Może Torres się odbuduje, w zeszłym sezonie tylko 6-7 bramek(zero w pre-sezonie) w chelsea/Milanie/Atletico, a Teraz ma 2-3 bramki. (jedna w pre-sezonie) Czekam na jego powrót do reprezentacji
"Gdyby człowiek wiedział, że się przewróci, to by się położył"
Gdyby ktokolwiek to przewidział, Rafa nie wszedłby na boisko. Cóż wielka szkoda dla nas jeszcze większa dla niego. Oby wrócił do pełni formy. Do takiej taką jaką prezentował w ostatnich meczach zarówno w Barcelonie jak i w reprezentacji. Bo nie zawsze po tak ciężkim urazie odzyskuje się pełną formę. (przykładów daleko nie trzeba szukać: Valdes)
Pozostaje nam tylko wiara w dobrą formę Andreasa i Rakitića oraz brak kontuzji (choć to raczej nie możliwe) do stycznia.Myślę że to najlepsza okazja dla młodych talentów z Barcelony B, by udowodnić czy naprawdę są zawodnikami na miarę wielkiej Barcy . No cóż "Pożyjemy, zobaczymy"
Z zaciekawieniem czyta się twój komentarz po ponad roku.
Jak widać Vermaelen nie był zdolny do gry przez cały sezon (14/15) i nie wiadomo jak będzie w tym. Nadal uważasz że to był dobry transfer?
Ja uważam że nie, pomijając fakt że początek tego sezonu był naprawdę obiecujący to tak naprawdę nie wiemy czy kontuzje go ominą już na zawsze, czy też będą mu towarzyszyły do końca kariery.
Nie mamy zbytnio z niego wielkiego pożytku, dlatego najlepiej byłoby gdyby nasz zarząd go sprzedał w zimowym okienku transferowym puki jest coś wart. (oczywiście jeśli do stycznia będzie dalej zbierał kontuzje, ale jeśli będzie zdrowy i będzie grał w takim stylu jak przez sierpień będzie to wielka korzyść dla niego i dla nas.. wtedy mógłby zostać.
Jak myślicie jak będzie wyglądała nasza pomoc w razie (odpukać) kontuzji Iniesty/Rakitica. według mnie najlepszym rozwiązaniem było by ustawienie Leo na środku pomocy. W ataku grałby Sandro Suarez i Neymar. Messi grając na środku nic by nie tracił, bo i tak jest "wolnym elektronem" i porusza się po całym boisku, nie spędza 90 minut na skrzydle. Messi mając doskonały instynkt mógłby dogrywać penetrujące, prostopadłe podania do napastników. dzięki wymienności pozycji przez jakiś czas w ciągu meczu mógłby pozostawać na linii ataku. Zastanawiam się jaką decyzje podejmie Lucho w rzazie braku pomocników na ławce. Bo jakby nie było Samper do ataku za wiele raczej nie wniesie...
W ciemno biorę 1-1
Dlaczego?
Bo to to dopiero faza grupowa i jeszcze jest sporo punktów do zdobycia. A wynik 1-1 nikogo nie krzywdzi, poza tym w niedziele gramy kolejny mecz i nikt się nie będzie zrywał, Neymar, Suarez i Messi są skutecznie blokowani. Myśle że wynik się nie zmieni, ale fajnie by było gdybym się mylił.
Wiem, nikt nie musi lubić Ronaldo (Ja też go nie lubie) Ale jakbyś był obiektywny to zrozumiał, że gol to gol, a jakby Suarez bądź ktokolwiek z naszej drużyny strzelał wyłącznie na pustą to nawet byś nie pisnął, tak jak 90% osób na tej stronie. Wiem że Cię boli, ale tak to już jest,
"7 metrów - sam na sam z bramkarzem
11 metrów - karny
5 metrów - sam na sam ale z niewygodnej pozycji
5 metrów - pusta bramka, golkiper na ziemi
11 metrów - pusta bramka
11 metrów - karny
11 metrów - karny
7 metrów - pusta, bramkarz na ziemi"
Potrafisz tak, grasz w Primiera division i Lidze Mistrzów?
Jako że zaraz idę zaraz spać, a trochę mi się nudzi postanowiłem zamiast baranków policzyć komentarze (Tylko1 strona) dotyczące CR7 z 59 komentarzy 38 było o Ronaldo -_- Ale boli du...
Jakie mecz/e dziś oglądacie? -Ja mecz Galatasary-Atletico, drugi najciekawszy mecz spośród wszystkich rozgrywanych dzisiejszego dnia. Moje typy: Benfica > Astana Man. City > Juventus PSG > Malmö Real Madryt >Szachtar Donieck Wolfsburg = CSKA PSV = Man. Utd Sevilla > Borussia M. Galatasaray < Atl. Madryt
3
Trochę zanurkował....
3
Ter Stegen aż się prosi żeby go krytykować...
0
wielkie Ufff
0
Nie chodzi o wiek, tylko o stan umysłu a tu królują gimbusy
0
jak coś to macie tu
0
To nie podanie Messiego było beznadziejne, tylko reakcja Munira...
0
Może Torres się odbuduje, w zeszłym sezonie tylko 6-7 bramek(zero w pre-sezonie) w chelsea/Milanie/Atletico, a Teraz ma 2-3 bramki. (jedna w pre-sezonie) Czekam na jego powrót do reprezentacji
0
Kontuzje, kara Pique i zakaz transferowy nie będą trwać wiecznie.
