Prawdopodobnie kontrakt zostanie przedłużony o rok, tak więc nie ma szans. Z resztą wątpię żeby chciał przejść do Barcy. Jak już to do MLS albo do Chin
Znasz serwis cda? NIBY łamią przepisy, bo udostępniają publicznie filmy które do nich nie należą, ale tak naprawdę tylko naginają prawo , bo znają sposoby jak ominąć prawa autorskie i są nie do ruszenia. Tak samo jest na YT. Nie wiem czy znasz takich "youtuberów" jak JavierNathaniel, Pradze, FEEL MY STYLE, WeSpeakFootball itp. Myślisz ze robiliby te wszystkie świetne filmy tylko z pasji? Nie :) Oni na tym zarabiają, choć materiały nie należą do nich to znają sposoby na ominiecie praw autorskich i jest to jak najbardziej legalne, wystarczy znać sposób. Zam się już troszkę na tym więc wiem co mówię ;)
Nie zastanawialiście się nigdy dlaczego FcBarca.com nie ma swojego kanału na YT? według mnie założenie oficjalnego konta bardzo poszerzyłoby horyzonty możliwości. SPORT.PL ma swój kanał TVP ma swój PS itd też mają kanały. FcBarca z całą pewnością ma rzeszę fanów którzy za-subskrybowaliby taki kanał. Skoro na Facebooku fan page tej strony ma około 90 tysięcy polubień to na pewno na Youtube nie byłoby gorzej...
Nie wiem dlaczego te komentarze zostały zbanowane, ale nie było tam nic takiego wartego zbanowania tylko drobne uszczypliwości fanów Realu Villarealu i Barcy. chyba zostały usunięte, bo to zwyczajnie był spam..
Oni odpowiadają za asyasty, bo obecnie w Barcelonie nie ma nikogo kto tak naprawdę mógłby wziąć za to odpowiedzialność. Każdy z naszych pomocników i obrońców ma po kilka asyst, ale gdyby był ktoś taki jak Ozil to Leo nie musiałby się cofać po piłkę i jej dogrywać napastnikom. Potrzebujemy prawdziwego pomocnika, a nie kogoś kto będzie bezproduktywnie ją podawał do partnera.
Co myślicie Christianie Eriksenie z Tottenhamu? Na pierwszy rzut oka ma znacznie lepsze staty od naszych wszystkich pomocników 42 występy 8 bramek 12 asyst , bramka co 432 minuty. Jest młody (od lutego 24 l.) stosunkowo nie drogi (przez transfermarkt wyceniany na 29 mln €) Gra na pomocy na tej samej pozycji co Iniesta. Myślę że jego zakup byłby bez wątpienia bardzo dobrym rozwiązaniem. A co Wy myślicie?
Myślicie że "Lisy" po sezonie już na stałe zagoszczą w czołówce BPL? Może być różnie, a to dlatego że po sezonie najwięksi giganci zgłoszą się po Mahreza, Vardego no i na pewno odejdzie kilku wartościowych graczy. Kolejna kwestia, sezon sezonowi nie równy - Chelsea. W zeszłym sezonie mistrzostwo, właściwie dublet, a w tym?! Przez większą część sezonu dolna część tabeli. Jestem ciekaw jak potoczy się sytuacja, ale jedno jest pewne, po tym sezonie przejdą do historii.
Spoko, tutaj panuje wolność słowa, każdy pisze o tym o czym tylko zechce, ale nie próbujcie nawet zaprzeczyć że Real jest w formie. Nie ważne że wygrali z 8 drużyną Bundesligi i znaleźli się w półfinale. Z pomocą układów czy tez nie. Wygrali z NAMI na Camp Nou, mają realne szanse na 2 trofea i to bardzo ważne trofea.
Śmiejecie się że CR wali na pustą, ale przynajmniej strzela i dochodzi do klarownych sytuacji. Ma szansę na Pichichi (Tak wiem to nic nieznacząca nagroda, szkoda ze tylko wtedy gdy wygrywa ją Ronaldo) Pamiętajcie, karma zawsze wraca!!! Żeby nie było tak że na końcu Ligę BBVA i Ligę mistrzów wygra Real, a My zostaniemy z jakimiś Super Pucharami i Klubowym Mistrzem Świata. Wiem że zaraz zostanę zlinczowany bo "bronię" Realu, ale staram się zachowywać jak normalny człowiek, a nie jakiś zakompleksiony kibic sfrustrowany poczynaniami największego rywala.
