2

Nie cierpię takich meczy, zamiast 45 minut pięknego futbolu, to co chwile jest przerwa ze względu na faule...

0

Aha, rozumiem. Czyli jak Messi straci formę jego cena ma spaść do zera i po odbudowaniu formy ma na nowo rosnąć?!
Oczywiście że Nie, tak jest z Hazardem. gość ma bajeczną technikę niestety ma fatalne liczby w tym sezonie(z resztą cały zespół jest do bani), ale czy to znaczy ze niewart jest dużych pieniędzy?
Poza tym Suarez ma 28 lat. czyli jakieś max 5 lat gry na najwyższym poziomie. Hazard ma 25 lat. Czyli jakieś 8 lat gry na najwyższym poziomie. W dodatku dochodzą takie czynniki jak wiek, koniec kontraktu, długość kontraktu, pozycję na boisku.

3

Tez czujecie tą ekscytacje z powodu debiutu Aleixa i Ardy? Ja ogromnie się cieszę... pamiętam jak ponad rok temu trzeba było czekać na koniec kary Suareza, dłużyło się jak cholera...

0

Tak, ale kupienie nowego LO nie będzie jakimś przełomowym transferem, noc się nie zmieni. Latem na bank odejdzie Adriano i ktoś jeszcze Ivan, x, Wątpię żeby Mascherano odszedł tak po prostu. Mam nadzieje że sprowadzimy kogoś do ataku (może Nolito) a sprzedamy Munira/Sandro albo obu naraz :) Jak dla mnie kadrę mamy kompletną chociaż w razie kontuzji MSN jesteśmy głęboko w ......

0

Ja również uważałem go jako "kolejny wychowanek Barcy" teraz w Evertonie pokazuje że jest kimś więcej i stać go na grę w takim klubie jak Barcelona, potrzebuje tylko minut i w końcu sie oszlifuje, wtedy my go zgarniemy :D Tak samo Halilović, jest młody ale ma bardzo podobny styl do Leo, podoba mi się mam nadzieje że za kilka lat znajdzie się w Barcelonie i będzie wkręcał w ziemię obrońców :)

0

Tylko że Pogba i Veratti są na to chwile nieosiągalni. I wątpię w to aby kiedykolwiek któryś z nich został sprowadzony do klubu za ogromne pieniądze. Ja pozostałbym przy wychowankach którzy pokazują jak wielki drzemie w nich potencjał. Za kilka lat na pewno chciałbym widzieć w Barcelonie Deulofeu i Halilovica jeśli znajdą się na naprawdę wysokim poziomie.

0

Myślicie ze sprowadzenie Reusa lub Coutinho w najbliższych okienkach transferowych jest realne i sensowne? Mamy Inieste, Roberto, Busiego, Turana, Ivana, możliwe jest również sprowadzenie Deulofeu Halilovica lub D. Suareza.
Naprawdę ciasno się zrobiło przy obsadzie linii pomocy, a mimo to Barca wciąż szuka wzmocnień... Kogo wy byście kupili, wypożyczyli, sprzedali?

0

Ekstraklasa czyli "najlepsza liga na świecie"

0

"Isniteje kampania przeciwko mi" co :D

2

Pytanie: Był ktoś kiedyś na otwartym treningu Barcy?
Ile kosztuje wejściówka?
Dlaczego tak mało osób przychodzi na otwarty trening? Ostatnio 10 tysięcy osób na możliwych 15tys?

1

Isco, Jese, Bale

2

Od pół roku nie mogę sie doczekać debiutu Vidal i Turana. Dzięki Katalończykowi pośladki będzie musiał spiąć Dani, który czasem rozgrywa słabe mecze. Dzięki Ardzie będziemy mieli jeszcze większą siłę w pomocy. Myślę że Każdą linię (obrony, pomocy i ataku) mamy dobrze obsadzoną. Mamy kompletną drużynę z trenerem na czele. Z niecierpliwością czekam na kolejny mecz

0

Myślałem że jesteś jakimś nowym trolem na tej stronie... Jestem w szoku że nie dostałeś jeszcze bana. Jak lubisz pisać takie "błyskotliwe" teksty może przerzuć się na realmadryt.pl tam na pewno Cię docenią...

