Na chwilę obecną licząc wszystkie rozgrywki w sezonie 15/16 MASZYNA ma 5 bramek i asystę, Leo 4 i dwie asysty. Czekam na rozwój wydarzeń. Messi jest w wybornej formie co potwierdził dziś przez 30 minut.
Powiem tak, CI którzy piszą że Pichichi jest nie istotne sami się oszukują. Dla każdego zawodnika z naszej drużyny trofea indywidualne są ważne, lecz znajdują się na drugim miejscu zaraz po sukcesach drużynowych. Cieszę się że CR jest w formie, to spowoduje że Leo nie spocznie na laurach i sam będzie próbował dobić rywali gradem goli. Ci którzy piszą że CR strzelał ogórkom, albo z karnego i na pustą są po prostu śmieszni. POZDRAWIAM
Zgodzę się z tobą. Jednak nie w 100 procentach. Po pierwsze nie oceniaj Pedro po dwóch słabszych meczach. Po drugie cała chelsea gra słabo wiec Pedro też, to nie jest typ który ciągnie swój zespół, od tego powinien być hazard. Zgodzę się z tobą że sprzedanie go za 30 baniek było dobrym rozwiązaniem. Pedro jest wypalony ale nie ma 35 lat żeby go od razu skreślać. Przypomnieć Ci ile ma Aduriz który wrypał Barcelonie 4 bramki w dwumeczu :)
Świetny magazyn. Polecam wam artykuł o zarobkach piłkarzy m.in(o zarobkach Eto'o który inkasował 6,5 mln euro za sezon) obecnie Buqueds czy Iniesta kasują po 12 i 15 mln za sezon
Rozbawił mnie jego wywiad. To prawdziwy Katalończyk z krwi i kości... Trochę obawiam się o jego życie. Przecież w Hiszpanii nie brakuje pseudokibiców kibicujących Realowi...( te słowa mogą być dla nich prawdziwym powodem do ataków) Pique wszedł bezpośrednio na ścieżkę wojenną z fanami Realu i osobami z nim związanymi. Mam nadzieję że ta gra zakończy się na gwizdach i wzajemnym obrażaniu, a nie na czymś znacznie gorszym...
Wiem że mój komentarz jest adekwatny do tematu(do tego momentu.) Musiałem, wybaczcie
A wracając do tematu Pedro, to na pewno można powiedzieć że nie przejdzie w historii klubu niezauważony, przez wielu niedoceniany, obrażany, nielubiany, ale to on w wielu meczach odwalał czarną robotę i dał nam kilka trofeów. Piłkarz z 99 trafieniami które dały nam wiele radości. Jednak odejście było rozsądnym wyjściem jeśli chodzi o jego rozwój. Kariera piłkarska jest zbyt krótka żeby przez kilka sezonów siedzieć na ławce. podjąłbym taką samą decyzję.
1
http://fctroll.com/delighted-that-cheer-images/ widzieli? Powinna byc czerwona dla jednego i drugiego...
21
ALE BÓL DUPSKA, od wczorajszego wieczoru co drugi komentarz na tej stronie o Ronaldo i jego 5 golach. WSTYD
1
Nie wiem jak on tego dokonał ale (MASZYNA) ma już 10 bramek w lidze, według transfermarkt http://www.transfermarkt.pl/cristiano-ronaldo/leistungsdaten/spieler/8198
0
http://www.sportfan.pl/artykul/szalona-noc-messiego-po-meczu-pojechal-do-szpitala-aby-37972
0
Ciekawe co z Vermaelenem... szkoda gościa oby to nie było nic groźnego co wykluczyłoby go z gry na kilka miesięcy (odpukać)
0
Na chwilę obecną licząc wszystkie rozgrywki w sezonie 15/16 MASZYNA ma 5 bramek i asystę, Leo 4 i dwie asysty. Czekam na rozwój wydarzeń. Messi jest w wybornej formie co potwierdził dziś przez 30 minut.
