Genialny pomysł Tylko kto za to zapłaci? Bo taki Ronaldo, Messi czy Zlatan za darmo nie zagrają bo ukochana UFFA tak chce. Mecz głównie nastawiony na haj$.
Messi i Cristiano razem w jednej drużynie ?!! Piłka nożna to gra zespołowa. A mając ich dwóch razem gra zespołowa przerodziła by się w rywalizację. Suarez i Neymar podporządkowali się Messiemu dzięki temu ich gra przynosi bardzo dobre efekty. Ronaldo Messiemu, ani Messi CR-owi nigdy się nie podporzadkuje(oczywiście jeśli grali by w jednym klubie) nikt nie chce być gorszy ;)
A jak wyglądaliśmy jesienią? Kojarzysz "dziura " w pomocy. Fabregas przydałby się chociaż na jesień. Wtedy straciliśmy kilka bardzo ważnych pkt w lidze
W przypadku Neymara mogę powiedzieć tyle, Neymar pokazuje się z lepszej strony w reprezentacji, aPele na starość ocipiał. Ney Barca < Ney Brazylia. Strzela bramkę za bramką. A leo to faktycznie w reprezentacji gaśnie. A co do Pele, to jego zdania na temat najlepszego piłkarza zmieniają się jak miesiące w kalendarzu Raz CR raz Neymar a jeszcze potem Messi. Trochę irytujące
Cóż zamknął japy wszystkim( mnie też ) co w niego nie wierzyli. Mam nadzieje że wyciągnął wnioski i w spotkaniu z PSG nie będzie objeżdżany przez Lucasa jak dziecko. Zrobił progres. Razem z Pique robią co trzaaa :D
Myślę, że Real i Barca nie raz stracą punkty. Przecież Valencia i Sevilla grają o miejsce gwarantujące miejsce w LM. Także Real nie będzie miał łatwego zadania. Za to my gramy z Valencią i Atletico. Jednak na tym etapie rozgrywek każdy rywal będzie trudny. I tak jak to wczoraj przeczytałem ligę wygra "silniejszy psychicznie"
Na rm.pl siesta jakby w już wygrali ligę. Ta liga rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Więc każdy ma podniete że jego drużyna wygra. Wina w tym, że drużyna oszczędzała się na mecz z PSG dlatego po drugim golu odpuscilismy. Ten mecz mogliśmy spokojnie wygrać. No cóż tak się już stało i nic tego nie zmieni. Skończył się margines błędów.
No cóż zdarza się, nawet najlepszym. Ten mecz posłuży jako nauczka. I powiem tak gimby dobranoc jak potraficie strzelać lepiej od Suareza. To z orlików przenieście się do Barcelony i wygryźcie go ze składu... Bo to drewniak -,-waszym zdaniem
Uroki życia na wsi. Dla rozrywki rzucanie kamieniami na polu. .. ;) Hahah. A tak na poważnie to zawiodłem się, , ale to co mnie cieszy to to że w Madrycie -2 więc dalej liczą na naszą porażkę bo sami mogą wygrać wszystkie mecze ale my musielibyśmy przegrać. .. Veb
Ale SUPER mecz. Są emocje, są gole. co ważne gole Messiego który goni Ronaldo i Neymara który od dłuższego czasu czekał na bramkę. Sevilla gra otwarty futbol dzięki czemu łatwiej jest nam się oddać strzały. obstawiam 2-4; 2-5
W Madrycie mają już pełno. Wiedzą, że wszystko leży w "nogach" piłkarzy Barcy. Powiem tak Liga się skończy w ostatniej kolejce bo pewnie nas i Real będą dzielić punkty o ile nie punkt. I obyśmy byli właśnie o jeden bądź kilka punktów przed Realem na finiszu tych rozgrywek.
Za czasów "Ery Guardioli istniała formacja zwana pomocą. obecnie w środkowej części jest.......... (dziura) A tak na poważnie to Messi choć to nie jest jego rola to często cofa się żeby rozgrywać piłkę. Czasem pojawi się Rakitic albo xavi który ma przebłyski, tak jak Iniesta, a Rafinha dopiero się odgrywa. A kilka lat temu był Xavi Iniesta i Busqueds w światowej formie. Z resztą nie ma co porównywać Ery Guardioli narazie nie wygraliśmy NiC więc o jakieś nowej erze niema co gadać.
