0

Costa sprzedany byl za 34mln jakoś tak za pedro max 25 wyciągniemy

1

To samo miałem napisać :D

10

Dobrze gada polać mu. Najlepszy zakup Rosella

0

Suarez symulant. Tak to prawda. Neymar natomiast nie stymulowal. Jest lekki więc obrywał od lepiej zbudowanych graczy. Tak w ogóle popatrz na swojego ronaldo i jego nurkowania i ataki agresij. Kiedy nie potrafi strzelić. Żenada

2

Mamy lepsze Duo niż Real Trio :D

1

Neeeeeey

1

Messi 21goli w 20 meczach 1 karny. NICE!

0

Hahahah ronaldo płacz!!! Bo messi nadchodzi :D

0

Nie mówię akurat o dzisiejszym meczu realu, karny byl słuszny. Co do obrażania, nie pisałem "szmaty" jedynie mówiłem o fuksie bo to prawda. Tak wiec sory idź na realmadryt.pl tqm gdzie twoje miejsce

0

Messi-klasa sama w sobie. Ney i leo recepta na kłopoty barcelony.

0

Jeszcze 2 messiego i wszyscy będziemy zadowoleni :) Barca wygra, Messi zbliży sie do ... Gooooooooollll hurrrraaaaaaaaaaaaaaa!!! NEYMAR HATTRICK? CZEMU NIE?!

1

Liczę na gol Messiego. Brawa dla Neymara

2

Karny dla barcelony= ból dupy, zazdrość kibiców realu. Powiem krótko goncie Gońcie się .... Przynajmniej był sprawiedliwy i bez symulki.

0

Messi jaki presing w obronie 0.0

0

Tytoń się zapalił na widok Messiego. Messi podłapał od ronaldo :)

1

Montoya niszczy system dzisiaj

0

To był suchar, wiem że ma kontuzje :)

0

:D Neymar OUT, wymienił się koszulką z rywalem wpopołowie meczu. Balotelli już by wyleciał..

1

Mathieu chyba się wypalił. Bo Enrique na niego nie stawia

0

Czerwona, sędzia jaki dovn

0

Ofensywa barcelony- uczcie się od Pike. :D już się bałem o remis

1

Zamiast cisnąć i strzelić w pierwszej połowie. To wolą sobie po podawać . W drugiej połowie się obudzą i będzie padaka

0

Tacy już są co niektórzy kibice Barcy..

0

Czy tylko mi trener Elche przypomina Mourinho?

0

Mam wrażenie, że naszej druzynie bardziej zależy na posidaniu piłki niż na szybkim strzeleniu bramki. Martwi mnie to...

0

aaaaaahhhhhh alba...

0

Real na fuksie, jak my z Valencją. Musimy robić swoje i czekać na potknięcie sie realu. Dziś po 3pkt! A Real w końcu przegra więc jestem spokojny(z taką grą od nowego roku o po2jnej koronie mogą zapomnieć. Piłkarze Ralu złapali zadyszke. My może mamy ową za sobą. Jestem dobrej myśli i obym był jasnowidzem. Kocham cię BACELONO

0

Jaki wynik real - cordoba?

0

Szkoda mi Suareza, słaba drużyna więc były by szanse na gola, a pewnie wejdźcie na kilkanaście minut i nie strzeli. Jednak Pedro też powinien znaleźć się kilka razy w 11 bo kto chciałby być caly czas rezerwowym. Więc coś kosztem czegoś. Jeżeli Pedro strzeli to Suarez będzie wiedział, że nie zawsze będzie pierwszym wyborem i MOŻE się odblokuje w kolejnych meczach.

1

To, że straciliśmy tak mało bramek to nie oznacza, że mamy solidną obronę. Po prostu z ogórkam nie było zagrożenia utratą bramki, oni nie potrafili wykanczac. SZCZESCIE +UMIEJĘTNOŚCI+ DOBRA POSTAWA BRAMKARZA+ SZCZESCIE x2
Kiwki Busqedsa
Szybkość Pique
Wzrost Mascherano
= Najlepsza obrona na świecie. No faktycznie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?