Patrzę Douglas ma numer koszulki Alvesa z zeszłego sezonu szukam, szukam gdzie Dani, ale to co znalazłem przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Alves z numerem legendy klubu. Coś niespotykanego. Jestem w szoku.
Strona "Transfermarkt" przed sezonem 14/15 wyceniała
Bravo na 4 mln
Rakitića na 25 mln
Suareza na 52 mln
Neymara na 60 mln
Obecnie: czyli 15/16
Bravo wyceniany jest na 15mln
Rakitic na 40mln
Suarez i Neymar na 80mln.
Co ciekawe Ter Stegen przed sezonem 14/15 wyceniany był przez tą stronę na 20 mln, a obecnie jest to "tylko" 18 mln. po tak udanym sezonie.
Kiedyś chciałem żeby na PO grał Bartra. Jednak teraz już wiem, że jest za wolny nawet na ŚO. Szkoda, że Mathieu nie może grać na PO, bo gra pewnie i jest bardzo szybki. Natomiast gry i szybkości Roberto nie ocenię, bo nigdy jakoś szczególnie nie zwracałem na niego uwagi. Oby Lucho jakoś rozwiązał ten problem w razie kontuzji obu Brazylijczyków.
Zakładam, że przejmie Hiszpańskie obywatelstwo dzięki czemu w kadrze będzie mógł znajdować się jeszcze jeden gracz z poza UE. a może być ich tylko trzech. Na ten moment mamy Suareza, Douglasa i Neymara spoza UE.
Po obejrzeniu tego meczu stwierdzam iż Robak dziś grał taki piach, że nawet jakbym ja zagrał w tym meczu za niego to Lech nawet nie odczułby różnicy. Naprawdę szkoda miałem nadzieję, że nawet w roli kopciuszka podołają, ale niestety. :/
1. Jeśli Vermaelen będzie w formie i okaże się szybszy od Bartry to ten będzie musiał pogodzić z tym, że stanie się ostatnim wyborem Enrique jeśli chodzi o ustawienie ŚO Pique>Masherano>Mathieu>Vermaelen>Bartra tak może wyglądać sytuacja przy obsadzie obrony jeśli Bartra nie ogarnie zaległości.
2. Jestem zadowolony z postawy Sandro, szkoda, że tak mało szans otrzymywał w zeszłym sezonie, oby w tym sezonie to się zmieniło. Jednak pamiętajmy, że to tylko pre-sezon. W zeszłym roku błyszaczał Munir, a potem?! - wszyscy wiemy Jednak bardziej ufam Sandro i liczę, że okaże się świetnym zastępcą na wypadek kontuzji kogoś z trójki MNS.
Hazard ma więcej dryblingów od Leo? haha, serio?
W lidze Mistrzów Messi wykonał najwięcej udanych dryblingów, a także jeśli porównamy wykonane dryblingi przez Hazarda i Messiego odpowiednio w lidze Angielskiej i Hiszpańskiej to też Leo będzie górą. gdzieś widziałem takie statystyki. Eden to znakomity zawodnik, jeśli chodzi o drybling to dorównuje Leo albo niewiele mu brakuje. jednak nadal znajduje się o klasę niżej.
Ter Stegen wygra ten plebiscyt. Jego interwencja była najbardziej efektowna i w ostatnim momencie. Obrona: 11/10. Nie widzę innej opcji. klasa światowa
Myślę, że gdy zespół opuści Ronaldo jego następcą będzie James, a nie Bale. Chodzi mi o postać pierwszoplanową, bo raczej Kolumbijczyk nigdy nie strzeli ponad 30 bramek. Ale może być najważniejszą postacią w zespole. Jego kreatywność, wkład w sytuacje podbramkowe. Wystarczy, że popracuje nad ilością bramek i będzie miał szansę znaleźć się wśród trzech najlepszych graczy globu. oczywiście za kilka lat. Razem z Neymarem i Hazardem. Chociaż pewnie i tak wtedy Messi będzie najlepszy ;)
Pamiętam te gwizdy...
było ostrzeżenie?
- Było.
Naprawdę nie rozumiem kibiców i ludzi mieszkających w kataloni i Baskonii, skoro się nie podoba to niech się odłączą.. Ludzie trochę się ogarnijcie jakby Real znalazłby sie w takiej sytuacji to 90% z was śmiałaby się, a tak to? - tak to jest oburzenie... Szkoda mi naprawdę tego klubu, to kibice którzy gwizdali powinni płacić tę karę, a nie klub..
Czytam najpopularniejsze komentarze, a tam coś o nicku Miki_Messi2001(mniejsza o to...) Czytając jedną z konwersacji dopatrzyłem się, że ktoś wspomniał o gościu, tak zwany "LOL LOL" i tu się nasówa się pytanie, wie ktoś co się z nim stało? Pamiętam pół roku temu każdy post był przez niego komentowany 20 razy. jakiś czas potem cisza... Co się stało, wie ktoś?
