0

Dolphin browser :) Ale może faktycznie telewizjada to nie jest najlepszy wybór, u mnie też się tnie. Wejdź na meczyki.pl potem SportsLive. (pamiętaj że transmisja rozpoczyna się dopiero 5-10 minut przed rozpoczęciem meczu.

0

Obejrzyj sobie na telewizjada.net albo na SportsLive. Obie strony działają na smartfonach ;)

18

Pewnie w domu Leo Messiego zamiast doniczek z kwiatami stoją złote piłki ;)

10

Skoro dziś nie obecny jest Suarez, chciałbym zobaczyć taki wariant, Leo gra na środku, a Vidal na prawym skrzydle. Nie utracimy jakości, a na pewno Aleix będzie lepszym rozwiązaniem niż Munir czy Sandro

0

Standard, chyba nikt z nas nie jest zaskoczony... Szkoda tylko ze jest tak niesprawiedliwość przy wymierzaniu kar. Daj piłkarze zrobią to samo, jeden dostanie dwa mecze zawieszenia, drugi - cztery. Nie wiem dlaczego tak jest i nigdy tego nie pojmę

1

Dokładnie, to wszystko kwestia gustów. Ja uwielbiam bramki po mocnych uderzeniach z 30-40 metrów, Inni wolą takie bramki jakie strzela Leo. Zaś jeszcze inni pasjonują sie spektakularnymi bramkami jakie m.in strzela Zlatan. Każdy ma swój typ i nie da się jednoznacznie stwierdzić która jest najładniejsza.

0

Zobaczymy jak potoczy się jego kariera, kto wie może za kilka lat, Alen powróci do naszej drużyny, a asystować będzie mu sam Leo który będzie grał w pomocy ;)

0

Dokładnie :) ocenianie przyszłości piłkarza który ma dopiero 19 lat jest bez sensu. Ale po spekulować można... Mam nadzieję że kiedyś będzie jednym z najlepszych ..

0

0

Według mnie najładniejsza była Mexesa

0

Co myślicie o Alenie Halilovic-u?
Moim zdaniem jest to piłkarz który bez wątpienia zrobi świetną karierę. Z pozoru złote dziecko, następca Messiego (przynajmniej tak wielu go określa) Ale Leo w wieku 19 lat nie tylko posiadał świetny drybling, ale także strzelał wiele bramek (dokładnie 19 bramek w 36 spotkaniach) Miedzy innymi hattrick z Realem i ten pamiętny gol


Halilovic na półmetku rozgrywek nawet nie zbliżył się do tych liczb (4 bramki 3 asysty w 18 spotkaniach)
Według mnie Alen będzie kimś w rodzaju Hazarda (statystyki Edena w wieku 19 lat - 10 bramek 14 asyst w 52 spotkaniach) +podobny styl prowadzenia piłki i drybling.
Oczywiście to tylko statystyki, ale wydaje mi się że Alen NIGDY nie będzie strzelał po 30-40-50-60 bramek w sezonie. Raczej jego gra i statystyki będą bardzo podobne do Hazarda (Tego z formą) czyli po 15-25 bramek i 10-20 asyst w sezonie
Jakie jest wasze zdanie?

2

Wręczenie złotej piłki, gala po polsku jakby ktoś nie widział

0

Co sądzicie o Najlepszej 11 FIFA?

Według mnie najlepszy Bramkarz- Bravo, wiadomo 6 Pucharów. Ale nie widziałem parad Neuera więc nie wiem czy zasłużył bardziej...

Obrona: Alves Pique, Boateng Marcelo. Dlaczego Marcelo i Boateng? Bo grali na wysokim poziomie przez cały rok i zdarzały im się pojedyncze wpadki.

Pomoc: Uwielbiam Inieste, ale dobrą grę prezentuje dopiero od początku tego sezonu. Przedtem był niewidoczny i nie wyróżniał się niczym, oprócz meczu z PSG. Mimo wszystko w jego miejsce dałbym Busquetsa. Potem Jamesa i Ozila. Z przodu Neymar jako skrzydłowy, na środku Suarez, bo strzelał cały rok, strzelał w ważnych meczach (finał LM, KMŚ) asystował, pokazał że jest piłkarzem kompletnym. Na prawym skrzydle - Wiadomo- Cuadrado z chelsea obecnie Juve. A tak na poważnie to sam Leo Messi który pokazuje że z każdym sezonem może być coraz lepszy

2

Wszystko fajnie ale głosu do śpiewu to on nie ma.... ;p

0

Kiedyś pisałem to samo.
Od 8 lat zdominowali tę nagrodę. Nawet Leo który ponoc najgorszy sezon rozegrał w sezonie 13/14 zdobył ponad 40 bramek. Czyli najwięcej zaraz po CR7. To pokazuje jak obaj są ponad wszystkimi...

0

Jaki jest kurs że Leo wygra w ZP 2016? chętnie obstawie "parę groszy" :D

0

I za to go lubimy! :)

1

Leo Messi swojego 32 hat tricka ustrzelił 8 marca, 33 wczoraj. Trochę czasu minęło jakby nie patrzeć. Aż ciężko w to uwierzyć.. Mam nadzieje że teraz popisze się lepszą lepszą skutecznością.

0

Tak :) Choć niewielu było chętnych

5

Neymar Top 5 bramek (PL komentarz)

23

„Wspaniałe!” „Manita Zidane’a” "poświęcenie, szybkość, presja... i dobry futbol” A to wszystko z jedną z najsilniejszych drużyn na świcie... Deportivo. Ja rozumiem zachwyty, ale mogliby się wstrzymać z tymi wszystkimi komplementami do puki nie wygrają z kimś wymagającym. Przedtem też rozjeżdżali Malmo i Shakhtar, a z PSG i Atletico sobie nie radzili, nie wspominając już o meczu z Barcą

1

1.Tylko że deportiwo zagrało wtedy zupełnie inny mecz, albo my zagraliśmy słaby. Mniejsza o to, mecz meczowi nie równy..

0

Emocjonujący mecz, z przyjemnością patrzy się na grę naszych nowych nabytków.

1

Beckham się może schować, Leo i jego długie podania wymiatają. O proszę - gol, geniusz

0

Wracam do świata żywych... :D Tym którzy jeszcze się nie przekonali radzę nie wstawiać tu komentarzy z rm.pl niezależnie od treści.

23

1

Hahahah Messi wciąż mnie zadziwia. MISTRZ

0

Ja pier**** chyba z 15 minut gry straciliśmy w pierwszej połowie. Przez te pieprzone przerwy w grze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?