1

Masz screen-a bo klikając w link widać "strona nie istnieje"

0

Już czwarty raz przybijam piętkę z moim czołem. cztery razy obramowanie bramki, co za pech..

0

Przyznam że w styczniu byłem sceptyczny co do pozostania Lucho. Ale teraz niezmiernie ciesze się że został :)

0

Tak sądzili niemal wszyscy, nawet fani Barcy

4

Mógłbym podjąć wyzwanie, ale kto by to chciał oglądać? :D

14

Ten moment gdy przychodzisz zmęczony z pracy i uświadamiasz sobie że dziś jest mecz Barcy :3

0

Kto by się spodziewał po Torresie króla strzelców Euro... :D

0

Sorry z tym 2012 rokiem coś mi się pomyliło :)

0

Bez urazy :D ale zawsze myślałem że LoL LoL, to Ty. Odkąd on opuścił stronę naglę zauważyłem (twoje) ciągle pojawiające się wpisy :)

0

Mistrzostw Europy?
Ale którym roku?

1

W książce Zlatan opowiada że zaczął lepiej sezon od Leo, ten poszedł do Guardioli. Po czym Pep zmienił taktykę odpowiadającą wyłącznie Argentyńczykowi

0

Mam pytanie. Właśnie przeczytałem pierwszy rozdział książki "ja Ibra" Zlatan mówi że był lepszy od Leo, więcej strzelał :D Tak było? ja tak na poważnie kibicować Barcelonie zacząłem w 2013 roku także nie wiem jak wygląda sytuacja w sezonie 2009/10...

0

to nie tutaj, sorry

0

WAŻNE Pytanie
Wiecie gdzie mogę znaleźć stronę gdzie znajdę statystyki kto wykonał najwięcej strzałów na bramkę, kto wykonał najszybszy sprint itp. Coś takiego jak w przerwie meczu pokazują...

0

Leci gdzieś w Polskiej telewizji gala Globe Soccer Awards?
Nie wiem czy to pytanie już się pojawiło, jeśli tak to przepraszam.

0

Dzięki :D jak zawsze pomocny

0

Potrzebuje więcej takich bramek jak z 3 linku :)

0

Ej no "derlis" weź się postaraj :D kilka linków minimum :)

1

Słuchajcie, robię filmik. Potrzebuje jakiś niezwykłych goli (dziwna rotacja piłki)
coś w stylu



Pomożecie? :)

0

Po co w ogóle publikujecie takie artykuły? Pele jakiś czas temu powiedział podobne słowa i był o tym artykuł. Za każdym razem jak powie coś o Neymarze będziecie to publikowali, mimo to że będzie mówił to samo?
Nie widzę sensu publikowania takich artykułów. No chyba że chcecie wywołać ból d*py...

3

Oczywiście że warto. Suarez w książce opowiada o jego ciężkim dzieciństwie, o tym dlaczego nurkuje, dlaczego ugryzł i o tym jak ważną osobą w jego życiu była i jest Sofia. Przeczytałem dopiero pół książki, ale jest dużo ciekawostek z jego życia. polecam :)

0

Najważniejszy cel - wygrać mecz. Jedak mimo wszystko fajnie jakby ten rekord należał do nas. To byłoby najlepszym podsumowaniem wspaniałego, pełnego rekordów roku.

0

Witam wszystkich :)
Życzę Wam wesołych świąt i mam nadzieję że spędzicie je wspólnie z rodziną, a nie przed komputerem... Udanych świąt życzę :)

0

:d
A tak na poważnie to

12

Co tu się stało?(mówię o osobach piszących o Realu) Ja wiem że macie ból pewnej części ciała i kompleksy, ale jak można pisać ciągle o Realu. ZWŁASZCZA w takim wyjątkowym dla nas dniu. Wygraliśmy piąty, PIĄTY puchar w tym roku!!! A wy i tak swoje. Ja się cieszę że Real wygrał, a Benitez się umocnił. W końcówce sezonu znowu coś zwali i będzie za późno dla "Królewskich" weźcie maść na ból... I ochłońcie, zamiast opijać zwycięstwo stękacie że Real wygrał 10:2 Śmiejecie się z HD, a jaki wy w tym momencie prezentujecie poziom?

0

wikipedia.pl

9

Taka statystyka:
Claudio Bravo -33 razy czyste konto 28 wpuszczonych goli
ter Stegen - 12 razy czyste konto 28 wpuszczonych goli
Uwzględniłem wyłącznie mecze dla Barcy.
Uwielbiam Bravo. Jest wiekowy, ale daje pewność jakiej nie daje ter Stegen

0

W przeglądzie sportowym spuszczaliby się gdyby gdyby to lewy wygrałby KMŚ i złota piłkę z ten turniej. A tak to cisza.

1

Skromnie mówiąc ro był genialny rok w wykonaniu piłkarzy Barcy. 5 trofeów. Wiele rekordów. No i złota piłka dla Leo. Coś wspaniałego

0

Skubany!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?