0

Czemu Aguero nie gra?

0

Pique" Dziękuję Roldanowi to od cb się zaczęło..." ,a zaczęło się tak :D

3

Najlepiej byłoby go sprzedać, gość się raczej nie sprawdzi (u nas) puki w formie będzie Busqueds. Lepiej go sprzedać niż dopłacać.

1

tego gościa drużyna olewała dosłownie, porażka i sukces jednocześnie, bo z takim trenerem, a właściwie z brakiem trenera dojść do finału MŚ to ogromny sukces. Gdyby Simeone tylko mógł poprowadzić drużynę Argentyny w MŚ w 2014 to kto wie, może Leo byłby teraz mistrzem świata.

0

Tym sposobem Canarinhos żegnają się z Copa America. Fakt jest taki że bez Neymara ich szanse spadają fo minimum.

4

Wiedziałem, oczywiście kompleks Ronaldo musi być. To są dwie różne sytuacje, jednak myślę że zawieszenie Neymara jest spowodowane tą całą kumulacją zdarzeń podczas meczu z Kolumbią. Czyli pretensje do arbitra i to kopnięcie. Tak to było głupie, ale myślę że kara 1-2 spotkań byłaby sprawiedliwa. Natomiast kara 4 spotkań to lekka przesada.

2

Grał.

0

To chyba główny faworyt. Jeśli Argentyna będzie grała tak jak do tej pory to nie ma co liczyć w tym turnieju, nawet posiadając Leo Messiego nie wszystko da się wygrać. Ale jestem dobrej myśli. Co do Brazylii to myślę że ten turniej skończył się nie tylko dla Neymara, ale i dla wszystkich Canarinhos

0

Komentarz usunięty

1

Kamilu. Jakby ktoś w ciebie kopnął piłką z całej siły to na pewno byś powiedział: Niema sprawy, dobrze że sobie odreagowałeś, przecież to normalne... powiem tak, to było chamskie i głupie zasłużona czerwona kartka, lubię Neymara, ale trzeba być obiektywnym.

0

Pokazał na mundialu...

0

2

Ostatnie pół roku to zasługa Bartomeu?! Bo myślałem że to jednak zasługa piłkarzy i trenera. Przez ten czas Bartomeu był niewidoczny, może to było genialne, no i zatwierdzenie projektu Nike pt"pozimome pasy" na koszulkach barcy poraz pierwszy w (prawdopodobnie) w 111 tradycji.

2

No tak, Pogba bardzo przypomina Xaviego. Na pewno bardziej niż Veratti?

2

Życzę mu (nie)powodzenia.

0

Mam nadzieję że Lapota wygra te wybory. Który był nękany przez Rosella i jego zarząd. M.in w skład zarządu wchodzili Zubi i nasz ukochany Bartomeu
Ktoś chce poczytać:
Krok pierwszy wpisujcie w google frazę- z tronu wprost do rynsztoka /blaurugana.pl
I tam macie bardzo fajną lekturę którą warto przeczytać.

4

Zapomnieliście dodać, że jednym z tych niezwykłych momentów Pedro w tym sezonie była ta strzelona przez niego bramka

0

*Barcelonie lub Barcy, nie "Barcie" chyba, że chodzi Ci o Marca Bartre.

0

Tak swoją drogą, czy sprzedaliśmy jakiegokolwiek wychowanka (la Masiia) przynajmniej za 20 mln? Bo z tego co kojarzę to zawsze zawsze kogoś opchneli za max kilka milionów...

0

Wejdź na fb Lewandowskiego :)

34

Według Lewandowskiego na pozycji napastnika najlepszy obecnie jest (hahahah) "On i Benzema" widać że nie wie kto to jest Aguero czy Suarez. No cóż to jego zdanie... ale warto czasem jest przejrzeć na oczy

2

Dodałbym Neymara do tej 11 zamiast Greizmana. Nie dlatego że Ney gra w naszej drużynie, tylko dlatego że czarował wspaniałymi drybligami strzelał również w ważnych meczach. Miał prawdopodobnie jedną okazję w całym sezonie na strzał z wolnego i to wykorzystał.
Ps. Chyba 2 bramki strzelone prawidłowo przez Neymara nie zostały uznane. Tak więc Neymar powinien się znaleźć w tej 11-stce

0

Powiedziałbym że mi go szkoda, ale skłamałbym. Po prostu na tego gościa szkoda słów.

0

Hiszpania bez Torresa i Villi w formie to już nie to samo. Teraz jest ten śmieszny morata co pakuje przeważnie z dobitki na pustą.

1

Stanowcze NIE, Pogba to bez wątpienia znakomity piłkarz, ale za taką kase zwyczajnie nie opłaca się go kupować. I jeszcze ta jego tygodniówka... szczerz wątpię żeby taki transfer się spłacił
i jeszcze jedno, a co jeśli stanie się jak Ozil w Arsenalu czy Di Maria w United. Zbyt wielkie ryzyko płacić za Francuza tak ogromne pieniądze

popieram słowa użytkownika: patrykzmc2000

1

Komentarz usunięty

0

Jakby nie patrzeć Suarez był naszym drugim najlepszym pomocnikiem w tym sezonie.... zaraz po Leo.

0

Kurcze, nigdy nie oglądałem kompilacji goli Maradonny, muszę stwierdzić że jestem pod wrażeniem. Szkoda że Ci trzej↑ nie mogli grać w jednej epoce. Bo nawet tak dokładne analizy są na nic, teraz jest inny futbol i wtedy był inny. Jak dla mnie Messi jest lepszy, bo obecnie piłka nożna jest na najwyższym możliwym poziomie, kiedyś była wóda, inne treningi i niższy poziom, teraz każdy daje z siebie 110%.

0

Czyli Bartre jakikolwiek klub może pozyskać za 12 mln...
Chyba niema czym się przejmować, bo co z tego że jest tyle wart skoro klub nie będzie go chciał sprzedać?

0

Messi wystrzelił się do bramki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?