Gość po prostu kocha piłkę, to będzie naprawdę smutny moment kiedy zawiesi buty na kółku. Razem z Eto zasługują na miano graczy "Expedables" i fajnie byłoby oglądać ich znów razem.
12. Nie życzę nikomu źle ale coś czuję ze cala piątka okaże się zawodnikami pokroju Bojana, Dos Santosa czy Deulofeu. No ale pozostaje wierzyć, a najbardziej perspektywicznym zawodnikiem wydaje mi się Traoré
Na razie Adriano jest u nas, ale jesli odejdzie to Douglas pewnie zostanie. Jednak moim zdaniem, kiedy dołączy Vidal, Douglas powinien zostac wypozyczony. dla jego dobra.
Lucho! coś ty narobił! Najlepszą opcją byłoby gdyby Douglas został wypożyczony i wtedy mógłby się rozwijać. A tak to ława i treningi. Mam nadzieję że Enrique wie co robi.
w niektórych zespołach grają jednym napastnikiem, my gramy trzema. W razie kontuzji jednego z nich zawsze musimy grać systemem 4-3-3 ? Przecież można zagrać czwórką pomocników i dwójką napastników. Iniest-Busqueds-Rakitić-Vidal oczywiście taki wariant byłby najlepszy w razie absencji jednego zawodnika z trójki MSN. Jakie jest wasze zdanie?
Ach kiedyś to były czasy Ronaldo, Ronaldinho, Roberto Carlos, kaka, Robinho... teraz Brazylijscy piłkarze są o klasę niżej, przynajmniej siła ofensywna
Pół roku temu było, że Reus, kilka miesięcy temu, że Veratti, a teraz Pogba i Turan Pytam czy kupiliśmy kogokolwiek. Chyba redaktorem SPORT-u i MUNDO DEPORTIVO jest Arsene Wenger. If you know what I mean
Zasłużone zwycięstwo Argentyny. Genialny Ospina i nieskuteczna Argentyna, cały mecz nerwowy.Tyle wywnioskowałem ze skrótu który obejrzałem dziś, bo niestety wola spania była silniejsza niż chęć oglądania meczu. Cóż półfinał obejrzę na pewno.
Z 1/10 jego geniuszu grał byś na boiskach ekstraklasy będąc najlepszym piłkarzem całej To Mobile ekstraklasy. Chyba że jesteś amatorem piłki nożnej m. in takim jak ja) to wtedy może miałbyś w najlepszym wypadku 1/1000 jego umiejętności :)
Jest mistrzem i jedynym argumentem hejterów jest jego wzrost . Jest tak dobry że do niczego nie da się przyczepić. Mam nadzieję że uda mu się wygrać ZP, Copa America i MŚ.
Nie zdziwię się jak do żadnego wielkiego transferu nie dojdzie typu (Di Maria, Pogba, (Hahaha Isco?) Z resztą jaki klasowej sławy zawodnik będzie chciał tylko trenować i czekać na pierwszy mecz w styczniu. Najbardziej realnym transferem wydaje mi się że może być Denis Suarez za Douglasa. PS. Nigdy Real nam nikogo nie sprzeda, a już na pewno nie Isco.
Szkoda, oglądać Brazylię z Neymarem, a oglądać Brazylię bez Neymara to dwie różne rzeczy. Mam nadzieje że wypocznie i za miesiąc przybędzie na okres przygotowawczy do Barcelony w pełni sił.
0
Gość po prostu kocha piłkę, to będzie naprawdę smutny moment kiedy zawiesi buty na kółku. Razem z Eto zasługują na miano graczy "Expedables" i fajnie byłoby oglądać ich znów razem.
0
12. Nie życzę nikomu źle ale coś czuję ze cala piątka okaże się zawodnikami pokroju Bojana, Dos Santosa czy Deulofeu. No ale pozostaje wierzyć, a najbardziej perspektywicznym zawodnikiem wydaje mi się Traoré
10
nieee :/
5
http://sport.tvp.pl/13766393/legendy-futbolu-ronaldinho polecam, świetny dokument o Ronaldinho!
1
Błagam was, nawet Puchar Gampera policzyliscie... jeśli nie to skąd się wziął ten 4 tytuł w 2014/15
0
Na razie Adriano jest u nas, ale jesli odejdzie to Douglas pewnie zostanie. Jednak moim zdaniem, kiedy dołączy Vidal, Douglas powinien zostac wypozyczony. dla jego dobra.
