Mi brakuje tej kadry z czasów 2008-2012. Wtedy mieli doskonałą ekipę: Casillas, Pique, Ramos, Xavi, Iniesta, Silva, Villa, Torres, ach to były czasy... Wszyscy w formie.
Według was jakie były najlepsze transfery tego lata?
De Bruyne
Martial
Depay
Di Maria
Costa
Sterling
Dla mnie wybór jest prosty: Costa, człowiek rakieta. Wszechstronny zawodnik, za dobre pieniądze. Na drugim miejscu De Bruyne który kosztował ZA DUŻO. Ale jest świetnym zawodnikiem i na pewno będzie czołową postacią w BPL
Aguero jest goleadorem, ale jest też szklany, w sumie dobrze że go nie kupiliśmy w miejsce Urugwajczyka w 2014 roku.
Suarez daje co prawda mniej goli, ale jego wkład w drużynę jest dużo większy. Czyli: Więcej asyst, niewiele mniej goli, mniejsza ilość opuszczonych spotkań ze względu na kontuzje. Dla mnie Suarez jest po prostu lepszy.
Sęk w tym że Rijlaard po przygodzie z Barceloną był wypalony, od tamtego czasu nie ugrał NIC w klubach które prowadził. Tak więc to jest to chyba najbardziej racjonalne wyjaśnienie "dlaczego Rjikaard nie trenuje drużyn w Europie" Wiesz, to są moje wnioski po przeczytaniu kilku artykułów. Ty kibicujesz Barcelonie od dawna także masz lepszą analizę sytuacji. Ale wydaje mi się że Rjikaard to taki Di Mateo trochę na fali szczęścia zdobył te wszystkie tytuły, Miał wtedy niebywałego Roniego i całą plejadę gwiazd w gazie. Nie umniejszam jego zasług, ale te wszystkie czynniki mu pomogły, może dlatego w innych klubach nic nie osiągnął, bo nie miał dobrych zawodników (albo nie potrafił ich odpowiednio ustawić)
zdecydowanie zgodzę się z twoją pierwszą i drugą wypowiedzią. np. Suarez- 2014 rok wspaniały poza jednym małym detalem (wiesz jakim) Był Pichichi, królem strzelców Ligi Angielskiej a nawet nie został nominowany do ZP. Poza tym kiedyś był artykułów o tym jak Martino się wypowiadał o tym że zawsze będzie głosował na Messiego, a te plebiscyty są nie obiektywne, bo każdy głosuje na swoich fanów, kolegów z drużyny itd.
Zgodzę się z tobą jednak Suarez w tym roku kalendarzowym pokazał klasę i według mnie był znacznie lepszy od Neymara (taka moja subiektywna opinia) więc: 1.Messi2. Ronaldo 3. Suarez/Lewandowski/Neymar
Teoretycznie Leo w tym roku kalendarzowym strzelił 44 bramki i zaliczył 28 asyst (asysty (ich liczba) mogłem się pomylić się o max 2) zdobył potrójną koronę. + Super puch Eu...
Lewandowski który rozgrywa właściwie genialny tydzień. W tym roku kalendarzowym strzelił 37 bramek i zaliczył 6 asyst Super Puchar + M. niemiec
Ronaldo zdobył 38 bramek i zaliczył 10 asyst nagrodę Pichichi i wspólnie z Neymarem i Messim króla strzelców LM
Zapytałbym was kto zdobędzie nagrodę dla piłkarza roku ale chyba na 100% znam waszą odpowiedź. Pytanie czy Lewy i Ronaldo są wstanie zagrozić Leo. Nie biorę pod Uwagę Suareza bo jego statystyki są dość "ubogie" podług podanej wyżej trójki, jeśli ode mnie by to zależało Suarez zająłby 2 miejsce w tym plebiscycie. Ale myślę jak będzie.
0
Trochę mi szkoda jak czytam te komentarze, dzieci które NIC nie osiągnęły i zapewne nie osiągną piszą tak żałosne komentarze.
0
Klopp to chyba jedyny Niemiec którego da się naprawdę lubić..
2
W takim razie nie ma na tym świecie żadnych prawdziwych kibiców. http://www.fcbarca.com/55989-pilkarze-barcelony-wygwizdani-na-camp-nou.html
0
Ktoś powie jakimi wynikami zakończyły się dzisiejsze mecze Eliminacyjne do ME? Albo poda stronkę na której mógłbym takowe informacje uzyskać?
1
Mi brakuje tej kadry z czasów 2008-2012. Wtedy mieli doskonałą ekipę: Casillas, Pique, Ramos, Xavi, Iniesta, Silva, Villa, Torres, ach to były czasy... Wszyscy w formie.
0
Według was jakie były najlepsze transfery tego lata?
