Tak, bo to świadczy o umiejętnoścach piłkarza. W tym momencie pewnie bronisz messiego bo strzela z bliższych odległości od ronaldo. Lecz każdy ma swoje cechy messi- wolneRonaldo- karne Drybling świadczy o umiejętnościach piłkarza. Ogólnie chodzi mi o to, że powinien być wybrany piłkarz kompletny posiadający jak najwięcej cech które wymieniłem
Co do głosowania:
Według mnie powinno sie przyznawać nagrode złotej pilki na podstawie statystyk, mianowicie:
- najwięcej dryblingów
- najwięcej asyst
-najwiecej goli (głową, z woleja, przewrotki, z rzutow wolnych, wykorzystanych karnych, odległości i z jakiej pozycji w jak trudej sytuacji pilkarz sie znajduje
- umiejętności panowania nad piłką
- w jakiej lidze dany pilkarz gra
- osiągnięcia klubowe
- wpływ piłkarza na zespół
Jak wiemy wiele osób kieruję się głównie sympatią, a nie trzeźwym okiem. Przyznawanie tej nagrody zawsze budzi kontrowersje. Dlatego taki sposób jaki przedstawiłem byłby najbardziej sprawiedliwy.
Co zrobisz- no nic nie zrobisz :)
Osoby głosujące kierują sie jak widać sympatią, a nie podziwem umiejętności bądź osiągnięć. Zgadzam się co do robena i alexisa
Szkoda, że wszyscy przedstawiciele Fc Barcelony wypowiadają się dopiero po meczu z Atletico, że żaden kryzys nie miał miejsca. Przegramy wkrótce mecz i znów zaczną się lamenty i wywalanie trenera. Mam nadzieję, że sytuacja się jednak ustabilizowała i będziemy podążać właściwą drogą. Jednak moje zdanie nadal brzmi Luncho OUT, NOW!!!!
Trochę irytuje fakt, że tak wielu ludzi uważa, że Ronaldo był lepszy od Messiego.
- Cały Real miał fantastyczny rok, a Ronaldo strzelał dużo goli. Lecz czy one byly zawsze potrzebne, strzelał nie zawsze na wagę 3 pkt.
-Messi ciągnął grę barcy wielokrotnie, w pojedynkę wygrał fazę grupową MŚ, strzelił wiele goli, wiele razy asystował
- No cóż każdy ma prawo do własnego wyboru, zawsze zdania będą podzielone. Gatulacje dla Ronaldo, nw czy na pewno zasłużył. Ale decyzję głosujących trzeba uszanować.
0
Tak, bo to świadczy o umiejętnoścach piłkarza. W tym momencie pewnie bronisz messiego bo strzela z bliższych odległości od ronaldo. Lecz każdy ma swoje cechy messi- wolneRonaldo- karne Drybling świadczy o umiejętnościach piłkarza. Ogólnie chodzi mi o to, że powinien być wybrany piłkarz kompletny posiadający jak najwięcej cech które wymieniłem
0
Dokładnie.
0
Co do głosowania:
Według mnie powinno sie przyznawać nagrode złotej pilki na podstawie statystyk, mianowicie:
- najwięcej dryblingów
- najwięcej asyst
-najwiecej goli (głową, z woleja, przewrotki, z rzutow wolnych, wykorzystanych karnych, odległości i z jakiej pozycji w jak trudej sytuacji pilkarz sie znajduje
- umiejętności panowania nad piłką
- w jakiej lidze dany pilkarz gra
- osiągnięcia klubowe
- wpływ piłkarza na zespół
Jak wiemy wiele osób kieruję się głównie sympatią, a nie trzeźwym okiem. Przyznawanie tej nagrody zawsze budzi kontrowersje. Dlatego taki sposób jaki przedstawiłem byłby najbardziej sprawiedliwy.
0
Lewandowski jest chyba chory psychicznie, skoro do trójki nominowal szfajnesztajgera a nie messiego
0
Co zrobisz- no nic nie zrobisz :)
Osoby głosujące kierują sie jak widać sympatią, a nie podziwem umiejętności bądź osiągnięć. Zgadzam się co do robena i alexisa
0
Szkoda, że wszyscy przedstawiciele Fc Barcelony wypowiadają się dopiero po meczu z Atletico, że żaden kryzys nie miał miejsca. Przegramy wkrótce mecz i znów zaczną się lamenty i wywalanie trenera. Mam nadzieję, że sytuacja się jednak ustabilizowała i będziemy podążać właściwą drogą. Jednak moje zdanie nadal brzmi Luncho OUT, NOW!!!!
1
Traore- nasza czarna perełka, liczę że zagra z elche
1
Wątpię, kto by go tutaj chciał... chociaż karne byśmy mieli częściej...
0
Ręka jest wtedy, kiedy zwiększa powierzenie ciała. Niestety musimy być sprawiedliwi. Przewinienie Messiego
0
Trochę irytuje fakt, że tak wielu ludzi uważa, że Ronaldo był lepszy od Messiego.
- Cały Real miał fantastyczny rok, a Ronaldo strzelał dużo goli. Lecz czy one byly zawsze potrzebne, strzelał nie zawsze na wagę 3 pkt.
-Messi ciągnął grę barcy wielokrotnie, w pojedynkę wygrał fazę grupową MŚ, strzelił wiele goli, wiele razy asystował
- No cóż każdy ma prawo do własnego wyboru, zawsze zdania będą podzielone. Gatulacje dla Ronaldo, nw czy na pewno zasłużył. Ale decyzję głosujących trzeba uszanować.
2
Zmieńcie główny news. Pokażcie messiego neymara i suareza z wczoraj
0
Widocznie zarząd Fify go bardzo lubi
0
Nie żałuję, że obejrzałem.. Uśmiałem sie jak nigdy.
0
Gratulacje, płacz cr7
2
Zp wygrywa
Messi
1
A ile razy mozna to oglądać? Spokojnie, obejrzysz na cda kiedy chcesz.
0
Pep.. tęsknimy :c
0
Ciebie inas wszystkich może nie interesuje... ale jest równouprawnienie wiec muszą to pokazać
0
Nagrałem to, jak ronaldo wygra to puszcze to sapanie sobie na rozweselenie.
2
Messi i ronaldo powinni zatańczyć razem, a wokół nich neuer..
0
- ideał, lecz ideał jest jeden, a chętnych...
0
= ♡♡♡ obie śliczne. ........
0
Komentator ma sapy tylko nw do kogo
0
Messi Bo potrafi prowadzić drużynę sam, bez pomocy kolegów. Ronaldo ma lepsze statystyki i to sie liczy zdania są podzielone. .
7
Ta prowadząca jest tak śliczna, że nie mogę oderwać wzroku
0
Myślę, że chba nie. Dostał statuetkę dla zawodnika do11 roku
0
Iś, iś danke, danke af, une...
0
WELCOME TO: Polska kraj kwitnącej cebuli
0
Tobie tę stronę polecam szczególnie -_-
0
Niestety.. tylko tyle mogę :)