0
Adriano też może grać na PO. I na pewno do tej pory lepiej się na tej pozycji sprawdzał niż Douglas.
1
Ja pier#le znowu mecz o 1.30. dlaczego nie o 23.30!?
0
Adriano też może grać na PO
0
Lucho! coś ty narobił! Najlepszą opcją byłoby gdyby Douglas został wypożyczony i wtedy mógłby się rozwijać. A tak to ława i treningi. Mam nadzieję że Enrique wie co robi.
0
Ach zapomniałem. juz poprawione :)
0
w niektórych zespołach grają jednym napastnikiem, my gramy trzema. W razie kontuzji jednego z nich zawsze musimy grać systemem 4-3-3 ? Przecież można zagrać czwórką pomocników i dwójką napastników.
Iniest-Busqueds-Rakitić-Vidal oczywiście taki wariant byłby najlepszy w razie absencji jednego zawodnika z trójki MSN. Jakie jest wasze zdanie?
17
Coutinho to absolutnie i bezapelacyjnie prze kozak po prostu magia. Mam nadzieję że Barca się nim interesuje.
21
Alves miał nie jechać na Copa America, a wyszło tak że ma już 2 asysty. Nagroda do11 sezonu FIFA już czeka.
3
Ach kiedyś to były czasy Ronaldo, Ronaldinho, Roberto Carlos, kaka, Robinho... teraz Brazylijscy piłkarze są o klasę niżej, przynajmniej siła ofensywna
7
Dokładnie to samo pomyślałem.
0
Pół roku temu było, że Reus, kilka miesięcy temu, że Veratti, a teraz Pogba i Turan Pytam czy kupiliśmy kogokolwiek. Chyba redaktorem SPORT-u i MUNDO DEPORTIVO jest Arsene Wenger. If you know what I mean
2
Na 3 zdjęciach 1 faul, spoko.
Ale zgodzę się, że Leo niejednokrotnie był faulowany.
2
Zasłużone zwycięstwo Argentyny. Genialny Ospina i nieskuteczna Argentyna, cały mecz nerwowy.Tyle wywnioskowałem ze skrótu który obejrzałem dziś, bo niestety wola spania była silniejsza niż chęć oglądania meczu. Cóż półfinał obejrzę na pewno.
5
No, to teraz iść spać i pobudka o 1.30 na mecz Argentyna-Kolumbia.
0
Z 1/10 jego geniuszu grał byś na boiskach ekstraklasy będąc najlepszym piłkarzem całej To Mobile ekstraklasy. Chyba że jesteś amatorem piłki nożnej m. in takim jak ja) to wtedy może miałbyś w najlepszym wypadku 1/1000 jego umiejętności :)
0
Jest mistrzem i jedynym argumentem hejterów jest jego wzrost . Jest tak dobry że do niczego nie da się przyczepić. Mam nadzieję że uda mu się wygrać ZP, Copa America i MŚ.
1
Nie zdziwię się jak do żadnego wielkiego transferu nie dojdzie typu (Di Maria, Pogba, (Hahaha Isco?) Z resztą jaki klasowej sławy zawodnik będzie chciał tylko trenować i czekać na pierwszy mecz w styczniu. Najbardziej realnym transferem wydaje mi się że może być Denis Suarez za Douglasa. PS. Nigdy Real nam nikogo nie sprzeda, a już na pewno nie Isco.
0
Szkoda, oglądać Brazylię z Neymarem, a oglądać Brazylię bez Neymara to dwie różne rzeczy. Mam nadzieje że wypocznie i za miesiąc przybędzie na okres przygotowawczy do Barcelony w pełni sił.
0
Skoro mu się należy to trzeba to uregulować. Pieniądz to pieniądz, a bez wątpienia Bravo w tym sezonie swoje zrobił.
1
Cóż powalający ten mecz nie był, ale liczy się zwycięstwo.
1
Di Maria zawodnikiem meczu. Według mnie i pewnie wg. was
0
Tevez 23 mln
Hiquain 40 mln
Na tyle wyceniani są ci zawodnicy przez transfermarkt. Czy tylko według mnie powinno być odwrotnie?
0
Nie wierzę, pewnie juz śnie...
0
Higuain i wszystko jasne. Puki on strzela Jamajczycy mogą być spokojni o wynik.