1

Suarez zagrał zły mecz ale zrobił swoje, strzelił bramkę i zapewnił zwycięstwo. Z tego się go rozlicza. Brawo 9 spłaca się

1

Ostatnie 10 min meczu to poziom rodem z "ekstraklasy" było 4zawodnikow naszych na ich 2 naprawdę niewykorzystane sytuacje mógł się zemścić na szczęście zdominowalismy ten mecz

1

Miała być manita, a jak wygramy to będzie cud

0

Cristiano denfin 11

0

Ból dupy :D

2

Komentarz usunięty

0

Mi też a mam premium; /

1

Zajebiście, konto premium wykupione na futbolhd.tv a się tnie coraz bardziej. Nikomu nie polecam.

0

Ile zapłaciłeś?
Bo może też bym się skusił mam 55zl na telefonie

0

Naprawdę nie wiem czego się spodziewać. Jeśli drużyna będzie w takiej formie jak z City stawiał bym na 4-2; 3-1 bo Casilas to nie Hart :) może być nawet 1-0 dziś liczy się zwycięstwo. Porażka będzie bolała podwójnie

0

Dziś jest dzień w którym zamiast transmisji z meczu będą pokazywać pokaz slajdów. Ja już znalazłem sobie alternatywę w razie chu*owego łącza z futbolhd.tv i sportslive DRHtv.pl ligatv i tv-sportowa ligaTV - tych kanałów NIE POLECAM zamiast się męczyć już teraz poszukajcie mniej znznych streamow ale dzialajacych

0

Na łóżku oglądam, na tablecie :) a czemu pytasz ?

0

Gol na Euro strzelony przez Torresa niemcom. To było coś. Miałem wtedy 10 a cieszyłem się jak by to Polska wygrała Euro. Wiem, że pisze nie na temat ale wybaczcie.

1

Zazdroszczę tym co oglądali mecze które zakończyły się wynikami 5-0; 6-2 to musiało być niesamowite wrażenie, uczucie. Mam nadzieje że dziś dołączę do grona tych farciarzy którzy oglądali manite na Realu ;)

0

A myślisz że eksperci tego nie robią? Mecz jest nadawany do kilkunastu milionów odbiorników. A liczbę tę mnoży się razy kilka. Także nie myśl sobie że mecz ogląda miliard osób bo to nieRealne

38

Ja jeszcze nie widziałem filmu "kryzys Realu Madryt" ale dzisiaj jest premiera o 21 na canal+sport także obejrzę

1

Bardzo ciekawa koncepcja. Mam nadzieje, że funkcja ta pojawi się w każdym samolocie w każdej linii lotniczej. Brawa dla gościa który to wymyślił. Dobrze, że jest postęp technologiczny. 6 lat temu to tylko mecze barcy oglądałem na TVP1 jak puszczali LM lub GD..

2

Messi i Rakitić są warci niewiele więcej niż cała ekstraklasa :)

0

Nasza liga powinana nosić nazwę SŁABA klasa

0

Ten dzień będzie dłuuuuuugi w oczekiwaniu na mecz o 21.00 zastrzele się jak prąd mi wyłączą

0

Po prostu niech gwiżdżą najgłośniej jak tylko się da. Tego NIKT im nie zabroni :)

17

Wszystko zależy dziś od Leo. Mam nadzieje że Messi coś strzeli, a Ronaldo nie. Wtedy pokażą jego minę w powtórkach. Na to czekam

1

Jutro okładka SPORT-u będzie taka sama tylko będzie napis Leo zdobywca 3 bramek

0

Szkoda, miałem okazję się dowiedzieć kim jest El Jarek. I nawet otrzymałem 9 odpowiedzi Jednakże odpowiedzi wraz z pytaniem zostały usunięte przez admina. Noo szkoda.
Ps. Odnoszę się do komentarza z przed dwóch godzin pod tym artykułem↓

0

Komentarz usunięty

0

Prawda jest taka, że messi raczej NIE zakończy kariery w Barcelonie. Ronaldinho też był nietykalny miał zły sezon i wyleciał. Messi za kilka lat też będzie grał gorzej. I albo sam odejdzie bo mu się skończy kontrakt, bo wątpię, żeby dawali Messiemu nowy kontrakt w wieku 32 lat na kolejne 5 lat za 20 mln na sezon. Chodź wiadomo to jest Messi i dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Więc zobaczymy jak to się ułoży

1

Dobrze, że przed Klasykiem udał się na solarium, będzie się eksonowal na okladce asa

2

Może chodziło mu o oddawane strzaly ;)

0

Ja Messiego we Fifie w każdej drużynie miałem. A tak na poważnie to Pele ma rację

1

Tak, masz rację w 100% jednak Messi zawsze będzie porównywany do Ronaldo i na odwrót. Jednak na tą chwilę Leo miażdży CR-a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?