Szkoda że nasi nie mogą zagrać z Argentyną. Ci by im pokazali jak się gra. Choć było 4-0 to z lepszym rywalem już by tak łatwo nie mieli. Dziś była padaka z gradem goli.
Dobra przesadziłem, chodziło mi o walkę "walkę stulecia" która była przereklamowana. To dzięki niej ci dwaj się tak wzbogacili. Nie chodziło mi bezpośrednio o Mayweathera.
Tych dwóch gości na 1 i 2 miejscu nie powinno być. Najbardziej przereklamowani zawodnicy na świecie szkoda że nie mieli okazji walczyć z Mirco Crocop-em i Mike Tyson-em bo zapewne obaj dostali by wpier##l. Cóż gdyby Messi grał w Ameryce. To w MLS z kontraktów reklamowych miałby dwa razy tyle siana.
Nie jestem żadnym wyznawcą Lapoty. Ale zadziwia mnie fakt że jakiś czas temu praktycznie każdy komentarz odnosił się negatywnie w stronę Bartomeu, a teraz?!.. ja nie lubię Bartomeu za niszczenie dobrego mienia naszego klubu. Dał wiele dobrych transferów klubowi. Ale wielokrotnie zdarzały mu się wpadki. Kontuzjowany Vermaelen, Douglas którego nie znają nawet w Brazylii, podpisanie umowy z QUATAR AIRWAS. Zatrudnienie Martino, sprzedaż Alcantary. Poza tym koleś pewnie robi szemrane interesy. Bo nawet Puyol nie chciał zasiąść w zarządzie, bo wiedział jaki tam jest syf...
Z jednej strony chciałbym aby niektórzy ludzie zeszli na ziemię i zrozumieli że wygrana z Niemcami to jednorazowy dobry mecz. Niektórzy pewnie myślą ze Polska jest teraz wygrać z każdym. A tak naprawdę z każdym lepszym rywalem nie potrafimy wygrać (Irlandia, Szkocja).
Dziś pewnie wygramy, bo to kwestia czasu. Ale z taką grą niema co liczyć na jakieś większe sukcesy. Trochę za dużo nie dokładnych podań i padaka pod bramką rywali. Wygramy to, ale ciężko się na to patrzy
Aguero z Atletico do City przeszedł za około 40-45mln w wieku 23 lat.
Pogba(22 lata) z Juventusu do ......... ma przejść za około 80-100 mln.
Gdzie tu logika? Nie wiem, może tylko mi się wydaje że Agero jest i był dwa razy lepszy od Pogby, a został wykupiony za dwa razy mniejsze pieniądze. Nonses
Macie jakąś pos#aną manie na kolor biały. Człowieku! jak widzisz białą kartkę to zamalowywujesz ją na granatowy, bo wszystko kojarzy Ci się z Realem? Współczuje.
Kolor biały, kolor biały... zawsze coś?
Już widzę że sporo ludzi krytykuje "generała" że nie zakończył kariery w Barcelonie.
To chyba jego sprawa. Poza tym wie, że w naszym klubie coraz częściej siadałby na ławce, a niżeli grał. Tak więc poszedł do Al-Sadd dla kasy, dla nowych wyzwań i przede wszystkim stałej gry. Życzę mu jak najlepiej, bo na to zasługuje.
http://m.interia.pl/sport/news,nId,1833761 wszystko wyjaśnione... Z Xavim zgadzam się w 100% a zachowanie Iniesty i Neymara było nieodpowiedzialne, Jednakże byli już nieźle wstawieni i nie panowali nad sobą.
0
Co za bramka! Błąd Romeo za daleko wyszedł.
1
Lubie to. Niech wygra ten który da klubowi to co najlepsze
0
Serio? Niezbyt genialny plan.
1
Widzieliście te MŚ kobiet. Lekka przesada, wszędzie kobiety wpychać. Najgorzej jednak jest z komentarzem... P.O.R.A.Ż.K.A
0
Chodzi mi o to że mecze mogli by grać o godzinkę wcześniej. Im by nie zaszkodziło, a i widzów na pewno mieli by więcej.
0
Serio? ! omg dobrze że mnie oświeciłeś, bo nie wiedziałem...
0
A żebyś wiedział...
0
Ogląda ktoś mecz do końca? Bo ja nie. Przesada z transmisją o tak późnej porze.
0
A Żeluś?!!!
0
Serio :D
5
Szkoda że nasi nie mogą zagrać z Argentyną. Ci by im pokazali jak się gra. Choć było 4-0 to z lepszym rywalem już by tak łatwo nie mieli. Dziś była padaka z gradem goli.
