Co za przyjemność oglądania. Drużyna w 100% przygotowana na wyzwania w tym sezonie. Iniesta kreatywny. Suarez jak zwykle coś po sobie zostawił jak nie gol to asysta, Rakitić wszechobecny i kreatywny. Messi? - chyba nic nie muszę mówić. Albo powiem tylko tyle w styczniu odbierze ballon d'or za rok 2015 jestem tego pewny.
Cieszę się, że nie obejrzałem całego meczu United Tottenham obejrzałem 10 minut i wyłączyłem. Sugerując się opinią innych stwierdzam, że było warto odpuścić, nie wiem jak jest z wami, ale jak oglądam 90% mecze Barcy 10% jakieś hity typu (United- Chelsea) (Arsenal- City) itp. i gdy z takiego meczu Barcy przełączam na taki mecz jak dziś to po prostu odechciewa się oglądać..
Jak Ja się ciesze, że nie mamy tego pajaca Luisa van Gaala na ławce trenerskiej. Pomyśleć jak traktuje zawodników w United... Gardzi Valdesem, De Geą. Ciągłe zgrzyty i skupianie całej uwagi na sobie. Porażka.
Ale Solosz się nachapie, 30 minut reklam. Jak za 5 minutowy Mikołajkowy blok reklamowy szpitale dostają 6 mln to co dopiero taki Solosz przez pół godziny...
http://livemecz.net/transmisja6.php Transmisja na Polsacie I nie płaczcie, że reklamy, mecz się jeszcze nie zaczął, na zagranicznych kanałach też reklamy...
0
brakuje Iniesty :/
1
Pamiętam ten mecz Arsenalu z Anderlechtem 3-0 do 55 min a skończyło się 3-3. ten mecz jest identyczny
5
Leo czekamy na ratunek
1
Sezonowcom którzy nie wierzą w nasz zespół już dziękujemy
0
Są też plusy. przynajmniej czekają nas dodatkowe 30 min. :D wygramy, zobaczycie
0
Co za przyjemność oglądania. Drużyna w 100% przygotowana na wyzwania w tym sezonie. Iniesta kreatywny. Suarez jak zwykle coś po sobie zostawił jak nie gol to asysta, Rakitić wszechobecny i kreatywny. Messi? - chyba nic nie muszę mówić. Albo powiem tylko tyle w styczniu odbierze ballon d'or za rok 2015 jestem tego pewny.
0
kilka dobrych dryblingów, szansa na gola. widoczny na boisku i w defensywie.
0
Co my gramy, co gra Leo... co tu się dzieje. Poezja
4
Loading 99% Złota Piłka
0
CO tu się dzieje!!!! 1-1
0
Na jakim kanale leci mecz?
1
Edit: Link już mam po prostu mecz zaczyna się o 18.30 (chelsea vs Svansea)
0
*wygrałA
0
Cieszę się, że nie obejrzałem całego meczu United Tottenham obejrzałem 10 minut i wyłączyłem. Sugerując się opinią innych stwierdzam, że było warto odpuścić, nie wiem jak jest z wami, ale jak oglądam 90% mecze Barcy 10% jakieś hity typu (United- Chelsea) (Arsenal- City) itp. i gdy z takiego meczu Barcy przełączam na taki mecz jak dziś to po prostu odechciewa się oglądać..
8
Jakoś od stycznia jedziemy tylko na MSN... I posiłki nie były potrzebne, myślę, że nasi dadzą radę.
33
Jak Ja się ciesze, że nie mamy tego pajaca Luisa van Gaala na ławce trenerskiej. Pomyśleć jak traktuje zawodników w United... Gardzi Valdesem, De Geą. Ciągłe zgrzyty i skupianie całej uwagi na sobie. Porażka.
0
Wiesz że to nie przejdzie... Zasada taka sama jak w zeszłym sezonie to najbardziej prawdopodobny scenariusz.
3
Bez Mathieu też nie było by trypletu. Każdy miał duży udział w tym sukcesie.
1
Prędzej to był ironiczny żart niż jakaś obietnica. Szczerze wątpię, żeby Messi od tak oddał koszulkę którą nosiły legendy klubu.
0
Chu*owe źródło...
0
Jak mawiają rozklepali jak pośladki stryptizerki przy golu na 2-0
6
W końcu, Leo wyładował energie tak jak powinien :)
0
hahaha kozak Messi
1
Komentarz usunięty
5
hahahahhaha Solosz dał, Solosz zabrał zaraz wyskoczy komunikat,że wykupić trzeba :D
7
Gramy mecz o puchar Gampara!!!
6
Ale Solosz się nachapie, 30 minut reklam. Jak za 5 minutowy Mikołajkowy blok reklamowy szpitale dostają 6 mln to co dopiero taki Solosz przez pół godziny...
0
http://livemecz.net/transmisja6.php Transmisja na Polsacie
I nie płaczcie, że reklamy, mecz się jeszcze nie zaczął, na zagranicznych kanałach też reklamy...
5
Niech ktoś znajdzie jakiś stream i wstawi...
-Nagroda, Polecone.
2
jest