Tą stronę dodam do zakładek i będę dawać link po każdym meczu przegranym z Realem. Wtedy zrozumcie że obrażanie Beniteza było nie na miejscu. Nie mówię, że to jest jakiś super trener, ale na pewno należy do top 20 może 30. A mając w składzie takich zawodników nawet najgorszy trener jest w stanie wygrać
Chyba zrobię zrzut ekranu waszych komentarzy. Tak na wypadek jakby Benitez coś przypadkiem wygrał ;) ciekawe co byście powiedzieli przed sezonem 14/15 kto jest lepszym trenerem Enrique czy Benitez. Przed sezonem Enrique miał 0 tytułów, a Benitez 11. Teraz sprawa wygląda inaczej. A co będzie za rok?
"Podobnie jak moi koledzy z drużyny" Pewnie miał na myśli Alvesa i kogoś jeszcze. Tylko na Alvesa będzie musiał poczekać bo ten puki co nie ma czego farbować. Nawet tej kępy już nie ma.
Najważniejsze jest to żeby nowy prezydent odwołał te MŚ 2022 w Katarze. I wszystko wróci do normy. Oby mistrzostwa odbyły się zgodnie z tradycją i w jakimś cywilizowanym kraju, z odpowiednimi warunkami klimatycznymi.
tevez jakoś strzelił, jakoś nie wydaję mi się żeby Leo był gorszy od Carlosa. Moim zdaniem Leo zdobywałby takie bramki dość często. A to że w Serie A król strzelców ma zwykle 20 bramek to nie wynika z siły defensywy włoskich drużyn. Tylko z tego że napastnicy są dosyć przeciętni jak na standardy Europy (przykład: Immobile) jakby taki leo grał we Włoszech miałby co sezon co najmniej 40-50 goli
Wow nawet nie wiedziałem że Ronaldo miał tyle karnych. Chyba ktoś chciał zagrać na nosie fanom ronaldo. Same strzały na pustą lub z karnego. Jedna trochę prawdy w tym filmie jest.
Jeśli chodzi o ważności gola i i jednocześnie będącym spektakularnym wybieram- wczorajszy gol Leo. Ale jeśli miałbym wybierać najpierw najładniejszą akcję wybrałbym gol przeciwko Getafe. Jeśli chodzi o strzelanie najważniejszej bramki wybrałbym tą przeciwko Realowi. Moje 3 typy.
Kilka miesięcy temu napisałem" fajnie jakby Messi zdobył 60 bramek, Neymar-30, a Suarez 20" ktoś napisał że to raczej niemożliwe. A tu proszę od końca sezonu dzieli nas 1 mecz a statystyki mają się tak: Messi 58 goli, Neymar 38, Suarez 24. Łącznie 120 magicznych goli. Ci piłkarze pokazali nawet największym hurraoptymistą, że potrafią ich zaskoczyć.
Brawa dla pismaków z Madrytu którzy docenili Barce i popis Messiego. A jak wiadomo rzadko okładki AS i MARCA wypełnia w całości Barca. Natomiast Mundo i SPORT zapomnieli dać wzmianki o 120-u GOLI M-N-S
Masz ból pewnej części ciała. Pewnie nawet nie dokopnąłbyś z tych 30m piłki w bramkę. A Do Ronaldo jakiś szacunek trzeba mieć, bo takie bramki to w Manchesterze strzelał dość często. Messi to genialny piłkarz najlepszy na świecie. Ale Niemieszaj Ronaldo z błotem. Bo zakładam że o niego ci właśnie chodzi
Mam nadzieję że nasi zawodnicy nie zatracili rytmu moczowego i szybko przegonią tych całych Basków i innych tubylców dzięki wygraniu meczu. Tak aby w końcu całą Barcelonie opanowali kibice barcy. Oby nas nie zawiedli, bo jak mówi okładka SPORT-u "Bez dubletu nie ma trypletu"
1
Ależ będzie ból du
0
Tą stronę dodam do zakładek i będę dawać link po każdym meczu przegranym z Realem. Wtedy zrozumcie że obrażanie Beniteza było nie na miejscu. Nie mówię, że to jest jakiś super trener, ale na pewno należy do top 20 może 30. A mając w składzie takich zawodników nawet najgorszy trener jest w stanie wygrać
3
Chyba zrobię zrzut ekranu waszych komentarzy. Tak na wypadek jakby Benitez coś przypadkiem wygrał ;) ciekawe co byście powiedzieli przed sezonem 14/15 kto jest lepszym trenerem Enrique czy Benitez. Przed sezonem Enrique miał 0 tytułów, a Benitez 11. Teraz sprawa wygląda inaczej. A co będzie za rok?
