W sezonie 13/14 sznans na grę dostawał wiele, ale grał taką samą padake jak w tym sezonie.. to że pochodzi z La Masii nie oznacza, że Będzie świetny jak wielu innych . Poza tym odchodzi co zresztą zapowiedział jego agent
Osobiście jestem za przedłużeniem kontraktu z Danim . Pod warunkiem, że nie będzie chciał większej tygodnówki od tej którą zarabia obecnie.. Bo z jego grą obronną powinien zarabiać miliony... ale na stare pieniądze..
JA pier**** Co wy myślicie, że każda plotka jest prawdziwa... Że Messi rządzi tym klubem. Widocznie jesteście bardzo naiwni. Zauważyłem, że wierzycie tylko w to co chcecie wierzyć. Wierzycie w coś, na co nie ma w ogóle nie ma dowodów. Gdyby tak było, że Messi prosi o co zechce to Aguero i pinto grali by u nas..
Mam przeczucie, że nasz zarząd zatrudni trenera bez doświadczenia gry w LM. Jaki trener by nie przyszedł to i tak nie osiagniemy chyba nic z połową wypalonego składu (nie jestem hurraoptymistą) mówię jak jest. VeB
Hhahahah. za taką kasę można kupić całą drużynę... Szczerze? Jeżeli ktoś kupi messiego(za640mln) to jest idiotą lub szaleńcem. Taki transfer nigdy się nie spłaci.
Skoro jesteś " WiernyKibic" to powinieneś wiedzieć jak traktowali Valdesa- kibice. Osobiście nie dziwię sie czemu odszedł.. A żalu do nie mam... przecież będąc w MU nie powie, że old-traffort, jest gorsze od camp-nou bo zwyczajnie mu nie wypada
0
Jak wygramy to będzie cud
0
Ramos opntał messiego
0
Messi to zło. Kiedy messi fauluje to wiedz że coś się dzieje. .
0
Haha na ironię wszyscy proponują fulutbolhd tam ogladam i mam pokaz slajdów
0
Przez najbliższy tydzień:
Neymar- trenigi indywidualne, o ile nie skończy jak vermalen.. atletico powinno grac w 8
0
Co za doping to jest camp-nou!!!! A
1
Podobno dzisiaj gramy kosmos. Niestety ja ten kosmos oglądam klatka po klatce.. 10tys osób na streemie
0
Messi się odwdzięczyl za rękę ; D
0
A kto powiedział, że już nie wywalamy..
0
Nie tutaj.. idź na rm.pl tam jest
0
Właśnie robi filmik live na yt- relacje z meczu
0
Ty przed meczem byłeś jednym z nich...
0
Dobrze że nie gra torres, pewnie by nawet piłki nie dotknął. .
0
Rafinha za Rakitica i bylo by ok.. ogólnie nie ma co narzekać. Enrique-przynajmniej bez eksperymentów.
0
Czas się odstresowac i rozluźnić, bo wieczorem czeka nas duża dawka emocji. Z niecierpliwością czekam... czekam na zwycięstwo naszych.
1
18-stka była zaje*ista !!! LOL
1
W sezonie 13/14 sznans na grę dostawał wiele, ale grał taką samą padake jak w tym sezonie.. to że pochodzi z La Masii nie oznacza, że Będzie świetny jak wielu innych . Poza tym odchodzi co zresztą zapowiedział jego agent
0
Osobiście jestem za przedłużeniem kontraktu z Danim . Pod warunkiem, że nie będzie chciał większej tygodnówki od tej którą zarabia obecnie.. Bo z jego grą obronną powinien zarabiać miliony... ale na stare pieniądze..
0
JA pier**** Co wy myślicie, że każda plotka jest prawdziwa... Że Messi rządzi tym klubem. Widocznie jesteście bardzo naiwni. Zauważyłem, że wierzycie tylko w to co chcecie wierzyć. Wierzycie w coś, na co nie ma w ogóle nie ma dowodów. Gdyby tak było, że Messi prosi o co zechce to Aguero i pinto grali by u nas..
0
Mam przeczucie, że nasz zarząd zatrudni trenera bez doświadczenia gry w LM. Jaki trener by nie przyszedł to i tak nie osiagniemy chyba nic z połową wypalonego składu (nie jestem hurraoptymistą) mówię jak jest. VeB
1
Kupmy Wawrzyniaka, będzie grającym trenerem
0
Hhahahah. za taką kasę można kupić całą drużynę... Szczerze? Jeżeli ktoś kupi messiego(za640mln) to jest idiotą lub szaleńcem. Taki transfer nigdy się nie spłaci.
0
Skoro jesteś " WiernyKibic" to powinieneś wiedzieć jak traktowali Valdesa- kibice.
Osobiście nie dziwię sie czemu odszedł.. A żalu do nie mam... przecież będąc w MU nie powie, że old-traffort, jest gorsze od camp-nou bo zwyczajnie mu nie wypada
1
Myślę, że Enrique poleci po meczu z Atletico
0
Różnica klas,modrić jest lepszy pod każdym względem od Rakitica. Jedyne w czym Rakitic jest Lepszy to- gra cialem, głową i strzały z dyatansu
0
Widziałem dokładnie to co ty kolego..
0
Ale i tak drugi Modrić z niego nie będzie. .
1
Brykiet
0
Ujmując jego grę w słowa powiem tak: .
2
Na szczęście mamy Crakitiça... Bogu (zubi) dzięki.