Jeśli odszedłby któryś z bramkarzy - Bravo ze względu na wiek lub ter Stegen ze względu na małą ilość rozegranych minut. To alternatywą dla nich mógłby być Gerónimo Rulli z Realu Sociedad. Gość spisuje się naprawdę dobrze bardzo dobrze. Myślę że byłby dobrym wzmocnieniem, przy ewentualnym odejściu jednego wyżej wymienionej dwójki.
Przypominam że Messi jest napastnikiem a nie obrońcą. Jego zadaniem jest strzelanie nie ganianie po całym boisku za Griezmannem czy Carrasco. Nie biega? Cóż, był kiedyś taki artykuł
Messi wykonuje sprinty które bardzo eksploatują jego mięśnie, jeśli w każdym meczu przebiegłby ponad 10 meczów to pewnie zagrałby kilka meczów w sezonie, a resztę pauzował z powodu kontuzji. Gdyby Leo nie zależało już na sukcesach z tą drużyną to zapewne odszedłby do City lub PSG. Każdemu mogą się zdarzyć gorsze chwile, akurat od jakiegoś czasu cały zespół jest w lekkim kryzysie, ale zawsze po takich upadkach nasi wstają i idą dalej.
Myślę że nie nie zauważa tylko nie mówi tego co jest oczywiste. Ja w pełni go rozumiem i popieram, owszem często się myli, ale ma rację z tym że dużo osób bawi się w "Football Manager-a" sprzedając pół składu w tym Messiego i chcą kupić piłkarza który chwilowo jest na topie, latem była moda na Nolito, Pogbe, Verattiego, teraz na Mahreza, De Bruyne, itp.
Nie mówię że ci piłkarze by się nie przydali, ale jaki ma sens pisanie komentarzy sprzedajmy Messiego, bo człapie (chociaż ma zniżkę formy) to wciąż ma 29 lat i jeszcze dziesiątki genialnych meczów przed nim. Wiele osób powinna przemyśleć coś kilka razy zanim to napisze. Sam nie jestem święty, kiedyś (stycz.2015) pierwszy pisałem że Enrique powinien wylecieć, ale od tego czasu się ogarnąłem. I staram się mieć zawszę chłodną głowę, ale patrząc obiektywnie sporo osób (NIE WSZYSCY) na tej stronie to dzieci fizycznie albo mentalnie.
Słuchajcie chciałem oficjalnie ogłosić że to z mojej winy wczoraj opadliśmy z LM, bo..... napisałem że cieszę się z wygranej Atletico z PSV... http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4402900.html Zobaczcie ostatni komentarz
Mam nadzieję że odpadnie teraz Real, Bayern, City, a zwycięży Atletico i tylko dla tego że jest tam człowiek który na to naprawdę zasługuje, Diego Simeone gość który niesamowicie motywuje swoich zawodników i ze średniaka zrobił potęgę Europejskiej piłki. Tylko jemu życzę jak najlepiej.
Teraz trzeba na pałe walić strzały, jeden za drugim tak żeby Atletico spuchło, bo jeśli będziemy cały czas klepać i szukać tej jednej idealnej szansy to może się nie udać... Najgorsze jest to że materace będą grać ultra defensywnie i cholernie ciężko będzie się przebić, liczę na jakiś karny, albo gol Suareza z dupy
Martino to spoko gość, zawsze chce wyjść Barcolonie na korzyść np. Nie powołując Leo gdy ten był przemęczony albo wracał do zdrowia po kontuzji, nie powołał go również na IO by zbytnio go nie przełączyć. Jednak z drugiej strony to przeciętny trener, który raczej z reprezentacyją Argentyny daleko nie zajdzie. Najlepszy dla "Albictelestes" byłby Simeone, ale On ma swoją misje w Atletico więc raczej za szybko go nie zobaczymy jako trenera reprezentacji.