Nie chce mi się tego robić, ale jak chcesz to w ciągu tygodnia zrobię Ci kompilacje zmarnowanych sytuacji przez Munira w tym sezonie, gość nie ogarnia, a Ty mi mówisz pewnie o jakiś bramkach z pre-sezonu 14/15 kiedy to Munir ładował bramki z zespołami grającymi na pół gwizdka, ale ok liczy się to co było rok temu. tak pamiętam jego bramkę w lidze ( bardzo ładna) ale od tamtego czzasu nie pamiętam żeby strzelił, jedyne co pamiętam to moje wkur
Mamy od chu#a pomocników. inne zespoły grają grają 1 napastnikiem, a my trzema. Jeden wyleci to nie taka duża strata. Jednak wolałbym żeby na mecz wyszedł jeden pomocnik więcej, aniżeli Munir czy Sandro, oczywiście należy dawać im szansę, ale np. na mecze z Atletico czy Realem osobiście wolałbym zagrać 5 pomocnikami, a nie np. Munirem który będzie niweczył nadarzające się okazje..
2
Koniec świąt, zabierać lampki, lecimy z meczykiem!!!
0
Czekamy na Legendę D10S
1
To musi być niesamowite uczucie kiedy wchodzisz na murawę i oczy całego stadionu są skupione tylko na tobie, Douglas ty je#any szczęściarzu... :D
1
"wyglonda" mówisz?
0
Najpiękniejszy stadion na świecie
1
Patrzę Douglas ma numer koszulki Alvesa z zeszłego sezonu szukam, szukam gdzie Dani, ale to co znalazłem przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Alves z numerem legendy klubu. Coś niespotykanego. Jestem w szoku.
7
Atletico Madryt- Real Madryt 4-0
Juventus Turyn- Real Madryt 2-1
8
Strona "Transfermarkt" przed sezonem 14/15 wyceniała
Bravo na 4 mln
Rakitića na 25 mln
Suareza na 52 mln
Neymara na 60 mln
Obecnie: czyli 15/16
Bravo wyceniany jest na 15mln
Rakitic na 40mln
Suarez i Neymar na 80mln.
Co ciekawe Ter Stegen przed sezonem 14/15 wyceniany był przez tą stronę na 20 mln, a obecnie jest to "tylko" 18 mln. po tak udanym sezonie.
2
Kiedyś chciałem żeby na PO grał Bartra. Jednak teraz już wiem, że jest za wolny nawet na ŚO. Szkoda, że Mathieu nie może grać na PO, bo gra pewnie i jest bardzo szybki. Natomiast gry i szybkości Roberto nie ocenię, bo nigdy jakoś szczególnie nie zwracałem na niego uwagi. Oby Lucho jakoś rozwiązał ten problem w razie kontuzji obu Brazylijczyków.
0
Mourinho "Wenger to specjalista od porażek" mhm...
0
Komentarz usunięty
9
Zakładam, że przejmie Hiszpańskie obywatelstwo dzięki czemu w kadrze będzie mógł znajdować się jeszcze jeden gracz z poza UE. a może być ich tylko trzech. Na ten moment mamy Suareza, Douglasa i Neymara spoza UE.
0
Nastała era przepłaconych transwerów- 50 mln za Davida Luiza, 50 mln za Sterliga, ktoś proponuje 65mln za Benzemę, a Perez chce sprzedać Ronaldo za MILIARD http://cdn-www.i-am-bored.com/media/thumbnails/frabz-BITCH-PLEASE-754024%5B1%5D.jpg
4
Wiecie co bym zrobił na miejscu syna ś.p Jana Kulczyka.
- Kupiłbym sobie taki ŁKS. kupił emerytów Eto'o, Ronaldinho, Pirlo, Kaka, R. Carlos, Fabiański, Abidal... :D (ale dostane zje*e...)
0
Po obejrzeniu tego meczu stwierdzam iż Robak dziś grał taki piach, że nawet jakbym ja zagrał w tym meczu za niego to Lech nawet nie odczułby różnicy. Naprawdę szkoda miałem nadzieję, że nawet w roli kopciuszka podołają, ale niestety. :/
0
...i w dodatku strasznie przy tym mlaszcze... :D
0
Dwie sprawy:
1. Jeśli Vermaelen będzie w formie i okaże się szybszy od Bartry to ten będzie musiał pogodzić z tym, że stanie się ostatnim wyborem Enrique jeśli chodzi o ustawienie ŚO
Pique>Masherano>Mathieu>Vermaelen>Bartra tak może wyglądać sytuacja przy obsadzie obrony jeśli Bartra nie ogarnie zaległości.
