Wybacz, naprawdę nie lubię tego robić (spamować swoimi filmikami) ale uwierz mi na moim miejscu robiłbyś dokładnie to samo... To nie jest zupełnie tak że ja jestem pasożytem dla tej strony, odwiedzam tę stronę od 3 lat po kilkanaście razy dziennie (bez adblock-a) więc coś daję w zamian. A co do wklejania to zrobiłem to 2 razy. wiem że to i tak o 2 razy z dużo, ale robię to tylko wtedy gdy film jest związany z Barcą. Nie robię spamu wklejając tu linki niezwiązane z Barcą. Mam nadzieję że mnie zrozumiesz :)
Okno transferowe w Hiszpanii rozpoczyna się 2 stycznia i dopiero wtedy Aleix i Arda będą mogli być zarejestrowani. 2 stycznia gramy mecz wyjazdowy z Espanyol-em. Nowo pozyskani piłkarze będą mogli zagrać w tym meczu?
Dla tych którzy nie widzieli... Zrobiłem kompilacje bramek zdobytych przez piłkarzy Barcy z dystansu z PL komentarzem. Są bramki Zlatana, Xaviego, Iniesty, Alvesa, Neymara, Toure itd. Także miłego oglądania :)
Mam nadzieje że Benitez utrzyma się na stanowisku trenera do wiosny, a potem w kluczowym momencie Real przegra decydujące mecze o puchar La liga i Champions league. I nawet zmiana nowego trenera NIC nie pomoże.
"Ten ziomek" to Ja, a w filmie chciałem umieścić bramki głównie z woleja, z przed pola karnego, efektowne i z pl komentarzem, gol Pedro z połowy był lobem, więc mnie osobiście nie powalił. Co do bramki Alvesa, to umieściłem ją w innym filmiku i nie chciałem żeby bramki się powtarzały :)
Oby Benitez został w Realu jak najdłużej. Na początku uważałem że Rafa nic nie zmieni, ale teraz widzę że że wszystko zmienia na gorsze.
Co do F.Pereza to uważam że jest po prostu geniuszem, Zatrudnienie Beniteza i Zwolnienie Carlo było GENIALNYM posunięciem no i ten faks...
Wiem że nie ma sensu pisać co by było gdyby, ale gdybyśmy nie zremisowali w 2 ostatnich meczach. To byłoby pięknie.. A tak to 1-2 złe mecze i znów nerwówka. Mimo wszystko bardzo doceniam Beniteza który za wszelką cenę powstrzymuje Real od objęcia prowadzenia w La Lidze
0
Nagraj sobie mecz na dekoder. Ja tak zrobiłem w czwartek, a potem spokojnie obejrzałem
1
Wybacz, naprawdę nie lubię tego robić (spamować swoimi filmikami) ale uwierz mi na moim miejscu robiłbyś dokładnie to samo... To nie jest zupełnie tak że ja jestem pasożytem dla tej strony, odwiedzam tę stronę od 3 lat po kilkanaście razy dziennie (bez adblock-a) więc coś daję w zamian. A co do wklejania to zrobiłem to 2 razy. wiem że to i tak o 2 razy z dużo, ale robię to tylko wtedy gdy film jest związany z Barcą. Nie robię spamu wklejając tu linki niezwiązane z Barcą. Mam nadzieję że mnie zrozumiesz :)
0
Okno transferowe w Hiszpanii rozpoczyna się 2 stycznia i dopiero wtedy Aleix i Arda będą mogli być zarejestrowani. 2 stycznia gramy mecz wyjazdowy z Espanyol-em. Nowo pozyskani piłkarze będą mogli zagrać w tym meczu?
12
0
Mam nadzieje że Benitez utrzyma się na stanowisku trenera do wiosny, a potem w kluczowym momencie Real przegra decydujące mecze o puchar La liga i Champions league. I nawet zmiana nowego trenera NIC nie pomoże.
2
"Ten ziomek" to Ja, a w filmie chciałem umieścić bramki głównie z woleja, z przed pola karnego, efektowne i z pl komentarzem, gol Pedro z połowy był lobem, więc mnie osobiście nie powalił. Co do bramki Alvesa, to umieściłem ją w innym filmiku i nie chciałem żeby bramki się powtarzały :)
1
0
w obu filmach trochę się natrudzili z efektami specjalnymi
0
Naprawdę Pique tak mało goli "ze łba"? :D
0
Hahahahaha, jaka teoria spiskowa :D
1
To już nie to samo... Najlepsze były z sezonu 13/14 - 14/15. :)
0
Dopiero się biorę za robotę, spokojnie pięknych bramek Adriano nie da się pominąć. :)
0
Dałbyś jeszcze kilka przykładów... :) bo robię filmik i przydałoby mi się tego trochę więcej. Mam bramkę Keity, Toure, Alvesa, Tello, Iniesty..
0
Macie jakieś w pamięci bramki z dystansu zdobywane przez piłkarzy Barcy w ostatnich latach?
0
Mimo wszystko Zlatan ten z przed 2 lat był o wiele bardziej imponujący, bardzo go lubię, ale w tym sezonie większość bramek to jakieś karne i dobitki.
8
Oby Benitez został w Realu jak najdłużej. Na początku uważałem że Rafa nic nie zmieni, ale teraz widzę że że wszystko zmienia na gorsze.
Co do F.Pereza to uważam że jest po prostu geniuszem, Zatrudnienie Beniteza i Zwolnienie Carlo było GENIALNYM posunięciem no i ten faks...
1
Calma, calma, si! :D
1
Wiem że nie ma sensu pisać co by było gdyby, ale gdybyśmy nie zremisowali w 2 ostatnich meczach. To byłoby pięknie.. A tak to 1-2 złe mecze i znów nerwówka. Mimo wszystko bardzo doceniam Beniteza który za wszelką cenę powstrzymuje Real od objęcia prowadzenia w La Lidze
4
Zdrowia, jesteśmy z Tobą! :)
11
https://m.youtube.com/watch?google_comment_id=z12puppakr3iyvb3m23uwhnb4l25shhhk04&v=bCnBXvWftog&feature=gp-n-y Zrobiłem filmik o Leo. O tym że najważniejszy jest trening. Zachęcam wszystkich, bo warto.
1
Myślę że mógłby sobie poradzić. Powinien juz w styczniu spróbować nowych wyzwań.
0
Munir powinien grać w 3 lidze, tam byłby gwiazdą. Waliłby po 2 gole na mecz. U nas się marnuje
1
Coś mówiliście o Rakiticu????
-Odpowiedział
0
I o co ja się martwiłem, Leo wrócił!!
1
Mam pytanie do użytkowników z dłuższym stażem :
Czy te bramki były komentowane w języku polskim? 10 lat temu liga Hiszpańska była komentowana na kanałach canal ????
17
Ten obrazek był wyświetlany na tej stronie jakieś 2367863 razy
0
Tytuł jak z onetu
0
EDIT: Mecz Barcy na Canal 1 wiec czemu tyle osób pyta o transmisje na ZDF-ie
0
Douglas, słuchaj przegląd sportowy zawsze prowadzi relacje tekstową
0
Dobry pomysł, tylko w jakiej formie to miałoby być?
Top 10 najpiękniejsze bramki, czy raczej ogólna gra, jeden wielki mix umiejętności?