2

4 osoby "POLECAJĄ" Przypadek? ....

0

Dla mnie (jako kibica) 11 roku i złota piłka przestały być ważne. Ten konkurs jest w ogóle nie obiektywny, Niewiele osob kieruje się obiektywizmem, tylko sympatią. http://www.fcbarca.com/59951-martino-mam-slabosc-do-messiego,dyskusja-3059203.html. Każdy wybiera swoich rodaków, bądź kolegów z drużyny.
Tak samo 11 roku...
Pamiętacie co było w zeszłym roku??? David Luiz i Iniesta (bądźmy szczerzy, tamten rok nie był udany dla Iniesty- ani pod względem drużynowym ani indywidualnym ) a mimo to znalazł się w 11...
Obiektywnie patrząc, mogę wymienić tylko kilku zawodników którzy powinni się znaleźć w tej drużynie. Są to Messi, Suarez, Neymar, Neuer/Bravo, Pique, BUSQETS- Oni zasłużyli jak nikt inny

0

hahahahah, sorry :D Był tak dobry w tym roku że musiałem to zrobić...

0

Jaką wybraliście 11 sezonu?
Mój typ: Neur, Alves,Pique, Mascherano, Silva, James, Krychowiak, James, De Bruyne, Z przodu MSN
Do tego składu dałbym Busquetsa, lecz ku mojemu zdziwieniu UEFA nie nominowała go do 11 roku. Może przez to że nie jest medialny, bo innego powodu zwyczajnie nie ma...

0

Dzięki za poprawkę :) Co za wstyd... Wiesz na tym filmiku nie mogłem jakoś umniejszać Ronaldo, w końcu miałem ich obu przedstawić w dobrym świetle.

0

Zrobiłem filmik o Ronaldo i Messim także zachęcam do obejrzenia, myślę że warto

0

Nie każdy to Roberto...
Pamiętasz jak było z Bojanem, Jefrenem, Tello... Nikt z nich nie zaliczył skoku w górę, mieli potencjał i tyle.
Dla mnie to jest bez sensu jeśli zawodnik zagra kilka meczów na dobrym poziomie to od razu mówi się o nim, że będzie w przyszłości jednym z najlepszych. Bendtner też zagrał kilka meczy i myślał że jest na poziomie ELITY, wszyscy wiemy jak było naprawdę. Dla mnie Munir jest kolejnym rezerwowym, który nie ma papierów na grę w Barcelonie

5

Dwie godziny temu kto by pomyślał że będziemy się smucić że wygraliśmy 4 a nie 5-0

0

Szkoda że to już koniec....

4

Zejdź i się nie osmieszaj

0

Nie ma Nic bardziej wkur#iającego niż wykupienie transmisji za 15 zł a ta się tnie.

1

Ubogie to studio. Może do następnego klasyku wykupią sobie jakąś altanke, albo coś...

1

to chyba ostatni moment by zaprezentować Wam moje Promo Real_Barca

0

Byleby nie złapał kontuzji..

0

Z jednej strony będę lekko smutny jeśli Leo nie zagra w dzisiejszym meczu, z drugiej jednak podświadomie będę się cieszył że Messi będzie miał tydzień dłuższy odpoczynek, a ryzyko nawrotu kontuzji zmaleje do minimum. Nie chcę oglądać Messiego tylko przez 90 minut i znów czekać kolejne miesiące za jego powrotem..

0

A czego się spodziewasz po darmowych transmisjach?
Płacisz - masz bardzo jakość, bez ścin, z komentarzem pl
Nie płacisz - dostajesz darmowe ochłapy
Takie życie..

9

Zawsze wyobrażałem sobie tych komentatorów z Eleven jako 40-50-latków. A tu takie zaskoczenie...

0

Przecież meczyki.pl to nie stream, tylko strona na której znajdują linki do transmisji. Tak więc twój komentarz nie ma sensu.

3

0

https://www.facebook.com/TheF2Freestylers/videos/1062113293819320/ Messi vs Ronaldo - kilka ciekawych statystyk

0

Mam pytanie
Czy jak wykupie sobie (teraz) transmisje na stronie player to zdążą mi aktywować konto do 18? Jest napisane że aktywacja może trwać nawet do 48 godzin. Jak to u was było??

0

Futbol.HD to piracki server więc przy dużej ilości oglądających zwyczajnie pada. Radzę Ci wykup sobie na "player" transmisje do wszystkich meczów La Ligi za 12 zł/miesiąc

0

12

Zawsze jak gramy z Realem to najbardziej obawiam się Benzemy. Ma niesamowity instynkt strzelecki, lecz często brakuje dobrego wykończenia akcji. Dotychczas Ronaldo był bez formy, Bale wraca po kontuzji, a Benzema dawno nie grał. Niewiem czego się spodziewać, ale liczę na dobry dzień naszej obrony i fatalny ofensywy Realu

0

Skoro Bale nic ciekawego nie pokazał, to Ty pokaż co potrafisz (oprócz robienia napiki w internecie) Bale ma gorszy drybling, bo jest znacznie wyższy od Neymara, dysponuje za to niesamowicie mocnym uderzeniem, w kwestii wolnych - chyba obaj są na tym samym poziomie.
PS. Te filmiki nie miały udowodnić że Bale jest lepszy od Neymara, tylko to że Walijczyk posiada umiejętności, które kwestionował użytkownik "JimMorrisonFCB"

0





Z całym szacunkiem ale jeśli uważasz że Bale nie ma techniki to zwyczajnie gów*o wiesz (bez obrazy :) Albo po prostu go nie lubisz.
Bale to dobry grajek, słabszy i lepszy jednocześnie od Neymara w pewnych aspektach gry. Ja nie staram się być obiektywny, Tobie też polecam :)

0

Właśnie dałeś się sprowokować

0

Prawda jest taka że nie mierzyliśmy się z żadnym groźnym przeciwnikiem pod nieobecność Leo. Tak więc możemy rozgniatać "ogórków" ale prawdziwy test to mecz w sobotę. Jeśli Leo w nim nie zagra zobaczymy jak sobie poradzą.. Mimo wszystko "dzięki kontuzji" Leo, zadziałała chemia miedzy Suarezem a Neymarem. Przedtem Neymar nie podawał Suarezowi teraz wszystko się zmieniło.

1

Myślę że średnia 1 gol na mecz nie jest jakimś kosmosem. Wciągu wielu lat pojawiać się będą tacy którzy będą dorównywać poziomem do osiągnięć Leo i CR-a

8

Zrobiłem kompilacje najlepszych momentów ze skrótów (Hala Dzieci) Nie wiem czy wyszło śmiesznie. Ale sami zobaczcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?