Aha, rozumiem. Czyli jak Messi straci formę jego cena ma spaść do zera i po odbudowaniu formy ma na nowo rosnąć?!
Oczywiście że Nie, tak jest z Hazardem. gość ma bajeczną technikę niestety ma fatalne liczby w tym sezonie(z resztą cały zespół jest do bani), ale czy to znaczy ze niewart jest dużych pieniędzy?
Poza tym Suarez ma 28 lat. czyli jakieś max 5 lat gry na najwyższym poziomie. Hazard ma 25 lat. Czyli jakieś 8 lat gry na najwyższym poziomie. W dodatku dochodzą takie czynniki jak wiek, koniec kontraktu, długość kontraktu, pozycję na boisku.
Tez czujecie tą ekscytacje z powodu debiutu Aleixa i Ardy? Ja ogromnie się cieszę... pamiętam jak ponad rok temu trzeba było czekać na koniec kary Suareza, dłużyło się jak cholera...
Tak, ale kupienie nowego LO nie będzie jakimś przełomowym transferem, noc się nie zmieni. Latem na bank odejdzie Adriano i ktoś jeszcze Ivan, x, Wątpię żeby Mascherano odszedł tak po prostu. Mam nadzieje że sprowadzimy kogoś do ataku (może Nolito) a sprzedamy Munira/Sandro albo obu naraz :) Jak dla mnie kadrę mamy kompletną chociaż w razie kontuzji MSN jesteśmy głęboko w ......
Ja również uważałem go jako "kolejny wychowanek Barcy" teraz w Evertonie pokazuje że jest kimś więcej i stać go na grę w takim klubie jak Barcelona, potrzebuje tylko minut i w końcu sie oszlifuje, wtedy my go zgarniemy :D Tak samo Halilović, jest młody ale ma bardzo podobny styl do Leo, podoba mi się mam nadzieje że za kilka lat znajdzie się w Barcelonie i będzie wkręcał w ziemię obrońców :)
Tylko że Pogba i Veratti są na to chwile nieosiągalni. I wątpię w to aby kiedykolwiek któryś z nich został sprowadzony do klubu za ogromne pieniądze. Ja pozostałbym przy wychowankach którzy pokazują jak wielki drzemie w nich potencjał. Za kilka lat na pewno chciałbym widzieć w Barcelonie Deulofeu i Halilovica jeśli znajdą się na naprawdę wysokim poziomie.
Myślicie ze sprowadzenie Reusa lub Coutinho w najbliższych okienkach transferowych jest realne i sensowne? Mamy Inieste, Roberto, Busiego, Turana, Ivana, możliwe jest również sprowadzenie Deulofeu Halilovica lub D. Suareza. Naprawdę ciasno się zrobiło przy obsadzie linii pomocy, a mimo to Barca wciąż szuka wzmocnień... Kogo wy byście kupili, wypożyczyli, sprzedali?
Pytanie: Był ktoś kiedyś na otwartym treningu Barcy?
Ile kosztuje wejściówka?
Dlaczego tak mało osób przychodzi na otwarty trening? Ostatnio 10 tysięcy osób na możliwych 15tys?
Od pół roku nie mogę sie doczekać debiutu Vidal i Turana. Dzięki Katalończykowi pośladki będzie musiał spiąć Dani, który czasem rozgrywa słabe mecze. Dzięki Ardzie będziemy mieli jeszcze większą siłę w pomocy. Myślę że Każdą linię (obrony, pomocy i ataku) mamy dobrze obsadzoną. Mamy kompletną drużynę z trenerem na czele. Z niecierpliwością czekam na kolejny mecz
Myślałem że jesteś jakimś nowym trolem na tej stronie... Jestem w szoku że nie dostałeś jeszcze bana. Jak lubisz pisać takie "błyskotliwe" teksty może przerzuć się na realmadryt.pl tam na pewno Cię docenią...