4

Grałbym :D

0

Tak, bez wątpienia jest to elitarny talent który ma ogromny potencjał, ale czy spłaciłby się z tych 100 milionów?
Suareza kupiliśmy za 81 milionów, ale wiedzieliśmy co bierzemy. Pogba raczej 20 goli w sezonie nie strzeli, ani nie zanotuje 20 asyst, a tego by się od niego z pewnością się oczekiwało z wydanie kosmicznej puli pieniędzy :)

0

dostępny, ale na komputery nie na smartfony czy tablety :)

3

Zrobiłem film o niesamowitych umiejętnościach Iniesty. Zachęcam do obejrzenia :)

0

jaki gatunek?

0

Naprawdę śmieszą mnie takie teksty :D Mówisz tak bo dostali od na tęgie lanie, a Espanyol się nie zamurował tylko postawił wysoki pressing , gdyby Rayo urwało nam punkty to ciekaw jestem czy też byś im trzymał kciuki...

0

atak mamy kompletny, tu chodzi o pomoc, a dokładnie Rakitica który 1 dobrym meczem przeplata 9 złymi

1

Gdzie miałeś czystą klarowną sytuacje "z 3 metrów na pustą bramkę" ??? Suarez zrobił co mógł w tej sytuacji (ostry kąt, kocioł i zamieszanie pod bramką rywala) To nie był dogodna sytuacja, a już na pewno nie 100%
Wydaje mi się że najlepszą okazję miał Jordy Alba z początku meczu, ale nieczysto trafił... Cóż nie da się wszystkich meczów wygrać.Zawsze mogło być gorzej..

1

Eh... Patrząc na piłkarzy, kibiców Espanyolu i arbitra przychodzą mi na myśl same niecenzuralne słowa. Cóż w zeszłym roku początek stycznia też nie był najlepszy. Martwi mnie to że mieliśmy ogromną przewagę nad Realem i w kilku meczach bez sensu straciliśmy punkty. Niby nic, ale w końcowej fazie rozgrywek te kilka punktów będzie miało ogromne znaczenie...

1

Raport mniejszości, Mad Max, Prestiż, DJango, Ex Machina, Ostatni Samuraj, Adwokat Diabła, Uprowadzona 1,2, Szeregowiec Rayan, W pogoni za zemstą, Incepcja, Kac Vegas, Avatar, Niepokój, Infiltracja, 13 dzielnica, Iron Man, Wyspa, Udając Gliniarzy, Kocha lubi szanuje, Cela 211, Gang dzikich wieprzy, Księga ocalenia, Dorwać Smarta, Terminator 1,2,Terminator:Ocalenie, 40-letni prawiczek, Van Helsing, Troja, Pojutrze, Wróg publiczny, Rocky 1,2,3 Rambo,Requiem dla snu, Pulp Fiction...

9

Pogba 4 gole 6 asyst 2.114 minut
S.Roberto 1 gol 4 asysty 1.424
Mimo wszystko wole Sergi-ego, niż przepłacone pieniądze za gościa który nigdy nie spełni oczekiwań.

0

Na pewno chciałby to trofeum zdobyć ponownie.

0

Nie ma co bronić Leo, nie oszukujmy się przy wzroście 170 zbyt wielu goli z glówki się nie strzeli. Ronaldo w tym aspekcie gry jest po prostu lepszy, Bo ma predyspozycje, jednak obecnie Leo jest lepszy od CR7 w wykonywaniu rzutów wolnych, asystach 1,2,3 stopnia, dryblingu, ogólnej grze zespołowej.

0

Osobiście chciałbym żeby pojechał na igrzyska to może być ostatnia szansa na wygranie jakiegoś tytułu przez albicelestes z Leo w zespole. A z resztą co ja gadam z Martino raczej za wiele nie osiągną, chyba że stery przejmie Simeone.

0

Zabrakło imprezy Ronaldo i Kevina Roldana, ale to taki drobiazg :)

0

Dokładnie, nabił tam od groma bramek z wolnych, byłem w szoku kiedy zobaczyłem jaka jest dysproporcja między Leo a Cristiano jeśli chodzi o gole zdobyte z rzutów wolnych. Leo od kilku lat wykonuje je lepiej, lecz wiele razy trafiał w poprzeczkę, natomiast CR7 wykonuje wolne znacznie częściej choć z gorszym skutkiem (trybuny albo mur)

2

Zrobiłem film o Ronaldo i Messim, statystyki w formie filmu. Niektóre mogą być błędne, bądź nie aktualne. Ale są bliskie prawdy. Zapraszam do obejrzenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?