8

Nie wiem jak was, ale mnie bolało bardziej jak dostawaliśmy od Bayernu 4-0. Może się uodporniłem, nieważne czy się uda to odrobić to czy nie. Ważne żeby nasi zostawili serce na boisku i pokazali że będą grać do ostatniej minuty.

6

Jeszcze nie spotkałem się z czymś takim jak "sezonowiec" czyli osoba odwracająca się od klubu po przegranym meczu bądź sezonie. Są inni ludzie tylko nie wiem jak ich nazwać. Może nazwę ich dziećmi, tak to dobre określenie, tak zachowują się dzieci. Czyli (przytoczmy kilka sytuacji) przed sezonem "Pff Bravo olewa konkurencję niech się nauczy pokory Stegen go zjada. Inna sytuacja Pedro strzela gola w superpucharze. Dzięki czemu wiele osób zmienia zdanie i mówi o Pedro w samych superlatywach. Dziś ktoś napisał tak mniej więcej" Sandro wszedł na 10 minut i zrobił więcej niż Pedro przez cały mecz niech go biorą 30 baniek i jest ich. Słuchajcie nie oceniajcie kogoś po minucie, jednej akcji czy po jednym meczu. Każdemu zdarzają się błędy, ale trzeba to zrozumieć, dopiero co graliśmy wyczerpujący mecz z Sevilla, mielism pół składu rezerwowego, a piłkarze to nie roboty czy tam postacie w ffilie które cały czas będą zapieprzały na przycisku L2. Ale po co ja to piszę skoro dzieci i tak tego nie będą czytać..

12

Hahaha mieć skład za 600 milionów i mieć mniej trofeów od Sewilli. To jest dopiero śmieszne

2

Po pierwsze, Gratuluję drużynie z Bilbao a także duży szacun dla Aduriza...

Po drugie, Witam Bravo w bramce od następnego spotkania, dopóki Ter Stegen nie ogarnie.

Po trzecie,4 bramki strzelone przez Athletic były bolesne, ale najbardziej bolało mnie to że gramy bez pomysłu, a przebieg spotkania kontrolowali Baskowie. Praktycznie nie stwarzania zagrożenia pod bramką rywala.

Po czwarte, Niestety duet Vermaelen, Bartra jest delikatnie mówiąc słaby

Po piąte, My zlekceważylismy rywala, a rywal zagrał mecz życia.

Do 3 bramki wierzyłem że odrobimy to na Camp Nou, teraz mam tylko nadzieję, brakowało Neymar i wielu innych zawodników z podstawowej 11 nastki.

Szkoda, że nie mogę wejść na RM. PL Bo pewnie mają radoche jakby wygrali Ligę Mistrzów, a chciałbym tylko przypomnieć, że my mamy 4 Trofea. Notomiast Real wspaniały duet z prę sezonu.

3

Wiedziałem, że Pedro zagra :).. Lucho chyba nisko ceni zespół Athleticu skroro postawił na świeżego Vermaelena i na omylnego Bartre. Oby pokazali na co ich stać, oczywiście pozytywnego. Jestem dobrej myśli.

1

Co sądzicie nadaje się na bramkę roku, albo przynajmniej top 10?

0

Teraz pozostaje czekać aż się rozwinie. Obiecujący talent jednak za wcześnie by móc powiedzieć, że kiedyś będzie należał do elity. Życzę mu tego.

1

Mi nie chodzi o trofea tylko o styl. Myślisz, że oglądając Barce przez pierwszych kilka spotkań wiedziałem ile mają trofeów, Nie. Oglądam barce bo kocham piękny futbol. Jestem ciekaw ilu kibiców przybyło Barcelonie po tym sezonie (3 trofea) a po poprzednim (0)

0

Czyli jakby nie było trofeów to byś nie był za Barceloną?

24

Ale kiedyś miał czuprynę :D Duży szacun, zagrać tyle spotkań dla jednego klubu, naprawdę szacun.