Tak, bez wątpienia jest to elitarny talent który ma ogromny potencjał, ale czy spłaciłby się z tych 100 milionów?
Suareza kupiliśmy za 81 milionów, ale wiedzieliśmy co bierzemy. Pogba raczej 20 goli w sezonie nie strzeli, ani nie zanotuje 20 asyst, a tego by się od niego z pewnością się oczekiwało z wydanie kosmicznej puli pieniędzy :)
Naprawdę śmieszą mnie takie teksty :D Mówisz tak bo dostali od na tęgie lanie, a Espanyol się nie zamurował tylko postawił wysoki pressing , gdyby Rayo urwało nam punkty to ciekaw jestem czy też byś im trzymał kciuki...
Gdzie miałeś czystą klarowną sytuacje "z 3 metrów na pustą bramkę" ??? Suarez zrobił co mógł w tej sytuacji (ostry kąt, kocioł i zamieszanie pod bramką rywala) To nie był dogodna sytuacja, a już na pewno nie 100%
Wydaje mi się że najlepszą okazję miał Jordy Alba z początku meczu, ale nieczysto trafił... Cóż nie da się wszystkich meczów wygrać.Zawsze mogło być gorzej..
Eh... Patrząc na piłkarzy, kibiców Espanyolu i arbitra przychodzą mi na myśl same niecenzuralne słowa. Cóż w zeszłym roku początek stycznia też nie był najlepszy. Martwi mnie to że mieliśmy ogromną przewagę nad Realem i w kilku meczach bez sensu straciliśmy punkty. Niby nic, ale w końcowej fazie rozgrywek te kilka punktów będzie miało ogromne znaczenie...
Pogba 4 gole 6 asyst 2.114 minut
S.Roberto 1 gol 4 asysty 1.424
Mimo wszystko wole Sergi-ego, niż przepłacone pieniądze za gościa który nigdy nie spełni oczekiwań.
Nie ma co bronić Leo, nie oszukujmy się przy wzroście 170 zbyt wielu goli z glówki się nie strzeli. Ronaldo w tym aspekcie gry jest po prostu lepszy, Bo ma predyspozycje, jednak obecnie Leo jest lepszy od CR7 w wykonywaniu rzutów wolnych, asystach 1,2,3 stopnia, dryblingu, ogólnej grze zespołowej.
Osobiście chciałbym żeby pojechał na igrzyska to może być ostatnia szansa na wygranie jakiegoś tytułu przez albicelestes z Leo w zespole. A z resztą co ja gadam z Martino raczej za wiele nie osiągną, chyba że stery przejmie Simeone.
Dokładnie, nabił tam od groma bramek z wolnych, byłem w szoku kiedy zobaczyłem jaka jest dysproporcja między Leo a Cristiano jeśli chodzi o gole zdobyte z rzutów wolnych. Leo od kilku lat wykonuje je lepiej, lecz wiele razy trafiał w poprzeczkę, natomiast CR7 wykonuje wolne znacznie częściej choć z gorszym skutkiem (trybuny albo mur)
Zrobiłem film o Ronaldo i Messim, statystyki w formie filmu. Niektóre mogą być błędne, bądź nie aktualne. Ale są bliskie prawdy. Zapraszam do obejrzenia :)
2
Nie cierpię takich meczy, zamiast 45 minut pięknego futbolu, to co chwile jest przerwa ze względu na faule...
0
Aha, rozumiem. Czyli jak Messi straci formę jego cena ma spaść do zera i po odbudowaniu formy ma na nowo rosnąć?!
Oczywiście że Nie, tak jest z Hazardem. gość ma bajeczną technikę niestety ma fatalne liczby w tym sezonie(z resztą cały zespół jest do bani), ale czy to znaczy ze niewart jest dużych pieniędzy?
