Alves powinien zostać do lata 2016. Wtedy będziemy mogli kupić dobrego, solidnego obrońcę, któremu będzie się chciało wracać do obrony w przeciwieństwie do Daniego
Kur*a, a mogliśmy mieć Cuardado. To zubi kupił Daglułasa. A tak w ogóle, plując na Suareza nie sprawicie, że zacznie lepiej grać. Zero zrozumienia, weźcie się za naukę czy tam za te wasze Loly i Metiny. Krytykować i wyzywać od "drewna" to każdy potrafi. Pokażcie 1/100 umiejętności Suareza to pogadamy...
Co tu dużo mówić: nike zje#alo sprawę. A raczej ich pedalscy projektanci. Moja babcia robi takie sfetrki na drutach. Najlepsze koszulki Barca miała w sezonie 11/12
Pamiętajcie, każdy mecz jest inny. W tym spotkaniu nie ma faworyta. Atletico to silny zespół i łatwo się nie podda. Pozostaje nam liczyć na dobrą dyspozycję naszych zawodników. VeB
Hhahahah.. jak można dawać zawodnikowi podwyżkę, skoro z roku na rok ma co raz gorszą formę. Głupota zarządu, niedługo dowiemy się, że xavi przedłuży Kontrakt o kolejne 5lat... bye bye Bartomeu i cała reszta.
0
A kto mógł przewidzieć, że suarez nie wypali, natomiast alexis eksploduje?Suarez ma jeszcze czas na pokazanie umiejętności. ...
0
Alves powinien zostać do lata 2016. Wtedy będziemy mogli kupić dobrego, solidnego obrońcę, któremu będzie się chciało wracać do obrony w przeciwieństwie do Daniego
2
Kur*a, a mogliśmy mieć Cuardado. To zubi kupił Daglułasa. A tak w ogóle, plując na Suareza nie sprawicie, że zacznie lepiej grać. Zero zrozumienia, weźcie się za naukę czy tam za te wasze Loly i Metiny. Krytykować i wyzywać od "drewna" to każdy potrafi. Pokażcie 1/100 umiejętności Suareza to pogadamy...
0
Co tu dużo mówić: nike zje#alo sprawę. A raczej ich pedalscy projektanci. Moja babcia robi takie sfetrki na drutach. Najlepsze koszulki Barca miała w sezonie 11/12
5
Stres. Kosmiczny wysilek robią swoje
0
No były pusketsa, ale nie przy karnym symulacji nie było
0
Na Vicente Condon będzie diabelnie trudno. Obyśmy wygrali i tam. W końcu to finał ;)
0
LOL
1
Bartra jaki brak dance przy linii. ..
0
Na raty to w realu a nie w Barcelonie ;) ufff
0
Mesziiii
2
Kupmy ronaldo szybko.......
0
Jak strzeli to będzie bogiem
0
Ze zmarnowanych setek
1
Suarez jak upada to za każdym razem rozkłada ręce. Co on chce w końcu- nurkować czy latać? !
2
Titi-sraka na zamurowany autobus nic nie da. Taka prawda
0
Wszyscy śpią, a ja mordę drę z emocji. ..
0
Jak się biłem to mocniej dostałem po ryju i jakoś sie nie turlalem jak poje@#ny, co innego alves
0
Przekonasz się po meczu. :c obym się mylił
0
Kur#@ czyżby znów remis... na Vincente mamy przeje$#ne
0
Calvin haris w tle...
0
Jednak wolałbym widzieć messigo caly mecz na środku, a nie czasami, gdy już autobus postawiony jest..
0
Dałbym Messiego na środek, natomiast Suareza na skrzydło. Jest bezproduktywny, za to messi może rozstrzygnąć mecz.
0
Jestem wielkim fanem Torresa, ale dziś jestem za Barcą. Więc cieszą mnie marnowane sytuacje tego piłkarza
4
Suarez staje na głowie żeby coś ugrać, a wy się czepiacie. ..
1
chodziło mu o mecz ligowy na pewno, nie o puchar :)
0
myslisz, ze ktos o znanym nazwisku chciałby siedzieć na ławce?
8
Proszę redakcję, przy dodaniu newsu ze składami, żeby napisali, że mecz leci na TVP1, bo połowa kibiców nie wie. Ciągle się pyta i spamuje -_-
0
Pamiętajcie, każdy mecz jest inny. W tym spotkaniu nie ma faworyta. Atletico to silny zespół i łatwo się nie podda. Pozostaje nam liczyć na dobrą dyspozycję naszych zawodników. VeB
0
Hhahahah.. jak można dawać zawodnikowi podwyżkę, skoro z roku na rok ma co raz gorszą formę. Głupota zarządu, niedługo dowiemy się, że xavi przedłuży Kontrakt o kolejne 5lat... bye bye Bartomeu i cała reszta.