2. Jestem zadowolony z postawy Sandro, szkoda, że tak mało szans otrzymywał w zeszłym sezonie, oby w tym sezonie to się zmieniło. Jednak pamiętajmy, że to tylko pre-sezon. W zeszłym roku błyszaczał Munir, a potem?!
- wszyscy wiemy
Jednak bardziej ufam Sandro i liczę, że okaże się świetnym zastępcą na wypadek kontuzji kogoś z trójki MNS.
0
Hazard ma więcej dryblingów od Leo? haha, serio?
W lidze Mistrzów Messi wykonał najwięcej udanych dryblingów, a także jeśli porównamy wykonane dryblingi przez Hazarda i Messiego odpowiednio w lidze Angielskiej i Hiszpańskiej to też Leo będzie górą. gdzieś widziałem takie statystyki. Eden to znakomity zawodnik, jeśli chodzi o drybling to dorównuje Leo albo niewiele mu brakuje. jednak nadal znajduje się o klasę niżej.
1
Redakcjo! dajcie cały materiał, a nie fragment, nie bądźcie zachłanni.
9
Ter Stegen wygra ten plebiscyt. Jego interwencja była najbardziej efektowna i w ostatnim momencie. Obrona: 11/10. Nie widzę innej opcji. klasa światowa
0
Ale tak poza tym masz racje.
0
Myślę, że gdy zespół opuści Ronaldo jego następcą będzie James, a nie Bale. Chodzi mi o postać pierwszoplanową, bo raczej Kolumbijczyk nigdy nie strzeli ponad 30 bramek. Ale może być najważniejszą postacią w zespole. Jego kreatywność, wkład w sytuacje podbramkowe. Wystarczy, że popracuje nad ilością bramek i będzie miał szansę znaleźć się wśród trzech najlepszych graczy globu. oczywiście za kilka lat. Razem z Neymarem i Hazardem. Chociaż pewnie i tak wtedy Messi będzie najlepszy ;)
0
Standard.
-Odwołanie od kary nałożonej przez (...)
-Odrzucenie możliwości zmniejszenia kary przez (...)
i tak od jakiegoś czasu...
3
Pamiętam te gwizdy...
było ostrzeżenie?
- Było.
Naprawdę nie rozumiem kibiców i ludzi mieszkających w kataloni i Baskonii, skoro się nie podoba to niech się odłączą.. Ludzie trochę się ogarnijcie jakby Real znalazłby sie w takiej sytuacji to 90% z was śmiałaby się, a tak to? - tak to jest oburzenie... Szkoda mi naprawdę tego klubu, to kibice którzy gwizdali powinni płacić tę karę, a nie klub..
1
( miałem to napisać w artykule http://www.fcbarca.com/64878-neymar-chce-wziac-udzial-w-igrzyskach-olimpijskich-i-copa-america.html?utm_source=newsNewest&utm_medium=newsNewest&utm_campaign=newsNewest o Neymarze ale już go nikt nie czyta więc nie znalazłbym pewnie odzewu. Słuchajcie, Leo może jechać na Igrzyska Olimpijskie? W końcu w kadrze może znaleźć się trzech piłkarzy powyżej 25 roku życia. I czy Argentyna dostała się na IO?
2
Czytam najpopularniejsze komentarze, a tam coś o nicku Miki_Messi2001(mniejsza o to...) Czytając jedną z konwersacji dopatrzyłem się, że ktoś wspomniał o gościu, tak zwany "LOL LOL" i tu się nasówa się pytanie, wie ktoś co się z nim stało? Pamiętam pół roku temu każdy post był przez niego komentowany 20 razy. jakiś czas potem cisza... Co się stało, wie ktoś?
5
czego to ludzie nie wymyślą :D
46
Uefalona...
0
Nie chce mi się tego robić, ale jak chcesz to w ciągu tygodnia zrobię Ci kompilacje zmarnowanych sytuacji przez Munira w tym sezonie, gość nie ogarnia, a Ty mi mówisz pewnie o jakiś bramkach z pre-sezonu 14/15 kiedy to Munir ładował bramki z zespołami grającymi na pół gwizdka, ale ok liczy się to co było rok temu. tak pamiętam jego bramkę w lidze ( bardzo ładna) ale od tamtego czzasu nie pamiętam żeby strzelił, jedyne co pamiętam to moje wkur
0
Mamy od chu#a pomocników. inne zespoły grają grają 1 napastnikiem, a my trzema. Jeden wyleci to nie taka duża strata. Jednak wolałbym żeby na mecz wyszedł jeden pomocnik więcej, aniżeli Munir czy Sandro, oczywiście należy dawać im szansę, ale np. na mecze z Atletico czy Realem osobiście wolałbym zagrać 5 pomocnikami, a nie np. Munirem który będzie niweczył nadarzające się okazje..