Zgodzę się z tym że Leo nie podciąga swój zespół mentalnie, zgodzę się z tym, że Leo zwykle depcze po murawie zamiast zapieprzać co sił. Tylko w Barcelonie robi to samo i nikt się nie czepia. Nawet Messi "Bóg Futbolu" meczu sam nie wygra. W Barcelonie przytrafiły się mu gorsze mecze, jednak wtedy ciężar gry brali na siebie raz Suarez, a raz Neymar, w reprezentacji niema tam nikogo kto byłby w stanie pociągnąć grę poza Messim. Poza tym "Atak marzeń" niekoniecznie jest tak groźny jakby mogło się wydawać. HahahhahahahaHiguain na szpicy, Kruchy Di Maria i Aguero który podobnie jak Leo w reprezentacji nie pokazuje tego co w klubowych barwach. Lavezzi? Myślę że podanie do Higuaina mówi wszystko o tym zawodniku, który jest przeciętnym grajkiem, Trenerzy Argentyny to już w ogóle porażka. Najpierw Maradonna, potem Sabella, a teraz Martino. Ta reprezentacja to zwykła farsa, a najlepsze że wszystko jest na Leo który mimo że nie biega jak opętany po boisku to daje z siebie tyle samo co w Barcelonie, a jest krytykowany jakby to on spowodował porażkę Argentyny w finale
zgodzę się, ale nie w zupełności. W finale Messi był widoczny jednak każdy może wydać się bezsilny kiedy to każdy fauluje. Messi mógł pociągnąć niektóre akcje sam, lecz wolał grać zespołowo i podawał, a to że nie miał kto wykończyć tych sytuacji to już inna sprawa. Messi (z tego co pamiętam) oddał tylko 2 strzały na bramkę. były to dwa wolne po których piłka odbiła się od obrońców. Strzelił karnego, czyli zrobił to co w jego obowiązku, reszta zależała od pozostałych członków drużyny. Według mnie krytyka powinna spaść na tych nieudaczników którzy przestrzelili karne. A Messi zrobił co mógł.
Szkoda że Leo zagrał w tym turnieju. Pewnie Argentyna nie wyszłaby z grupy. Może wtedy zrozumieliby niektórzy, że bez Messiego ta drużyna nie istnieje. I może zamiast go krytykować zaczęliby go wspierać...
W takim razie co? drybligi- Alexis lepszy. Medialność- kolejny punk dla Sancheza, Rola w zespole- Alexis w Barcelonie grał drugoplanową rolę w zespole, a w tym stał się liderem zespołu. To pokazuje że Sanchez przewyższa i przewyższał Turka pod każdym względem w statystykach i nie tylko...
Nic nie mam do tego transferu, ale przypomnijmy sobie lato ubiegłego roku kiedy do Arsenalu nasz kochany zarząd sprzedał Alexisa Sancheza za 42,50 mln € czyli mniej więcej tyle co za Turka.
Dla porównania Alexis kiedy od nas odchodził miał 25 lat. Turan który ma przyjść ma 28
GOLE I ASYSTY
Alexis Łącznie: 13/14: GOLE 21 ASYSTY 17
Turan Łącznie: 14/15: GOLE 3 ASYSTY 6
I TU nasuwa się pytanie " kto kur*a pracuje w tym zarządzie" bo o ile do samych transferów nie można się dorzucić to do ich ceny to i owszem. Dla mnie Alexis mógł odejść przynajmniej za 60 mln, natomiast Turan za 30-35 mln
Najlepiej krytykować Messiego, a higuaina ogłosić bohaterem kraju. Bo strzelił Jamajce... Dodam tylko że Leo jako JEDYNY trafił do siatki w rzutach karnych w finale. W przeciwieństwie do tej bandy patałachów, których nikt nie krytykuje.
Ogólnie nic nie mam do Bartka, ale wydaje mi się trochę szemrany. Razem z Roselem. Popełnia błędy jednak puki co jest dobrze. Lapota byłby wspaniały lecz postawienie na Abiego nie było najlepszym zagraniem.
Do finału doszli pilkarze w finale trener wystawił higuaina zamiast teveza. Zdjął Aguero choć ten mógł jeszcze grać. Ten trener po prostu nie ma jaj. Tak samo jak Sabella. Tylko pieści się zamiast ich ustawić do szeregu. W Barcelonie było to samo
Breaking news: Hiquain ma dożywotni zakaz reprezentowania barw Argentyny.
