0

Co dzisiaj tak malo news-ów?

1

Zgadzam się, chyba że Reus naprawdę marzy o grze w FcB to poczeka, jak mam być szczery to myślę, że odejdzie na wyspy- ManU lub chelsea

0

Douglas kontuzjowany?
-no to mamy przesrane...

0

Suarez-Jednak jakieś ryzyko jest , że już nigdy nie będzie tak dobry jak w LFC
Neymar był młody i się adaptował. Suarez na pewno będzie strzelał: pytanie jak często i jak dużo

0

"Akurat dzisiaj" :) tylko dzisiaj nie wystarczy,alves musi niemalże każde spotkanie zagrać na dobrym poziomie.. dziś to za mało. Więcej takich meczy potrzebuje, nie tylko z ogórkami

0

Tak w ogóle to obowiązek Messiego strzelać tyle bramek.. 20mln/ sezon. Na szczęście messi spełnienia wymagania. Szkoda, że drużyna jest w lekkim dołku, choć tego nie widać,to gra Iniesty, alvesa, suareza i innych piłkarzy daje wiele do życzenia. Mamy szansę na 3 tytuły, a mecz z atletico wszystko zweryfikuje. Jeśli wygramy będę spokojny, jeśli nie to będzie to znak, że czas enrique dobiega końca.

1

jakoś trzeba się dowartościować prawda?Właśnie macie już plany kogo kupicie w letnim okienku transferowym?Ponoć chcieliście Reusa, ale niestety nie dla psa kiełbaska. Cytat z rm.pl
Na kartonowej dykcie yyy stronie realu - ból dupy, o to, że messi ma jedynie przebłyski, a ronaldo nawet jak gra słabo to 2 gole strzeli, jak będzie w formie to będzie miażdżył.
- sprawa pichi jest już rozstrzygnięta
Itd. Pogratulować co niektórym kibicom Realu inteligencji. Pozdrowienia Hala Gimby!!!

2

Dostaliśmy co chcieliśmy.
- hatt-trick

1

Jeszcze jeden, jeszcze jeden, jeszcze...

1

Są strasznie pazerni... zamiast dać Suarezowi po strzelać to sami sobie ładują

0

Gooooooooooooooooooooolll samobójstwo.

0

To jedź do Barcelony i pokaż co potrafisz. Zobaczymy drewno
Pytanie: czy spruchniale?

0

Messi-jeszcze Jedną, jeszcze jedną. ..

0

Ronaldo- strzeż się

0

Neo nasz-złoty snajper 40 bramek w lidze murowane

0

Hahhahahahahahaha no nie ...
W skrócie
1 cześć sezonu- rakitić drewno, crackitic. ..
1 połowa tego meczu - Rakitić- to świetny zawodnik..
-_-

0

Co zrobisz?
-nic nie zrobisz!
Tacy już są. ronaldo może strzelać z karnych i na pusta a dla nich i tak bedzie nr1/na swiecie..

0

To, że idota (zubi) dał za niego 80 baniek, a wart był może z 50-60 to nie jego wina, że ktoś przeplacił. Suarez juz nam dal wiele. Narazie gra co drugi mecz na+ ale to się zmieni on musi się odblokować i wyluzować... poczekajmy do końca sezonu z jego oceną

0

Już nie pier***** bo pewnie sam na niego bluzgaleś i to nie raz, z resztą jak każdy...

0

Wiem, że to może być nie możliwe.Mam nadzieję, że messi dogoni CR7 w klasyfikacji strzelców La Liga. Ale jak wiemy dla Messiego nie ma rzeczy nie możliwych

0

Nie wątpię w Traore. Po prostu chciałem powiedzieć że nie będzie od razu grał świetnie jak z Huescą. A porównanie do Munira bylo tylko związane z debiutem obu panów. Ps. Oglądam sporo nagrań z gry A Taore przypomina mi on lukasa z PSG bardzo, bardzo kreatywny lecz nie bramko-strzelny. Wiec wiem co mówię.

0

1

Zrobiłem babola... Od razu gimbus. Chyba szukasz spiny.. jasne jesteś tak inteligentny, że w życiu nie zrobiłeś błędu ort.

0

Wiadomo, chciałem tylko powiedzieć, że jesli zagra słabo dziś, to żeby nikt się nie rozczarował

0

Coś jeszcze?

1

Tylko proszę was nie jarajcie się tym A. Traore. Pamiętam pierwszy mecz ligi z Elche, Munir strzelił bramkę i wszyscy się zesr*li z wrażenia, Wszyscy. Traore strzelił raz i 3 ligowcem i wszyscy się zjarali, on chyba nie jest tak dobry jak mogło by się wydawać. Widziałem jego statystyki w Barcelonie b . Jak by mu szło tak łatwo w Barcelonie B jak Huescą to już by miał ze 20 goli. Wierzyłem i wieże nadal, że to będzie świetny zawodnik. Munir to ten sam przykład co Traore, strzelili w swoich debiutach, odpowiednio w Lidze i w CDR. Zagrali tylko jeden mecz na 5+ Nie wiem czego się spodziewać po Adamie dziś, jedno wiem na pewno. W obu zawodnikach drzemie wielki potencjał. Bez względu jak zagrają dzis, za tydzień lub miesiąc to wiem, że kiedyś będziemy mieli z nich ogromny pożytek

0

Chyba u nas w Polsce.. :)

0

Teraz wszyscy będą mówić kto to jest kur** Bakero i Daglas

0

Tak trzymać drużyno. Liczę na więcej takich meczy, to było wspaniale widowisko. Co do ocen nie mam zastrzeżeń.

0

No dobra , popłynąłem ;) taka nagroda byla by dla napastników i pomocników. Natomiast dla linii defensynej liczyły by się inne statystyki. Potem można by porównać kto daje wiecwj zespołowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?