0

No i Ter Stegen Bez czystego konta..

0

Oby Leo zdążył wyleczyć kontuzje przed El Clasico.

0

czyżby pierwszy karny Luisa w Barcelonie?

1

Tak.

1

Jednak jest życie bez Messiego

1

Roberto z meczu na mecz wygląda coraz lepiej.

3

Halilović zjada Munira.

0

coś mówiłeś?

0

gdzie jest : robertocarlos76??? "Pedro jest lepszy od Munira i Suareza razem wziętych"
Brawo Suarez!!

0

Idź się schowaj, Pedro nawet w połowie nie jest tak dobry jak Suarez.
Tak przydałby się Kanaryjczyk, ale nie chrzań że jest lepszy od Luisa, Bo nigdy nie był nie jest i nie będzie.

10

Dlaczego nie Sandro?!

Owszem poprzednio zagrał przeciętny mecz, ale ogólnie lepiej się spisywał w ostatnim czasie od Munira. Ten natomiast powinien pomagać Barcelone B w 3 lidze...

0

W Japonii?
Mówisz o MŚ 2022?! Tych które mają odbyć się w KATARZE?

2

Pamiętacie mecz z Sevillą, przy stanie na 4-1 wynik zamienił się na 4-4, a ostatecznie 5-4.
Od tamtego czasu rozegraliśmy 8 spotkań
Straciliśmy 15 goli
Udało nam się zachować czyste konto 2 razy
Przegraliśmy 2 mecze
Wygraliśmy 4 dwa razy (1-0) raz (2-1) i raz (4-1 z Deportivo)
Zremisowaliśmy 2 razy
Jest to wina całego zespołu, ale główną przyczyną są kontuzje, które z początku zabrały nam Neymara, Albe, Alvesa, Rafinhe, Douglasa, Vermaelena. Gramy cały czas niezwykle ciężkie spotkania, a piłkarze tak jakby spoczęli na laurach po wygranym tryplecie. To będzie ciężki sezon.

1

Munir jest chyba jakiś niedo#ebany, My przegrywamy a on takie coś robi...

0

Nasi dziś wyglądają jak Barca B

0

OBY.

0

Podsumowanie pierwszej połowy:

-Genialna bramka Nolito

-Ogólnie bardzo dobre i umiejętne prowadzenie piłki przez Celtę

-Ter Stegen - moim zdaniem nie zawinił przy żadnej bramce, przy pierwszej był dobrze ustawiony(zabrakło wzrostu) przy drugiej nie miał żadnych szans.

-Pique - popełnił o jeden błąd za dużo.

-Iniesta - walczy ale popełnia za dużo strat i nie wnosi NIC do ofensywy

-Messi - oprócz kilku dryblingów również nieskuteczny. Jego potrzebujemy najbardziej

Neymar - widziałem go na początku pierwszej połowy i na końcu

Suarez - boi się piłki, za każdym razem kiedy piłka toczy się w jego stronę, ten ucieka... Niezbyt to skuteczne, w zeszłym sezonie po takich akcjach padły tylko 2 bramki( Elche APOEL) Suarez powinien spróbować innej taktyki

0

Gramy kupe. Inaczej tego ująć się nie da.

0

zasłużone prowadzenie.

0





zgłoszony

0

Dawno nie wygraliśmy pokaźnym wynikiem z Celtą. Liczę na wysoki wynik. Ale przede wszystkim na 3 pkt :)

10

Sadio Mane 2min 56 sec

0

Komentarz usunięty

0

w Lidze Mistrzów strzelił 3 gole Bayernowi.i w każdym meczu ciągnął zespól Ogólnie dzięki niemu Anglicy wyszli z grupy LM. W Copa A... się nie wyróżniał, ale zawsze pod nie obecność Leo w reprezentacji strzelał ważne gole m.in w meczu towarzyskim ARG- GER 4-2 itd.

0

Aguero?

0

-Aguro, który gdyby nie kontuzje co sezon miałby co najmniej 30 - 35 bramek

0

Możliwe że Perez sięgnie bardzo głęboko do kieszeni (przyszłego lata) na dodatek Lewy jest fanem Realu.

1

Z taką grą to lewy za długo nie pogra w Bayernie.

0

Najważniejsze jest 12 pkt i wygodny fotel lidera.

5

Właśnie się zastanawiałem czy Messi zasłużył na tytuł "Zawodnika Meczu" Teraz nie mam wątpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?