Poza tym Suarez ma 28 lat. czyli jakieś max 5 lat gry na najwyższym poziomie. Hazard ma 25 lat. Czyli jakieś 8 lat gry na najwyższym poziomie. W dodatku dochodzą takie czynniki jak wiek, koniec kontraktu, długość kontraktu, pozycję na boisku.
3
Tez czujecie tą ekscytacje z powodu debiutu Aleixa i Ardy? Ja ogromnie się cieszę... pamiętam jak ponad rok temu trzeba było czekać na koniec kary Suareza, dłużyło się jak cholera...
0
Tak, ale kupienie nowego LO nie będzie jakimś przełomowym transferem, noc się nie zmieni. Latem na bank odejdzie Adriano i ktoś jeszcze Ivan, x, Wątpię żeby Mascherano odszedł tak po prostu. Mam nadzieje że sprowadzimy kogoś do ataku (może Nolito) a sprzedamy Munira/Sandro albo obu naraz :) Jak dla mnie kadrę mamy kompletną chociaż w razie kontuzji MSN jesteśmy głęboko w ......
0
Ja również uważałem go jako "kolejny wychowanek Barcy" teraz w Evertonie pokazuje że jest kimś więcej i stać go na grę w takim klubie jak Barcelona, potrzebuje tylko minut i w końcu sie oszlifuje, wtedy my go zgarniemy :D Tak samo Halilović, jest młody ale ma bardzo podobny styl do Leo, podoba mi się mam nadzieje że za kilka lat znajdzie się w Barcelonie i będzie wkręcał w ziemię obrońców :)
0
Tylko że Pogba i Veratti są na to chwile nieosiągalni. I wątpię w to aby kiedykolwiek któryś z nich został sprowadzony do klubu za ogromne pieniądze. Ja pozostałbym przy wychowankach którzy pokazują jak wielki drzemie w nich potencjał. Za kilka lat na pewno chciałbym widzieć w Barcelonie Deulofeu i Halilovica jeśli znajdą się na naprawdę wysokim poziomie.
0
Myślicie ze sprowadzenie Reusa lub Coutinho w najbliższych okienkach transferowych jest realne i sensowne? Mamy Inieste, Roberto, Busiego, Turana, Ivana, możliwe jest również sprowadzenie Deulofeu Halilovica lub D. Suareza.
Naprawdę ciasno się zrobiło przy obsadzie linii pomocy, a mimo to Barca wciąż szuka wzmocnień... Kogo wy byście kupili, wypożyczyli, sprzedali?
0
0
"Isniteje kampania przeciwko mi" co :D
2
Pytanie: Był ktoś kiedyś na otwartym treningu Barcy?
Ile kosztuje wejściówka?
Dlaczego tak mało osób przychodzi na otwarty trening? Ostatnio 10 tysięcy osób na możliwych 15tys?
1
Isco, Jese, Bale
2
Od pół roku nie mogę sie doczekać debiutu Vidal i Turana. Dzięki Katalończykowi pośladki będzie musiał spiąć Dani, który czasem rozgrywa słabe mecze. Dzięki Ardzie będziemy mieli jeszcze większą siłę w pomocy. Myślę że Każdą linię (obrony, pomocy i ataku) mamy dobrze obsadzoną. Mamy kompletną drużynę z trenerem na czele. Z niecierpliwością czekam na kolejny mecz
0
Myślałem że jesteś jakimś nowym trolem na tej stronie... Jestem w szoku że nie dostałeś jeszcze bana. Jak lubisz pisać takie "błyskotliwe" teksty może przerzuć się na realmadryt.pl tam na pewno Cię docenią...
4
0
Tak, bez wątpienia jest to elitarny talent który ma ogromny potencjał, ale czy spłaciłby się z tych 100 milionów?
Suareza kupiliśmy za 81 milionów, ale wiedzieliśmy co bierzemy. Pogba raczej 20 goli w sezonie nie strzeli, ani nie zanotuje 20 asyst, a tego by się od niego z pewnością się oczekiwało z wydanie kosmicznej puli pieniędzy :)
0
dostępny, ale na komputery nie na smartfony czy tablety :)
3
0
jaki gatunek?