0
"Podobnie jak moi koledzy z drużyny" Pewnie miał na myśli Alvesa i kogoś jeszcze. Tylko na Alvesa będzie musiał poczekać bo ten puki co nie ma czego farbować. Nawet tej kępy już nie ma.
0
Najważniejsze jest to żeby nowy prezydent odwołał te MŚ 2022 w Katarze. I wszystko wróci do normy. Oby mistrzostwa odbyły się zgodnie z tradycją i w jakimś cywilizowanym kraju, z odpowiednimi warunkami klimatycznymi.
1
0
Wow nawet nie wiedziałem że Ronaldo miał tyle karnych. Chyba ktoś chciał zagrać na nosie fanom ronaldo. Same strzały na pustą lub z karnego. Jedna trochę prawdy w tym filmie jest.
0
Bezuzyteczna.pl już dawno zeszła na psy. Może ronaldo jest gejem, ale takie zdjęcie o niczym nie świadczy.
0
Na pytanie autora nie odpowiem, czy było warto.
Ale za to ja mam pytanie- Na ch
0
To będą grali z Realem Madryt ( Castylia, czy jakoś tam) prawda? W jednej lidze.
0
Jeśli chodzi o ważności gola i i jednocześnie będącym spektakularnym wybieram- wczorajszy gol Leo. Ale jeśli miałbym wybierać najpierw najładniejszą akcję wybrałbym gol przeciwko Getafe. Jeśli chodzi o strzelanie najważniejszej bramki wybrałbym tą przeciwko Realowi. Moje 3 typy.
42
I pomyśleć ze Luis Suarez do końca 2014 roku miał tylko 3 trafienia! 2 w lidze mistrzów i 1 w lidze Hiszpańskiej. W nowym roku strzelił 21 bramek.
0
Kilka miesięcy temu napisałem" fajnie jakby Messi zdobył 60 bramek, Neymar-30, a Suarez 20" ktoś napisał że to raczej niemożliwe. A tu proszę od końca sezonu dzieli nas 1 mecz a statystyki mają się tak: Messi 58 goli, Neymar 38, Suarez 24. Łącznie 120 magicznych goli. Ci piłkarze pokazali nawet największym hurraoptymistą, że potrafią ich zaskoczyć.
1
63
Brawa dla pismaków z Madrytu którzy docenili Barce i popis Messiego. A jak wiadomo rzadko okładki AS i MARCA wypełnia w całości Barca. Natomiast Mundo i SPORT zapomnieli dać wzmianki o 120-u GOLI M-N-S
0
dublet to za mało! dublet to za mało! Potrójną koronę by się chciało...! :D
2
najwięcej dubletów- Barca
najwięcej trypletów- Barca(za tydzień prawdopodobnie)
3
Messi - Łącznie w sezonie 14/15:
55 występów 58 goli 30 asyst
43-liga
10-liga mistrzów
5-Puchar Króla
0
Dość przeciętnie zagrał, ale nie ma co się dziwić jest po kontuzji. To jest mój główny argument
1
Oby kontuzja Iniesty nie była poważna.
0
Ostatni artykuł dość trafny. Tak zdecydowanie Messi to król finałów
8
Kolor zielony- Messi
Kolor żółty- Suarez
Kolor czerwony- Sędzia
0
120 goli MNS, aż by się chciało powiedzieć"o kur#a robi wrażenie"
5
Alves!
-zagraj coś po ziemi!
0
sorry. pomylka
0
Masz ból pewnej części ciała. Pewnie nawet nie dokopnąłbyś z tych 30m piłki w bramkę. A Do Ronaldo jakiś szacunek trzeba mieć, bo takie bramki to w Manchesterze strzelał dość często. Messi to genialny piłkarz najlepszy na świecie. Ale Niemieszaj Ronaldo z błotem. Bo zakładam że o niego ci właśnie chodzi
0
A po meczu masowe migracje zapłakanych kibiców Baskijskich. To będzie wspaniały widok.
3
Ale gwizdy, no to nam karę dopier#olą
0
Ahhh jeszcze 15 długich minut.
0
Mam nadzieję że nasi zawodnicy nie zatracili rytmu moczowego i szybko przegonią tych całych Basków i innych tubylców dzięki wygraniu meczu. Tak aby w końcu całą Barcelonie opanowali kibice barcy. Oby nas nie zawiedli, bo jak mówi okładka SPORT-u "Bez dubletu nie ma trypletu"