Nie chcę wyjść na jakiegoś obrońcę realu , ale rozegrali mniej spotkań, chyba 3. No i maja formę spadkową. Na początku sezonu był moment kiedy to Cr mial tyle co messi i neymar razem. I jakoś nikt z kibiców barcy o tym nie wspomniał. Bądźmy trochę bardziej obiektywni... mimo to brawa dla naszego Tridente MSN, które robi miazge na chwilę obecną z BBC. Oby tak już pozostało do końca sezonu
Jak oceniacie Rafinie?
MOIM zdaniem będzie z niego drugi Dos Santos z Villarealu. Czyli dobry na klub z niższej pułki. Natomiast na Barcelonę czegoś mu brakuje. Jako zmiennik może być, ale to chyba nie jest piłkarz przyszłości. Nie skreślam go, ale Iniesta drugi z niego raczej nie będzie :) jakie macie zdanie na ten temat?
Zrobił ogromny progres od początku sezonu, jestem z niego zadowolony,bo wpadki zdążają mu się około 1na mecz . Jest też jedynym zagrożeniem przy rzutach różnych. Pike- BRAWO!
No cóż, moje uwagi dotyczace meczu: Dla żadnego zawodnika Barcelony nie byl to mecz zycia. Messi strzelił, ale popełniał wiele strat i niedokladnych podań Suarez miał duży wplyw na 2 strzelone bramki, chyba bardziej niż on nie mogę od żałować tego strzału z połowy Neymar jeden z najsłabszych meczów w sezonie, o ile nie najsłabszy. Wiele bez produktywnych drybligów i niewykorzystany karny - Ter Stegen obronił genialnie w pierwszej połowie za to w drugiej postanowił się odegrać wpuszczając "szatę" -/ Mam nadzieje że nasi piłkarze się po prostu oszczędzali a nie pokazali swego potencjału. Myślę, że finał jest pewny, w rewanżu się zamurują, a jak zagrają otwarty futbol to źle się to dla nich skonczy.
Messi ma 23 gole w lidze, 5-u bramek brakuje naszemu snajperowi do CR. Dla niektórych to może wydawać się sporo, ale przy obecnej formie Argentynczyka granicę pięciu bramek jest w stanie pobić w ciągu dwóch meczów i wyprzedzić Portugalczyka w klasyfikacji pichichi. Jeśli oczywiście Ronaldo nic nie strzeli w przeciągu dwóch spotkań.
No i prawidłowo. Ronaldo pewnie znów odskoczy dzięki karnym. Ale messi w tym sezonie zdobędzie Pichichi... z taką formą messiego i taką formą ronaldo obdtawiam 45:35 dla Argentyńczyka
Tak się zastanawiałem nad Mourinho. Pomyślałem, że oprócz robienia z siebie pajaca zganiając na sędziów... Wielokrotnego obrażania Barcy lub wszystko co jest z nią związane. To genialny trener, który ma nosa co do formy zawodników, potrafi kupować i sprzedawać zawodników za odpowiednią cenę ma pomysł na zespół i jest genialnym taktykiem. Ktoś taki nam by się przydał, ktoś kto potrafi nie tylko gadać, ale i działać. Trofea jakie wygrał., transfery jakie dokonał (fabregas, Costa, Zuma, Cuardado, Salah, Tibo C, ) oraz sprzedawanie zawodników za rozsądną cenę tak aby zarobic (Shurle, Mata, De burne). Te dokonania robią wrażenie i kogoś takiego chciałbym widzieć na ławce trenerskiej Barcelony
Ps. Sory za błędy przy nazwiskach piłkarzy..
Połowa kibicow realu (sezonowcy) zwalnia Carlo który poprowadził real po 4 puchary. Jak im tak m sie tak nie podoba To chętnie się zamieniamy enrique na carlo
0
TGM , BBC , MSN 3 Drużyny, 9 napastkikow. GOLE: 38-atletico ; 67-Real ; 63- Barcelona łącznie: 163 goli
0
Słyszałem, że Real dostał L4 po meczu z Atletico
0
Nie chcę wyjść na jakiegoś obrońcę realu , ale rozegrali mniej spotkań, chyba 3. No i maja formę spadkową. Na początku sezonu był moment kiedy to Cr mial tyle co messi i neymar razem. I jakoś nikt z kibiców barcy o tym nie wspomniał. Bądźmy trochę bardziej obiektywni... mimo to brawa dla naszego Tridente MSN, które robi miazge na chwilę obecną z BBC. Oby tak już pozostało do końca sezonu
0
Jak oceniacie Rafinie?