0
Dobra przesadziłem, chodziło mi o walkę "walkę stulecia" która była przereklamowana. To dzięki niej ci dwaj się tak wzbogacili. Nie chodziło mi bezpośrednio o Mayweathera.
0
Hahha kto wi może nawet się widzimy i tego nie wiemy. :)
0
Narazie się blyska ale nie pada. Natomiast ja również nie mieszkam bezpośrednio w Turku... Mam nadzieje że nir przeszkodzi mi to w oglądaniu meczu.
0
Bo nir jest Amerykaninem, to jest główny powód. Największa kasa jest w stanach.
0
Wielkopolska- Turek
0
U was też się blyska?
0
Tych dwóch gości na 1 i 2 miejscu nie powinno być. Najbardziej przereklamowani zawodnicy na świecie szkoda że nie mieli okazji walczyć z Mirco Crocop-em i Mike Tyson-em bo zapewne obaj dostali by wpier##l. Cóż gdyby Messi grał w Ameryce. To w MLS z kontraktów reklamowych miałby dwa razy tyle siana.
0
Nie jestem żadnym wyznawcą Lapoty. Ale zadziwia mnie fakt że jakiś czas temu praktycznie każdy komentarz odnosił się negatywnie w stronę Bartomeu, a teraz?!.. ja nie lubię Bartomeu za niszczenie dobrego mienia naszego klubu. Dał wiele dobrych transferów klubowi. Ale wielokrotnie zdarzały mu się wpadki. Kontuzjowany Vermaelen, Douglas którego nie znają nawet w Brazylii, podpisanie umowy z QUATAR AIRWAS. Zatrudnienie Martino, sprzedaż Alcantary. Poza tym koleś pewnie robi szemrane interesy. Bo nawet Puyol nie chciał zasiąść w zarządzie, bo wiedział jaki tam jest syf...
0
Fabian i Milik ratują mecz.
0
http://www.fcbarca.com/61045-cope-ultimatum-dla-luisa-enrique-i-bartomeu.html
3
Ten wielki projekt " sprzedać Pedro i Bartre za 15 mln i zakupić Ppogby za 90 mln" do takich transferów nas przyzwyczaił
1
Z jednej strony chciałbym aby niektórzy ludzie zeszli na ziemię i zrozumieli że wygrana z Niemcami to jednorazowy dobry mecz. Niektórzy pewnie myślą ze Polska jest teraz wygrać z każdym. A tak naprawdę z każdym lepszym rywalem nie potrafimy wygrać (Irlandia, Szkocja).
Dziś pewnie wygramy, bo to kwestia czasu. Ale z taką grą niema co liczyć na jakieś większe sukcesy. Trochę za dużo nie dokładnych podań i padaka pod bramką rywali. Wygramy to, ale ciężko się na to patrzy
0
No wszystko fajnie, tylko co to ma wspólnego z Barcą?
7
Aguero z Atletico do City przeszedł za około 40-45mln w wieku 23 lat.
Pogba(22 lata) z Juventusu do ......... ma przejść za około 80-100 mln.
Gdzie tu logika? Nie wiem, może tylko mi się wydaje że Agero jest i był dwa razy lepszy od Pogby, a został wykupiony za dwa razy mniejsze pieniądze. Nonses
8
Teraz niech obieca 40... :D
Bo obietnice się dotrzymuje..
17
Macie jakąś pos#aną manie na kolor biały. Człowieku! jak widzisz białą kartkę to zamalowywujesz ją na granatowy, bo wszystko kojarzy Ci się z Realem? Współczuje.
Kolor biały, kolor biały... zawsze coś?
Już widzę że sporo ludzi krytykuje "generała" że nie zakończył kariery w Barcelonie.
To chyba jego sprawa. Poza tym wie, że w naszym klubie coraz częściej siadałby na ławce, a niżeli grał. Tak więc poszedł do Al-Sadd dla kasy, dla nowych wyzwań i przede wszystkim stałej gry. Życzę mu jak najlepiej, bo na to zasługuje.
0
http://m.interia.pl/sport/news,nId,1833761 wszystko wyjaśnione... Z Xavim zgadzam się w 100% a zachowanie Iniesty i Neymara było nieodpowiedzialne, Jednakże byli już nieźle wstawieni i nie panowali nad sobą.
2
Potrafi tak podczas meczu dośrodkować ? :)
- nie sądzę...
0
Dokładnie.