Ciesze się że dziś gramy. Jak myślicie kiedy debiut Vermaelena? :) życzę mu aby mógł zadebiutować w ciągu dwóch tygodni. Tak po 15 min na końcówki spotkań. Co do dzisiejszego spotkania, uważam że wygramy je różnicą 2-3 bramek, ale zobaczymy ;) MNS po 100 bramek!
Pobierz dolphin browser i potem bedziesz musiał zaistalować adobe flash. gdy zainstalujesz wtyczkę bedziesz mógł oglądać mecze na futbolhd, sportlive(polecam) i innych
Jednego jestem pewien to będzie najciekawszy mecz w tym sezonie. Gramy z drużyną która nas zniszczyła w 2013r. Wtedy mieliśmy Leo z kontuzją i....yyy?? (-4,-3)
Teraz mamy Neymara , Suareza i Messiego którzy jeśli chcą robią z obrońcami każdej drużyny świata co chcą. Fajnie byłoby gdyby Iniesta zagrał jeszcze 3 mecze LM na poziomie światowym. Wtedy, uhhh cóż się będzie działo! !?! Tego nie wie nikt. Jeśli wygramy LM w tym roku to będzie to Najtrudniejsza dotychczasowa przeprawa do zwycięstwa po której tylko (idiota) lub kibic realu powie że wygraliśmy na fuksie
Ciesze się że trafiliśmy na Bayern. Jeśli mamy z nim przegrać to co za różnica czy będzie to w półfinale czy w finale. Jeśli zwyciężymy to NiKt nie powie że mieliśmy łatwo. Nie będę sugerował się wynikiem z przed 3 lat. W tym dwumeczu stawiam Barce w roli faworyta. Finał Barca vs Real/Juve innej opcji nie ma.
Bądźmy realistami. ;) Messi ma szansę zagrać do 40. Ale o ile rozumiesz chodziło mi o to aby leo w wieku 30 lat nadal strzelał po 50 bramek/sezon i czarował swoją grą
Chciałbym żeby nasi trafi na Bayern. Pragne rewanżu za 7-0 z dwumeczu 12/13. Jednak obawiam się troche, bo Bayern to poukladana drużyna która nie składa się głównie z indywidualności lecz stanowi siłę razem w 11. Najbardziej obawiam się Robbena,Gotze i lewego. Ci zawodnicy mogą z łatwością ograć Pique, Mascherano czy Matieu. Jeśli trafimy na Real obawiać się będę o Ronaldo, Jamesa, Ramosa. Są to zawodnicy którzy potrafią odpowiednio strzelać, kreować akcje, bronić i stanowić zagrożenie przy stałych fragmentach gryJeśli chodzi o Juventus. To nie będę was oszukiwał, bo jakoś nie specjalnie obawiam się mistrza Włoch. Gdyby nie ręka Chiliniego to pewnie(czerwona oczywista) było by 1-1 w dwumeczu. Niema co spekulować, ale Juve dość szczęśliwie trafiło do 1/2 i tu zakończą rozgrywki bez znaczenia na kogo trafią. Co do trzech zespołów to myśe że są do pokonania jeśli całą nasza drużyna będzie w dobrej dyspozycji
Chciałbym żeby nasi trafi na Bayern. Pragne rewanżu za 7-0 z dwumeczu 12/13.
Jednak obawiam się troche, bo Bayern to poukladana drużyna która nie składa się głównie z indywidualności lecz stanowi siłę razem w 11. Najbardziej obawiam się Robbena,Gotze i lewego. Ci zawodnicy mogą z łatwością ograć Pique, Mascherano czy Matieu.
Jeśli trafimy na Real obawiać się będę o Ronaldo, Jamesa, Ramosa. Są to zawodnicy którzy potrafią odpowiednio strzelać, kreować akcje, bronić i stanowić zagrożenie przy stałych fragmentach gry
Jeśli chodzi o Juventus. To nie będę was oszukiwał, bo jakoś nie specjalnie obawiam się mistrza Włoch. Gdyby nie ręka Chiliniego to pewnie(czerwona oczywista) było by 1-1 w dwumeczu. Niema co spekulować, ale Juve dość szczęśliwie trafiło do 1/2 i tu zakończą rozgrywki bez znaczenia na kogo trafią.
