0

Jak wygramy to będzie cud

0

Ramos opntał messiego

0

Messi to zło. Kiedy messi fauluje to wiedz że coś się dzieje. .

0

Haha na ironię wszyscy proponują fulutbolhd tam ogladam i mam pokaz slajdów

0

Przez najbliższy tydzień:
Neymar- trenigi indywidualne, o ile nie skończy jak vermalen.. atletico powinno grac w 8

0

Co za doping to jest camp-nou!!!! A

1

Podobno dzisiaj gramy kosmos. Niestety ja ten kosmos oglądam klatka po klatce.. 10tys osób na streemie

0

Messi się odwdzięczyl za rękę ; D

0

A kto powiedział, że już nie wywalamy..

0

Nie tutaj.. idź na rm.pl tam jest

0

Właśnie robi filmik live na yt- relacje z meczu

0

Ty przed meczem byłeś jednym z nich...

0

Dobrze że nie gra torres, pewnie by nawet piłki nie dotknął. .

0

Rafinha za Rakitica i bylo by ok.. ogólnie nie ma co narzekać. Enrique-przynajmniej bez eksperymentów.

0

Czas się odstresowac i rozluźnić, bo wieczorem czeka nas duża dawka emocji. Z niecierpliwością czekam... czekam na zwycięstwo naszych.

1

18-stka była zaje*ista !!! LOL

1

W sezonie 13/14 sznans na grę dostawał wiele, ale grał taką samą padake jak w tym sezonie.. to że pochodzi z La Masii nie oznacza, że Będzie świetny jak wielu innych . Poza tym odchodzi co zresztą zapowiedział jego agent

0

Osobiście jestem za przedłużeniem kontraktu z Danim . Pod warunkiem, że nie będzie chciał większej tygodnówki od tej którą zarabia obecnie.. Bo z jego grą obronną powinien zarabiać miliony... ale na stare pieniądze..

0

JA pier**** Co wy myślicie, że każda plotka jest prawdziwa... Że Messi rządzi tym klubem. Widocznie jesteście bardzo naiwni. Zauważyłem, że wierzycie tylko w to co chcecie wierzyć. Wierzycie w coś, na co nie ma w ogóle nie ma dowodów. Gdyby tak było, że Messi prosi o co zechce to Aguero i pinto grali by u nas..

0

Mam przeczucie, że nasz zarząd zatrudni trenera bez doświadczenia gry w LM. Jaki trener by nie przyszedł to i tak nie osiagniemy chyba nic z połową wypalonego składu (nie jestem hurraoptymistą) mówię jak jest. VeB

1

Kupmy Wawrzyniaka, będzie grającym trenerem

0

Hhahahah. za taką kasę można kupić całą drużynę... Szczerze? Jeżeli ktoś kupi messiego(za640mln) to jest idiotą lub szaleńcem. Taki transfer nigdy się nie spłaci.

0

Skoro jesteś " WiernyKibic" to powinieneś wiedzieć jak traktowali Valdesa- kibice.
Osobiście nie dziwię sie czemu odszedł.. A żalu do nie mam... przecież będąc w MU nie powie, że old-traffort, jest gorsze od camp-nou bo zwyczajnie mu nie wypada

1

Myślę, że Enrique poleci po meczu z Atletico

0

Różnica klas,modrić jest lepszy pod każdym względem od Rakitica. Jedyne w czym Rakitic jest Lepszy to- gra cialem, głową i strzały z dyatansu

0

Widziałem dokładnie to co ty kolego..

0

Ale i tak drugi Modrić z niego nie będzie. .

1

Brykiet

0

Ujmując jego grę w słowa powiem tak: .

2

Na szczęście mamy Crakitiça... Bogu (zubi) dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?