Wiadome jest to że Iniesta przynajmniej dopełni swój kontrakt. Don Andreas należy do grona świętych krów które choćby grały na poziomie Wawrzyniaka to itak będą przynajmniej siedzieć na ławce. Iniesta to zawodnik uzdolniony technicznie. W wieku 31 lat z ruchami balansem ciała dryblingiem bywa nieco gorzej delikatnie mówiąc. Tak więc wątpię w powrót do formy jaką prezentował przed kilkoma laty. Ja osobiście byłem za sprzedażą Iniesty w 2013 roku. Wtedy zaczęła się jego obniżka formy. Poza tym z taką tygodniówką to on powinien mieć 10 asyst i 10 goli. Suarez ma 10 milionów (chyba) na sezon a statystyki- bajka 16 goli i 10-15 asyst nie wiem ile dokładnie czyli zarabia kilka milionów mniej i jest kilka razy bardziej efektywny
Widać jak bardzo na kasie, a jak na klubie (powinien brać przykład z Matieu i Mascherano którzy dla gry w Barcelonie doplacali od siebie. Matieu dorzucił się do transferu Masherano zrezygnował z wysokiej stawki. Cóż Alves nagrał się w Barcelonie. Wygrał z nią sporo teraz to tylko dobry PO i zamiast trofeów woli kasę $ity i P$G. Krzyż na drogę.
messi+\- strzelił gola mógł mieć dwa. Trochę niedokładnie i bez większego zaangażowania
Suarez + dwa gole z tego się go rozlicza
Xavi + świetne zagrania, daje spokój w środku pola. No i asysta jak na 35latka to rewelacyjnie
1
Genialny pomysł Tylko kto za to zapłaci? Bo taki Ronaldo, Messi czy Zlatan za darmo nie zagrają bo ukochana UFFA tak chce. Mecz głównie nastawiony na haj$.
0
Messi i Cristiano razem w jednej drużynie ?!! Piłka nożna to gra zespołowa. A mając ich dwóch razem gra zespołowa przerodziła by się w rywalizację. Suarez i Neymar podporządkowali się Messiemu dzięki temu ich gra przynosi bardzo dobre efekty. Ronaldo Messiemu, ani Messi CR-owi nigdy się nie podporzadkuje(oczywiście jeśli grali by w jednym klubie) nikt nie chce być gorszy ;)
0
"Spoko dupa fan" hahahahaha. Ale masz rację. Po to fan relu ma rm.pl żeby tam się wypowiadać, a nie tu spamować...
0
Raczej cała drużyna która pozwala na całkiem swobodne rozgrywanie piłki Sewilli. Bravo popełnił błąd, ale nie jego winił bym za wynik...
0
A jak wyglądaliśmy jesienią? Kojarzysz "dziura " w pomocy. Fabregas przydałby się chociaż na jesień. Wtedy straciliśmy kilka bardzo ważnych pkt w lidze
1
W przypadku Neymara mogę powiedzieć tyle, Neymar pokazuje się z lepszej strony w reprezentacji, aPele na starość ocipiał. Ney Barca < Ney Brazylia. Strzela bramkę za bramką. A leo to faktycznie w reprezentacji gaśnie. A co do Pele, to jego zdania na temat najlepszego piłkarza zmieniają się jak miesiące w kalendarzu Raz CR raz Neymar a jeszcze potem Messi. Trochę irytujące
2
Cóż zamknął japy wszystkim( mnie też ) co w niego nie wierzyli. Mam nadzieje że wyciągnął wnioski i w spotkaniu z PSG nie będzie objeżdżany przez Lucasa jak dziecko. Zrobił progres. Razem z Pique robią co trzaaa :D
1
Myślę, że Real i Barca nie raz stracą punkty. Przecież Valencia i Sevilla grają o miejsce gwarantujące miejsce w LM. Także Real nie będzie miał łatwego zadania. Za to my gramy z Valencią i Atletico. Jednak na tym etapie rozgrywek każdy rywal będzie trudny. I tak jak to wczoraj przeczytałem ligę wygra "silniejszy psychicznie"
0
Niema za co :)
0
Czerwony- tylko 2 punkty dzielące nas od Realu. Mogły być 4. Ale.... z resztą szkoda słów
3
Na rm.pl siesta jakby w już wygrali ligę. Ta liga rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Więc każdy ma podniete że jego drużyna wygra. Wina w tym, że drużyna oszczędzała się na mecz z PSG dlatego po drugim golu odpuscilismy. Ten mecz mogliśmy spokojnie wygrać. No cóż tak się już stało i nic tego nie zmieni. Skończył się margines błędów.
