Trzeba być skoncentrowanym, życie wynikami ze zeszłego roku nie ma sensu. Agrero rozjechał defensywe Bayernu w pojedynkę. Musimy grać agresywnie i wysoko. Oby city nie zrobiło nam niespodzianki. Jak shachtar bayernowi
Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że Messi ma miejsce w trójce najlepszych piłkarzy na świecie tylko za nazwisko. Jakim trzeba być idiotą żeby nie dostrzec wielkich umiejętności jakich np. Nie ma CR7. Messi jest nominowany już od 2007 więc coś o tym świadczy. Messi to geniusz to: gole, asysty, magia, talizman do trofeów, ostoja drużyny. Absolutnie numer 1 na świecie. Obrażanie go i niedocenianie jest oznaką ZAZDROSCI i nienawiści
Po obejrzeniu dzisiejszego meczu chelsea z PSG i na podstawie wyniku Bayern-Szachtar. Stwierdzam, że w obecnej formie jesteśmy faworytem do zdobycia ligi mistrzów
Mógł skorzystać z oferty barcy, jednak widocznie miał na tyle dosyć.. tylko nie wiem czy zarządu czy kibiców, że postanowił odejść nawet bez pożegnania. Zrobił bym tak samo. Wpuścił wiele szmat, ale ile meczów dzięki niemu wygraliśmy?!! Chłop zrobił swoje był Wielki. Mając prawdopodobnie najlepszy sezon w swojej karierze mógł zapobiec klęsce Hiszpani na MŚ wysyłając IKERKA do Madrytu. Niestety dopadła go straszna kontuzja która przekreśla go pytanie czy na zawsze. Oby nie mam nadzieje, że kiedyś będzie w top 20. Powrotu do formy VV !
Ja dalej nie ufam do końca Enrique. Ciekawe co będzie jak MNS nie będzie w formie i przegramy. Pewnie sam będziesz wywalał Luncho nie raz, nie dwa. Puki co wszystko jest piękne., ale jeden zły mecz który może zaważyć o wszystkim
Ale żałosny jest admin atleticomadryt.com na 7 dni w tygodniu około 3 newsów. Lubię toressa i chciałbym czasem o nim poczytać więc wchodzę na te stronę a tam?! Nawet skladu przed meczowego nie podadzą. Cieszę się że jestem kibicem Barcy i że ta ma tak świetną stronę, która zaspokaja moją chęć wiedzy na temat kubu.
Nie co będzie pokazywał, tylko co JUŻ pokazał mając 20 asyst i 4 gole jest absolutnym numerem 1 jako pomocnik. A rakitic choć jest dobry to nigdy, NIGDY rozumiesz! NIGDY nie dorowna CescowiPs. Rakitić choć zagrał mniej to dla porównania ma 4 gole i 6 asyst
Fajnie było by, gdyby zarząd kupił go w 2010 kiedy grał jeszcze w Ajaxie mając 31 goli w samej lidze. O wiele lepiej sprawdził by się niż villa. No cóż, kupiliśmy go w 2014. Jak to mowią lepiej późno niż później. ;)
W dodatku po ziemi... nie powiem, wolny to wolny, ale po ziemi jest łatwiej strzelić niż zrobić rogala w okienko. Slaby z niego egzekutor rzutów wolnych. Wie, że nie umie kopać i zamiast dać Bale-owi to robi z siebie błazna
Skoro to Onet, to nie radził bym tam wchodzić, bo piszą głównie pierdoly z dupy. Ich poziom jest żenujący. Po prostu omijać tą stronę i może zbankrutują. NiE POLECAM! Pewnie ich głównym pismakiem jest RoundHere z Wiedzy Bezuzytecznej.
Śniło mi się, że do 81 min levante prowadziło 1- 0 oby to był koszmar. Strata punktów na tym etapie jest niedopuszczalna. Real jest słaby i jakoś wygrywa, my jesteśmy w świetnej dyspozycji i musimy to wykorzystać.
0
Trzeba być skoncentrowanym, życie wynikami ze zeszłego roku nie ma sensu. Agrero rozjechał defensywe Bayernu w pojedynkę. Musimy grać agresywnie i wysoko. Oby city nie zrobiło nam niespodzianki. Jak shachtar bayernowi
2
Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że Messi ma miejsce w trójce najlepszych piłkarzy na świecie tylko za nazwisko. Jakim trzeba być idiotą żeby nie dostrzec wielkich umiejętności jakich np. Nie ma CR7. Messi jest nominowany już od 2007 więc coś o tym świadczy. Messi to geniusz to: gole, asysty, magia, talizman do trofeów, ostoja drużyny. Absolutnie numer 1 na świecie. Obrażanie go i niedocenianie jest oznaką ZAZDROSCI i nienawiści
2
Jak już to do United. Sam wielokrotnie się wypowiadał o chęci trenowania ManU.
