Uwielbiam ten filmik, jednak mam nadzieję że po najbliższym klasyku będzie już nie aktualny, a Leo powiększy swój dorobek. Jakby nie było Leo swoją ostatnią bramkę przeciwko Realowi strzelił w marcu 2014.
Pele o Neymarze Źródło goal.com
On jest doskonałym zawodnikiem, ale moi klubowi koledzy z Santosu byli od niego dziesięć razy lepsi, nie mam żadnych wątpliwości - zapewnił Pele cytowany przez serwis goal.com.
A Ja polecam https://www.youtube.com/channel/UCR8Y5osy_riuS1aDQ_txAyg Czas Na Futbol, ciekawostki o znanych piłkarzach
I swój :D https://www.youtube.com/channel/UCgS1TmcY5a4E18ZRbShujxw dopiero się rozkręcam ale pomysłów mi nie brakuje.
Myślę że największy wpływ na grę MSN ma to że są przyjaciółmi poza boiskiem. Ale najważniejsze jest to że na boisku nie ma rywalizacji co pokazują te sytuacje
Wielkie Talenty z Barcelony B grają na tym samym poziomie co zwykli piłkarze z amatorskiej ligi. Najbardziej wkurza mnie Douglas, gość jest farciarzem i wygrał życie, to był los na loterii że trafił do Barcy. Nie wiem co on tutaj robi. Wątpię żeby kiedykolwiek zagrał na dobrym poziomie (jak na standardy Barcy) Jak chcecie to zróbcie screenshot-a i pokażcie mi ten komentarz jak Douglas będzie podstawowym zawodnikiem Barcelony, albo jakiegokolwiek Europejskiego klubu....
"Celem jest to, aby Messi wyleczył się całkowicie, co pozwoli uniknąć problemów w przyszłości. W klubie zdają sobie sprawę, że Klasyk to w końcu jedynie trzy punkty, a sezon jest bardzo długi i bardzo wyczerpujący." Idealny cytat
Ciekawie wygląda walka o Pichchi, prowadzi Lewandowski z 13 golami ex aequo Aubameyang.. Daleko w tyle Neymar z 8 golami na koncie. Teoretycznie jak na Neymara 5 goli to nic... mimo wszystko należy pamiętać że jeszcze 7 miesięcy wiec nawet Leo pewnie się liczy
Jak wyglądałaby wasza 11-staka składająca się ulubionych piłkarzy? w moim przypadku wyglądałaby ona tak: Valdes, Roberto Carlos, Ivanowić, Pique, Ramos, Xavi, Ozil, Ronaldinho, Henry, Torres, Messi. Każdy w swojej najlepszej wersji...
0
0
Czy mi się wydaje że młody Sasha pokazuje środkowy palec? :D
3
1
Pele o Neymarze Źródło goal.com
On jest doskonałym zawodnikiem, ale moi klubowi koledzy z Santosu byli od niego dziesięć razy lepsi, nie mam żadnych wątpliwości - zapewnił Pele cytowany przez serwis goal.com.
0
0
A Ja polecam https://www.youtube.com/channel/UCR8Y5osy_riuS1aDQ_txAyg Czas Na Futbol, ciekawostki o znanych piłkarzach
I swój :D https://www.youtube.com/channel/UCgS1TmcY5a4E18ZRbShujxw dopiero się rozkręcam ale pomysłów mi nie brakuje.
2
Myślę że największy wpływ na grę MSN ma to że są przyjaciółmi poza boiskiem. Ale najważniejsze jest to że na boisku nie ma rywalizacji co pokazują te sytuacje
Natomiast w realu, hmmm
1
Zgubiłem telefon (htc desire 820) :/
Wie ktoś jak go namierzyć? (nie mam włączonego GPS, WI-FI ani transferu danych)
1
Wielkie Talenty z Barcelony B grają na tym samym poziomie co zwykli piłkarze z amatorskiej ligi. Najbardziej wkurza mnie Douglas, gość jest farciarzem i wygrał życie, to był los na loterii że trafił do Barcy. Nie wiem co on tutaj robi. Wątpię żeby kiedykolwiek zagrał na dobrym poziomie (jak na standardy Barcy) Jak chcecie to zróbcie screenshot-a i pokażcie mi ten komentarz jak Douglas będzie podstawowym zawodnikiem Barcelony, albo jakiegokolwiek Europejskiego klubu....
0
Rozje*ał chorągiewkę :D
1
Tęsknicie? http://fctroll.com/wp-content/uploads/2015/10/12063343_1107911955899951_1713223299097533039_n.jpg
2
"Celem jest to, aby Messi wyleczył się całkowicie, co pozwoli uniknąć problemów w przyszłości. W klubie zdają sobie sprawę, że Klasyk to w końcu jedynie trzy punkty, a sezon jest bardzo długi i bardzo wyczerpujący." Idealny cytat
0
Chyba nie przyjął zakładu... :)
0
Jestem obiektywny (przynajmniej się staram)
1
Nie no chyba dopiero abonament wykupił i ogląda odkąd Messi jest kontuzjowany. Może stąd ta opinia.
0
Każdy ma prawo do własnego zdania! nie krytykujcie Carlosa ponieważ On kieruje się sympatią, nie jest obiektywny.
0
Wow, z tej perspektywy wygląda naprawdę mega :) Z kamery telewizyjnej nie ma takiego efektu.
0
Tak kibicuję odkąd wygraliśmy tryplet... Nie możliwe, CN ma 100k miejsc, NIE?! TO niemożliwe....
0
Wow, duże to Camp Nou http://estaticos03.marca.com/imagenes/2013/10/09/en/football/barcelona/1381304984_extras_noticia_foton_7_1.jpg
0
Ciekawie wygląda walka o Pichchi, prowadzi Lewandowski z 13 golami ex aequo Aubameyang.. Daleko w tyle Neymar z 8 golami na koncie. Teoretycznie jak na Neymara 5 goli to nic... mimo wszystko należy pamiętać że jeszcze 7 miesięcy wiec nawet Leo pewnie się liczy
0
Ile Suarez i Neymar mają goli w La Liga?
0
Szkoda że Suarezowi nie udało się strzelić czwartej bramki. Mimo to fantastyczny mecz.
0
Po wykupieniu w playerze Eleven i Eleven Sports transmisja tnie się????
0
Yep. Poda się? :)
0
Co sądzicie o moim filmiku?
8
Niezły prorok, przewidział coś co się już wydarzyło...
3
Jak wyglądałaby wasza 11-staka składająca się ulubionych piłkarzy?
w moim przypadku wyglądałaby ona tak:
Valdes, Roberto Carlos, Ivanowić, Pique, Ramos, Xavi, Ozil, Ronaldinho, Henry, Torres, Messi.
Każdy w swojej najlepszej wersji...
2
0
0
Proponuję obejrzeć powtórkę. Jeśli uważasz że Leo nie był na pozycji spalonej....