2

Koniec świąt, zabierać lampki, lecimy z meczykiem!!!

0

Czekamy na Legendę D10S

1

To musi być niesamowite uczucie kiedy wchodzisz na murawę i oczy całego stadionu są skupione tylko na tobie, Douglas ty je#any szczęściarzu... :D

1

"wyglonda" mówisz?

0

Najpiękniejszy stadion na świecie

1

Patrzę Douglas ma numer koszulki Alvesa z zeszłego sezonu szukam, szukam gdzie Dani, ale to co znalazłem przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Alves z numerem legendy klubu. Coś niespotykanego. Jestem w szoku.

7

Atletico Madryt- Real Madryt 4-0
Juventus Turyn- Real Madryt 2-1

8

Strona "Transfermarkt" przed sezonem 14/15 wyceniała
Bravo na 4 mln
Rakitića na 25 mln
Suareza na 52 mln
Neymara na 60 mln
Obecnie: czyli 15/16
Bravo wyceniany jest na 15mln
Rakitic na 40mln
Suarez i Neymar na 80mln.
Co ciekawe Ter Stegen przed sezonem 14/15 wyceniany był przez tą stronę na 20 mln, a obecnie jest to "tylko" 18 mln. po tak udanym sezonie.

2

Kiedyś chciałem żeby na PO grał Bartra. Jednak teraz już wiem, że jest za wolny nawet na ŚO. Szkoda, że Mathieu nie może grać na PO, bo gra pewnie i jest bardzo szybki. Natomiast gry i szybkości Roberto nie ocenię, bo nigdy jakoś szczególnie nie zwracałem na niego uwagi. Oby Lucho jakoś rozwiązał ten problem w razie kontuzji obu Brazylijczyków.

0

Mourinho "Wenger to specjalista od porażek" mhm...

0

Komentarz usunięty

9

Zakładam, że przejmie Hiszpańskie obywatelstwo dzięki czemu w kadrze będzie mógł znajdować się jeszcze jeden gracz z poza UE. a może być ich tylko trzech. Na ten moment mamy Suareza, Douglasa i Neymara spoza UE.

0

Nastała era przepłaconych transwerów- 50 mln za Davida Luiza, 50 mln za Sterliga, ktoś proponuje 65mln za Benzemę, a Perez chce sprzedać Ronaldo za MILIARD http://cdn-www.i-am-bored.com/media/thumbnails/frabz-BITCH-PLEASE-754024%5B1%5D.jpg

4

Wiecie co bym zrobił na miejscu syna ś.p Jana Kulczyka.

- Kupiłbym sobie taki ŁKS. kupił emerytów Eto'o, Ronaldinho, Pirlo, Kaka, R. Carlos, Fabiański, Abidal... :D (ale dostane zje*e...)

0

Po obejrzeniu tego meczu stwierdzam iż Robak dziś grał taki piach, że nawet jakbym ja zagrał w tym meczu za niego to Lech nawet nie odczułby różnicy. Naprawdę szkoda miałem nadzieję, że nawet w roli kopciuszka podołają, ale niestety. :/

0

...i w dodatku strasznie przy tym mlaszcze... :D

0

Dwie sprawy:

1. Jeśli Vermaelen będzie w formie i okaże się szybszy od Bartry to ten będzie musiał pogodzić z tym, że stanie się ostatnim wyborem Enrique jeśli chodzi o ustawienie ŚO
Pique>Masherano>Mathieu>Vermaelen>Bartra tak może wyglądać sytuacja przy obsadzie obrony jeśli Bartra nie ogarnie zaległości.

2. Jestem zadowolony z postawy Sandro, szkoda, że tak mało szans otrzymywał w zeszłym sezonie, oby w tym sezonie to się zmieniło. Jednak pamiętajmy, że to tylko pre-sezon. W zeszłym roku błyszaczał Munir, a potem?!
- wszyscy wiemy
Jednak bardziej ufam Sandro i liczę, że okaże się świetnym zastępcą na wypadek kontuzji kogoś z trójki MNS.

