0

Kur#a i akurat pierwszej połowy nie obejrzałem :c Ma ktoś link do całego meczu albo przynajmniej do pierwszej połowy. Bardzo was Proszę :)

0

Kto strzelał? Dopiero włączyłem :c

1

0

Ciesze się że dziś gramy. Jak myślicie kiedy debiut Vermaelena? :) życzę mu aby mógł zadebiutować w ciągu dwóch tygodni. Tak po 15 min na końcówki spotkań. Co do dzisiejszego spotkania, uważam że wygramy je różnicą 2-3 bramek, ale zobaczymy ;) MNS po 100 bramek!

1

Pobierz dolphin browser i potem bedziesz musiał zaistalować adobe flash. gdy zainstalujesz wtyczkę bedziesz mógł oglądać mecze na futbolhd, sportlive(polecam) i innych

1

W tym sezonie pokonaliśmy mistrza Anglii, Francji, Hiszpanii, i zwycięzcę Ligi Mistrzów. Więc czemu mamy nie pokonać mistrza Niemiec?

0

Hahahhahahahah ale z niego Troll :D

0

Jednego jestem pewien to będzie najciekawszy mecz w tym sezonie. Gramy z drużyną która nas zniszczyła w 2013r. Wtedy mieliśmy Leo z kontuzją i....yyy?? (-4,-3)
Teraz mamy Neymara , Suareza i Messiego którzy jeśli chcą robią z obrońcami każdej drużyny świata co chcą. Fajnie byłoby gdyby Iniesta zagrał jeszcze 3 mecze LM na poziomie światowym. Wtedy, uhhh cóż się będzie działo! !?! Tego nie wie nikt. Jeśli wygramy LM w tym roku to będzie to Najtrudniejsza dotychczasowa przeprawa do zwycięstwa po której tylko (idiota) lub kibic realu powie że wygraliśmy na fuksie

1

Ciesze się że trafiliśmy na Bayern. Jeśli mamy z nim przegrać to co za różnica czy będzie to w półfinale czy w finale. Jeśli zwyciężymy to NiKt nie powie że mieliśmy łatwo. Nie będę sugerował się wynikiem z przed 3 lat. W tym dwumeczu stawiam Barce w roli faworyta. Finał Barca vs Real/Juve innej opcji nie ma.

0

Bądźmy realistami. ;) Messi ma szansę zagrać do 40. Ale o ile rozumiesz chodziło mi o to aby leo w wieku 30 lat nadal strzelał po 50 bramek/sezon i czarował swoją grą

0

Poczytaj sobie komentarze z przed 30 min wszyscy pisali o Messim

0

Chciałbym żeby nasi trafi na Bayern. Pragne rewanżu za 7-0 z dwumeczu 12/13. Jednak obawiam się troche, bo Bayern to poukladana drużyna która nie składa się głównie z indywidualności lecz stanowi siłę razem w 11. Najbardziej obawiam się Robbena,Gotze i lewego. Ci zawodnicy mogą z łatwością ograć Pique, Mascherano czy Matieu. Jeśli trafimy na Real obawiać się będę o Ronaldo, Jamesa, Ramosa. Są to zawodnicy którzy potrafią odpowiednio strzelać, kreować akcje, bronić i stanowić zagrożenie przy stałych fragmentach gryJeśli chodzi o Juventus. To nie będę was oszukiwał, bo jakoś nie specjalnie obawiam się mistrza Włoch. Gdyby nie ręka Chiliniego to pewnie(czerwona oczywista) było by 1-1 w dwumeczu. Niema co spekulować, ale Juve dość szczęśliwie trafiło do 1/2 i tu zakończą rozgrywki bez znaczenia na kogo trafią. Co do trzech zespołów to myśe że są do pokonania jeśli całą nasza drużyna będzie w dobrej dyspozycji

0

Chciałbym żeby nasi trafi na Bayern. Pragne rewanżu za 7-0 z dwumeczu 12/13.

Jednak obawiam się troche, bo Bayern to poukladana drużyna która nie składa się głównie z indywidualności lecz stanowi siłę razem w 11. Najbardziej obawiam się Robbena,Gotze i lewego. Ci zawodnicy mogą z łatwością ograć Pique, Mascherano czy Matieu.