1
"Gdyby człowiek wiedział, że się przewróci, to by się położył"
Gdyby ktokolwiek to przewidział, Rafa nie wszedłby na boisko. Cóż wielka szkoda dla nas jeszcze większa dla niego. Oby wrócił do pełni formy. Do takiej taką jaką prezentował w ostatnich meczach zarówno w Barcelonie jak i w reprezentacji. Bo nie zawsze po tak ciężkim urazie odzyskuje się pełną formę. (przykładów daleko nie trzeba szukać: Valdes)
0
Pozostaje nam tylko wiara w dobrą formę Andreasa i Rakitića oraz brak kontuzji (choć to raczej nie możliwe) do stycznia.Myślę że to najlepsza okazja dla młodych talentów z Barcelony B, by udowodnić czy naprawdę są zawodnikami na miarę wielkiej Barcy . No cóż "Pożyjemy, zobaczymy"
0
Z zaciekawieniem czyta się twój komentarz po ponad roku.
Jak widać Vermaelen nie był zdolny do gry przez cały sezon (14/15) i nie wiadomo jak będzie w tym. Nadal uważasz że to był dobry transfer?
Ja uważam że nie, pomijając fakt że początek tego sezonu był naprawdę obiecujący to tak naprawdę nie wiemy czy kontuzje go ominą już na zawsze, czy też będą mu towarzyszyły do końca kariery.
Nie mamy zbytnio z niego wielkiego pożytku, dlatego najlepiej byłoby gdyby nasz zarząd go sprzedał w zimowym okienku transferowym puki jest coś wart. (oczywiście jeśli do stycznia będzie dalej zbierał kontuzje, ale jeśli będzie zdrowy i będzie grał w takim stylu jak przez sierpień będzie to wielka korzyść dla niego i dla nas.. wtedy mógłby zostać.
3
Jak myślicie jak będzie wyglądała nasza pomoc w razie (odpukać) kontuzji Iniesty/Rakitica.
według mnie najlepszym rozwiązaniem było by ustawienie Leo na środku pomocy. W ataku grałby Sandro Suarez i Neymar. Messi grając na środku nic by nie tracił, bo i tak jest "wolnym elektronem" i porusza się po całym boisku, nie spędza 90 minut na skrzydle.
Messi mając doskonały instynkt mógłby dogrywać penetrujące, prostopadłe podania do napastników. dzięki wymienności pozycji przez jakiś czas w ciągu meczu mógłby pozostawać na linii ataku.
Zastanawiam się jaką decyzje podejmie Lucho w rzazie braku pomocników na ławce. Bo jakby nie było Samper do ataku za wiele raczej nie wniesie...
2
Komentarz usunięty
0
W ciemno biorę 1-1
Dlaczego?
Bo to to dopiero faza grupowa i jeszcze jest sporo punktów do zdobycia. A wynik 1-1 nikogo nie krzywdzi, poza tym w niedziele gramy kolejny mecz i nikt się nie będzie zrywał, Neymar, Suarez i Messi są skutecznie blokowani. Myśle że wynik się nie zmieni, ale fajnie by było gdybym się mylił.
0
Widział ktoś Messiego w II połowie?
0
dzięki :)
0
Ale mam wkur#iający stream, zawsze gdy coś się dzieje zacina się -_-
0
Ciekawe jak będzie wyglądała Barca za kilka lat bez Leo. Kogo jak kogo, ale Messiego nie da się zastąpić...
0
Sory nie wiedziałem.. tyle mam na swoją obronę ;p
0
0
Martial, Torres, Chambers i Zouma są warci tych pieniędzy, reszta zawyżona
1
Wiem, nikt nie musi lubić Ronaldo (Ja też go nie lubie) Ale jakbyś był obiektywny to zrozumiał, że gol to gol, a jakby Suarez bądź ktokolwiek z naszej drużyny strzelał wyłącznie na pustą to nawet byś nie pisnął, tak jak 90% osób na tej stronie. Wiem że Cię boli, ale tak to już jest,
"7 metrów - sam na sam z bramkarzem
11 metrów - karny
5 metrów - sam na sam ale z niewygodnej pozycji
5 metrów - pusta bramka, golkiper na ziemi
11 metrów - pusta bramka
11 metrów - karny
11 metrów - karny
7 metrów - pusta, bramkarz na ziemi"
Potrafisz tak, grasz w Primiera division i Lidze Mistrzów?
1
Jako że zaraz idę zaraz spać, a trochę mi się nudzi postanowiłem zamiast baranków policzyć komentarze (Tylko1 strona) dotyczące CR7 z 59 komentarzy 38 było o Ronaldo -_- Ale boli du...
0
zmieniam avatar :D
0
1Ściągnij dolphin browser
2zainstaluj wtyczkę
3 wejdź na meczyki pl.
4. Włącz transmisje sportlive bądź Futbol hd
2
słabe intro w tym roku...
2
Kur### 17 grudnia (czwartek) dzień praktyk -_-
Przynajmniej finał się obejrzy :) Niedziela...
0
Pomyliłem symbole :)
0
Jakie mecz/e dziś oglądacie?
-Ja mecz Galatasary-Atletico, drugi najciekawszy mecz spośród wszystkich rozgrywanych dzisiejszego dnia.
Moje typy:
Benfica > Astana
Man. City > Juventus
PSG > Malmö
Real Madryt >Szachtar Donieck
Wolfsburg = CSKA
PSV = Man. Utd
Sevilla > Borussia M.
Galatasaray < Atl. Madryt
0
Mam pytanie: Zna ktoś stronkę na której znalazłbym wszystkie bramki z danej kolejki albo Top 10 bramek kolejki BBVA Lub BPL