0
Naprawdę śmieszą mnie takie teksty :D Mówisz tak bo dostali od na tęgie lanie, a Espanyol się nie zamurował tylko postawił wysoki pressing , gdyby Rayo urwało nam punkty to ciekaw jestem czy też byś im trzymał kciuki...
0
atak mamy kompletny, tu chodzi o pomoc, a dokładnie Rakitica który 1 dobrym meczem przeplata 9 złymi
1
Gdzie miałeś czystą klarowną sytuacje "z 3 metrów na pustą bramkę" ??? Suarez zrobił co mógł w tej sytuacji (ostry kąt, kocioł i zamieszanie pod bramką rywala) To nie był dogodna sytuacja, a już na pewno nie 100%
Wydaje mi się że najlepszą okazję miał Jordy Alba z początku meczu, ale nieczysto trafił... Cóż nie da się wszystkich meczów wygrać.Zawsze mogło być gorzej..
1
Eh... Patrząc na piłkarzy, kibiców Espanyolu i arbitra przychodzą mi na myśl same niecenzuralne słowa. Cóż w zeszłym roku początek stycznia też nie był najlepszy. Martwi mnie to że mieliśmy ogromną przewagę nad Realem i w kilku meczach bez sensu straciliśmy punkty. Niby nic, ale w końcowej fazie rozgrywek te kilka punktów będzie miało ogromne znaczenie...
1
Raport mniejszości, Mad Max, Prestiż, DJango, Ex Machina, Ostatni Samuraj, Adwokat Diabła, Uprowadzona 1,2, Szeregowiec Rayan, W pogoni za zemstą, Incepcja, Kac Vegas, Avatar, Niepokój, Infiltracja, 13 dzielnica, Iron Man, Wyspa, Udając Gliniarzy, Kocha lubi szanuje, Cela 211, Gang dzikich wieprzy, Księga ocalenia, Dorwać Smarta, Terminator 1,2,Terminator:Ocalenie, 40-letni prawiczek, Van Helsing, Troja, Pojutrze, Wróg publiczny, Rocky 1,2,3 Rambo,Requiem dla snu, Pulp Fiction...
9
Pogba 4 gole 6 asyst 2.114 minut
S.Roberto 1 gol 4 asysty 1.424
Mimo wszystko wole Sergi-ego, niż przepłacone pieniądze za gościa który nigdy nie spełni oczekiwań.
0
Na pewno chciałby to trofeum zdobyć ponownie.
0
Nie ma co bronić Leo, nie oszukujmy się przy wzroście 170 zbyt wielu goli z glówki się nie strzeli. Ronaldo w tym aspekcie gry jest po prostu lepszy, Bo ma predyspozycje, jednak obecnie Leo jest lepszy od CR7 w wykonywaniu rzutów wolnych, asystach 1,2,3 stopnia, dryblingu, ogólnej grze zespołowej.
0
Osobiście chciałbym żeby pojechał na igrzyska to może być ostatnia szansa na wygranie jakiegoś tytułu przez albicelestes z Leo w zespole. A z resztą co ja gadam z Martino raczej za wiele nie osiągną, chyba że stery przejmie Simeone.
0
Zabrakło imprezy Ronaldo i Kevina Roldana, ale to taki drobiazg :)
0
Dokładnie, nabił tam od groma bramek z wolnych, byłem w szoku kiedy zobaczyłem jaka jest dysproporcja między Leo a Cristiano jeśli chodzi o gole zdobyte z rzutów wolnych. Leo od kilku lat wykonuje je lepiej, lecz wiele razy trafiał w poprzeczkę, natomiast CR7 wykonuje wolne znacznie częściej choć z gorszym skutkiem (trybuny albo mur)
2