4

Płacze, finał jest nasz! !!!

0

Messi jesteś BOGIEM! !!!

0

●Messi - kosmita
•Suarez- Zje#ał 200% sytuacje jednak wiemy, że stać go na więcej
●Cała nasza drużyna- gramy trochę chaotycznie, widać, że piłkarze mają w pamięci 7goli z 12/13
Cóż mecz jest trudniejszy niż myślałem, Bogu dzięki, że Roben nie gra...
Na + Alves, Mascherano, Iniesta, Rakitić
Za to chaotycznie Suarez i Neymar i chyba Pique
A Messi wiadomo- kosmita
LECIMY! !!!!!!

37

Ale emocje!!! wy też to czujecie? :D

13

Dani! nowego kontraktu, dużo dużo asyst, najlepszego ;)
- Ciiiiii, może przeczyta ; p

23

Jeśli Juventus postawi "autobus" w rewanżu, to nie ma na co liczyć, że zagrają w finale. Jeśli się przestraszą, to Real strzeli na 1-0 i koniec. Mam nadzieje, że trener Juventusu o tym pomyśli. Co do dzisiejszego meczu, myślę że obecna forma MNS jest co najmniej wyborna, za strzelanie się nie obawiam, zobaczymy jak poradzimy sobie w obronie. Obstawianie wyniku tego meczu może być naprawdę trudne. Wszystkie scenariusze są możliwe.

4

Spokojnie, dziś będzie caaaaaaaały dzień o Lewandowskim w "przeglądzie sportowym" ;)

7

Z Ronaldo w 7

0

Twój tata dobrze zna Ronaldo :D

0

Fajnie, że Juve wygrało. Jednak jest jeszcze mecz rewanżowy. Dzięki bramce strzelonej na wyjeździe wystarczy 1-0 na SB. Użytkownika laliga40 trochę poniosło jednak, mnie samego wygrana Juve zaskoczyła. Wiele osób na tej stronie stawialo na Juventus ze względu na nienawiść do Realu. I tak naprawdę to wielu z nas jest teraz zdziwionych. :)

0

A co ma powiedzieć Rudy Mathieu

0

Dzięki. Oby ten rezultat się utrzymał.

0

Wow Juventus prowadzi z Realem... niemożliwe..
Powiedzcie jak wygląda gra jednych i drugich i czy jest szansa na 3 dla Juventusu

0

Ahhahahahahahahahhaahahha

0

Pytanie od Filipa (polaka) dotyczące... Lewandowskiego... - Czemu mnie to nie dziwi..

0

Myślisz, że gdyby grali razem to strzelaliby po 80 bramek
Odpowiadam- Nie! Żeby Ci piłkarze się rozumieli musieliby iść na kompromis, kto wykonuje karne, a kto wolne. Współpraca między Neymarem, Suarezem i Messim układa się dlatego, że nie ma rywalizacji. Jest chęć współpracy. Messi i Ronaldo to zbyt duże ambicje zbyt duże Ego jednego i drugiego. Dlatego niegdy nie grali i prawdopodobnie nie zagrają

3

Cóż, Matieu to solidny zawodnik. Oby wykurował się jak najszybciej. Duet obrońców jak zwykle Pique-Mascherano. (Y)

0

Neuer! Pomarzyć możesz...

0

Popieram twoje zdanie, jednak myślę, że juve przegra 1-2 bramkami, pogromu nie będzie. Myślę,że jak się postarają to remis jest w zasięgu. Jedyną bronią jaką Juve ma pokonać Real są rzuty karne, które są jak loteria.

24

0

Czyli Leo niedługo będzie honorowym gościem "Magazynu Ligi Mistrzów" i dołączy do grona piłkarzy którzy przekroczyli magiczną 100. Natomiast swój setny występ Leo mógłby uczcić jakimś trafieniem bądź kilkoma. Za kilka lat leo dobije do kolejnej setki (gole w LM).

1

Jakoś nie specjalnie wyobrażam sobie wygraną Juventusu. Ich wygrana byłaby sporym zaskoczeniem dla mnie i na pewno dla wielu z was. I choć bardzo dużo osób na tej stronie twierdzi, że Juve jest w stanie wygrać, to czy postawili byście dużą sumę na Juve? Bali byście się! Nie oszukujmy się to Real jest faworytem i to Real najprawdopodobniej wygra, wiadomo zawsze może zdarzyć się cud. Juve jest o klasę niżej od Realu. Mam nadzieje, że Tevez będzie walił petardy z daleka, a Pirlo strzelał wolne jak do tej pory. W realu liczyć można na Casilasa i jego często "dziurawe ręce"

7

Z oceną dla Neymara po prostu przesadziliście. (Redakcja)

0

Dobrze, że Leo będzie potrójnie pilnowany. Więcej miejsca będzie miał Neymar i Suarez, a dla leo potrójne krycie to i tak za mało.
Ps. Powodzenia Maturzyści! :)

0

Trudno stwierdzić który z naszych bramkarzy jest lepszy, jednak obydwaj są genialni i dobrze jest czasem mieć nadmiar bogactwa. W naszym przypadku z obsadą bramki. Narazie Bravo broni w La Liga natomiast Ter Stegen w LM i Copa del Rey. Zobaczymy co będzie w następnym sezonie...

0

Tak, jednak podam taki przykład : Borussia Dortmund. Jurgen Klopp był Bogiem w tym klubie przez kilka lat przez lata na szczycie miał Lewandowskiego w formie, a z nim Reusa i Gotzego, hummelsa i Wainefelera czy jakoś tam. Stracił zawodników, a pozostali są bez formy jak by wszystko zależało od trenera to zespół poradziłby sobie w każdej sytuacji. A tak to cała wina spadła na Kloppa. Także wszystko zależyod zzawodników i ich formy, trener to tylko wisienka na torcie. ;) tylko taka bardzo ważna wisienka :p

0

Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie genialna forma tetcetu MNS bylibyśmy w du#ie, a Enrique straciłby pracę. Jak MNS będzie bez formy winę za wyniki poniesie_Enrique. Tak, to dobry trener, ale z takim atakiem to nawet Moys by miał wyniki. Myślę, że wniósł wiele do zespołu, ale tacy trenerzy jak Sineone, Guardiola czy Mourinho są lepsi. Duże słowa uznania dla Luncho, ale nie wznoście go ponad niebiosa, bo jego zasługi to 10% reszta to zasługa piłkarzy i ich wysokiej formy w tym sezonie. Czekam na hejty

0

Jak sobie pomyśle o tym jak w zeszłym sezonie mówiono o tym, że szeregi Realu ma zasilić Suarez, a nasze Aguero.. To byłaby fatalna decyzja, Aguero jest szklany, a Suarez wszechstronny, wiecznie zdrowy. Naprawde kupno Suareza to była doskonała decyzja

0

Co by było gdyby Messi i Suarez strzelili po hat-tricku. Piłka na boisku jest jedna. To by oznaczało, że drugi dostał by jakąś spoza boisk? Pytam, bo wkrótce może może wyniknąć taka sytuacja, dziś nawet było blisko, gdyby Leo nie dał karnego Neymarowi :)

0

Aaaaaaaa, To sorry mój błąd. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?