1

Nie mogłem tak po prostu zobaczyć wyniku. Musiałem obejrzeć ten mecz, ale sama świadomość że to już się wydarzyło powodowała że mecz nie był aż tak emocjonujący.

14

Wyobraźcie sobie taką sytuację
Przynajmniej raz na kilka miesięcy jest taki mecz który wzbudza niesamowite emocje. Gdy pozostaje tydzień to tego wielkiego wydarzenia człowiek myśli tylko o tym wielkim, niepowtarzalnym widowisku, które zdarza się przynajmniej 2 razy do roku. Przez 24 godziny na dobę myśli się o meczu który dla Nas kibiców Barcy jest najważniejszy. Z każdym dniem coraz bardziej intensywnie, aż w końcu nadchodzi TEN DZIEŃ, dzień El Clasico! Kto by nie był zadowolony, pakiet Player wykupiony więc problemów z transmisją nie powinno być. Mijają godziny, do meczu pozostało już naprawdę nie wiele i wtedy.... wyłączają Ci internet, akurat tego dnia i akurat o tej porze nosz kur***** -_- Nie dość że człowiek mieszka na zadupiu to w dodatku jest chory i nie może iść do znajomego obejrzeć mecz.
Jak zapewne się domyślacie chodzi o mnie, a mecz obejrzałem dopiero dziś o 14 (powtórka na Eleven) Bo dopiero dziś włączyli mi internet. (do dziś nie znałem wyniku meczu, bo nie chciałem. Chciałem to przeżyć) Ale niestety wynik i gra okazały się rozczarowujące ;/

3

A ja przy okazji chciałem się przyznać że tak naprawdę jestem fanem Realu i według mnie Ronaldo jest o wiele lepszy od Messiego...
No dobra, prima aprilis!

0

Mam nadzieję że mój nie padnie.. ;/ Mam dość wolny internet.

0

Jeśli tak się stanie to zacznę się zastanawiać po co są te klauzury piłkarzy. Dla jaj? Klauzura Ter Stegena wynosi 80 mln wiec nie wiem z jakiej paki miałby odejść za 28 mln? Z resztą mam nadzieję że te plotki o Matsie są tylko prima aprilisowym żartem..

4

Player wykupiony, więc po raz pierwszy od bardzo dawna obejrzę Klasyk w formie filmu, a nie pokazu slajdów jak do tej pory :D
A wy co wybieracie? TV, stream, pub, kino?

0

Jest dalszy ciąg? :D

3

Kontuzja w najgorszym możliwym momencie. Mimo ze nie zawsze dawał nam pożytek wchodząc z ławki to i tak był najlepszym możliwym zmiennikiem. Jeremy z pewnością przydałby się nie raz. Wchodzimy w fazę kiedy to będziemy Rozgrywać mecze co 3 dni. Pique i Mascherano mogą nie dać rady zaś Bartra Adriano i Vermaelen są bardzo niepewni. Kontuzja Mathieu to fatalna wiadomość dla nas i przede wszystkim dla niego. Ominą go takie mecze jak finał CdR, prawdopodobny finał LM, oraz całe Euro.

1

Wiem, wiem. Coś mi się pomieszało...

0

Mój błąd............ :D

0

sorki, mój błąd ;p

1

Wiesz nie chodzi o to że ja czy inni nie chcą iść na przód, po prostu ten format jest gorszy. Ja jestem za postępem, ale nie wydaje mi się żeby to był krok w przód.

18

PROPONUJĘ ZROBIĆ ANKIETĘ Kto jest za aktualizacją, a kto za poprzednią wersją strony. Wydaje mi się że większość wraz ze mną wolała poprzedni format :)

0

Moim zdaniem strzelił piękną bramkę (domyślam że chodzi o bramkę przeciwko Porto) i zasłużył na zwycięstwo. Messi miał trudniejsze zadanie, ale jeśli chodzi o urodę zdobytej bramki to Portugalczyk góruje.

0

Łatwo powiedzieć, jestem u prywaciarza więc nie mam wyboru... Z resztą zbytnio mu się nie dziwie że ma do mnie pretensje, bo popełniam głupie błędy. On wydaje mi komendę "Za dwa skrzyżowania skręcisz w prawo" A mi czasem się zdarza zamyślić i... jadę prosto. Nie potrafię się skoncentrować za dużo myślę sam nie wiem o czym...

0

Słuchajcie zapisałem się niedawno na prawko, mam już coś około 15 godzin wyjeżdżonych, ale wciąż popełniam błędy, głównie przez brak koncentracji. Spowodowane jest to lekkim zmęczeniem fizycznym i psychicznym. Znacie jakieś sposoby relaksacji, może jakieś tabletki? Naprawdę staram się skoncentrować na jeździe, ale po jakimś czasie popełnie jeden błąd, drugi, a potem zaczynam się stresować i wszystko się sypie... :/

0

Co za chory naród i obyczaje...

0

Gwiezdne wojny oglądałem jako dziecko i nawet mi się podobały, ale Obecnie to nie widzę nic nadzwyczajnego w tym filmie. długi, chwilami wręcz nudny. Nie wiem czym ludzie się tak fascynują, może ktoś mi powie?

2

Quentin Tarantino całkiem niedawno powiedział że nagra jeszcze kilka filmów, a potem zakończy swoją karierę reżysera. Moim zdaniem to będzie jak z wieloma... sportowcami, którzy kończą swoje kariery, a potem chcą wrócić. Z Tarantino może się okazać podobnie. Jest w niezłym wieku, nawet jakby zrobił sobie dziesięcioletnią przerwę to wróciłby mając coś koło 60-65 lat. Więc myślę że za kilkanaście lat wciąż będziemy oglądać wspaniałe (nowe) filmy Quentina.

2

Ja nie wiem co Oni tam jarają.. ;D

0

Komentarz usunięty

0

Myślę że na Euro Anglia może coś ugrać. W 2012 Hiszpania była wysoko ponad wszystkimi. Obecnie nie ma drużyny w Europie która byłaby przed stawką. Myślę że o Mistrza powalczą Niemcy, Włoch, Anglia... właściwie mógłbym wymieniać i wymieniać bo obecnie bardzo dużo zespołów jest na zbliżonym do siebie poziomie. Nawet wierzę że Polacy mogą zajść dalej niż wszyscy się spodziewają, ale tylko wtedy gdy cały zespół będzie w formie.

3

Screen zrobiony. ;)

Oj zdziwisz się. Real przechodzi trudny okres, ale to nie znaczy że z nami przegrają. Owszem bardzo bym tego chciał ale to jest klasyk. Pamietam rok temu jak byliśmy w gazie, a na Camp Nou Real potrafił przycisnąć przez większość część meczu i gdyby nie Suarez to Bóg wie jak by się tamto spotkanie zakończyło. Mam nadzieję że wygramy te 1-0, 2-1 , ale na pewno nie będzie tak jak mówisz czyli jakiś spacerek z "małym nakładem sił"

0

W Łodzi też? (Manufakrura)

2

W całej Polsce (w kinach) leci El Clasico? czy tylko w niektórych miastach?

0

0

Ja osobiście się rozczarowałem, oczywiście film jest dobry, ale po tylu dobrych opiniach spodziewałem się czegoś więcej. Film jest przewidywalny fabuła mogła być lepsza, ale na pewno idzie się pośmiać..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?