0

Nie bój się pojedzie cała rezerwa i Barca B, niech se chłopaki trochę pozwiedzają...
Bo z pierwszego składu pewnie zabraknie
Messiego i Neymara (IO)
Iniesty, Rakitića, Busquedsa, Pique, Bartry, Vermaelena,
I kilku innych(ME)

1

Mam nadzieję że do tego nie dojdzie, ale przy tym wzroście płac dla piłkarzy pewnie niedługo zacznie brakować hajsu (no może bez przesady) ale potrzebne będą dodatkowe pieniądze.

Messi zarabia chyba coś koło 20 mln euro za sezon
Neymar chce podwoić swoją pensje czyli jakieś 18
No i pozostali którzy inkasują z roku na rok coraz to więcej i więcej i więcej.
A nie zawsze będziemy wygrywali Tryplet czy tam nawet dublet, konkurencja jest ogromna, a my też nie możemy stanąć w miejscu. Myślę że sprzedaż nazwy stadionu jest kwestią kilku, kilkunastu lat. Choć mi się to nie podoba i większości z was to niestety ale My w tej kwestii mamy niewiele do powiedzenia. wszystko leży w rękach włodarzy Barcelony. Oby NIGDY Barcy nie przejął jakiś Szejk... To byłby koniec

9

Z drugie strony to Pique zasłużył sobie na takie traktowanie. Nie potrzebie nabija się z Realu. Owszem beka jak najbardziej wskazana (chociaż nie...) Ale na pewno nie publicznie, nie powinien mówić o Roldanie i przy każdym zwycięstwie Barcy poruszać kwestie związane z Realem.

(obrońcy Pique) Pomyślcie: Gdyby Ronaldo naśmiewałby się z Messiego i Barcy to najpewniej byście go zlinczowali. Sytuacja Pique i fanów Królewskich jest taka sama. Pique wszedł w niezłe gó*no i mam nadzieje że sprawa się jakoś powoli zacznie załagadzać, Bo to idzie w złą stronę...

0

Zapraszam do obejrzenia kolejnego mojego filmiku na YT

(Messi-Suarez-Neymar)

0

1:24 - 1:54
hhahahah komentator dostał orgazm :D

0

Wiem... :) ale to był mój pierwszy film, myślę że w kolejnym filmiku jest bardziej dobrana.

0

dzięki za pomoc -_-

0

Tu masz link do mojego poprzedniego

A link do filmiku o MNS wrzucę jutro, bo film się wrzuci dopiero za 326 min..

0

Tak. Mówię serio. Lepiej zapodaj jakiś tytuł...

1

Słuchajcie zrobiłem film o naszym Trio "MNS" i właśnie go wrzucam go na yt. Tylko nie wiem jak go nazwać, więc jakbyście mogli mi coś zasugerować (coś kreatywnego) (polski tytuł) :)

8

Odnosząc się do wypadku wymienionego na okładce gazety "MARCA".
Nie rozumiem jak można dopuścić do takiej tragedii, Kierowcy rajdowi często przejeżdżają obok kibiców z prędkością przekraczającą 200km/h. Ludzie widzą samochody z odległości kilku metrów. Ta sytuacja nie powinna mieć miejsca, mam nadzieję że ktoś się nad tym zastanowi i wprowadzi odpowiednie przepisy dotyczące kibiców i strefy bezpieczeństwa...

0

Fajnie że są jeszcze ludzie którzy wierzą w Torresa, ale niestety ten już najlepsze czasy ma już za sobą, On tylko czeka na podanie, w dzisiejszych czasach często napastnik sam musi wypracować akcje, albo musi być lisem pola karnego i wiedzieć gdzie piłka się znajdzie. Torres te zmysły niestety zatracił...

2

życie piłkarza jest naprawdę wyczerpujące 5:00-6-10

3

Coś o byłym zawodniku Barcelony http://m.meczyki.pl/obrazki,29308
"It's only one zlatan" Jak to powiedział pewien dwumetrowy Szwed...

0

Dzięki, to bardzo motywuję :)

1

Obczajcie mój filmik o Leo, mam nadzieję że się wam spodoba :)

2

zaraz dostaniesz bana :D

2

Komentarz usunięty

2

Może kiedyś przeskoczy barierę nawet 70 bramek dla reprezentacji..

2

4

Stworzyłem mój pierwszy filmik, jak byście mogli przynajmniej obejrzeć te 2 min :)

2

Z tego meczu nie będzie żadnych korzyści, Bo ani nie zgarniemy nawet oczka, ani też Dissblaster nie ogoli głowy...

0

Nie masz wyboru, 99% osób musiała czekać 3 miesiące, ty też jakoś wytrzymasz...

0

Belgia ma naprawdę świetną ekipę. Myślę że pokażą na Euro na co ich stać. Takie nazwiska robią wrażenie: Kompany, Hazard, Curtois, każdy z nich jest jednym z najlepszych na świecie, na swoich pozycjach. Mają wielu wybornych graczy z Vermaelenem na czele..

9

2

świetnie to wygląda
Barca 6. pkt
Real 1. pkt
Oby ten rezultat się utrzymał przynajmniej do następnego tygodnia :)

0

Nie!!! :D Nie wierzę Verminator! brawo :D

1

W tym meczu nie podobają mi się dwie rzeczy:
- Poziom sędziowania
- Poziom komentowania przez tych pseudo komentatorów sportowych.

1

Bravo w przerwie będzie musiał zmienić bieliznę... ;)

2

hahahaha -_- wiedziałem że ten Eleven w internecie to ściema, wejdzie 20 tys osób na streema i strona pada. żenada!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?