To popatrz co pisałem kilka dni temu... 7 kwietnia 2016, 12:20
Myśląc obiektywnie uważam że Real zdoła odrobić straty z pierwszego meczu. Tak wiem, Real miał rozgromić "Wilki" już w pierwszym meczu, ale wydaje mi się że zbyt dużym optymizmem podchodzili do tego spotkania. Co prawda mówili że będzie ciężko, ale na pewno to był tylko takie gadanie na pokaz. Każdy był pewien że wygrają pokaźnym wynikiem. W Madrycie będą grać na 200% bo tylko Liga Mistrzów im się została. Dla mnie skończy się wysoką porażką "Wilków" choć nie ukrywam że bardzo ucieszyłaby mnie porażka "Królewskich" z takim rywalem.
Naprawdę wierzyliście że Wilki są w stanie wygrać/zremisować/ awansować dalej?! Tak jak już pisałem wcześniej, Real do poprzedniego spotkania podszedł bez respektu i skończyło się 2-0. Teraz grają na 100% możliwości i według mnie to spotkanie to tylko formalność.
Dziś każdy z nas mógł iść do buka postawić na wygraną/awans Realu i mieć pewne pieniądze przy dobrym kursie.
Byliście już na filmie Hardcore Henry? Jakie odczucia?
Dla mnie film był dość dobry, mimo że fabuła była nie dopracowana, efekty specjalne były mało realistyczne zwłaszcza na początku itd. Ten film sprawdziłby się gdybyśmy mieli na sobie okulary 360° wtedy każdy poczułby że jest częścią akcji.
0
Prawdopodobnie kontrakt zostanie przedłużony o rok, tak więc nie ma szans. Z resztą wątpię żeby chciał przejść do Barcy. Jak już to do MLS albo do Chin
0
Myślicie że jest szansa, że "Boski" powoła Torresa na Euro?
0
Znasz serwis cda? NIBY łamią przepisy, bo udostępniają publicznie filmy które do nich nie należą, ale tak naprawdę tylko naginają prawo , bo znają sposoby jak ominąć prawa autorskie i są nie do ruszenia. Tak samo jest na YT. Nie wiem czy znasz takich "youtuberów" jak JavierNathaniel, Pradze, FEEL MY STYLE, WeSpeakFootball itp. Myślisz ze robiliby te wszystkie świetne filmy tylko z pasji? Nie :) Oni na tym zarabiają, choć materiały nie należą do nich to znają sposoby na ominiecie praw autorskich i jest to jak najbardziej legalne, wystarczy znać sposób. Zam się już troszkę na tym więc wiem co mówię ;)
0
Tłumaczone wywiady, jakieś ciekawostki, rankingi w formie wideo, może skróty meczów, sam był wspomógł ich działalność robiąc kompilacje goli itp.
27
Nie zastanawialiście się nigdy dlaczego FcBarca.com nie ma swojego kanału na YT? według mnie założenie oficjalnego konta bardzo poszerzyłoby horyzonty możliwości. SPORT.PL ma swój kanał TVP ma swój PS itd też mają kanały. FcBarca z całą pewnością ma rzeszę fanów którzy za-subskrybowaliby taki kanał. Skoro na Facebooku fan page tej strony ma około 90 tysięcy polubień to na pewno na Youtube nie byłoby gorzej...
1
Czyżby chodziło m.in. o mnie? :D
0
Nie wiem dlaczego te komentarze zostały zbanowane, ale nie było tam nic takiego wartego zbanowania tylko drobne uszczypliwości fanów Realu Villarealu i Barcy. chyba zostały usunięte, bo to zwyczajnie był spam..
1
Oni odpowiadają za asyasty, bo obecnie w Barcelonie nie ma nikogo kto tak naprawdę mógłby wziąć za to odpowiedzialność. Każdy z naszych pomocników i obrońców ma po kilka asyst, ale gdyby był ktoś taki jak Ozil to Leo nie musiałby się cofać po piłkę i jej dogrywać napastnikom. Potrzebujemy prawdziwego pomocnika, a nie kogoś kto będzie bezproduktywnie ją podawał do partnera.
