0

A kto mógł przewidzieć, że suarez nie wypali, natomiast alexis eksploduje?Suarez ma jeszcze czas na pokazanie umiejętności. ...

0

Alves powinien zostać do lata 2016. Wtedy będziemy mogli kupić dobrego, solidnego obrońcę, któremu będzie się chciało wracać do obrony w przeciwieństwie do Daniego

2

Kur*a, a mogliśmy mieć Cuardado. To zubi kupił Daglułasa. A tak w ogóle, plując na Suareza nie sprawicie, że zacznie lepiej grać. Zero zrozumienia, weźcie się za naukę czy tam za te wasze Loly i Metiny. Krytykować i wyzywać od "drewna" to każdy potrafi. Pokażcie 1/100 umiejętności Suareza to pogadamy...

0

Co tu dużo mówić: nike zje#alo sprawę. A raczej ich pedalscy projektanci. Moja babcia robi takie sfetrki na drutach. Najlepsze koszulki Barca miała w sezonie 11/12

5

Stres. Kosmiczny wysilek robią swoje

0

No były pusketsa, ale nie przy karnym symulacji nie było

0

Na Vicente Condon będzie diabelnie trudno. Obyśmy wygrali i tam. W końcu to finał ;)

0

LOL

1

Bartra jaki brak dance przy linii. ..

0

Na raty to w realu a nie w Barcelonie ;) ufff

0

Mesziiii

2

Kupmy ronaldo szybko.......

0

Jak strzeli to będzie bogiem

0

Ze zmarnowanych setek

1

Suarez jak upada to za każdym razem rozkłada ręce. Co on chce w końcu- nurkować czy latać? !

2

Titi-sraka na zamurowany autobus nic nie da. Taka prawda

0

Wszyscy śpią, a ja mordę drę z emocji. ..

0

Jak się biłem to mocniej dostałem po ryju i jakoś sie nie turlalem jak poje@#ny, co innego alves

0

Przekonasz się po meczu. :c obym się mylił

0

Kur#@ czyżby znów remis... na Vincente mamy przeje$#ne

0

Calvin haris w tle...

0

Jednak wolałbym widzieć messigo caly mecz na środku, a nie czasami, gdy już autobus postawiony jest..

0

Dałbym Messiego na środek, natomiast Suareza na skrzydło. Jest bezproduktywny, za to messi może rozstrzygnąć mecz.

0

Jestem wielkim fanem Torresa, ale dziś jestem za Barcą. Więc cieszą mnie marnowane sytuacje tego piłkarza

4

Suarez staje na głowie żeby coś ugrać, a wy się czepiacie. ..

1

chodziło mu o mecz ligowy na pewno, nie o puchar :)

0

myslisz, ze ktos o znanym nazwisku chciałby siedzieć na ławce?

8

Proszę redakcję, przy dodaniu newsu ze składami, żeby napisali, że mecz leci na TVP1, bo połowa kibiców nie wie. Ciągle się pyta i spamuje -_-

0

Pamiętajcie, każdy mecz jest inny. W tym spotkaniu nie ma faworyta. Atletico to silny zespół i łatwo się nie podda. Pozostaje nam liczyć na dobrą dyspozycję naszych zawodników. VeB

0

Hhahahah.. jak można dawać zawodnikowi podwyżkę, skoro z roku na rok ma co raz gorszą formę. Głupota zarządu, niedługo dowiemy się, że xavi przedłuży Kontrakt o kolejne 5lat... bye bye Bartomeu i cała reszta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?