Co do trzech zespołów to myśe że są do pokonania jeśli całą nasza drużyna będzie w dobrej dyspozycji
Uwielbiam Henrego, ale chyba ma ból dupy ; D Hernandez strzelił bramkę która dała awans, jego reakcja jak najbardziej prawidłowa. Jednak najbardziej rozwaliła mnie postawa Ronaldo który zamiast cieszyć się razem z Chicharito celebrował swoją asystę. Myślałem że jeb#e.
Wiem, że mówi prawdę odnośnie zdobywania bramek. Leo nie strzela bramek za wszelką cenę tak jak pewien Portugalczyk o dużym Ego. Messi wie, że bramki i sytuacje podbramkowe przyjdą same. Leo nie obija bramki tylko strzela kiedy czuje, że jest szansa. Mam nadzieje, że będzie grał na tak wysokim poziomie nawet po przekroczeniu trzydziestki.
Sądząc po ankiecie wielu nadal obawia się Bayernu. Ja mam nadzieje że na nich trafimy. Jeśli przegramy to co to za różnica czy wydarzy się to w półfinale czy w finale. Jeśli wygramy to nikt nie powie że ogrywalismy ogorków w drodze do finału. Ja naprawde wierze że w tym roku nam się uda. VeB
Ale macie ból dupy, że idiota Turan... że Real oczywiście na farcie wylosuje Juventus. Sami boicie się Bayernu i boicie się tego powiedzieć. Wygramy półfinał czy trafimy na Real czy Juventusu czy Bayern. VeB
Widać po Leo że jest zmęczony. I gra słabo jak na jego standardy. Jednak jest druga strona medalu. Otóż kiedyś jak Messi miał zły dzień kończyło się porażką lub remisem niemalże każdy mecz odkąd mamy Neymara i Suareza w formie Leo może odejść nieco w cień. A pozostali dwaj zawodnicy wezmą na barki ciężar gry. Pamiętajcie mecz meczowi nie równy. JA Bayernu nie obawiam się tak jak kiedyś. Swoje atuty w obronie pokazali w meczu z Porto w pierwszym spotkaniu. Już teraz mogę wam zagwarantować, że Luis zjedzie Alonso i to nie raz. Alonso popełnia śmieszne błędy. Nie możemy żyć przeszłością tylko módlmy się o dobrą dyspozycję Ter Stegena, Busquedsa, Iniesty bądź Xaviego, Neymara, Suareza i Messiego. Jak oni będą w formie to zagramy jak z Lewerkuzen jak przed laty.
Alves i Neymar to dwa zordy. Złączeni tworzą Megazorda. :D. A tak na poważnie to z całą pewnością można powiedzieć że mamy drużynę kompletną i nie powinniśmy obawiać się Bayernu. Mnie zastanawia jedno. Kto Będzie miał większe posiadanie piłki.
0
Kur#a i akurat pierwszej połowy nie obejrzałem :c Ma ktoś link do całego meczu albo przynajmniej do pierwszej połowy. Bardzo was Proszę :)
0
Kto strzelał? Dopiero włączyłem :c
1
0
Ciesze się że dziś gramy. Jak myślicie kiedy debiut Vermaelena? :) życzę mu aby mógł zadebiutować w ciągu dwóch tygodni. Tak po 15 min na końcówki spotkań. Co do dzisiejszego spotkania, uważam że wygramy je różnicą 2-3 bramek, ale zobaczymy ;) MNS po 100 bramek!
1
Pobierz dolphin browser i potem bedziesz musiał zaistalować adobe flash. gdy zainstalujesz wtyczkę bedziesz mógł oglądać mecze na futbolhd, sportlive(polecam) i innych
1
W tym sezonie pokonaliśmy mistrza Anglii, Francji, Hiszpanii, i zwycięzcę Ligi Mistrzów. Więc czemu mamy nie pokonać mistrza Niemiec?
