11

W końcu nasz zarząd się ogarnął i sprzedaje zawodnika za jego nominalną cenę. I pomyśleć że Zlatana sprzedaliśmy tylko za 35 a do dnia dzisiejszego strzela piękne bramki i dużo, bo praktycznie co sezon ma ich około 30. Cóż Pedro 28 na karku może coś tam w United ugra. Kto wie może nawet zagra z ''7'' na plecach, ponoć Di Maria odchodzi do P$G. także świetlana przyszłość przed Pedrito :D

8

0

Meczu nie oglądałem, bo nie mogłem niestety. Jednak po obejrzeniu skrótu muszę stwierdzić że w zespole mamy nowego Boatenga. Jeszcze jedna sprawa na którą warto zwrócić uwagę to rzut wolny wykonany przez Suareza, naprawdę warto na niego stawiać podczas wykonywania stałych fragmentów gry. wykonał swój pierwszy wolny od bardzo dawna i naprawdę niewiele mu zabrakło.
W naszej drużynie wolne mogą wykonywać: Rakitić, Messi, Neymar, Suarez, Mathieu, Bravo

(żart :D) no i Alves też coś tam kiedyś strzelił
i
Tak na poważnie to Rakitić, Neymar i Suarez powinni też czasem uderzyć z wolnego natomiast Mathieu z dalszych odległości, ale pewnie nigdy tego nie zrobi bo będzie bał się zapytać Leo, nie ukrywajmy francuz jest strasznie nieśmiały. ale mam nadzieje że będzie mógł strzelić takiego gola

31

Enrique na powyższym zdjęciu "na chu* my tu przyjechaliśmy?!"

0

Teraz już znam...

0

No niestety całego internetu jeszcze nie przejrzałem.

3

hahahahah widzieliście TO

OMG :D

4

hahahaha dokładnie za taką samą cene jaką zapłaciliśmy za 28letniego Turana. proszę cię za Sancheza można by brać spokojnie 50 mn

0

Po co są te klauzury (np. za Adriano- 90 mln) skoro za 20 mln najpewniej by go sprzedali? skoro
" Włoska drużyna złożyła Katalończykom 4-milionową ofertę, którą jednak w klubie uznano za niewystarczającą" (niewystarczająca) ale brana pod uwagę... ktoś mi powie po co są te klauzury? skoro zawodnik Adriano może za kilkanaście milionów, a nie za te 90?

1

Obaj mają za sobą wspaniałe występy w ubiegłym sezonie. Naprawdę wielką krzywdą byloby stawianie któregokolwiek z nich na ławkę, na stałe. Mam nadzieję że w obecnym sezonie będzie obowiązywać podobna zasada. Jednak z tą różnicą, że Bravo zagra w kilku meczach w CDL i LM, a Stegen w La Liga tak aby każdy z bramkarzy mógłby być choć częścią sukcesu drużyny (chyba pamiętacie jak odebrali Bravo medal z LM, bo nie zagrał ani minuty. Nie chciałbym widzieć takiej sytuacji w tym sezonie, wy pewnie też.

31

Eh, biedny Ronaldo już nie jest puplkiem trenera, to takie smutne... :D

0

Ciasno na tej środkowej obronie...

30

nie sposób powstrzymać łez "PUYOL"

0

podsumowanie tego co wyczyniał Leo w tym sezonie.

0

Teraz piłkarze na skraju kariery nie kończą z piłką w swych macierzystych klubach. Nastały czasy kiedy taki piłkarz z głośnym nazwiskiem odchodzi do Kataru bądź USA i dorabia na emeryturę. Bo kto by pomyślał że Xavi czy Gerrard są w stanie odejść do innych klubów. Osobiście nie mam nic do tego typu rozwiązań, to ich sprawa. Bo ciężko zakończyć karierę gdy jest się w formie, a gdy formy nie ma siedzisz na ławce. Xavi odszedł żeby grać i zarabiać, był w formie jednak nie tak wysokiej by być podstawowym zawodnikiem, natomiast myślę że Gerrard mógł pograć z rok w Liverpoolu i napewno zagralby znaczniej większości meczów.

114

Douglas to jednak wygrał życie.

