0

brakuje Iniesty :/

1

Pamiętam ten mecz Arsenalu z Anderlechtem 3-0 do 55 min a skończyło się 3-3. ten mecz jest identyczny

5

Leo czekamy na ratunek

1

Sezonowcom którzy nie wierzą w nasz zespół już dziękujemy

0

Są też plusy. przynajmniej czekają nas dodatkowe 30 min. :D wygramy, zobaczycie

0

Co za przyjemność oglądania. Drużyna w 100% przygotowana na wyzwania w tym sezonie. Iniesta kreatywny. Suarez jak zwykle coś po sobie zostawił jak nie gol to asysta, Rakitić wszechobecny i kreatywny. Messi? - chyba nic nie muszę mówić. Albo powiem tylko tyle w styczniu odbierze ballon d'or za rok 2015 jestem tego pewny.

0

kilka dobrych dryblingów, szansa na gola. widoczny na boisku i w defensywie.

0

Co my gramy, co gra Leo... co tu się dzieje. Poezja

4

Loading 99% Złota Piłka

0

CO tu się dzieje!!!! 1-1

0

Na jakim kanale leci mecz?

1

Edit: Link już mam po prostu mecz zaczyna się o 18.30 (chelsea vs Svansea)

0

*wygrałA

0

Cieszę się, że nie obejrzałem całego meczu United Tottenham obejrzałem 10 minut i wyłączyłem. Sugerując się opinią innych stwierdzam, że było warto odpuścić, nie wiem jak jest z wami, ale jak oglądam 90% mecze Barcy 10% jakieś hity typu (United- Chelsea) (Arsenal- City) itp. i gdy z takiego meczu Barcy przełączam na taki mecz jak dziś to po prostu odechciewa się oglądać..

8

Jakoś od stycznia jedziemy tylko na MSN... I posiłki nie były potrzebne, myślę, że nasi dadzą radę.

33

Jak Ja się ciesze, że nie mamy tego pajaca Luisa van Gaala na ławce trenerskiej. Pomyśleć jak traktuje zawodników w United... Gardzi Valdesem, De Geą. Ciągłe zgrzyty i skupianie całej uwagi na sobie. Porażka.

0

Wiesz że to nie przejdzie... Zasada taka sama jak w zeszłym sezonie to najbardziej prawdopodobny scenariusz.

3

Bez Mathieu też nie było by trypletu. Każdy miał duży udział w tym sukcesie.

1

Prędzej to był ironiczny żart niż jakaś obietnica. Szczerze wątpię, żeby Messi od tak oddał koszulkę którą nosiły legendy klubu.

0

Chu*owe źródło...

0

Jak mawiają rozklepali jak pośladki stryptizerki przy golu na 2-0

6

W końcu, Leo wyładował energie tak jak powinien :)

0

hahaha kozak Messi

1

Komentarz usunięty

5

hahahahhaha Solosz dał, Solosz zabrał zaraz wyskoczy komunikat,że wykupić trzeba :D

7

Gramy mecz o puchar Gampara!!!

6

Ale Solosz się nachapie, 30 minut reklam. Jak za 5 minutowy Mikołajkowy blok reklamowy szpitale dostają 6 mln to co dopiero taki Solosz przez pół godziny...

0

http://livemecz.net/transmisja6.php Transmisja na Polsacie
I nie płaczcie, że reklamy, mecz się jeszcze nie zaczął, na zagranicznych kanałach też reklamy...

5

Niech ktoś znajdzie jakiś stream i wstawi...
-Nagroda, Polecone.

2

jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?