tego gościa drużyna olewała dosłownie, porażka i sukces jednocześnie, bo z takim trenerem, a właściwie z brakiem trenera dojść do finału MŚ to ogromny sukces. Gdyby Simeone tylko mógł poprowadzić drużynę Argentyny w MŚ w 2014 to kto wie, może Leo byłby teraz mistrzem świata.
Wiedziałem, oczywiście kompleks Ronaldo musi być. To są dwie różne sytuacje, jednak myślę że zawieszenie Neymara jest spowodowane tą całą kumulacją zdarzeń podczas meczu z Kolumbią. Czyli pretensje do arbitra i to kopnięcie. Tak to było głupie, ale myślę że kara 1-2 spotkań byłaby sprawiedliwa. Natomiast kara 4 spotkań to lekka przesada.
To chyba główny faworyt. Jeśli Argentyna będzie grała tak jak do tej pory to nie ma co liczyć w tym turnieju, nawet posiadając Leo Messiego nie wszystko da się wygrać. Ale jestem dobrej myśli. Co do Brazylii to myślę że ten turniej skończył się nie tylko dla Neymara, ale i dla wszystkich Canarinhos
Kamilu. Jakby ktoś w ciebie kopnął piłką z całej siły to na pewno byś powiedział: Niema sprawy, dobrze że sobie odreagowałeś, przecież to normalne... powiem tak, to było chamskie i głupie zasłużona czerwona kartka, lubię Neymara, ale trzeba być obiektywnym.
Ostatnie pół roku to zasługa Bartomeu?! Bo myślałem że to jednak zasługa piłkarzy i trenera. Przez ten czas Bartomeu był niewidoczny, może to było genialne, no i zatwierdzenie projektu Nike pt"pozimome pasy" na koszulkach barcy poraz pierwszy w (prawdopodobnie) w 111 tradycji.
Mam nadzieję że Lapota wygra te wybory. Który był nękany przez Rosella i jego zarząd. M.in w skład zarządu wchodzili Zubi i nasz ukochany Bartomeu
Ktoś chce poczytać:
Krok pierwszy wpisujcie w google frazę- z tronu wprost do rynsztoka /blaurugana.pl
I tam macie bardzo fajną lekturę którą warto przeczytać.
Tak swoją drogą, czy sprzedaliśmy jakiegokolwiek wychowanka (la Masiia) przynajmniej za 20 mln? Bo z tego co kojarzę to zawsze zawsze kogoś opchneli za max kilka milionów...
Według Lewandowskiego na pozycji napastnika najlepszy obecnie jest (hahahah) "On i Benzema" widać że nie wie kto to jest Aguero czy Suarez. No cóż to jego zdanie... ale warto czasem jest przejrzeć na oczy
Dodałbym Neymara do tej 11 zamiast Greizmana. Nie dlatego że Ney gra w naszej drużynie, tylko dlatego że czarował wspaniałymi drybligami strzelał również w ważnych meczach. Miał prawdopodobnie jedną okazję w całym sezonie na strzał z wolnego i to wykorzystał.
Ps. Chyba 2 bramki strzelone prawidłowo przez Neymara nie zostały uznane. Tak więc Neymar powinien się znaleźć w tej 11-stce
Stanowcze NIE, Pogba to bez wątpienia znakomity piłkarz, ale za taką kase zwyczajnie nie opłaca się go kupować. I jeszcze ta jego tygodniówka... szczerz wątpię żeby taki transfer się spłacił i jeszcze jedno, a co jeśli stanie się jak Ozil w Arsenalu czy Di Maria w United. Zbyt wielkie ryzyko płacić za Francuza tak ogromne pieniądze
Kurcze, nigdy nie oglądałem kompilacji goli Maradonny, muszę stwierdzić że jestem pod wrażeniem. Szkoda że Ci trzej↑ nie mogli grać w jednej epoce. Bo nawet tak dokładne analizy są na nic, teraz jest inny futbol i wtedy był inny. Jak dla mnie Messi jest lepszy, bo obecnie piłka nożna jest na najwyższym możliwym poziomie, kiedyś była wóda, inne treningi i niższy poziom, teraz każdy daje z siebie 110%.
Czyli Bartre jakikolwiek klub może pozyskać za 12 mln...
Chyba niema czym się przejmować, bo co z tego że jest tyle wart skoro klub nie będzie go chciał sprzedać?
0
Czemu Aguero nie gra?
0
Pique" Dziękuję Roldanowi to od cb się zaczęło..." ,a zaczęło się tak :D
3
Najlepiej byłoby go sprzedać, gość się raczej nie sprawdzi (u nas) puki w formie będzie Busqueds. Lepiej go sprzedać niż dopłacać.
1
0
Tym sposobem Canarinhos żegnają się z Copa America. Fakt jest taki że bez Neymara ich szanse spadają fo minimum.