Ps. Gratulacje dla Chile zasłużyli. Szkoda mi jedynie Messiego. Grać pod wodzą tak ch##owego trenera i dzielić szatnie z takim zawodnikiem jak hiquain. Cóż pozostaje współczuć.
Najlepszy na boisku jest Sanchez. Co za panowanie nad piłką, nie mam pytań. Mecz wyrównany, a gol może paść w każdej chwili. Mam nadzieję że karnych nie będzie bo karne to loteria, tyle....
Dopiero od kilku minut wiem o transferze Ardy do FCB. Powiem wam że jestem zachwycony. Gość ma świetne panowanie nad piłką. A co do asyst to chyba jest na tym samym poziomie co Ivan. Także linia pomocników ( Turan-Busqueds-Rakitiç+ Iniesta, Rafinha oraz Vidal) jest dobrze!!!!
Osobiście nie przepadam za Bartomeu, tak jak zauważył użytkownik "Wikson" odkąd wygraliśmy Tryplet wszyscy zapomnieli o tym że Bartomeu był zamieszany w różne afery i był powszechnie Nie lubiany. Ja jednak uważam że wybór lapoty albo Bartomeu będzie dobry. Gdyż Bartomeu zapewni nam (puki co) stabilizacje, bo nie będzie wymiany cego sztabu szkoleniowego, .medyków, dietetyków itp. Narazie zapewnia nam w miarę solidne transfery. Zaś Lapota chce oczyścić klub z różnych afer, zarzutów. chce dobra klubu i myśli przyszlosciowo. Mam nadzieję że po wygraniu wyborów żaden z dwojga nas nie zawiedzie.
Taaa... no zobaczymy, jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko.
Kwestia ceny- wydaje mi się że w tych czasach kupowanie zawodnika za 40-50 mln staje się normalne i coraz bardziej powszechne i w sumie to nie ma co się dziwić. Za 10 lat najdroższe transakcje będą sięgały 150-200 mln. Tak już jest niestety
Tak, Mata sezonie 2013-14 przez pół roku praktycznie cały czas siedział na ławce rezerwowych. Bo Mourinho wolał Oscara który grał właściwie na tym samym poziomie co Hiszpan. Tyle że Mata wcześniejszy sezon miał bardzo udany. A mimo to nie dostał szansy od Mourinho
PS. Nie napisałem (chelsea niszczy zawodników) tylko (chelsea niszczy rozwój zawodników) dodam jeszcze ze tylko niektórych.
Zobaczymy co Argentyna pokaże w półfinale, bo jeśli to samo co do tej pory to Chile już może pucować miejsce w gablocie. Jeśli jednak Argentyna pokaże klasę w jutrzejszym meczu to o wskazanie faworyta w finale będzie bardzo trudno.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/FIFA_World_Player_of_the_Year Nie wiem skąd masz takie dane ale Szewczenko w 2004 roku zajął trzecie miejsce. Drugie Henry, a zwycięzcą był nikt inny jak Ronaldinho. Sprawdzałem na polskiej i zagranicznej Wikipedii także, naprawdę nie wiem skąd masz takie dane :)
"miał w swoim sezonie udane jedynie 3 sezony. "
Po pierwsze pisz z sensem↑
Po drugie nie krytykuj, nie mając dokładnych danych: Ronaldinho został wybrany graczem roku przez France Football w 2005, a dwukrotnie otrzymywał złotą piłkę FIFA W latach 2004, 2005.
Po trzecie, przez te kilka lat grał z finezją i magią, był oklaskiwany nawet przez fanów Realu. Także taki piłkarz, z takimi osiągnięciami na pewno zalicza się do najlepszych na świecie.
0
Odpoczynek dla Leo jak najbardziej założony. Miał prawie wspanialy sezon. Oby miał głód gry , kiedy to wróci do Barcelony...
2
Zgodzę się z tym że Leo nie podciąga swój zespół mentalnie, zgodzę się z tym, że Leo zwykle depcze po murawie zamiast zapieprzać co sił. Tylko w Barcelonie robi to samo i nikt się nie czepia. Nawet Messi "Bóg Futbolu" meczu sam nie wygra. W Barcelonie przytrafiły się mu gorsze mecze, jednak wtedy ciężar gry brali na siebie raz Suarez, a raz Neymar, w reprezentacji niema tam nikogo kto byłby w stanie pociągnąć grę poza Messim.
