Suarez symulant. Tak to prawda. Neymar natomiast nie stymulowal. Jest lekki więc obrywał od lepiej zbudowanych graczy. Tak w ogóle popatrz na swojego ronaldo i jego nurkowania i ataki agresij. Kiedy nie potrafi strzelić. Żenada
Nie mówię akurat o dzisiejszym meczu realu, karny byl słuszny. Co do obrażania, nie pisałem "szmaty" jedynie mówiłem o fuksie bo to prawda. Tak wiec sory idź na realmadryt.pl tqm gdzie twoje miejsce
Jeszcze 2 messiego i wszyscy będziemy zadowoleni :) Barca wygra, Messi zbliży sie do ... Gooooooooollll hurrrraaaaaaaaaaaaaaa!!! NEYMAR HATTRICK? CZEMU NIE?!
Real na fuksie, jak my z Valencją. Musimy robić swoje i czekać na potknięcie sie realu. Dziś po 3pkt! A Real w końcu przegra więc jestem spokojny(z taką grą od nowego roku o po2jnej koronie mogą zapomnieć. Piłkarze Ralu złapali zadyszke. My może mamy ową za sobą. Jestem dobrej myśli i obym był jasnowidzem. Kocham cię BACELONO
Szkoda mi Suareza, słaba drużyna więc były by szanse na gola, a pewnie wejdźcie na kilkanaście minut i nie strzeli. Jednak Pedro też powinien znaleźć się kilka razy w 11 bo kto chciałby być caly czas rezerwowym. Więc coś kosztem czegoś. Jeżeli Pedro strzeli to Suarez będzie wiedział, że nie zawsze będzie pierwszym wyborem i MOŻE się odblokuje w kolejnych meczach.
To, że straciliśmy tak mało bramek to nie oznacza, że mamy solidną obronę. Po prostu z ogórkam nie było zagrożenia utratą bramki, oni nie potrafili wykanczac. SZCZESCIE +UMIEJĘTNOŚCI+ DOBRA POSTAWA BRAMKARZA+ SZCZESCIE x2
Kiwki Busqedsa
Szybkość Pique
Wzrost Mascherano
= Najlepsza obrona na świecie. No faktycznie..
0
Costa sprzedany byl za 34mln jakoś tak za pedro max 25 wyciągniemy
1
To samo miałem napisać :D
10
Dobrze gada polać mu. Najlepszy zakup Rosella
0
Suarez symulant. Tak to prawda. Neymar natomiast nie stymulowal. Jest lekki więc obrywał od lepiej zbudowanych graczy. Tak w ogóle popatrz na swojego ronaldo i jego nurkowania i ataki agresij. Kiedy nie potrafi strzelić. Żenada
2
Mamy lepsze Duo niż Real Trio :D
1
Neeeeeey
1
Messi 21goli w 20 meczach 1 karny. NICE!
0
Hahahah ronaldo płacz!!! Bo messi nadchodzi :D
0
Nie mówię akurat o dzisiejszym meczu realu, karny byl słuszny. Co do obrażania, nie pisałem "szmaty" jedynie mówiłem o fuksie bo to prawda. Tak wiec sory idź na realmadryt.pl tqm gdzie twoje miejsce
0
Messi-klasa sama w sobie. Ney i leo recepta na kłopoty barcelony.
0
Jeszcze 2 messiego i wszyscy będziemy zadowoleni :) Barca wygra, Messi zbliży sie do ... Gooooooooollll hurrrraaaaaaaaaaaaaaa!!! NEYMAR HATTRICK? CZEMU NIE?!
1
Liczę na gol Messiego. Brawa dla Neymara
2
Karny dla barcelony= ból dupy, zazdrość kibiców realu. Powiem krótko goncie Gońcie się .... Przynajmniej był sprawiedliwy i bez symulki.
0
Messi jaki presing w obronie 0.0
0
Tytoń się zapalił na widok Messiego. Messi podłapał od ronaldo :)
1
Montoya niszczy system dzisiaj
0
To był suchar, wiem że ma kontuzje :)
0
:D Neymar OUT, wymienił się koszulką z rywalem wpopołowie meczu. Balotelli już by wyleciał..
1
Mathieu chyba się wypalił. Bo Enrique na niego nie stawia
0
Czerwona, sędzia jaki dovn
0
Ofensywa barcelony- uczcie się od Pike. :D już się bałem o remis
1
Zamiast cisnąć i strzelić w pierwszej połowie. To wolą sobie po podawać . W drugiej połowie się obudzą i będzie padaka
0
Tacy już są co niektórzy kibice Barcy..
0
Czy tylko mi trener Elche przypomina Mourinho?
0
Mam wrażenie, że naszej druzynie bardziej zależy na posidaniu piłki niż na szybkim strzeleniu bramki. Martwi mnie to...
0
aaaaaahhhhhh alba...
0
Real na fuksie, jak my z Valencją. Musimy robić swoje i czekać na potknięcie sie realu. Dziś po 3pkt! A Real w końcu przegra więc jestem spokojny(z taką grą od nowego roku o po2jnej koronie mogą zapomnieć. Piłkarze Ralu złapali zadyszke. My może mamy ową za sobą. Jestem dobrej myśli i obym był jasnowidzem. Kocham cię BACELONO
0
Jaki wynik real - cordoba?
0
Szkoda mi Suareza, słaba drużyna więc były by szanse na gola, a pewnie wejdźcie na kilkanaście minut i nie strzeli. Jednak Pedro też powinien znaleźć się kilka razy w 11 bo kto chciałby być caly czas rezerwowym. Więc coś kosztem czegoś. Jeżeli Pedro strzeli to Suarez będzie wiedział, że nie zawsze będzie pierwszym wyborem i MOŻE się odblokuje w kolejnych meczach.
1
To, że straciliśmy tak mało bramek to nie oznacza, że mamy solidną obronę. Po prostu z ogórkam nie było zagrożenia utratą bramki, oni nie potrafili wykanczac. SZCZESCIE +UMIEJĘTNOŚCI+ DOBRA POSTAWA BRAMKARZA+ SZCZESCIE x2
Kiwki Busqedsa
Szybkość Pique
Wzrost Mascherano
= Najlepsza obrona na świecie. No faktycznie..