4
Wiedziałem, oczywiście kompleks Ronaldo musi być. To są dwie różne sytuacje, jednak myślę że zawieszenie Neymara jest spowodowane tą całą kumulacją zdarzeń podczas meczu z Kolumbią. Czyli pretensje do arbitra i to kopnięcie. Tak to było głupie, ale myślę że kara 1-2 spotkań byłaby sprawiedliwa. Natomiast kara 4 spotkań to lekka przesada.
2
Grał.
0
To chyba główny faworyt. Jeśli Argentyna będzie grała tak jak do tej pory to nie ma co liczyć w tym turnieju, nawet posiadając Leo Messiego nie wszystko da się wygrać. Ale jestem dobrej myśli. Co do Brazylii to myślę że ten turniej skończył się nie tylko dla Neymara, ale i dla wszystkich Canarinhos
0
Komentarz usunięty
1
Kamilu. Jakby ktoś w ciebie kopnął piłką z całej siły to na pewno byś powiedział: Niema sprawy, dobrze że sobie odreagowałeś, przecież to normalne... powiem tak, to było chamskie i głupie zasłużona czerwona kartka, lubię Neymara, ale trzeba być obiektywnym.
0
Pokazał na mundialu...
0
2
Ostatnie pół roku to zasługa Bartomeu?! Bo myślałem że to jednak zasługa piłkarzy i trenera. Przez ten czas Bartomeu był niewidoczny, może to było genialne, no i zatwierdzenie projektu Nike pt"pozimome pasy" na koszulkach barcy poraz pierwszy w (prawdopodobnie) w 111 tradycji.
2
No tak, Pogba bardzo przypomina Xaviego. Na pewno bardziej niż Veratti?
2
Życzę mu (nie)powodzenia.
0
Mam nadzieję że Lapota wygra te wybory. Który był nękany przez Rosella i jego zarząd. M.in w skład zarządu wchodzili Zubi i nasz ukochany Bartomeu
Ktoś chce poczytać:
Krok pierwszy wpisujcie w google frazę- z tronu wprost do rynsztoka /blaurugana.pl
I tam macie bardzo fajną lekturę którą warto przeczytać.
4
Zapomnieliście dodać, że jednym z tych niezwykłych momentów Pedro w tym sezonie była ta strzelona przez niego bramka
0
*Barcelonie lub Barcy, nie "Barcie" chyba, że chodzi Ci o Marca Bartre.
0
Tak swoją drogą, czy sprzedaliśmy jakiegokolwiek wychowanka (la Masiia) przynajmniej za 20 mln? Bo z tego co kojarzę to zawsze zawsze kogoś opchneli za max kilka milionów...
0
Wejdź na fb Lewandowskiego :)
34
Według Lewandowskiego na pozycji napastnika najlepszy obecnie jest (hahahah) "On i Benzema" widać że nie wie kto to jest Aguero czy Suarez. No cóż to jego zdanie... ale warto czasem jest przejrzeć na oczy
2
Dodałbym Neymara do tej 11 zamiast Greizmana. Nie dlatego że Ney gra w naszej drużynie, tylko dlatego że czarował wspaniałymi drybligami strzelał również w ważnych meczach. Miał prawdopodobnie jedną okazję w całym sezonie na strzał z wolnego i to wykorzystał.
Ps. Chyba 2 bramki strzelone prawidłowo przez Neymara nie zostały uznane. Tak więc Neymar powinien się znaleźć w tej 11-stce
0
Powiedziałbym że mi go szkoda, ale skłamałbym. Po prostu na tego gościa szkoda słów.
0
Hiszpania bez Torresa i Villi w formie to już nie to samo. Teraz jest ten śmieszny morata co pakuje przeważnie z dobitki na pustą.
1
Stanowcze NIE, Pogba to bez wątpienia znakomity piłkarz, ale za taką kase zwyczajnie nie opłaca się go kupować. I jeszcze ta jego tygodniówka... szczerz wątpię żeby taki transfer się spłacił
i jeszcze jedno, a co jeśli stanie się jak Ozil w Arsenalu czy Di Maria w United. Zbyt wielkie ryzyko płacić za Francuza tak ogromne pieniądze
popieram słowa użytkownika: patrykzmc2000
1
Komentarz usunięty
0
Jakby nie patrzeć Suarez był naszym drugim najlepszym pomocnikiem w tym sezonie.... zaraz po Leo.
0
Kurcze, nigdy nie oglądałem kompilacji goli Maradonny, muszę stwierdzić że jestem pod wrażeniem. Szkoda że Ci trzej↑ nie mogli grać w jednej epoce. Bo nawet tak dokładne analizy są na nic, teraz jest inny futbol i wtedy był inny. Jak dla mnie Messi jest lepszy, bo obecnie piłka nożna jest na najwyższym możliwym poziomie, kiedyś była wóda, inne treningi i niższy poziom, teraz każdy daje z siebie 110%.
0
Czyli Bartre jakikolwiek klub może pozyskać za 12 mln...
Chyba niema czym się przejmować, bo co z tego że jest tyle wart skoro klub nie będzie go chciał sprzedać?
0
Messi wystrzelił się do bramki :D