0

Hazard ma więcej dryblingów od Leo? haha, serio?
W lidze Mistrzów Messi wykonał najwięcej udanych dryblingów, a także jeśli porównamy wykonane dryblingi przez Hazarda i Messiego odpowiednio w lidze Angielskiej i Hiszpańskiej to też Leo będzie górą. gdzieś widziałem takie statystyki. Eden to znakomity zawodnik, jeśli chodzi o drybling to dorównuje Leo albo niewiele mu brakuje. jednak nadal znajduje się o klasę niżej.

1

Redakcjo! dajcie cały materiał, a nie fragment, nie bądźcie zachłanni.

9

Ter Stegen wygra ten plebiscyt. Jego interwencja była najbardziej efektowna i w ostatnim momencie. Obrona: 11/10. Nie widzę innej opcji. klasa światowa

0

no faktycznie :D
Ale tak poza tym masz racje.

0

Myślę, że gdy zespół opuści Ronaldo jego następcą będzie James, a nie Bale. Chodzi mi o postać pierwszoplanową, bo raczej Kolumbijczyk nigdy nie strzeli ponad 30 bramek. Ale może być najważniejszą postacią w zespole. Jego kreatywność, wkład w sytuacje podbramkowe. Wystarczy, że popracuje nad ilością bramek i będzie miał szansę znaleźć się wśród trzech najlepszych graczy globu. oczywiście za kilka lat. Razem z Neymarem i Hazardem. Chociaż pewnie i tak wtedy Messi będzie najlepszy ;)

0

Standard.
-Odwołanie od kary nałożonej przez (...)
-Odrzucenie możliwości zmniejszenia kary przez (...)
i tak od jakiegoś czasu...

3

Pamiętam te gwizdy...
było ostrzeżenie?
- Było.
Naprawdę nie rozumiem kibiców i ludzi mieszkających w kataloni i Baskonii, skoro się nie podoba to niech się odłączą.. Ludzie trochę się ogarnijcie jakby Real znalazłby sie w takiej sytuacji to 90% z was śmiałaby się, a tak to? - tak to jest oburzenie... Szkoda mi naprawdę tego klubu, to kibice którzy gwizdali powinni płacić tę karę, a nie klub..

1

( miałem to napisać w artykule http://www.fcbarca.com/64878-neymar-chce-wziac-udzial-w-igrzyskach-olimpijskich-i-copa-america.html?utm_source=newsNewest&utm_medium=newsNewest&utm_campaign=newsNewest o Neymarze ale już go nikt nie czyta więc nie znalazłbym pewnie odzewu. Słuchajcie, Leo może jechać na Igrzyska Olimpijskie? W końcu w kadrze może znaleźć się trzech piłkarzy powyżej 25 roku życia. I czy Argentyna dostała się na IO?

2

Czytam najpopularniejsze komentarze, a tam coś o nicku Miki_Messi2001(mniejsza o to...) Czytając jedną z konwersacji dopatrzyłem się, że ktoś wspomniał o gościu, tak zwany "LOL LOL" i tu się nasówa się pytanie, wie ktoś co się z nim stało? Pamiętam pół roku temu każdy post był przez niego komentowany 20 razy. jakiś czas potem cisza... Co się stało, wie ktoś?

5

czego to ludzie nie wymyślą :D

46

Uefalona...

0

Nie chce mi się tego robić, ale jak chcesz to w ciągu tygodnia zrobię Ci kompilacje zmarnowanych sytuacji przez Munira w tym sezonie, gość nie ogarnia, a Ty mi mówisz pewnie o jakiś bramkach z pre-sezonu 14/15 kiedy to Munir ładował bramki z zespołami grającymi na pół gwizdka, ale ok liczy się to co było rok temu. tak pamiętam jego bramkę w lidze ( bardzo ładna) ale od tamtego czzasu nie pamiętam żeby strzelił, jedyne co pamiętam to moje wkur

0

Mamy od chu#a pomocników. inne zespoły grają grają 1 napastnikiem, a my trzema. Jeden wyleci to nie taka duża strata. Jednak wolałbym żeby na mecz wyszedł jeden pomocnik więcej, aniżeli Munir czy Sandro, oczywiście należy dawać im szansę, ale np. na mecze z Atletico czy Realem osobiście wolałbym zagrać 5 pomocnikami, a nie np. Munirem który będzie niweczył nadarzające się okazje..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?