0
Co myślicie Christianie Eriksenie z Tottenhamu? Na pierwszy rzut oka ma znacznie lepsze staty od naszych wszystkich pomocników 42 występy 8 bramek 12 asyst , bramka co 432 minuty. Jest młody (od lutego 24 l.) stosunkowo nie drogi (przez transfermarkt wyceniany na 29 mln €) Gra na pomocy na tej samej pozycji co Iniesta. Myślę że jego zakup byłby bez wątpienia bardzo dobrym rozwiązaniem. A co Wy myślicie?
4
Myślicie że "Lisy" po sezonie już na stałe zagoszczą w czołówce BPL? Może być różnie, a to dlatego że po sezonie najwięksi giganci zgłoszą się po Mahreza, Vardego no i na pewno odejdzie kilku wartościowych graczy. Kolejna kwestia, sezon sezonowi nie równy - Chelsea. W zeszłym sezonie mistrzostwo, właściwie dublet, a w tym?! Przez większą część sezonu dolna część tabeli. Jestem ciekaw jak potoczy się sytuacja, ale jedno jest pewne, po tym sezonie przejdą do historii.
50
Spoko, tutaj panuje wolność słowa, każdy pisze o tym o czym tylko zechce, ale nie próbujcie nawet zaprzeczyć że Real jest w formie. Nie ważne że wygrali z 8 drużyną Bundesligi i znaleźli się w półfinale. Z pomocą układów czy tez nie. Wygrali z NAMI na Camp Nou, mają realne szanse na 2 trofea i to bardzo ważne trofea.
Śmiejecie się że CR wali na pustą, ale przynajmniej strzela i dochodzi do klarownych sytuacji. Ma szansę na Pichichi (Tak wiem to nic nieznacząca nagroda, szkoda ze tylko wtedy gdy wygrywa ją Ronaldo) Pamiętajcie, karma zawsze wraca!!! Żeby nie było tak że na końcu Ligę BBVA i Ligę mistrzów wygra Real, a My zostaniemy z jakimiś Super Pucharami i Klubowym Mistrzem Świata. Wiem że zaraz zostanę zlinczowany bo "bronię" Realu, ale staram się zachowywać jak normalny człowiek, a nie jakiś zakompleksiony kibic sfrustrowany poczynaniami największego rywala.
2
Jeśli odszedłby któryś z bramkarzy - Bravo ze względu na wiek lub ter Stegen ze względu na małą ilość rozegranych minut. To alternatywą dla nich mógłby być Gerónimo Rulli z Realu Sociedad. Gość spisuje się naprawdę dobrze bardzo dobrze. Myślę że byłby dobrym wzmocnieniem, przy ewentualnym odejściu jednego wyżej wymienionej dwójki.
0
Szkoda mi Cię..
4
Przypominam że Messi jest napastnikiem a nie obrońcą. Jego zadaniem jest strzelanie nie ganianie po całym boisku za Griezmannem czy Carrasco. Nie biega? Cóż, był kiedyś taki artykuł
http://www.fcbarca.com/66090-okiem-kibica-messi-znowu-czlapal.html
Messi wykonuje sprinty które bardzo eksploatują jego mięśnie, jeśli w każdym meczu przebiegłby ponad 10 meczów to pewnie zagrałby kilka meczów w sezonie, a resztę pauzował z powodu kontuzji. Gdyby Leo nie zależało już na sukcesach z tą drużyną to zapewne odszedłby do City lub PSG. Każdemu mogą się zdarzyć gorsze chwile, akurat od jakiegoś czasu cały zespół jest w lekkim kryzysie, ale zawsze po takich upadkach nasi wstają i idą dalej.
0
Myślę że nie nie zauważa tylko nie mówi tego co jest oczywiste. Ja w pełni go rozumiem i popieram, owszem często się myli, ale ma rację z tym że dużo osób bawi się w "Football Manager-a" sprzedając pół składu w tym Messiego i chcą kupić piłkarza który chwilowo jest na topie, latem była moda na Nolito, Pogbe, Verattiego, teraz na Mahreza, De Bruyne, itp.
Nie mówię że ci piłkarze by się nie przydali, ale jaki ma sens pisanie komentarzy sprzedajmy Messiego, bo człapie (chociaż ma zniżkę formy) to wciąż ma 29 lat i jeszcze dziesiątki genialnych meczów przed nim. Wiele osób powinna przemyśleć coś kilka razy zanim to napisze. Sam nie jestem święty, kiedyś (stycz.2015) pierwszy pisałem że Enrique powinien wylecieć, ale od tego czasu się ogarnąłem. I staram się mieć zawszę chłodną głowę, ale patrząc obiektywnie sporo osób (NIE WSZYSCY) na tej stronie to dzieci fizycznie albo mentalnie.