Jeśli trafimy na Real obawiać się będę o Ronaldo, Jamesa, Ramosa. Są to zawodnicy którzy potrafią odpowiednio strzelać, kreować akcje, bronić i stanowić zagrożenie przy stałych fragmentach gry

Jeśli chodzi o Juventus. To nie będę was oszukiwał, bo jakoś nie specjalnie obawiam się mistrza Włoch. Gdyby nie ręka Chiliniego to pewnie(czerwona oczywista) było by 1-1 w dwumeczu. Niema co spekulować, ale Juve dość szczęśliwie trafiło do 1/2 i tu zakończą rozgrywki bez znaczenia na kogo trafią.

Co do trzech zespołów to myśe że są do pokonania jeśli całą nasza drużyna będzie w dobrej dyspozycji

0

Marzy mi się Bayern. Pragne rewanż za 7-0 w dwumeczu. Nasza drużyna jest w odpowiednim momencie. Wszyscy zawodnicy są w formie.

1

Uwielbiam Henrego, ale chyba ma ból dupy ; D Hernandez strzelił bramkę która dała awans, jego reakcja jak najbardziej prawidłowa. Jednak najbardziej rozwaliła mnie postawa Ronaldo który zamiast cieszyć się razem z Chicharito celebrował swoją asystę. Myślałem że jeb#e.

0

Wiem, że mówi prawdę odnośnie zdobywania bramek. Leo nie strzela bramek za wszelką cenę tak jak pewien Portugalczyk o dużym Ego. Messi wie, że bramki i sytuacje podbramkowe przyjdą same. Leo nie obija bramki tylko strzela kiedy czuje, że jest szansa. Mam nadzieje, że będzie grał na tak wysokim poziomie nawet po przekroczeniu trzydziestki.

0

Sądząc po ankiecie wielu nadal obawia się Bayernu. Ja mam nadzieje że na nich trafimy. Jeśli przegramy to co to za różnica czy wydarzy się to w półfinale czy w finale. Jeśli wygramy to nikt nie powie że ogrywalismy ogorków w drodze do finału. Ja naprawde wierze że w tym roku nam się uda. VeB

0

Ale macie ból dupy, że idiota Turan... że Real oczywiście na farcie wylosuje Juventus. Sami boicie się Bayernu i boicie się tego powiedzieć. Wygramy półfinał czy trafimy na Real czy Juventusu czy Bayern. VeB

0

Biały wtrysk na stronie realu. Prosimy nie wchodzić +18

0

Bayern Barca
Real Juventus

3

Tak byli lepsi w całym meczu. Wynik sprawiedliwy.

0

To będzie bus atletico i za wszelką cenę karne.
Ps. Torres na 90% nie wejdzie. Wejdzie jakiś obrońca lub pomocnik.

0

Ten mecz jest na 0-0 każdy dmucha na zimno. Zwycięzce wyłoni dogrywka , czyli karne. Ale może zdarzy się cud i padnie jedna bramka

0

W zeszłym tygodniu PSG VS Barca 1-3
Porto vs Bayer 3-1
Juventus vs Monaco 1-0
Real vs atletico 0-0

0

Komentarz usunięty

6

Widać po Leo że jest zmęczony. I gra słabo jak na jego standardy. Jednak jest druga strona medalu. Otóż kiedyś jak Messi miał zły dzień kończyło się porażką lub remisem niemalże każdy mecz odkąd mamy Neymara i Suareza w formie Leo może odejść nieco w cień. A pozostali dwaj zawodnicy wezmą na barki ciężar gry. Pamiętajcie mecz meczowi nie równy. JA Bayernu nie obawiam się tak jak kiedyś. Swoje atuty w obronie pokazali w meczu z Porto w pierwszym spotkaniu. Już teraz mogę wam zagwarantować, że Luis zjedzie Alonso i to nie raz. Alonso popełnia śmieszne błędy. Nie możemy żyć przeszłością tylko módlmy się o dobrą dyspozycję Ter Stegena, Busquedsa, Iniesty bądź Xaviego, Neymara, Suareza i Messiego. Jak oni będą w formie to zagramy jak z Lewerkuzen jak przed laty.

0

Alves i Neymar to dwa zordy. Złączeni tworzą Megazorda. :D. A tak na poważnie to z całą pewnością można powiedzieć że mamy drużynę kompletną i nie powinniśmy obawiać się Bayernu. Mnie zastanawia jedno. Kto Będzie miał większe posiadanie piłki.

1

Przydadzą się nam jego niezwykle umiejętności na tej fazie rozgrywek. Oby to nie był jednorazowy przeblysk.

0

Tak, dwa ;D

0

23.04.15 BreakingNews: Klopp nowym trenerem Realu po sromotnej porazce z Atletico w 1/4. TAK to widze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?