0

Gość po prostu kocha piłkę, to będzie naprawdę smutny moment kiedy zawiesi buty na kółku. Razem z Eto zasługują na miano graczy "Expedables" i fajnie byłoby oglądać ich znów razem.

0

12. Nie życzę nikomu źle ale coś czuję ze cala piątka okaże się zawodnikami pokroju Bojana, Dos Santosa czy Deulofeu. No ale pozostaje wierzyć, a najbardziej perspektywicznym zawodnikiem wydaje mi się Traoré

10

nieee :/

5

http://sport.tvp.pl/13766393/legendy-futbolu-ronaldinho polecam, świetny dokument o Ronaldinho!

1

Błagam was, nawet Puchar Gampera policzyliscie... jeśli nie to skąd się wziął ten 4 tytuł w 2014/15

0

Na razie Adriano jest u nas, ale jesli odejdzie to Douglas pewnie zostanie. Jednak moim zdaniem, kiedy dołączy Vidal, Douglas powinien zostac wypozyczony. dla jego dobra.

0

Adriano też może grać na PO. I na pewno do tej pory lepiej się na tej pozycji sprawdzał niż Douglas.

1

Ja pier#le znowu mecz o 1.30. dlaczego nie o 23.30!?

0

Adriano też może grać na PO

0

Lucho! coś ty narobił! Najlepszą opcją byłoby gdyby Douglas został wypożyczony i wtedy mógłby się rozwijać. A tak to ława i treningi. Mam nadzieję że Enrique wie co robi.

0

Ach zapomniałem. juz poprawione :)

0

w niektórych zespołach grają jednym napastnikiem, my gramy trzema. W razie kontuzji jednego z nich zawsze musimy grać systemem 4-3-3 ? Przecież można zagrać czwórką pomocników i dwójką napastników.
Iniest-Busqueds-Rakitić-Vidal oczywiście taki wariant byłby najlepszy w razie absencji jednego zawodnika z trójki MSN. Jakie jest wasze zdanie?

17

Coutinho to absolutnie i bezapelacyjnie prze kozak po prostu magia. Mam nadzieję że Barca się nim interesuje.

21

Alves miał nie jechać na Copa America, a wyszło tak że ma już 2 asysty. Nagroda do11 sezonu FIFA już czeka.

3

Ach kiedyś to były czasy Ronaldo, Ronaldinho, Roberto Carlos, kaka, Robinho... teraz Brazylijscy piłkarze są o klasę niżej, przynajmniej siła ofensywna

7

Dokładnie to samo pomyślałem.

0

Pół roku temu było, że Reus, kilka miesięcy temu, że Veratti, a teraz Pogba i Turan Pytam czy kupiliśmy kogokolwiek. Chyba redaktorem SPORT-u i MUNDO DEPORTIVO jest Arsene Wenger. If you know what I mean

2

Na 3 zdjęciach 1 faul, spoko.

Ale zgodzę się, że Leo niejednokrotnie był faulowany.

2

Zasłużone zwycięstwo Argentyny. Genialny Ospina i nieskuteczna Argentyna, cały mecz nerwowy.Tyle wywnioskowałem ze skrótu który obejrzałem dziś, bo niestety wola spania była silniejsza niż chęć oglądania meczu. Cóż półfinał obejrzę na pewno.

5

No, to teraz iść spać i pobudka o 1.30 na mecz Argentyna-Kolumbia.

0

Z 1/10 jego geniuszu grał byś na boiskach ekstraklasy będąc najlepszym piłkarzem całej To Mobile ekstraklasy. Chyba że jesteś amatorem piłki nożnej m. in takim jak ja) to wtedy może miałbyś w najlepszym wypadku 1/1000 jego umiejętności :)

0

Jest mistrzem i jedynym argumentem hejterów jest jego wzrost . Jest tak dobry że do niczego nie da się przyczepić. Mam nadzieję że uda mu się wygrać ZP, Copa America i MŚ.

1

Nie zdziwię się jak do żadnego wielkiego transferu nie dojdzie typu (Di Maria, Pogba, (Hahaha Isco?) Z resztą jaki klasowej sławy zawodnik będzie chciał tylko trenować i czekać na pierwszy mecz w styczniu. Najbardziej realnym transferem wydaje mi się że może być Denis Suarez za Douglasa. PS. Nigdy Real nam nikogo nie sprzeda, a już na pewno nie Isco.

0

Szkoda, oglądać Brazylię z Neymarem, a oglądać Brazylię bez Neymara to dwie różne rzeczy. Mam nadzieje że wypocznie i za miesiąc przybędzie na okres przygotowawczy do Barcelony w pełni sił.

0

Skoro mu się należy to trzeba to uregulować. Pieniądz to pieniądz, a bez wątpienia Bravo w tym sezonie swoje zrobił.

1

Cóż powalający ten mecz nie był, ale liczy się zwycięstwo.

1

Di Maria zawodnikiem meczu. Według mnie i pewnie wg. was

0

Tevez 23 mln
Hiquain 40 mln
Na tyle wyceniani są ci zawodnicy przez transfermarkt. Czy tylko według mnie powinno być odwrotnie?

0

Nie wierzę, pewnie juz śnie...

0

Higuain i wszystko jasne. Puki on strzela Jamajczycy mogą być spokojni o wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?