Poza tym "Atak marzeń" niekoniecznie jest tak groźny jakby mogło się wydawać. HahahhahahahaHiguain na szpicy, Kruchy Di Maria i Aguero który podobnie jak Leo w reprezentacji nie pokazuje tego co w klubowych barwach. Lavezzi? Myślę że podanie do Higuaina mówi wszystko o tym zawodniku, który jest przeciętnym grajkiem, Trenerzy Argentyny to już w ogóle porażka. Najpierw Maradonna, potem Sabella, a teraz Martino.
Ta reprezentacja to zwykła farsa, a najlepsze że wszystko jest na Leo który mimo że nie biega jak opętany po boisku to daje z siebie tyle samo co w Barcelonie, a jest krytykowany jakby to on spowodował porażkę Argentyny w finale
1
http://bi.gazeta.pl/im/4a/75/11/z18307914Q,Memy-po-finale-Copa-America-Chile---Argentyna.jpg
2
zgodzę się, ale nie w zupełności. W finale Messi był widoczny jednak każdy może wydać się bezsilny kiedy to każdy fauluje. Messi mógł pociągnąć niektóre akcje sam, lecz wolał grać zespołowo i podawał, a to że nie miał kto wykończyć tych sytuacji to już inna sprawa. Messi (z tego co pamiętam) oddał tylko 2 strzały na bramkę. były to dwa wolne po których piłka odbiła się od obrońców. Strzelił karnego, czyli zrobił to co w jego obowiązku, reszta zależała od pozostałych członków drużyny. Według mnie krytyka powinna spaść na tych nieudaczników którzy przestrzelili karne. A Messi zrobił co mógł.
8
Szkoda że Leo zagrał w tym turnieju. Pewnie Argentyna nie wyszłaby z grupy. Może wtedy zrozumieliby niektórzy, że bez Messiego ta drużyna nie istnieje. I może zamiast go krytykować zaczęliby go wspierać...
0
W takim razie co? drybligi- Alexis lepszy. Medialność- kolejny punk dla Sancheza, Rola w zespole- Alexis w Barcelonie grał drugoplanową rolę w zespole, a w tym stał się liderem zespołu. To pokazuje że Sanchez przewyższa i przewyższał Turka pod każdym względem w statystykach i nie tylko...
0
Nic nie mam do tego transferu, ale przypomnijmy sobie lato ubiegłego roku kiedy do Arsenalu nasz kochany zarząd sprzedał Alexisa Sancheza za 42,50 mln € czyli mniej więcej tyle co za Turka.
Dla porównania Alexis kiedy od nas odchodził miał 25 lat. Turan który ma przyjść ma 28
GOLE I ASYSTY
Alexis Łącznie: 13/14: GOLE 21 ASYSTY 17
Turan Łącznie: 14/15: GOLE 3 ASYSTY 6
I TU nasuwa się pytanie " kto kur*a pracuje w tym zarządzie" bo o ile do samych transferów nie można się dorzucić to do ich ceny to i owszem. Dla mnie Alexis mógł odejść przynajmniej za 60 mln, natomiast Turan za 30-35 mln
1
Najlepiej krytykować Messiego, a higuaina ogłosić bohaterem kraju. Bo strzelił Jamajce... Dodam tylko że Leo jako JEDYNY trafił do siatki w rzutach karnych w finale. W przeciwieństwie do tej bandy patałachów, których nikt nie krytykuje.
1
Ogólnie nic nie mam do Bartka, ale wydaje mi się trochę szemrany. Razem z Roselem. Popełnia błędy jednak puki co jest dobrze. Lapota byłby wspaniały lecz postawienie na Abiego nie było najlepszym zagraniem.
0
Do finału doszli pilkarze w finale trener wystawił higuaina zamiast teveza. Zdjął Aguero choć ten mógł jeszcze grać. Ten trener po prostu nie ma jaj. Tak samo jak Sabella. Tylko pieści się zamiast ich ustawić do szeregu. W Barcelonie było to samo
1
Przynajmniej wiemy że mamy wspaniałego bramkarza.
2
Myślę że grał zbyt zespołowo, wolał podawać jednak były takie akcje które mógłby wykończyć sam. Szkoda
1
A myślałem że tylko na Onecie piszą takie pierdoły.
2
Kompleks Ronaldo, kompleks Realu, nawet awatar... jak masz taką obsesję to tam pisz swoje wypociny, a nie tutaj.
1
Breaking news: Hiquain ma dożywotni zakaz reprezentowania barw Argentyny.