2

Nie będę nikomu patrzał w komentarze, ale wydaje mi się ze wielu( nie wszyscy), wielu zmienia zdanie na temat Pedro. Przykład: Pedro wchodzi na boisko w meczu z Sevillą popełnia kilka błędów, wielu(zaznaczam nie wszyscy) Nieprzychylnie piszą w stosunku do Pedro. Mówiąc przy tym sprzedać go puki ktoś daje za niego te 30 baniek. Pedro strzela bramkę, O kur************ orgazm... Nie sprzedawać go super zmiennik. Zostanie zacznie grać piach. Będą padać teksty a można było go wtedy sprzedać.
Myślę, że Pedro pomimo tego, że w wielu sytuacjach zachowuje się fatalnie(..Kucharczyk..) To jest dobrym zawodnikiem, ale w Barcelonie pozostanie już tylko zmiennikiem, będąc na jego miejscu odszedłbym. Gość pogra jeszcze kilka sezonów na najwyższym poziomie, a potem dołek. Życzę mu wszystkiego dobrego, ale myślę, że te pół roku jakoś sobie poradzimy, bo w styczniu prawdopodobnie kupimy jakiegoś napastnika, najprawdopodobniej będzie to Nolito z Celty.

0

Mamy kreta, albo kilka.

3

No tak Ronaldo strzelił 60 bramek. W ogóle nie zasługuje na top 10.
Chyba,że kierujesz się sympatią to rozumiem... Ale jeśli uważasz że Ronaldo nie zasługuje na 3 miejsce to po prostu jesteś nie obiektywny.

0

Cóż- 1.2.3 bez zaskoczenia.

0

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że gdy ma wejść z ławki na ogół daje asysty, gole, daje świeżość. A gdy gra regularnie to pieprzy dziesiątki okazji. Ktoś pamięta co Pedro grał kiedy Suarez nie grał z powodu sankcji...

15

Myślę, że gdyby nasi wiedzieli na co stać piłkarzy Sevilli to pewnie nie cackaliby się i strzelili jeszcze 2 gole. Naprawdę graliśmy kosmos, tylko odpuściliśmy. Przy wyniku 4-3 nasi poczuli oddech i zaczeła się nerwówka. Przy następnych meczach z Sevillą nasi będą grać ostrożniej i na pewno nie odpuszczą. Cieszę się że ta lekcja fudbolu miała miejsce teraz, a nie np w finale LM. Pamiętacie Mecz z Bayernem? piłkarze wiedzieli, że muszą strzelić dużo bramek, ale my wtedy na szczęście nie zlekceważyliśmy rywala, ale gdybyśmy zagrali tamten mecz jak wczoraj 2 połowę to pewnie nie byłoby Potrójnej korony. Nasi wyciągną wnioski i nie liczyłbym na powtórkę z rozrywki.

0

Obyś miał racje.

4

Coś Ci nie wyszło bo Leo miał tyle samo wolnych w zeszłym sezonie co CR7. Mimo wszystko Leo zawsze był bliżej te wszystkie poprzeczki i spojenia...

0

Leo wali wolne juz od 8 lat. Skoro to był pierwszy raz kiedy strzelał 2 wolne podczas jednego meczu to jest duże prawdopodobieństwo już mu się ta sztuka nie powiedzie. Naprawdę szkoda, że dziś mu się nie udało. Hattrick w Superpucharze Europy z wolnego. To mogło być coś niezapomnianego...

0

ja też tak pomyślałem. :)

0

Ten mecz będzie długo pamiętany...

0

Taka ciekawostka, Leo w zeszłym sezonie strzelił 2 bramki z rzutów wolnych. dziś...

1

Dzięki Pedro, dzięki niemu mamy 2 Superpuchary Europy

1

To miał byc miły, spokojny wieczór...

0

Proszę Cie, wygrywać 4-1. a potem doprowadzić do remisu 4-4 to jest frajerstwo

4

W chu*owym stylu ale zawsze już 4 tytuł jeszcze 2

0

I pomyśleć że Suarez trzyma się z daleka. Niegdyś nie do pomyślenia.

0

PEEEEEEEEEEEEDROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

0

I co teraz? a to że jakby taką przewrotką popisałby się Ronaldo spadła by na niego fala hejtu

1

Nasi poczuli luz w gaciach przy wyniku 4-1. jeśli przegramy wszyscy będziemy sobie pluli w brodę. Jak wiemy karne to loteria. Więc ktokolwiek wygra w karnych nie będzie można powiedzieć, żewygrał zasłużenie. Bo każdy tak samo zasługuje na wygraną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?