1

Dziś znów zniknie Tabela La Liga na stronie rm.pl -6 tylko Rayo trzymać poziom przez 45 min a Real straci 2 pkt a ja 10 zł. Ale liczy się 6pkt przewagi. :D

0

Nie wiem czy ty wiesz, ale gramy mecz w sobotę i zespół nie będzie grał na 200% bo ty byś chciał manite. Messi jest w lekkim dołku. Ale strzelił gola a mógł mieć dwa. .. sedzia.. mecz był toporny do 33 min potem było oszczędzanie energii na mecz z Sevilla. Jak dla mnie jesteśmy na odpowiedniej ścieżce

5

No i super 7pkt przewagi nad Realem. Teraz liczyć na potknięcie rywali tak aby przewaga pozostała siedmio a nie cztero punktowa. Jeśli jednak real dziś wygra to przynajmniej mi kupon wejdzie ;)

0

Jest xavi! I jest dobrze! :)

0

Like A Boss Suarez

0

To krzyż na drogę. ..

1

Messi nie jestem gejem ale kocham cię za takie gole

1

Tyle że to nie realne. W meczu z Celtą Vigo też miał dogonić CR-a a nie zdobył nawet bramki. Myślę że jak dziś się przyłoży to hatt trik będzie w zasięgu jednak trzeba stąpąć twardo po ziemi, a nie marzyć o 6 bramkach leo.

10

Chciałbym, żeby strzelił z gówki Realowi, tak żeby zamknąć im te szczekające jadaczki

0

""Ciągają go cały czas po sądach" kto go ciąga i jaki cały czas? Neymar jak na razie dostał wezwanie. Ale ty wiesz lepiej. .. Neymar jest bez formy bo drużyna jest w nie najwyższej dyspozycji. Poza tym strzelił bramkę którą mu odebrano w meczu przeciwko Celcie Vigo.

0

Ronaldo w tym roku kalendarzowym pokazał się z dobrej strony zaledwie w kilku meczach. Jednak strzelił 5 goli i już tak nagle jest faworytem do zdobycia złotej piłki. Drużynie która jest w czołówce drużyn znajdujących się na ostatnich miejscach w tabeli. Oczywiście kieruję się słowami jakie przeczytałem na różnych forach i stronach internetowych gdzie wypowiadali się kibice realu. Bo oczywiście co z tego że messi grał kosmos od stycznia do początku marca skoro Ronaldo zniszczył system strzelając 5 goli Granadzie -,- 0.o

0

W przypadku ligi BBVA to na jedno wychodzi... bo w Hiszpanii kibice są tacy sami jak w Polsce

0

Na miejscu Ancelottiego postawiłbym na 3 obrońców i 4 pomocników i 3 napastników. Albo zrezygnowałbym z Krosa i zagrał Isco-Modric- James z 4 obrońcami. W każdym razie stawianie na ławce Isco lub Jamesa było by głupotą. A na temat barcy to myślę że kontrakt z Luisem E należy przedłużyć wtedy gdy coś osiągniemy czyli na koniec sezonu.a nie teraz, co, pali się?

5

Czysty fart to to że Real wygrał LM w zeszłym sezonie 100 sekund dzieliło Atletico od triumfu. Ale realowi się przytrafiło. Co do wczorajszego meczu to owszem. Było fatalnie. Ale sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki neymara także. 4pkt idź zrobić sobie lany poniedziałek w spodnie ;) bo macie mecz z Atletico z którym przegrywacie od początku sezonu

9

Zostaniesz odbanowany dnia:19 Stycznia 2038, godz. 03:14:07 kibice realu do zobaczenia na stronie rm.pl za 23lata. Ban za mówienie prawdy która boli Królewskich

5

Brawo Spłacił się może nie jest to zawodnik przyszłościowy. Ale liczy się to co jest teraz, a teraz Matieu daje nam 3 pkt które mogą zaważyć o mistrzostwie.