4
Słuchajcie chciałem oficjalnie ogłosić że to z mojej winy wczoraj opadliśmy z LM, bo..... napisałem że cieszę się z wygranej Atletico z PSV...
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4402900.html
Zobaczcie ostatni komentarz
0
Mam nadzieję że odpadnie teraz Real, Bayern, City, a zwycięży Atletico i tylko dla tego że jest tam człowiek który na to naprawdę zasługuje, Diego Simeone gość który niesamowicie motywuje swoich zawodników i ze średniaka zrobił potęgę Europejskiej piłki. Tylko jemu życzę jak najlepiej.
1
Miał być tryplet, a z taką grą zanosi się że NIC nie wygramy
2
Szkoda że naprawdę Suarez nie uderzył Godina
E: dobra, był kontakt...
2
Mecz w wykonaniu Alvesa - strata, niecelne dośrodkowanie, poślizg i na nowo...
1
Marzę o tym by Barca strzeliła bramkę, ale mam dziwne złe przeczucie :/
4
Teraz trzeba na pałe walić strzały, jeden za drugim tak żeby Atletico spuchło, bo jeśli będziemy cały czas klepać i szukać tej jednej idealnej szansy to może się nie udać... Najgorsze jest to że materace będą grać ultra defensywnie i cholernie ciężko będzie się przebić, liczę na jakiś karny, albo gol Suareza z dupy
0
Czemu mnie to nie dziwi...
2
Yep, pod warunkiem że masz w miarę szybki internet, w przeciwnym razie dostaniesz pokaz slajdów w jakości HD
0
https://www.facebook.com/FootballForever.HD/videos/520123031512031/ Najlepszego Mistrzu!
0
Martino to spoko gość, zawsze chce wyjść Barcolonie na korzyść np. Nie powołując Leo gdy ten był przemęczony albo wracał do zdrowia po kontuzji, nie powołał go również na IO by zbytnio go nie przełączyć. Jednak z drugiej strony to przeciętny trener, który raczej z reprezentacyją Argentyny daleko nie zajdzie. Najlepszy dla "Albictelestes" byłby Simeone, ale On ma swoją misje w Atletico więc raczej za szybko go nie zobaczymy jako trenera reprezentacji.
4
Półfinały:
City - Real
Barca - Bayern
#TakBędzie
0
To popatrz co pisałem kilka dni temu...
7 kwietnia 2016, 12:20
Myśląc obiektywnie uważam że Real zdoła odrobić straty z pierwszego meczu. Tak wiem, Real miał rozgromić "Wilki" już w pierwszym meczu, ale wydaje mi się że zbyt dużym optymizmem podchodzili do tego spotkania. Co prawda mówili że będzie ciężko, ale na pewno to był tylko takie gadanie na pokaz. Każdy był pewien że wygrają pokaźnym wynikiem.
W Madrycie będą grać na 200% bo tylko Liga Mistrzów im się została. Dla mnie skończy się wysoką porażką "Wilków" choć nie ukrywam że bardzo ucieszyłaby mnie porażka "Królewskich" z takim rywalem.
3
Naprawdę wierzyliście że Wilki są w stanie wygrać/zremisować/ awansować dalej?! Tak jak już pisałem wcześniej, Real do poprzedniego spotkania podszedł bez respektu i skończyło się 2-0. Teraz grają na 100% możliwości i według mnie to spotkanie to tylko formalność.
Dziś każdy z nas mógł iść do buka postawić na wygraną/awans Realu i mieć pewne pieniądze przy dobrym kursie.
0
Byliście już na filmie Hardcore Henry? Jakie odczucia?
Dla mnie film był dość dobry, mimo że fabuła była nie dopracowana, efekty specjalne były mało realistyczne zwłaszcza na początku itd. Ten film sprawdziłby się gdybyśmy mieli na sobie okulary 360° wtedy każdy poczułby że jest częścią akcji.