De Bruyne
Martial
Depay
Di Maria
Costa
Sterling
Dla mnie wybór jest prosty: Costa, człowiek rakieta. Wszechstronny zawodnik, za dobre pieniądze. Na drugim miejscu De Bruyne który kosztował ZA DUŻO. Ale jest świetnym zawodnikiem i na pewno będzie czołową postacią w BPL
5
Aguero jest goleadorem, ale jest też szklany, w sumie dobrze że go nie kupiliśmy w miejsce Urugwajczyka w 2014 roku.
Suarez daje co prawda mniej goli, ale jego wkład w drużynę jest dużo większy. Czyli: Więcej asyst, niewiele mniej goli, mniejsza ilość opuszczonych spotkań ze względu na kontuzje. Dla mnie Suarez jest po prostu lepszy.
1
Gdzie przecinki?
0
Sprzedali się?
3
Sęk w tym że Rijlaard po przygodzie z Barceloną był wypalony, od tamtego czasu nie ugrał NIC w klubach które prowadził. Tak więc to jest to chyba najbardziej racjonalne wyjaśnienie "dlaczego Rjikaard nie trenuje drużyn w Europie" Wiesz, to są moje wnioski po przeczytaniu kilku artykułów. Ty kibicujesz Barcelonie od dawna także masz lepszą analizę sytuacji. Ale wydaje mi się że Rjikaard to taki Di Mateo trochę na fali szczęścia zdobył te wszystkie tytuły, Miał wtedy niebywałego Roniego i całą plejadę gwiazd w gazie. Nie umniejszam jego zasług, ale te wszystkie czynniki mu pomogły, może dlatego w innych klubach nic nie osiągnął, bo nie miał dobrych zawodników (albo nie potrafił ich odpowiednio ustawić)
1
dziwne, bo ani razu tego nie widziałem na tej stronie, cóz moze za mało czasu tu przebywam :D
1
https://www.facebook.com/137014069975759/videos/166857023658130/ Niech tylko ktoś mi powie że Leo i Cristiano nie są najlepszymi przyjaciółmi to go wyśmieje... :D
2
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
7
Most goals in 2015:
Messi: 41
Cristiano: 39
Lewandowski: 30
Aubameyang: 30
Neymar: 29
Suárez: 28
0
zniszczyłeś mnie w tym momencie :D dwóch?!
Jest coś jeszcze o czym nie wiem a powinienem?!
0
Wszystko dzięki Przeglądowi Sportowemu.
1
Aż mi głupio, nie wiedziałem że Messi ma brata...
1
zdecydowanie zgodzę się z twoją pierwszą i drugą wypowiedzią. np. Suarez- 2014 rok wspaniały poza jednym małym detalem (wiesz jakim) Był Pichichi, królem strzelców Ligi Angielskiej a nawet nie został nominowany do ZP. Poza tym kiedyś był artykułów o tym jak Martino się wypowiadał o tym że zawsze będzie głosował na Messiego, a te plebiscyty są nie obiektywne, bo każdy głosuje na swoich fanów, kolegów z drużyny itd.
1
Zgodzę się z tobą jednak Suarez w tym roku kalendarzowym pokazał klasę i według mnie był znacznie lepszy od Neymara (taka moja subiektywna opinia) więc: 1.Messi2. Ronaldo 3. Suarez/Lewandowski/Neymar
1
Jak myślicie nagroda Ballon d'Or jest zagrożona?
Teoretycznie Leo w tym roku kalendarzowym strzelił 44 bramki i zaliczył 28 asyst (asysty (ich liczba) mogłem się pomylić się o max 2) zdobył potrójną koronę. + Super puch Eu...
Lewandowski który rozgrywa właściwie genialny tydzień. W tym roku kalendarzowym strzelił 37 bramek i zaliczył 6 asyst Super Puchar + M. niemiec
Ronaldo zdobył 38 bramek i zaliczył 10 asyst nagrodę Pichichi i wspólnie z Neymarem i Messim króla strzelców LM
Zapytałbym was kto zdobędzie nagrodę dla piłkarza roku ale chyba na 100% znam waszą odpowiedź. Pytanie czy Lewy i Ronaldo są wstanie zagrozić Leo. Nie biorę pod Uwagę Suareza bo jego statystyki są dość "ubogie" podług podanej wyżej trójki, jeśli ode mnie by to zależało Suarez zająłby 2 miejsce w tym plebiscycie. Ale myślę jak będzie.
8
Jednak tym razem to nie wina trenera tylko pladze kontuzji. Enrique nie jest niczemu winien, to dobry trener.
0
3 najlepszych piłkarzy na świecie
Messi w formie
Messi bez formy
Messi z kontuzją
0
http://soccerembed.com/ch1.php tu masz link hd ale po angielsku
0
czy na "LA RAMBLA" admini banują?
2
Musi :)
0
Bayern ma zabójcze skrzydła - Costa i Roben (może gra samolubnie ale na pewno efektywnie)
Robert i Tomas na szpicy. Pomoc Thiago
0
za wcześnie by cokolwiek stwierdzić, jednak co by nie było początek sezonu mają wyśmienity.
0
W momencie strzału Aubmeyanga padł mi strem
#thug life