6

Real-Granad 9-1
Celta- Barca 0-1
4 pkt przewagi. Nie mam pytań

0

Rudy klasa sama w sobie ;) LM-y do odbioru już 2 paczki mu wiszę

1

Tego się nie spodziewałem. Wiedziałem że mecz będzie ciężki, ale myślałem że postawią autobus przez który będzie ciężko się przedrzeć tymczasem nie potrafimy wyjść z kontrataku. 4 pkt przewagi wyglądają świetnie jednak 2 już nie. Mamy jeszcze mecze z Valencią Sevillą i Atletico. Więc warto mieć w zapasie 4 a nie 2 pkt. Dziś trzeba się ogarnąć i zdobyć 3pkt. Choćby i suarez miał nurkować w polu karnym. Zwycięstwo obowiązkowo! :)

0

Nie. Po prostu interesować się Barcą zacząłem od pamiętnego meczu z Milanem (4-0) w 2012. Ogólnie interesuje się tym klubem od czasów Ronaldinho od 2007 A nickiem się nie sugeruj 10 to moja ulubiona liczba ... ;) miłość do barcy narodziła się dopiero w wieku 14-15 lat.

21

Wygrać z PSG potem półfinały i Wielki Finał. Kurcze o tym marzę. Prawdę mówiąc jeszcze nigdy na żywo nie widziałem Barcy wynoszącej Puchar UEFA tylko powtórki oglądałem.;( liczę że w tym roku marzenie to się spełni ;)

3

Czekają nas pojedynki z Sevilla; Valencia,; Atletico. Myślę że z nimi wygramy jednak porażka przyjdzie niespodziewanie z pozoru łatwym rywalem. Tak bywa. Ważne jest to żebyśmy pozostali na końcowym etapie tych rozgrywek na pierwszym miejscu.

1

Tyle, że Onet zaliczył by zdjęcie Cristiano tak żeby wejść a tu od razu zdjęcie i wszystko jasne ;)

0

Wiadomo :) warto mieć marzenia ale nie zawsze mogą się zyścić. Przynajmniej po jednej brameczce MNS i będzie ok. Przewidywania realne...

24

Hahhahahhahaha no nie co za interesująca ciekawostka związana z przydomkami :D naprawdę odpadlem jak to przeczytałem. :D

1

Że zachowujesz się jak gimb, a jeżeli jesteś w moim wieku to zwyczajnie nie powinieneś pisać takich rzeczy, bo zachowujesz się jak viscałepek. Bez urazy ale nie pisz takich. Bo potem ludzie mówią "ból dupy bordowych" idt

0

Ile ty masz lat? -,-

11

Wybaczcie ale musiałem to wrzucić:
2015.04.05, godz. 13:24, KaliBVBW
Spółczuję każdemu rywalowi Realowi.W tak galaktycznej formie zmieciemy każdego.Oby Barça pojawiła się gdzieś na naszej drodze w LM.Tak ich ośmieszymy że odechce się im gry w piłkę :)
Realy? Real dziś zagrał rewelacyjnie. Tak trzeba przyznać jednak odrywając ogórka nie można powiedzieć że zespół jest w kosmicznej formie. Przykład (Atletico-Real 4-0) w takim razie w jakiej formie byli los blancos. Że pokonali wielki real. Żeby Real był wielkim musi pokonać Atletico a nie ogórka. I chętnie zobaczę Barcelonę i Real w półfinale bądź w finale. I zobaczymy kto kogo ośmieszy...

0

Douglasa można by wypożyczyć po sezonie. Niech się rozwija. Z jego umiejętnościami to niewielka strata. Alves raczej zostanie. Będzie Adriano i może Montoya który jest cienki (taka prawda). Zawsze można dać Bartre na PO z konieczności w razie braku wyboru. Linia obrony wyglądała by tak:
Alba-Matieu-Pique-Alves
Alba-Vermaelen- Pique-Montoya
Alba-Bartra-Pique-Alves lub Montoya są to różne możliwości. Linia defensywna ma potencjał. Pytanie kto mógłby zastąpić Albe? - Adriano. Ktoś jeszcze?

1

to jest dopiero golazo bramka z dzisiejszego starcia (chelsa-Stoke)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?