0
Strzeliłeś samobója dziś. Więc siedź cicho ;)
0
No cóż zdarza się, nawet najlepszym. Ten mecz posłuży jako nauczka. I powiem tak gimby dobranoc jak potraficie strzelać lepiej od Suareza. To z orlików przenieście się do Barcelony i wygryźcie go ze składu... Bo to drewniak -,-waszym zdaniem
0
Uroki życia na wsi. Dla rozrywki rzucanie kamieniami na polu. .. ;) Hahah. A tak na poważnie to zawiodłem się, , ale to co mnie cieszy to to że w Madrycie -2 więc dalej liczą na naszą porażkę bo sami mogą wygrać wszystkie mecze ale my musielibyśmy przegrać. .. Veb
0
Miałeś rację.... niestety. Tak to jest gdy lekceważy się przeciwnika :c
0
A miało być tak pięknie :c
6
Ale SUPER mecz. Są emocje, są gole. co ważne gole Messiego który goni Ronaldo i Neymara który od dłuższego czasu czekał na bramkę. Sevilla gra otwarty futbol dzięki czemu łatwiej jest nam się oddać strzały. obstawiam 2-4; 2-5
0
Spokojnie wszystko pod kontrolą. To był wypadek przy pracy
0
Messi Bóg!
Neymar Bóg
S........
Co słychać u kibiców Realu?!
0
Gdzie jest Leo?!
17
3.53% to kibice Realu. Albo sceptycy niewierzący w sukces barcy. Zaznaczając poniżej 6 lub 6-9pkt oszukują samych siebie.
0
13-15 pkt 67.94% będzie ciężko ale wierzymy ;)
0
W Madrycie mają już pełno. Wiedzą, że wszystko leży w "nogach" piłkarzy Barcy. Powiem tak Liga się skończy w ostatniej kolejce bo pewnie nas i Real będą dzielić punkty o ile nie punkt. I obyśmy byli właśnie o jeden bądź kilka punktów przed Realem na finiszu tych rozgrywek.
0
Za czasów "Ery Guardioli istniała formacja zwana pomocą. obecnie w środkowej części jest.......... (dziura) A tak na poważnie to Messi choć to nie jest jego rola to często cofa się żeby rozgrywać piłkę. Czasem pojawi się Rakitic albo xavi który ma przebłyski, tak jak Iniesta, a Rafinha dopiero się odgrywa. A kilka lat temu był Xavi Iniesta i Busqueds w światowej formie. Z resztą nie ma co porównywać Ery Guardioli narazie nie wygraliśmy NiC więc o jakieś nowej erze niema co gadać.
1
Wiadome jest to że Iniesta przynajmniej dopełni swój kontrakt. Don Andreas należy do grona świętych krów które choćby grały na poziomie Wawrzyniaka to itak będą przynajmniej siedzieć na ławce. Iniesta to zawodnik uzdolniony technicznie. W wieku 31 lat z ruchami balansem ciała dryblingiem bywa nieco gorzej delikatnie mówiąc. Tak więc wątpię w powrót do formy jaką prezentował przed kilkoma laty. Ja osobiście byłem za sprzedażą Iniesty w 2013 roku. Wtedy zaczęła się jego obniżka formy. Poza tym z taką tygodniówką to on powinien mieć 10 asyst i 10 goli. Suarez ma 10 milionów (chyba) na sezon a statystyki- bajka 16 goli i 10-15 asyst nie wiem ile dokładnie czyli zarabia kilka milionów mniej i jest kilka razy bardziej efektywny
0
Już się nie mogę doczekać. Najbardziej nie mogę doczekać się MNS w formie.
0
Widać jak bardzo na kasie, a jak na klubie (powinien brać przykład z Matieu i Mascherano którzy dla gry w Barcelonie doplacali od siebie. Matieu dorzucił się do transferu Masherano zrezygnował z wysokiej stawki. Cóż Alves nagrał się w Barcelonie. Wygrał z nią sporo teraz to tylko dobry PO i zamiast trofeów woli kasę $ity i P$G. Krzyż na drogę.
1
Poza tym to niemożliwe, udowodnij swoją hipotezę a nie głupoty piszesz..
0
messi+\- strzelił gola mógł mieć dwa. Trochę niedokładnie i bez większego zaangażowania
Suarez + dwa gole z tego się go rozlicza
Xavi + świetne zagrania, daje spokój w środku pola. No i asysta jak na 35latka to rewelacyjnie
5
Weź Zmień awatar bo nie mogę skupić się na czytaniu twojego komentarza