0
Ja jeb#e! 10zl poszło się je#@ć. Już NIGDY nie obstawie rożnych
1
Po obejrzeniu dzisiejszego meczu chelsea z PSG i na podstawie wyniku Bayern-Szachtar. Stwierdzam, że w obecnej formie jesteśmy faworytem do zdobycia ligi mistrzów
0
Mógł skorzystać z oferty barcy, jednak widocznie miał na tyle dosyć.. tylko nie wiem czy zarządu czy kibiców, że postanowił odejść nawet bez pożegnania. Zrobił bym tak samo. Wpuścił wiele szmat, ale ile meczów dzięki niemu wygraliśmy?!! Chłop zrobił swoje był Wielki. Mając prawdopodobnie najlepszy sezon w swojej karierze mógł zapobiec klęsce Hiszpani na MŚ wysyłając IKERKA do Madrytu. Niestety dopadła go straszna kontuzja która przekreśla go pytanie czy na zawsze. Oby nie mam nadzieje, że kiedyś będzie w top 20. Powrotu do formy VV !
5
Nie sądziłem, że dożyje tego dnia kiedy Vermaelen będzie zdrowy
1
Ja dalej nie ufam do końca Enrique. Ciekawe co będzie jak MNS nie będzie w formie i przegramy. Pewnie sam będziesz wywalał Luncho nie raz, nie dwa. Puki co wszystko jest piękne., ale jeden zły mecz który może zaważyć o wszystkim
0
Ale żałosny jest admin atleticomadryt.com na 7 dni w tygodniu około 3 newsów. Lubię toressa i chciałbym czasem o nim poczytać więc wchodzę na te stronę a tam?! Nawet skladu przed meczowego nie podadzą. Cieszę się że jestem kibicem Barcy i że ta ma tak świetną stronę, która zaspokaja moją chęć wiedzy na temat kubu.
0
Nie co będzie pokazywał, tylko co JUŻ pokazał mając 20 asyst i 4 gole jest absolutnym numerem 1 jako pomocnik. A rakitic choć jest dobry to nigdy, NIGDY rozumiesz! NIGDY nie dorowna CescowiPs. Rakitić choć zagrał mniej to dla porównania ma 4 gole i 6 asyst
0
Zapomniałeś już kogo sprzedaliśmy do chelsea, żeby Rakitica mieć. Faktycznie genialny ruch ze strony Luncho i Zubiego.
4
Jak tak dalej pójdzie to w 11-stce Fifa będzie trio Neymar-Suarez-Messi
0
Fajnie było by, gdyby zarząd kupił go w 2010 kiedy grał jeszcze w Ajaxie mając 31 goli w samej lidze. O wiele lepiej sprawdził by się niż villa. No cóż, kupiliśmy go w 2014. Jak to mowią lepiej późno niż później. ;)
1
Jak ktoś mi powie że BBC jest Lepsze, to go wyśmieje.
1
Ja PIER#OLE :O Suarez
0
Jubileusz, pobicie jakiegoś rekordu= Hat trick Messiego :D
1
Odczuwam ból dupy kibiców Realu
0
Jeszcze trochę i wejdą do bramki :D taką titi kake lubię
6
NIE, Wypier#@/aj
2
Co się odwlecze to nie uciecze hehe Messi!
0
Futbolhd
Sportlive6
0
Jpdl Suarez na ławce. Luncho chyba oszczędza go na city, ale powinien zagrać ze 30 min, żeby pokazać formę
0
W dodatku po ziemi... nie powiem, wolny to wolny, ale po ziemi jest łatwiej strzelić niż zrobić rogala w okienko. Slaby z niego egzekutor rzutów wolnych. Wie, że nie umie kopać i zamiast dać Bale-owi to robi z siebie błazna
0
Skoro to Onet, to nie radził bym tam wchodzić, bo piszą głównie pierdoly z dupy. Ich poziom jest żenujący. Po prostu omijać tą stronę i może zbankrutują. NiE POLECAM! Pewnie ich głównym pismakiem jest RoundHere z Wiedzy Bezuzytecznej.
4
http://m.youtube.com/user/ClydeFreestyle POLECAM, swietny kanał z poczuciem humoru, dotyczący nauki Frestyle. Prowadzony przez Krzysztofa Golonke z Mam Talent
0
Nie wiem po co "SPORT" tak zretuszował Messiego. Chcą zrobić z niego Ronaldo?!! -,-
0
Śniło mi się, że do 81 min levante prowadziło 1- 0 oby to był koszmar. Strata punktów na tym etapie jest niedopuszczalna. Real jest słaby i jakoś wygrywa, my jesteśmy w świetnej dyspozycji i musimy to wykorzystać.
7
Sezonowcy dołączyli...
5
Benzema- pogromca bramkarzy
0
Wymuszasz Penaldo!