Mam pytanie. Właśnie przeczytałem pierwszy rozdział książki "ja Ibra" Zlatan mówi że był lepszy od Leo, więcej strzelał :D Tak było? ja tak na poważnie kibicować Barcelonie zacząłem w 2013 roku także nie wiem jak wygląda sytuacja w sezonie 2009/10...
WAŻNE Pytanie
Wiecie gdzie mogę znaleźć stronę gdzie znajdę statystyki kto wykonał najwięcej strzałów na bramkę, kto wykonał najszybszy sprint itp. Coś takiego jak w przerwie meczu pokazują...
Po co w ogóle publikujecie takie artykuły? Pele jakiś czas temu powiedział podobne słowa i był o tym artykuł. Za każdym razem jak powie coś o Neymarze będziecie to publikowali, mimo to że będzie mówił to samo?
Nie widzę sensu publikowania takich artykułów. No chyba że chcecie wywołać ból d*py...
Oczywiście że warto. Suarez w książce opowiada o jego ciężkim dzieciństwie, o tym dlaczego nurkuje, dlaczego ugryzł i o tym jak ważną osobą w jego życiu była i jest Sofia. Przeczytałem dopiero pół książki, ale jest dużo ciekawostek z jego życia. polecam :)
Najważniejszy cel - wygrać mecz. Jedak mimo wszystko fajnie jakby ten rekord należał do nas. To byłoby najlepszym podsumowaniem wspaniałego, pełnego rekordów roku.
Co tu się stało?(mówię o osobach piszących o Realu) Ja wiem że macie ból pewnej części ciała i kompleksy, ale jak można pisać ciągle o Realu. ZWŁASZCZA w takim wyjątkowym dla nas dniu. Wygraliśmy piąty, PIĄTY puchar w tym roku!!! A wy i tak swoje. Ja się cieszę że Real wygrał, a Benitez się umocnił. W końcówce sezonu znowu coś zwali i będzie za późno dla "Królewskich" weźcie maść na ból... I ochłońcie, zamiast opijać zwycięstwo stękacie że Real wygrał 10:2 Śmiejecie się z HD, a jaki wy w tym momencie prezentujecie poziom?
Taka statystyka: Claudio Bravo -33 razy czyste konto 28 wpuszczonych goli ter Stegen - 12 razy czyste konto 28 wpuszczonych goli Uwzględniłem wyłącznie mecze dla Barcy. Uwielbiam Bravo. Jest wiekowy, ale daje pewność jakiej nie daje ter Stegen
1
Masz screen-a bo klikając w link widać "strona nie istnieje"
0
Już czwarty raz przybijam piętkę z moim czołem. cztery razy obramowanie bramki, co za pech..
0
Przyznam że w styczniu byłem sceptyczny co do pozostania Lucho. Ale teraz niezmiernie ciesze się że został :)
0
Tak sądzili niemal wszyscy, nawet fani Barcy
4
Mógłbym podjąć wyzwanie, ale kto by to chciał oglądać? :D
14
Ten moment gdy przychodzisz zmęczony z pracy i uświadamiasz sobie że dziś jest mecz Barcy :3
0
Kto by się spodziewał po Torresie króla strzelców Euro... :D
0
Sorry z tym 2012 rokiem coś mi się pomyliło :)
0
Bez urazy :D ale zawsze myślałem że LoL LoL, to Ty. Odkąd on opuścił stronę naglę zauważyłem (twoje) ciągle pojawiające się wpisy :)
0
Mistrzostw Europy?
Ale którym roku?
1
W książce Zlatan opowiada że zaczął lepiej sezon od Leo, ten poszedł do Guardioli. Po czym Pep zmienił taktykę odpowiadającą wyłącznie Argentyńczykowi
0
Mam pytanie. Właśnie przeczytałem pierwszy rozdział książki "ja Ibra" Zlatan mówi że był lepszy od Leo, więcej strzelał :D Tak było? ja tak na poważnie kibicować Barcelonie zacząłem w 2013 roku także nie wiem jak wygląda sytuacja w sezonie 2009/10...
0
to nie tutaj, sorry
0
WAŻNE Pytanie
Wiecie gdzie mogę znaleźć stronę gdzie znajdę statystyki kto wykonał najwięcej strzałów na bramkę, kto wykonał najszybszy sprint itp. Coś takiego jak w przerwie meczu pokazują...
0
Leci gdzieś w Polskiej telewizji gala Globe Soccer Awards?
Nie wiem czy to pytanie już się pojawiło, jeśli tak to przepraszam.
0
Dzięki :D jak zawsze pomocny
0
Potrzebuje więcej takich bramek jak z 3 linku :)
0
Ej no "derlis" weź się postaraj :D kilka linków minimum :)
1
Słuchajcie, robię filmik. Potrzebuje jakiś niezwykłych goli (dziwna rotacja piłki)
coś w stylu
Pomożecie? :)
0
Po co w ogóle publikujecie takie artykuły? Pele jakiś czas temu powiedział podobne słowa i był o tym artykuł. Za każdym razem jak powie coś o Neymarze będziecie to publikowali, mimo to że będzie mówił to samo?
Nie widzę sensu publikowania takich artykułów. No chyba że chcecie wywołać ból d*py...
3
Oczywiście że warto. Suarez w książce opowiada o jego ciężkim dzieciństwie, o tym dlaczego nurkuje, dlaczego ugryzł i o tym jak ważną osobą w jego życiu była i jest Sofia. Przeczytałem dopiero pół książki, ale jest dużo ciekawostek z jego życia. polecam :)
0
Najważniejszy cel - wygrać mecz. Jedak mimo wszystko fajnie jakby ten rekord należał do nas. To byłoby najlepszym podsumowaniem wspaniałego, pełnego rekordów roku.
0
Witam wszystkich :)
Życzę Wam wesołych świąt i mam nadzieję że spędzicie je wspólnie z rodziną, a nie przed komputerem... Udanych świąt życzę :)
0
A tak na poważnie to
12
Co tu się stało?(mówię o osobach piszących o Realu) Ja wiem że macie ból pewnej części ciała i kompleksy, ale jak można pisać ciągle o Realu. ZWŁASZCZA w takim wyjątkowym dla nas dniu. Wygraliśmy piąty, PIĄTY puchar w tym roku!!! A wy i tak swoje. Ja się cieszę że Real wygrał, a Benitez się umocnił. W końcówce sezonu znowu coś zwali i będzie za późno dla "Królewskich" weźcie maść na ból... I ochłońcie, zamiast opijać zwycięstwo stękacie że Real wygrał 10:2 Śmiejecie się z HD, a jaki wy w tym momencie prezentujecie poziom?
0
wikipedia.pl
9
Taka statystyka:
Claudio Bravo -33 razy czyste konto 28 wpuszczonych goli
ter Stegen - 12 razy czyste konto 28 wpuszczonych goli
Uwzględniłem wyłącznie mecze dla Barcy.
Uwielbiam Bravo. Jest wiekowy, ale daje pewność jakiej nie daje ter Stegen
0
W przeglądzie sportowym spuszczaliby się gdyby gdyby to lewy wygrałby KMŚ i złota piłkę z ten turniej. A tak to cisza.
1
Skromnie mówiąc ro był genialny rok w wykonaniu piłkarzy Barcy. 5 trofeów. Wiele rekordów. No i złota piłka dla Leo. Coś wspaniałego
0
Skubany!!