0
Hahahhahahahah ale z niego Troll :D
0
Jednego jestem pewien to będzie najciekawszy mecz w tym sezonie. Gramy z drużyną która nas zniszczyła w 2013r. Wtedy mieliśmy Leo z kontuzją i....yyy?? (-4,-3)
Teraz mamy Neymara , Suareza i Messiego którzy jeśli chcą robią z obrońcami każdej drużyny świata co chcą. Fajnie byłoby gdyby Iniesta zagrał jeszcze 3 mecze LM na poziomie światowym. Wtedy, uhhh cóż się będzie działo! !?! Tego nie wie nikt. Jeśli wygramy LM w tym roku to będzie to Najtrudniejsza dotychczasowa przeprawa do zwycięstwa po której tylko (idiota) lub kibic realu powie że wygraliśmy na fuksie
1
Ciesze się że trafiliśmy na Bayern. Jeśli mamy z nim przegrać to co za różnica czy będzie to w półfinale czy w finale. Jeśli zwyciężymy to NiKt nie powie że mieliśmy łatwo. Nie będę sugerował się wynikiem z przed 3 lat. W tym dwumeczu stawiam Barce w roli faworyta. Finał Barca vs Real/Juve innej opcji nie ma.
0
Bądźmy realistami. ;) Messi ma szansę zagrać do 40. Ale o ile rozumiesz chodziło mi o to aby leo w wieku 30 lat nadal strzelał po 50 bramek/sezon i czarował swoją grą
0
Poczytaj sobie komentarze z przed 30 min wszyscy pisali o Messim
0
Chciałbym żeby nasi trafi na Bayern. Pragne rewanżu za 7-0 z dwumeczu 12/13. Jednak obawiam się troche, bo Bayern to poukladana drużyna która nie składa się głównie z indywidualności lecz stanowi siłę razem w 11. Najbardziej obawiam się Robbena,Gotze i lewego. Ci zawodnicy mogą z łatwością ograć Pique, Mascherano czy Matieu. Jeśli trafimy na Real obawiać się będę o Ronaldo, Jamesa, Ramosa. Są to zawodnicy którzy potrafią odpowiednio strzelać, kreować akcje, bronić i stanowić zagrożenie przy stałych fragmentach gryJeśli chodzi o Juventus. To nie będę was oszukiwał, bo jakoś nie specjalnie obawiam się mistrza Włoch. Gdyby nie ręka Chiliniego to pewnie(czerwona oczywista) było by 1-1 w dwumeczu. Niema co spekulować, ale Juve dość szczęśliwie trafiło do 1/2 i tu zakończą rozgrywki bez znaczenia na kogo trafią. Co do trzech zespołów to myśe że są do pokonania jeśli całą nasza drużyna będzie w dobrej dyspozycji
0
Chciałbym żeby nasi trafi na Bayern. Pragne rewanżu za 7-0 z dwumeczu 12/13.
Jednak obawiam się troche, bo Bayern to poukladana drużyna która nie składa się głównie z indywidualności lecz stanowi siłę razem w 11. Najbardziej obawiam się Robbena,Gotze i lewego. Ci zawodnicy mogą z łatwością ograć Pique, Mascherano czy Matieu.
Jeśli trafimy na Real obawiać się będę o Ronaldo, Jamesa, Ramosa. Są to zawodnicy którzy potrafią odpowiednio strzelać, kreować akcje, bronić i stanowić zagrożenie przy stałych fragmentach gry
Jeśli chodzi o Juventus. To nie będę was oszukiwał, bo jakoś nie specjalnie obawiam się mistrza Włoch. Gdyby nie ręka Chiliniego to pewnie(czerwona oczywista) było by 1-1 w dwumeczu. Niema co spekulować, ale Juve dość szczęśliwie trafiło do 1/2 i tu zakończą rozgrywki bez znaczenia na kogo trafią.