MOIM zdaniem będzie z niego drugi Dos Santos z Villarealu. Czyli dobry na klub z niższej pułki. Natomiast na Barcelonę czegoś mu brakuje. Jako zmiennik może być, ale to chyba nie jest piłkarz przyszłości. Nie skreślam go, ale Iniesta drugi z niego raczej nie będzie :) jakie macie zdanie na ten temat?
3
Zrobił ogromny progres od początku sezonu, jestem z niego zadowolony,bo wpadki zdążają mu się około 1na mecz . Jest też jedynym zagrożeniem przy rzutach różnych. Pike- BRAWO!
1
Kolor czerwony tego meczu.
3
Mina Messiego bezcenna... :D
2
No cóż, moje uwagi dotyczace meczu:
Dla żadnego zawodnika Barcelony nie byl to mecz zycia.
Messi strzelił, ale popełniał wiele strat i niedokladnych podań
Suarez miał duży wplyw na 2 strzelone bramki, chyba bardziej niż on nie mogę od żałować tego strzału z połowy
Neymar jeden z najsłabszych meczów w sezonie, o ile nie najsłabszy. Wiele bez produktywnych drybligów i niewykorzystany karny -
Ter Stegen obronił genialnie w pierwszej połowie za to w drugiej postanowił się odegrać wpuszczając "szatę" -/
Mam nadzieje że nasi piłkarze się po prostu oszczędzali a nie pokazali swego potencjału. Myślę, że finał jest pewny, w rewanżu się zamurują, a jak zagrają otwarty futbol to źle się to dla nich skonczy.
0
Zdziwil byś się. Ale akurat w tej sytuacji oberwał.
1
Shakira daje nam spokój w 2-u meczu
1
Suarez, Messi, Iniesta, Ter Stegen na +
4
Jak to niektórzy inteligenci z naszej strony mawiają "dziś po 3 pkt!"
5
Albo mam deja vu, albo to juz pisaliście..
8
Gdzieś taaaaaaaaam w trybuny :D
0
Messi ma 23 gole w lidze, 5-u bramek brakuje naszemu snajperowi do CR. Dla niektórych to może wydawać się sporo, ale przy obecnej formie Argentynczyka granicę pięciu bramek jest w stanie pobić w ciągu dwóch meczów i wyprzedzić Portugalczyka w klasyfikacji pichichi. Jeśli oczywiście Ronaldo nic nie strzeli w przeciągu dwóch spotkań.
31
3 Najlepszych piłkarzy na świecie?
-Messi w formie
-Messi bez formy
-Messi z kontuzją
2
Przy obecnej formie City i Barcy. Przejście ekipy z Katalonii do 1/4 wydaję się być formalnością
1
No i prawidłowo. Ronaldo pewnie znów odskoczy dzięki karnym. Ale messi w tym sezonie zdobędzie Pichichi... z taką formą messiego i taką formą ronaldo obdtawiam 45:35 dla Argentyńczyka
3
Od meczu z Sociedad gramy magię.
Buskeds gra świetnie, jestem w szoku.
Dawać City zrobimy z nich miazge!!!!
0
Ja jeb#e jaki mecz :0
0
Ronaldo płakał jak oglądał...
15
Tytoń do roku 2017 będzie w czołówce "ofiar" Messiego
1
Nic takiego nie zasugerowałem. Po prostu chciałbym takiego trenera jak Mou
0
Tak się zastanawiałem nad Mourinho. Pomyślałem, że oprócz robienia z siebie pajaca zganiając na sędziów... Wielokrotnego obrażania Barcy lub wszystko co jest z nią związane. To genialny trener, który ma nosa co do formy zawodników, potrafi kupować i sprzedawać zawodników za odpowiednią cenę ma pomysł na zespół i jest genialnym taktykiem. Ktoś taki nam by się przydał, ktoś kto potrafi nie tylko gadać, ale i działać. Trofea jakie wygrał., transfery jakie dokonał (fabregas, Costa, Zuma, Cuardado, Salah, Tibo C, ) oraz sprzedawanie zawodników za rozsądną cenę tak aby zarobic (Shurle, Mata, De burne). Te dokonania robią wrażenie i kogoś takiego chciałbym widzieć na ławce trenerskiej Barcelony
Ps. Sory za błędy przy nazwiskach piłkarzy..
0
Jasne, Ancelotti to przeciętny trener który na "fuksie" wygrał 3 puchary Ligi mistrzów ;)
1
Z czego 2000 dotyczące tematyki : Real-Atletico
1
Połowa kibicow realu (sezonowcy) zwalnia Carlo który poprowadził real po 4 puchary. Jak im tak m sie tak nie podoba To chętnie się zamieniamy enrique na carlo
0
Co więcej flustrat...
0
Dobrze, że mecze z Atletico mamy już za sobą przynajmniej do maja
5
Pilkarze realu chcieliby być pewnie w domu przed -5