tak mize wygladac ten mecz.

0

Chetnie widzialbym kloppa na lawce trenerskiej u nas, moze dalby cos druzynie bo ta titi-kaka nie daje zbyt wiele, a enrique wydaje sie nie miec pomyslu na gre. tylko klepka- messi suarez i neymar niech cos strzela i 3 pkt - taktyka LE, a Klopp dalby naprawde swiezosc jakies kontrataki, inna taktyka.Ale tak naprawde najwazniejsza jest forma naszej linii ofensyfnej bez niej nic niezdzialamy

0

Dziwisz mu sie 10 lat w barcelonie i w kazdym meczu grac na 100% niewykonalne.

0

Hahahhahah no to tak, polac mu!

0

Niewiedzacych informuje, ronaldo otrzymal srebrna pilke za nazwisko tyle w temacie

2

Za tego" prawie gola" z poprzedniego meczu

0

Martino mial dokladnie taki sam pomysl na gre tyle ze barca miala lepszych pilkarzy bo cesc i alexis, robili roznice to spowodowalo ze martino jest lepiej postrzegany od enrique

0

Jak bysce podsumowali 5-6 miesiecy pracy Luisa Enirque jak dla mnie nie ma on w ogole pomyslu na gre, ciagle klepka i padaka w obronie. Ogladajac mecz z huesca zauwazylem ze graja z szybka gre z kontry bo nie bylo xaviego i busiego ktozy z powalniaja gre tak wiec za kilka lat mysle ze, napewno nasza gra sie poprawi za rok,
dwa bo odeida pilkarze ktorzy tylko zpowalniaja gre

0

Czyli pilkarz niekompletny przez wielu uznawany za najlepszego pilkarza swiata.

0

Ogladam, POLECAM!!!! obiektywny youtuber i swietny lektor

0

Dzieki messiemu i torresowi

0

Przepraszam za bledy nie jestem najlepszy z ort.. ale chyba mam prawo do wypowiedzi?

0

0

Welcome to kloop

0

A chelsea 2012 prEgrala kms wiec nie pierd*** poza tym finaly rAdza sie wlasnymi prawami... i tak wierze w cuda.

1

Zycze sobiee na swieta przegraniej realu na oslode dzisiejszego dnia zeby jutor 'as' przestal sie szczycic tymi 20-25 zw z rzedu wesolych wam!!! :-D

0

Messi na dzien dzisiejszy ma 23 gole i 9 asyst, we wszystkich rozgrywkach 14/15, niezle !! Najlepsze ze niedawno sie obudzil po mistrzostwach mysle ze 50 goli do konca sezonu jak najbardziej realne

0

No to klop.s :D

0

Jezeli kloppa wywala z bvb to chcialbym go w barcelonie pewnie jak juz zauwazyliscie luncho nie ma wo ogole pomyslu na gre dalej jest klepka i wszystko zalezy od formy pilkarzy zobaczycie to bedzie rok bez pucharow a najgorszy jest zarzad ktory kupuje srednich pilkarzy a zadko swiatowej klasy.. sprzedaje za psi grosz takich jak sanchez czy cesc thiago alcantara mam nadzieje ze to wszystko sie zmieni i wrocimy szczyt ale na 90% nie z luncho i z tym zarzadem

1

Jak by cb ktos nazwal psem to nie czul bys sie urazony

2

Obaj to geniusze ale jak to ronaldo powiedzial ze nie mozna ich porownywac bo oni sa jak porsche i lambo kazdy ma inne cechy

0

0

Messi mial dzis kolejna poprzeczke przy strzale na 4-0, ciekawe ile bedzia mial ich do konca sezonu..

0

Nie ogladalem meczu, ale widzie ze sporo osob krytykuje montoye. Ludzie!!! Ogarnijcie sie nie gra to slysze kom.. typu jaaa luncho znowu go nie wystawi, a jak wystawi jak on gra. Ogladalem mecz z huesca i martin zagral niezbyt porywajaco ja bym go sprzedal bo jest slaby..moja opinia

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?