Co do trzech zespołów to myśe że są do pokonania jeśli całą nasza drużyna będzie w dobrej dyspozycji
0
Marzy mi się Bayern. Pragne rewanż za 7-0 w dwumeczu. Nasza drużyna jest w odpowiednim momencie. Wszyscy zawodnicy są w formie.
1
Uwielbiam Henrego, ale chyba ma ból dupy ; D Hernandez strzelił bramkę która dała awans, jego reakcja jak najbardziej prawidłowa. Jednak najbardziej rozwaliła mnie postawa Ronaldo który zamiast cieszyć się razem z Chicharito celebrował swoją asystę. Myślałem że jeb#e.
0
Wiem, że mówi prawdę odnośnie zdobywania bramek. Leo nie strzela bramek za wszelką cenę tak jak pewien Portugalczyk o dużym Ego. Messi wie, że bramki i sytuacje podbramkowe przyjdą same. Leo nie obija bramki tylko strzela kiedy czuje, że jest szansa. Mam nadzieje, że będzie grał na tak wysokim poziomie nawet po przekroczeniu trzydziestki.
0
Sądząc po ankiecie wielu nadal obawia się Bayernu. Ja mam nadzieje że na nich trafimy. Jeśli przegramy to co to za różnica czy wydarzy się to w półfinale czy w finale. Jeśli wygramy to nikt nie powie że ogrywalismy ogorków w drodze do finału. Ja naprawde wierze że w tym roku nam się uda. VeB
0
Ale macie ból dupy, że idiota Turan... że Real oczywiście na farcie wylosuje Juventus. Sami boicie się Bayernu i boicie się tego powiedzieć. Wygramy półfinał czy trafimy na Real czy Juventusu czy Bayern. VeB
0
Biały wtrysk na stronie realu. Prosimy nie wchodzić +18
0
Bayern Barca
Real Juventus
3
Tak byli lepsi w całym meczu. Wynik sprawiedliwy.
0
To będzie bus atletico i za wszelką cenę karne.
Ps. Torres na 90% nie wejdzie. Wejdzie jakiś obrońca lub pomocnik.
0
Ten mecz jest na 0-0 każdy dmucha na zimno. Zwycięzce wyłoni dogrywka , czyli karne. Ale może zdarzy się cud i padnie jedna bramka
0
W zeszłym tygodniu PSG VS Barca 1-3
Porto vs Bayer 3-1
Juventus vs Monaco 1-0
Real vs atletico 0-0
0
Komentarz usunięty
6
Widać po Leo że jest zmęczony. I gra słabo jak na jego standardy. Jednak jest druga strona medalu. Otóż kiedyś jak Messi miał zły dzień kończyło się porażką lub remisem niemalże każdy mecz odkąd mamy Neymara i Suareza w formie Leo może odejść nieco w cień. A pozostali dwaj zawodnicy wezmą na barki ciężar gry. Pamiętajcie mecz meczowi nie równy. JA Bayernu nie obawiam się tak jak kiedyś. Swoje atuty w obronie pokazali w meczu z Porto w pierwszym spotkaniu. Już teraz mogę wam zagwarantować, że Luis zjedzie Alonso i to nie raz. Alonso popełnia śmieszne błędy. Nie możemy żyć przeszłością tylko módlmy się o dobrą dyspozycję Ter Stegena, Busquedsa, Iniesty bądź Xaviego, Neymara, Suareza i Messiego. Jak oni będą w formie to zagramy jak z Lewerkuzen jak przed laty.
0
Alves i Neymar to dwa zordy. Złączeni tworzą Megazorda. :D. A tak na poważnie to z całą pewnością można powiedzieć że mamy drużynę kompletną i nie powinniśmy obawiać się Bayernu. Mnie zastanawia jedno. Kto Będzie miał większe posiadanie piłki.
1
Przydadzą się nam jego niezwykle umiejętności na tej fazie rozgrywek. Oby to nie był jednorazowy przeblysk.
0
Tak, dwa ;D
0
23.04.15 BreakingNews: Klopp nowym trenerem Realu po sromotnej porazce z Atletico w 1/4. TAK to widze :D