Ps. Gratulacje dla Chile zasłużyli. Szkoda mi jedynie Messiego. Grać pod wodzą tak ch##owego trenera i dzielić szatnie z takim zawodnikiem jak hiquain. Cóż pozostaje współczuć.
0
Nie płacz.
0
To w takim razie kto jest najlepszy na boisku?
0
Gdyby Argentyna grała tak jak Chile, to pewnie byś się nie odezwał. Bądź obiektywny
3
Najlepszy na boisku jest Sanchez. Co za panowanie nad piłką, nie mam pytań. Mecz wyrównany, a gol może paść w każdej chwili. Mam nadzieję że karnych nie będzie bo karne to loteria, tyle....
0
Dopiero od kilku minut wiem o transferze Ardy do FCB. Powiem wam że jestem zachwycony. Gość ma świetne panowanie nad piłką. A co do asyst to chyba jest na tym samym poziomie co Ivan. Także linia pomocników ( Turan-Busqueds-Rakitiç+ Iniesta, Rafinha oraz Vidal) jest dobrze!!!!
0
Osobiście nie przepadam za Bartomeu, tak jak zauważył użytkownik "Wikson" odkąd wygraliśmy Tryplet wszyscy zapomnieli o tym że Bartomeu był zamieszany w różne afery i był powszechnie Nie lubiany. Ja jednak uważam że wybór lapoty albo Bartomeu będzie dobry. Gdyż Bartomeu zapewni nam (puki co) stabilizacje, bo nie będzie wymiany cego sztabu szkoleniowego, .medyków, dietetyków itp. Narazie zapewnia nam w miarę solidne transfery. Zaś Lapota chce oczyścić klub z różnych afer, zarzutów. chce dobra klubu i myśli przyszlosciowo. Mam nadzieję że po wygraniu wyborów żaden z dwojga nas nie zawiedzie.
1
Taaa... no zobaczymy, jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko.
Kwestia ceny- wydaje mi się że w tych czasach kupowanie zawodnika za 40-50 mln staje się normalne i coraz bardziej powszechne i w sumie to nie ma co się dziwić. Za 10 lat najdroższe transakcje będą sięgały 150-200 mln. Tak już jest niestety
0
Tak, Mata sezonie 2013-14 przez pół roku praktycznie cały czas siedział na ławce rezerwowych. Bo Mourinho wolał Oscara który grał właściwie na tym samym poziomie co Hiszpan. Tyle że Mata wcześniejszy sezon miał bardzo udany. A mimo to nie dostał szansy od Mourinho
PS. Nie napisałem (chelsea niszczy zawodników) tylko (chelsea niszczy rozwój zawodników) dodam jeszcze ze tylko niektórych.
2
Antalyaspor. hmm muszę sobie gdzieś to zapisać. od nowego sezonu mój trzeci wybór w kwestii oglądania meczów.
0
Zobaczymy co Argentyna pokaże w półfinale, bo jeśli to samo co do tej pory to Chile już może pucować miejsce w gablocie. Jeśli jednak Argentyna pokaże klasę w jutrzejszym meczu to o wskazanie faworyta w finale będzie bardzo trudno.
0
Chelsea i Mou uwielbiają "niszczyć" rozwój zawodników. Torres, Mata, Salah, De Bruyne, Salah no i Cuardado.
0
https://en.m.wikipedia.org/wiki/FIFA_World_Player_of_the_Year Nie wiem skąd masz takie dane ale Szewczenko w 2004 roku zajął trzecie miejsce. Drugie Henry, a zwycięzcą był nikt inny jak Ronaldinho. Sprawdzałem na polskiej i zagranicznej Wikipedii także, naprawdę nie wiem skąd masz takie dane :)
0
Nie, po prostu stwierdzam fakt.
0
Tiaaa "DNA Barcelony" to samo jest w reprezentacji Argentyny w której zawsze wybierają Selekcjonera pochodzenia Argentyńskiego .
0
"miał w swoim sezonie udane jedynie 3 sezony. "
Po pierwsze pisz z sensem↑
Po drugie nie krytykuj, nie mając dokładnych danych: Ronaldinho został wybrany graczem roku przez France Football w 2005, a dwukrotnie otrzymywał złotą piłkę FIFA W latach 2004, 2005.
Po trzecie, przez te kilka lat grał z finezją i magią, był oklaskiwany nawet przez fanów Realu. Także taki piłkarz, z takimi osiągnięciami na pewno zalicza się do najlepszych na świecie.