0

Co z tego że kupują młodych, skoro Ci i tak po kilku latach opuszczają Madryt. U nas paka była przez lata prawie taka sama, każdy się starzeje, a jedno się nie zmienia, Real prawie co roku zbiera resztki po Barcelonie.(Barca kilka trofeów, Real jedno nie bierz tego dosłownie, ale rozumiesz o co mi chodzi) A o kadrę się nie bój co pół roku jest odmładzana, z resztą na naszym obecnym składzie możnaby pograć z 5 lat bez do kupowania zawodników... Messi 28 Suarez tak samo. Neymar 23, Busi 28, Rakitic 25-27, Pique 28, Alba 25-27, Bartra 24-25, Douglas 25 :D, Rafinha 20-23. No i jeszcze rezerwy, gracze na wypożyczeniach. A co do Milanu to chyba takich (idiotów) w zarządzie nie mamy, żeby kupować upadłe gwiazdy po 30-stce.

2

Gdzie masz tak napisane? Bo wydaje mi się że inaczej to ujął..

0

Ja tam nie jestem aż tak zawiedziony. teraz jak nie wygramy trypletu wina będzie podzielona na osoby które zawiną. Jeżeli prezydentem zostałby Laporta wtedy cała wina spadłaby na niego. Szkoda, że socios byli zaślepieni trypletem, jednak mam nadzieje że Batomeu wyciągnął wnioski i nie będzie już szargał wizerunkiem klubu. Bo gdyby nie( pionowe pasy, Qatar Airways, "Neymargate" , zakaz transferowy) to nie miałbym do czego się przyczepić. Przynajmniej mamy pewność że się nic nie zmieni, ani na lepsze, ani na gorsze.

11

http://static.wixstatic.com/media/16fbb5_5e8d01828f9b4414b96260fe0d5e40c7.jpg w takim razie obaj trenerzy w późniejszych latach powinni pracować Manchesterze. Ewidentnie tam steresu nie ma.

3

Bartomeu na okladce Mundo deportivo powinien trzymać koszulkę w poziome pasy.. oczoczywiście z Quatar Airways

0

To teraz wbiliście gwóźdź do trumny Joana...

2

Pamiętam jego chu#owy początek sezonu. Chciałem wtedy Masherano na jego pozycje. Jednak gra "Busiego" poprawiła się już nie symulował i nie popełniał strat, wiem że dużo znaczy dla drużyny i zawsze będzie cichym bohaterem każdego wygranego meczu. Życzę mu aby był w tym sezonie tak dobry jak w poprzednim. By kontuzje były dla niego rzadkością. Feliz Cumpleaños, Sergio

0

TAK, strzelił w finale i w półfinale (bramki z dobitki, całkiem przypadkowe..) tak poza tym jego staty mają się tak (tak wiem, statystyki to nie wszystko, ale w jego przypadku lepiej wyglądają statystyki niż gra) tak więc
Morata goli-15; asyst-7
Sanchez goli-25; asyst-12+ genialne dryblnigi ( jeden z najlepszych graczy na wyspach)
Lewandowski goli-25; asyst-13
Naprawdę nie rozumiem twoich argumentów, dla mnie powinien znaleźć się znacznie niżej. A Lewy i Sanchez wyżej, nie kieruje się sympatią, bo nie przepadam za Robertem, ale widzę jak gra on, a jak Morata...

0

Uważaj, zaraz cię zjedzą za Inieste

0

*3 Arsenal, chyba że masz nie aktualne dane :)

0

Morata przed Lewym i Sanchezem. hahahahahhahahaha :D

0

Nie ma co bronić się terminarzem, spotkania trzeba wygrać, choć byśmy mieli grać z Bayernem, Atletico i Realem pod rząd.

25-38 bylebyśmy nie mieli takich wymówek

0

Po JEDNYM złym sezonie nazywać Bale kopaczem, gratuluje -_-
Iniesta też według ciebie jest kopaczem, bo zagrał słabszy sezon?
Bale:
sezon 11/12 _ 13. bramek 17. asyst
sezon 12/13 _ 26. bramek 15. asyst
sezon 13/14 _ 22. bramki 19. asyst
sezon 14/15 _ 17. bramki 12. asyst
faktycznie drewno...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?