0

Już się bałem, że znów będzie sprzedawać Messiego po 1 slabym meczu bez gola. Prawda jest taka, że gdyby nie Messi i Neymar to nasz zespół zajmował by 4-7 miejsce w tabeli. Pilka nożna to gra całego zespołu, a nie jednej czy dwóch gwiazd. Nie możemy trzymać Inieste za zasługi. Tak samo Busqets czy pike, xavi też. Potrzebujemy nowych piłkarzy na każdej pozycji potrzeba nam świeżości i wielkich talentów a nie wypalonch pilkarzy

1

A potem ciebie i powiedzieć masz głów*o do powiedzenia

0

Klub nam się sypie,, puyol zobaczył co się dzieje po drugiej stronie i odchodzi.Co tam się dzieje. Enrique -podobno konflikt z messim, Suarez z neymarem podobno też spina. Ten miesiąc będzie kluczowy! Dla calej drużyny

1

Wchodzę na naszą stronkę, a tu booomba!!! Oby coś to zmieniło. Jeszcze został się Enrique do skreślenia.

0

Żeby wybory mogły się odbyc w tym roku, zarząd sam musiał by się podać do dymisji a jak to z pasożytami bywa, trzymają się do ostatniej kropli krwi. Wiec pewnie wybory w 2017.

0

Brak mi słów, nie wiem co powiedzieć. Czekałem 2 tygodnie by zobaczyć barce, którą kocham. Chciałem zobaczy swych ulubieńców Neymara i Messiego. Dziękuję Ci Enrique, zarząd do wymiany. Świeża krew porzebna bo xavi, iniesta, busi.nie chodźi o to ze zawsze grają źle ale grają już zbyt długo. Wygrali juz wszystko, nie ma juz te g o głodu walki, oby ty o się zmieniło w 2016. Ban-juz go nie bedzie więc moze kupimy kogoś dobrego
Zarząd- mam nadzieje że ci którzy najbardziej szkodzą odejda
Enrique- zapewniam w 2015 po sezonie straci pracę, bo Guardiola jest tylko jeden

0

Popisałeś się inteligencją, człowieku

0

Zapomniałeś jeszcze dodać, ze potrzebujemy nowej, świeżej ekipy bo ta się wypaliła

0

Idiota LE out!

0

W dzisiejszym meczu nie mieliśmy-
-ataku
-pomocy
-obrony
-trenera
-pomysłu
-messiego i neymara od 1 minuty

0

Hahha coś w tym jest, zgadzam się z tobą.

1

Ni to nie jesteś sam.

0

z tymi hejtami to dolecimy do 5 tys kom.

0

szczerze ? było by to samo, tylko, że za kadencji Martino był cesc i alexis którzy dawali to coś, a teraz ? rakitić i bezproduktywny xavi i iniesta

5

xavi do reportera - byliśmy lepsi byliśmy częściej przy piłce. I chu* ci w d*pe.

0

neymar, kocham tego gościa

1

już jest po meczu

0

suarez nawet nieźle nurkuje, jak patrzę na te powtórki ...

0

już słyszę śmiech kibiców realu, jedno trzeba przyznać Enrique to idiota, posadzić messiego i neymara na ławce, a potem wynik gonić

0

4-0 i 3-0 z bayernem nie pomogło to przegrana z city nic nie da.

0

amen!

0

mówisz jak xavi, widzisz wynik.. no właśnie

0

każdy atak r.sociedad jest groźniejszy niz najgroźniejsza akcja barcelony, smutne ale prawdziwe

0

ten mecz juz przegraliśmy

0

Enrique wygląda jak moja sąsiadka Grażyna

0

mamy obronę złożoną z kurdupli /;d

0

alves ? hahahahahha ;c

0

prawdopodobnie. ;c

0

messi strzel błagam ;c

0

najgorsze w tym wszystkim jest to że musimy strzelić 2 gole a nie jeden a na ten moment jest to nie możliwe. oby się udało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?