Już się bałem, że znów będzie sprzedawać Messiego po 1 slabym meczu bez gola. Prawda jest taka, że gdyby nie Messi i Neymar to nasz zespół zajmował by 4-7 miejsce w tabeli. Pilka nożna to gra całego zespołu, a nie jednej czy dwóch gwiazd. Nie możemy trzymać Inieste za zasługi. Tak samo Busqets czy pike, xavi też. Potrzebujemy nowych piłkarzy na każdej pozycji potrzeba nam świeżości i wielkich talentów a nie wypalonch pilkarzy
Klub nam się sypie,, puyol zobaczył co się dzieje po drugiej stronie i odchodzi.Co tam się dzieje. Enrique -podobno konflikt z messim, Suarez z neymarem podobno też spina. Ten miesiąc będzie kluczowy! Dla calej drużyny
Żeby wybory mogły się odbyc w tym roku, zarząd sam musiał by się podać do dymisji a jak to z pasożytami bywa, trzymają się do ostatniej kropli krwi. Wiec pewnie wybory w 2017.
Brak mi słów, nie wiem co powiedzieć. Czekałem 2 tygodnie by zobaczyć barce, którą kocham. Chciałem zobaczy swych ulubieńców Neymara i Messiego. Dziękuję Ci Enrique, zarząd do wymiany. Świeża krew porzebna bo xavi, iniesta, busi.nie chodźi o to ze zawsze grają źle ale grają już zbyt długo. Wygrali juz wszystko, nie ma juz te g o głodu walki, oby ty o się zmieniło w 2016. Ban-juz go nie bedzie więc moze kupimy kogoś dobrego
Zarząd- mam nadzieje że ci którzy najbardziej szkodzą odejda
Enrique- zapewniam w 2015 po sezonie straci pracę, bo Guardiola jest tylko jeden
0
Już się bałem, że znów będzie sprzedawać Messiego po 1 slabym meczu bez gola. Prawda jest taka, że gdyby nie Messi i Neymar to nasz zespół zajmował by 4-7 miejsce w tabeli. Pilka nożna to gra całego zespołu, a nie jednej czy dwóch gwiazd. Nie możemy trzymać Inieste za zasługi. Tak samo Busqets czy pike, xavi też. Potrzebujemy nowych piłkarzy na każdej pozycji potrzeba nam świeżości i wielkich talentów a nie wypalonch pilkarzy
1
A potem ciebie i powiedzieć masz głów*o do powiedzenia
0
Klub nam się sypie,, puyol zobaczył co się dzieje po drugiej stronie i odchodzi.Co tam się dzieje. Enrique -podobno konflikt z messim, Suarez z neymarem podobno też spina. Ten miesiąc będzie kluczowy! Dla calej drużyny
1
Wchodzę na naszą stronkę, a tu booomba!!! Oby coś to zmieniło. Jeszcze został się Enrique do skreślenia.
0
Żeby wybory mogły się odbyc w tym roku, zarząd sam musiał by się podać do dymisji a jak to z pasożytami bywa, trzymają się do ostatniej kropli krwi. Wiec pewnie wybory w 2017.
0
Brak mi słów, nie wiem co powiedzieć. Czekałem 2 tygodnie by zobaczyć barce, którą kocham. Chciałem zobaczy swych ulubieńców Neymara i Messiego. Dziękuję Ci Enrique, zarząd do wymiany. Świeża krew porzebna bo xavi, iniesta, busi.nie chodźi o to ze zawsze grają źle ale grają już zbyt długo. Wygrali juz wszystko, nie ma juz te g o głodu walki, oby ty o się zmieniło w 2016. Ban-juz go nie bedzie więc moze kupimy kogoś dobrego
Zarząd- mam nadzieje że ci którzy najbardziej szkodzą odejda
Enrique- zapewniam w 2015 po sezonie straci pracę, bo Guardiola jest tylko jeden
0
Popisałeś się inteligencją, człowieku
0
Zapomniałeś jeszcze dodać, ze potrzebujemy nowej, świeżej ekipy bo ta się wypaliła
0
Idiota LE out!
0
W dzisiejszym meczu nie mieliśmy-
-ataku
-pomocy
-obrony
-trenera
-pomysłu
-messiego i neymara od 1 minuty
0
Hahha coś w tym jest, zgadzam się z tobą.
1
Ni to nie jesteś sam.
0
z tymi hejtami to dolecimy do 5 tys kom.
0
szczerze ? było by to samo, tylko, że za kadencji Martino był cesc i alexis którzy dawali to coś, a teraz ? rakitić i bezproduktywny xavi i iniesta
5
xavi do reportera - byliśmy lepsi byliśmy częściej przy piłce. I chu* ci w d*pe.
0
neymar, kocham tego gościa
1
już jest po meczu
0
suarez nawet nieźle nurkuje, jak patrzę na te powtórki ...
0
już słyszę śmiech kibiców realu, jedno trzeba przyznać Enrique to idiota, posadzić messiego i neymara na ławce, a potem wynik gonić
0
4-0 i 3-0 z bayernem nie pomogło to przegrana z city nic nie da.
0
amen!
0
mówisz jak xavi, widzisz wynik.. no właśnie
0
każdy atak r.sociedad jest groźniejszy niz najgroźniejsza akcja barcelony, smutne ale prawdziwe
0
ten mecz juz przegraliśmy
0
Enrique wygląda jak moja sąsiadka Grażyna
0
mamy obronę złożoną z kurdupli /;d
0
alves ? hahahahahha ;c
0
prawdopodobnie. ;c
0
messi strzel błagam ;c
0
najgorsze w tym wszystkim jest to że musimy strzelić 2 gole a nie jeden a na ten moment jest to nie możliwe. oby się udało