0

To ktoś to jeszcze ogląda! :O Dla mnie ten serial (w nowej odsłonie)jest juz żenujący, stare odcinki przezabawne, ale od 5 lat wszystko na siłę, z Waldkiem(tym z włosami) i tą Jolancią czy jakos tam...

0

Trochę stare, ale dalej idzie się pośmiać :D

0

Trochę z dupy te przewidywania. :)

0

Już się nie dziwie dlaczego Leo "ponoć" nie płaci podatków. Sam bym za cholerę nie oddał tej połowy :D

0

zniszczyłeś system! :D

0

Nie zaprzeczę, tak boli mnie to że ktoś uważa Lewadowskiego za lepszego od Messiego. Przyznam nie jestem fanem lewego, ale sukcesem Polaków potrafię się cieszyć. Doceniam osiągnięcia Roberta nawet życzę mu drugiego miejsca, bo w pełni na to zasłużył, ale wystarczyć popatrzeć przeciętny mecz Messiego i Lewandowskiego, różnica ogromna. Dla mnie kwestia złotej piłki jest jasna.

2

Od razu idzie się skapnąć, Myślisz że jakby pan Matthäus wytypował Ronaldo to ten news by się pojawił na tej stronie ? :)

19

Gdyby głosującymi byli ludzie z Przeglądu sportowego wygrałby Lewandowski, twierdzi tak 55% ankietowiczów , 35% głosów na Messiego, 8 % na Ronaldo, 2% reszta...
W tym kraju nie da się obiektywnie ocenić, z reszta jak można nazywać się obiektywnym skoro uważa się że Messi to steryd i oszust podatkowy, a Ronaldo "nażelowany pedał"
Z reszta Lewy dorównuje Messiemu jedynie w statystykach strzelonych bramek. W pozostałych Leo go miażdży.

2

Wszystkie Bramki Lewandowskiego w reprezentacji


Lewy do tej pory zdobył 32 bramki, co ciekawe trzynaście zdobył podczas el. do ME

0

Edit: Suarez z Lekkim urazem.

0

Dzięki :)

0

Słuchajcie robię filmik o symulantach...Pamięta ktoś jeden z ostatnich meczów Barcy, jakiś tym typ grał na czas, udawał że ma kontuzje, wynieśli go na noszach, a potem z nich zszedł i grał dalej, tak więc pamięta ktoś tego gościa i z jakiego było to meczu?

0

http://fctroll.com/robert-lewandowski-this-season/
hahahah, poniekąd tak jest (mówimy o sezonie15/16)

2

http://fctroll.com/like-a-boss/ Czy takie wykonywanie karnego w profesjonalnym futbolu jest dozwolone?

0

O mamo, jak sobie pomyślę że od teraz GD będą komentować Ci z elven...

2

1

Osobiście lubię go tylko trochę(tak więc nie kieruje się sympatią) Ale doceniam jego grę.. Doprowadził reprezentacje do Euro. Strzelał w ważnych meczach, ma zabójczą końcówkę roku, ale nie można powiedzieć że pozostałą część roku miał słabą. Jakbym miał kierować się sympatią moja TOP 3 wyglądałaby tak
1.Messi
2.Suarez
3. Neymar
Jako realista:
1. Messi
2. Ronado
3. Suarez/Lewandowski
Poza tym do grudnia pozostały dwa miesiące! więc wszystko się może zmienić. Tak więc gadanie o Złotej Piłce w październiku jest bez sensu.

47

Jak to człowiek czyta to aż się bluzgi cisną na usta. Van Gaal może jest powiedzmy dobrym trenerem, ale chu*owym człowiekiem.

0

Będę realistą 1. Messi 2 lub 3 Ronaldo

0

Z tego komentarzu go najbardziej pamiętam :D

5

Taka moja sugestia: Zróbcie coś z tą relacją na żywo podczas meczu (zwijanie czy coś...) Bo to potem trzeba przewijać, aby móc zerknąć lub napisać komentarz. Po co komu takie utrudnienia. :)

0

Pirlo?

1

Nie ma jak to robić filmik cały dzień, wrzucasz go na yt, a po chwili UEFA blokuje cały materiał, bo raz, przez 10 sekund (na 10 minutowy filmik) pojawiła się akcja z Euro 2012... Zrobiłem film o Bramkach Roberta w Reprezenacji, a tu lipa.

1

Jak coś to tu są wszystkie bramki Roberta w Reprezentacji Polski

0

Ah, nie wiele zabrakło :)

0

Pamiętacie jak było kiedyś z reprezentacją ?:D
Najpierw były mecze o punkty, Potem był mecz ostatniej szansy, a na końcu mecz o honor. Kto by pomyślał że nastanie taki dzień, że być może wyjdziemy z pierwszego miejsca z grupy przed Niemcami... Nasi piłkarze piszą historię :)

0

Ja telewizje już dawno przestałem oglądać. Seriale- nudne. Mam Talent, Ten SHOW co skaczą do wody itp. - ciągle to samo, a jak jest coś nowego to na ogół jest to żenujące. Reklamy- długie. Filmy ciągle te same.

2

Nie wiem czy wam się spodoba ale macie

zrobiłem filmik "Reakcje ludzi na symulki piłkarzy" Mam nadzieję że się spodoba :)

48

Tytuł mylący. Ale po przeczytaniu artykułu każdy zrozumie że w przypadku Leo lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Messi "człapie" od kilku lat, a spora część ludzi dostrzega to tylko wtedy kiedy przegrywamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?