0

Na to liczyłem. :D

0

Czas okopać trybuny...

6

Achh.. Kiedyś Atletico miało duet Falcao_ Aguero albo Aguero- Forlan to były czasy. Greizmann jest bardzo dobry, ale brakuje mu partnera z przodu.

4

Wiecie co daje bieganie po piasku na boso? Jak byłem na komisji wojskowej lekarz mi to zaradził... Wiem że piłkarze podczas rekonwalescencji wykonują ćwiczenia na piasku. Ale jakie są tego zalety?

1

Juve- Bayern - SKRÓT
Arsenal- Barca - BRAMKI

5

Jakby ktoś chciał zobaczyć powtórki bramek (PL) z dzisiejszego (wczorajszego) meczu Barca - Arsenal

0

Naprawdę?! Ja wykupiłem 2 razy, Dwa razy oglądałem klasyk Real- Barca w formacie - pokaz slajdów. I z pewnością nie jest to wina internetu, ani komputera..

9

Można powiedzieć "UFFF..." to był naprawdę emocjonujący mecz...
Mieliśmy furę szczęścia, że nie strzelili nam żadnej bramki, my również mieliśmy kilka naprawdę świetnych sytuacji ale nie udało się ich wykorzystać.
Mimo to wynik jest naprawdę dobry. Naprawdę szkoda mi Arsenalu grają ciekawy futbol, szkoda że nie trafili na Real tak to chociaż do 1/4 by się dostali...

4

Dzień jak co dzień, pompowanie balonika, oczekiwania na wynik w stylu "5-0" itd. Arsenal to poukładana drużyna grają całkiem podobnie do nas (klepka na jeden kontakt) mają szybkich zawodników, dziś grają u siebie więc są zmotywowani. Nie wiem czego oczekujecie od naszych zawodników...

26

Nie cierpię kiedy gramy tego samego dnia co Bayern, bo na ogół 80% analizy przed i po meczowej poświęcone jest o Lewandowskim i Bayernie. Tak samo kiedyś było z Borussią.

0

Podziemny krąg

1

Kiedyś powiedział że to plotki, dodał też że nie będzie dementował każdego słowa jakie wypowiedzą dziennikarze, bo jest to męczące.

27

Najlepsze są te tytuły "Marci" i As-a" po pokonaniu słabych zespołów takich jak Getafe i Espanyol...
"Bestia"
"Efekt Zidane'a"
„wielka bitwa o Złoty But”
"Cristiano, który zamknął usta krytykom”
„Nie będziemy kupować zawodników teraz… Mamy najlepszy zespół”
„BBC jest lepsze od MSN"
„perfekcja istnieje”
„Cristiano jest najlepszy na świecie”
„euforia na punkcie Zidane'a" itd.

0

Czuje że to może być rok rekordów...
-Messi, Suarez i Neymar mają szansę ustanowić nowy rekord ponad 122 bramki
-Barca ma szansę na rekordowe 102 pkt w Lidze
-Mamy możliwość zdobycia trypletu po raz drugi z rzędu (Nikomu wcześniej się tego nie udało dokonać)
-Możemy ustanowić nowy rekord meczów bez porażki

1

Valdes najlepszy z 10 Messiego na plecach :D

0

Czy ktoś wie gdzie znajdę bramki Barcy (w formie wideo) na "twiterze"?

0

widzieliście to?
Zabawny filmik zwłaszcza że autor tego filmu uznawał bramki które leciały prosto w bramkarza.

1

Dokładnie mówiąc to chodzi o to że, Disblaster do tej pory mógł zarabiać na filmach (w nowej wersji skrótów czyli muzyka nie podlegająca prawą autorskim , a także dzięki ze-skalowaniu obrazu na 3/4 monitora) to spowodowało że na skrótach mógł zarabiać tylko On, a nie La liga. Widocznie właściciele tych materiałów nie chcą by ktoś inny zarabiał na ich filmach.
Natomiast Darek wrzuca skróty w oryginalnym obrazie, a na jego filmach zarabia La Liga dzięki czemu nie ma On żadnych problemów...

0

Już wiem dlaczego Bale zapuścił długie włosy (A przynajmniej tak mi się wydaje
Maj 2014 http://thisinterestsme.com/wp-content/uploads/2014/08/balding.png
Sierpień 2014- aż do teraz http://s.ndtvimg.com/images/content/2014/aug/806/gareth-bale-training-2.jpg

5

Jak znam życie to Rakitica sprzedadzą za 20-30 mln. O podanych przez Ciebie sumach możemy jedynie pomarzyć...

5

Messi Suarez i Neymar aktualnie mają 80 bramek we wszystkich rozgrywkach. Czyzby rekord ponad 120 goli był zagrożony?

0

Kto strzelał? Nie mogę oglądać ;;((

10

W mojej miejscowości tak jest, kiedyś było tam tragiczne boisko z dwoma bramkami od ręcznej, dookoła akacje. Nikt się tym nie przejmował, przychodziło po 30 osób. Obecnie stoi orlik ale od 2 lat nie widziałem tam więcej niż kilka osób na raz. Wszyscy oglądają "Youtuberów" i grają w gry na komputerze. Co za czasy...

1

Nie wiem czy nie doceniacie Guardioli, ale z pewnością jego możliwości byłyby jeszcze większe, kiedyś graliśmy z Pedro i Vill(ą) a teraz mamy Suareza i Neymara. Ja osobiście obu stawiam na równi. Pep(jako trener Bayernu) przegrał z nami tylko dlatego że nie miał w drużynie Leo. Guardiola wcale nie jest gorszy, tylko posiada nieco gorszą drużynę.

3

Tylko okoliczności trochę inne... ;)

2

http://net-worths.org/wp-content/uploads/2013/09/Ronaldinho_www.net-worth.net_.jpg Marzę o tym, że kiedyś ponownie piłkarze Barcy założą taki strój

0

Dzięki jesteś świetny, poczułeś się lepiej?

1

Sory, Mój błąd.. Co nie zmienia faktu, że komentarz do tej całej sytuacji był beznadziejny...

1

Beznadziejny komentator


I ten entuzjazm w jego głosie...

7

Nie wiem czy Ty wiesz, ale kiedy Valdes był w naszym zespole wygraliśmy tryplet (2009) wygraliśmy z nim Ligę Mistrzów (2006, 09,11)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?