1
Sytuacja na chwilę obecną wygląda tak
Bramki w lidze:
1 - Suarez, Messi, Neymar, Vermaelen
w zeszłym sezonie też z początku była susza.. :)
1
0
do końca września... :/
0
To jest tak zwana karma. Za te wszystkie nie odgwizdane 11-nastki. 2-1 to sprawiedliwy wynik.(a raczej najniższy wymiar sprawiedliwości)
0
Nie ma co ukrywać, jest zajebiście. :D
0
HAHAHAHAHAH Suarezowi rosną zęby, jeb*em
0
TAK jest!!!!!!!!
0
Dawać Leo. Musi odreagować to szczęście. Kilka lat temu kiedy to jemu urodziło się dziecko strzelił 3 gole, a potem poleciał do szpitala
0
co to za komentatorzy WTF!?
3
No fakt Messi m w du*ie Pichichi albo Złotą Piłkę, a na gale przyjeżdża dla beki... Bo przecież nagrody indywidualne ma gdzieś
2
http://bangshift.com/wp-content/uploads/2014/08/facepalm1.jpg
boli?
17
Powiem tak, CI którzy piszą że Pichichi jest nie istotne sami się oszukują. Dla każdego zawodnika z naszej drużyny trofea indywidualne są ważne, lecz znajdują się na drugim miejscu zaraz po sukcesach drużynowych. Cieszę się że CR jest w formie, to spowoduje że Leo nie spocznie na laurach i sam będzie próbował dobić rywali gradem goli. Ci którzy piszą że CR strzelał ogórkom, albo z karnego i na pustą są po prostu śmieszni. POZDRAWIAM
0
Zgodzę się z tobą. Jednak nie w 100 procentach.
Po pierwsze nie oceniaj Pedro po dwóch słabszych meczach.
Po drugie cała chelsea gra słabo wiec Pedro też, to nie jest typ który ciągnie swój zespół, od tego powinien być hazard. Zgodzę się z tobą że sprzedanie go za 30 baniek było dobrym rozwiązaniem. Pedro jest wypalony ale nie ma 35 lat żeby go od razu skreślać. Przypomnieć Ci ile ma Aduriz który wrypał Barcelonie 4 bramki w dwumeczu :)
0
chelsea to takie BVB z zeszłego sezonu..
1
Ale rozklepali. SZACUN..
5
Jak chcesz tego dokonać?
0
Świetny magazyn. Polecam wam artykuł o zarobkach piłkarzy m.in(o zarobkach Eto'o który inkasował 6,5 mln euro za sezon) obecnie Buqueds czy Iniesta kasują po 12 i 15 mln za sezon
3
I tak latem Perez wykupi go z Manchesteru za 50 mln i cały Madryt się będzie cieszył, że mają kolejny drogi transfer...
1
9 miesięcy temu odbyła się "Gala wręczenia Złotej Piłki FIFA 2014"
Pamięta ktoś http://www.rosaclara.es/wp-content/uploads/2015/01/antonella-rocuzzo_leo-messi1-507x574.jpg komentarze w stylu "Messi wygrał dwie Złote Piłki" :D
2
http://fctroll.com/messi-fans-vs-cristiano-ronaldo/
16
Rozbawił mnie jego wywiad. To prawdziwy Katalończyk z krwi i kości... Trochę obawiam się o jego życie. Przecież w Hiszpanii nie brakuje pseudokibiców kibicujących Realowi...( te słowa mogą być dla nich prawdziwym powodem do ataków)
Pique wszedł bezpośrednio na ścieżkę wojenną z fanami Realu i osobami z nim związanymi. Mam nadzieję że ta gra zakończy się na gwizdach i wzajemnym obrażaniu, a nie na czymś znacznie gorszym...
0
są w komentarzu pod filmem :)
0
A wracając do tematu Pedro, to na pewno można powiedzieć że nie przejdzie w historii klubu niezauważony, przez wielu niedoceniany, obrażany, nielubiany, ale to on w wielu meczach odwalał czarną robotę i dał nam kilka trofeów. Piłkarz z 99 trafieniami które dały nam wiele radości. Jednak odejście było rozsądnym wyjściem jeśli chodzi o jego rozwój. Kariera piłkarska jest zbyt krótka żeby przez kilka sezonów siedzieć na ławce. podjąłbym taką samą decyzję.
0
wielkie dzięki :)