1

Ależ będzie ból du

0

Tą stronę dodam do zakładek i będę dawać link po każdym meczu przegranym z Realem. Wtedy zrozumcie że obrażanie Beniteza było nie na miejscu. Nie mówię, że to jest jakiś super trener, ale na pewno należy do top 20 może 30. A mając w składzie takich zawodników nawet najgorszy trener jest w stanie wygrać

3

Chyba zrobię zrzut ekranu waszych komentarzy. Tak na wypadek jakby Benitez coś przypadkiem wygrał ;) ciekawe co byście powiedzieli przed sezonem 14/15 kto jest lepszym trenerem Enrique czy Benitez. Przed sezonem Enrique miał 0 tytułów, a Benitez 11. Teraz sprawa wygląda inaczej. A co będzie za rok?

0

"Podobnie jak moi koledzy z drużyny" Pewnie miał na myśli Alvesa i kogoś jeszcze. Tylko na Alvesa będzie musiał poczekać bo ten puki co nie ma czego farbować. Nawet tej kępy już nie ma.

0

Najważniejsze jest to żeby nowy prezydent odwołał te MŚ 2022 w Katarze. I wszystko wróci do normy. Oby mistrzostwa odbyły się zgodnie z tradycją i w jakimś cywilizowanym kraju, z odpowiednimi warunkami klimatycznymi.

1

tevez jakoś strzelił, jakoś nie wydaję mi się żeby Leo był gorszy od Carlosa. Moim zdaniem Leo zdobywałby takie bramki dość często. A to że w Serie A król strzelców ma zwykle 20 bramek to nie wynika z siły defensywy włoskich drużyn. Tylko z tego że napastnicy są dosyć przeciętni jak na standardy Europy (przykład: Immobile) jakby taki leo grał we Włoszech miałby co sezon co najmniej 40-50 goli

0

Wow nawet nie wiedziałem że Ronaldo miał tyle karnych. Chyba ktoś chciał zagrać na nosie fanom ronaldo. Same strzały na pustą lub z karnego. Jedna trochę prawdy w tym filmie jest.

0

Bezuzyteczna.pl już dawno zeszła na psy. Może ronaldo jest gejem, ale takie zdjęcie o niczym nie świadczy.

0

Na pytanie autora nie odpowiem, czy było warto.
Ale za to ja mam pytanie- Na ch

0

To będą grali z Realem Madryt ( Castylia, czy jakoś tam) prawda? W jednej lidze.

0

Jeśli chodzi o ważności gola i i jednocześnie będącym spektakularnym wybieram- wczorajszy gol Leo. Ale jeśli miałbym wybierać najpierw najładniejszą akcję wybrałbym gol przeciwko Getafe. Jeśli chodzi o strzelanie najważniejszej bramki wybrałbym tą przeciwko Realowi. Moje 3 typy.

42

I pomyśleć ze Luis Suarez do końca 2014 roku miał tylko 3 trafienia! 2 w lidze mistrzów i 1 w lidze Hiszpańskiej. W nowym roku strzelił 21 bramek.

0

Kilka miesięcy temu napisałem" fajnie jakby Messi zdobył 60 bramek, Neymar-30, a Suarez 20" ktoś napisał że to raczej niemożliwe. A tu proszę od końca sezonu dzieli nas 1 mecz a statystyki mają się tak: Messi 58 goli, Neymar 38, Suarez 24. Łącznie 120 magicznych goli. Ci piłkarze pokazali nawet największym hurraoptymistą, że potrafią ich zaskoczyć.

1

Xavi miał piękne wejście i ostatni gol (prawdopodobnie) też był nie przeciętnej urody. #LEGEND

63

Brawa dla pismaków z Madrytu którzy docenili Barce i popis Messiego. A jak wiadomo rzadko okładki AS i MARCA wypełnia w całości Barca. Natomiast Mundo i SPORT zapomnieli dać wzmianki o 120-u GOLI M-N-S

0

dublet to za mało! dublet to za mało! Potrójną koronę by się chciało...! :D

2

najwięcej dubletów- Barca
najwięcej trypletów- Barca(za tydzień prawdopodobnie)

3

Messi - Łącznie w sezonie 14/15:
55 występów 58 goli 30 asyst
43-liga
10-liga mistrzów
5-Puchar Króla

0

Dość przeciętnie zagrał, ale nie ma co się dziwić jest po kontuzji. To jest mój główny argument

1

Oby kontuzja Iniesty nie była poważna.

0

Ostatni artykuł dość trafny. Tak zdecydowanie Messi to król finałów

8

Kolor zielony- Messi
Kolor żółty- Suarez
Kolor czerwony- Sędzia

0

120 goli MNS, aż by się chciało powiedzieć"o kur#a robi wrażenie"

5

Alves!
-zagraj coś po ziemi!

0

sorry. pomylka

0

Masz ból pewnej części ciała. Pewnie nawet nie dokopnąłbyś z tych 30m piłki w bramkę. A Do Ronaldo jakiś szacunek trzeba mieć, bo takie bramki to w Manchesterze strzelał dość często. Messi to genialny piłkarz najlepszy na świecie. Ale Niemieszaj Ronaldo z błotem. Bo zakładam że o niego ci właśnie chodzi

0

A po meczu masowe migracje zapłakanych kibiców Baskijskich. To będzie wspaniały widok.

3

Ale gwizdy, no to nam karę dopier#olą

0

Ahhh jeszcze 15 długich minut.

0

Mam nadzieję że nasi zawodnicy nie zatracili rytmu moczowego i szybko przegonią tych całych Basków i innych tubylców dzięki wygraniu meczu. Tak aby w końcu całą Barcelonie opanowali kibice barcy. Oby nas nie zawiedli, bo jak mówi okładka SPORT-u "Bez dubletu nie ma trypletu"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?