0

Tak, bo to świadczy o umiejętnoścach piłkarza. W tym momencie pewnie bronisz messiego bo strzela z bliższych odległości od ronaldo. Lecz każdy ma swoje cechy messi- wolneRonaldo- karne Drybling świadczy o umiejętnościach piłkarza. Ogólnie chodzi mi o to, że powinien być wybrany piłkarz kompletny posiadający jak najwięcej cech które wymieniłem

0

Dokładnie.

0

Co do głosowania:
Według mnie powinno sie przyznawać nagrode złotej pilki na podstawie statystyk, mianowicie:
- najwięcej dryblingów
- najwięcej asyst
-najwiecej goli (głową, z woleja, przewrotki, z rzutow wolnych, wykorzystanych karnych, odległości i z jakiej pozycji w jak trudej sytuacji pilkarz sie znajduje
- umiejętności panowania nad piłką
- w jakiej lidze dany pilkarz gra
- osiągnięcia klubowe
- wpływ piłkarza na zespół
Jak wiemy wiele osób kieruję się głównie sympatią, a nie trzeźwym okiem. Przyznawanie tej nagrody zawsze budzi kontrowersje. Dlatego taki sposób jaki przedstawiłem byłby najbardziej sprawiedliwy.

0

Lewandowski jest chyba chory psychicznie, skoro do trójki nominowal szfajnesztajgera a nie messiego

0

Co zrobisz- no nic nie zrobisz :)
Osoby głosujące kierują sie jak widać sympatią, a nie podziwem umiejętności bądź osiągnięć. Zgadzam się co do robena i alexisa

0

Szkoda, że wszyscy przedstawiciele Fc Barcelony wypowiadają się dopiero po meczu z Atletico, że żaden kryzys nie miał miejsca. Przegramy wkrótce mecz i znów zaczną się lamenty i wywalanie trenera. Mam nadzieję, że sytuacja się jednak ustabilizowała i będziemy podążać właściwą drogą. Jednak moje zdanie nadal brzmi Luncho OUT, NOW!!!!

1

Traore- nasza czarna perełka, liczę że zagra z elche

1

Wątpię, kto by go tutaj chciał... chociaż karne byśmy mieli częściej...

0

Ręka jest wtedy, kiedy zwiększa powierzenie ciała. Niestety musimy być sprawiedliwi. Przewinienie Messiego

0

Trochę irytuje fakt, że tak wielu ludzi uważa, że Ronaldo był lepszy od Messiego.
- Cały Real miał fantastyczny rok, a Ronaldo strzelał dużo goli. Lecz czy one byly zawsze potrzebne, strzelał nie zawsze na wagę 3 pkt.
-Messi ciągnął grę barcy wielokrotnie, w pojedynkę wygrał fazę grupową MŚ, strzelił wiele goli, wiele razy asystował
- No cóż każdy ma prawo do własnego wyboru, zawsze zdania będą podzielone. Gatulacje dla Ronaldo, nw czy na pewno zasłużył. Ale decyzję głosujących trzeba uszanować.

2

Zmieńcie główny news. Pokażcie messiego neymara i suareza z wczoraj

0

Widocznie zarząd Fify go bardzo lubi

0

Nie żałuję, że obejrzałem.. Uśmiałem sie jak nigdy.

0

Gratulacje, płacz cr7

2

Zp wygrywa





Messi

1

A ile razy mozna to oglądać? Spokojnie, obejrzysz na cda kiedy chcesz.

0

Pep.. tęsknimy :c

0

Ciebie inas wszystkich może nie interesuje... ale jest równouprawnienie wiec muszą to pokazać

0

Nagrałem to, jak ronaldo wygra to puszcze to sapanie sobie na rozweselenie.

2

Messi i ronaldo powinni zatańczyć razem, a wokół nich neuer..

0

- ideał, lecz ideał jest jeden, a chętnych...

0

= ♡♡♡ obie śliczne. ........

0

Komentator ma sapy tylko nw do kogo

0

Messi Bo potrafi prowadzić drużynę sam, bez pomocy kolegów. Ronaldo ma lepsze statystyki i to sie liczy zdania są podzielone. .

7

Ta prowadząca jest tak śliczna, że nie mogę oderwać wzroku

0

Myślę, że chba nie. Dostał statuetkę dla zawodnika do11 roku

0

Iś, iś danke, danke af, une...

0

WELCOME TO: Polska kraj kwitnącej cebuli

0

Tobie tę stronę polecam szczególnie -_-

0

Niestety.. tylko tyle mogę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?