W takim razie już wiem gdzie pójdzie. Agent Pogby powiedzia, albo Real albo Barcelona. A kto zapłaci ponad 80 mln za Paula Pogbe i da mu bez problemu 12 mln/sezon? -Podpowiedź: Na pewno nie Barca. Perez łapy zaciera...
Szczerze mówiąc gów#o wiem na temat tych działaczy FIFA, ale wiem że jedna sprawa wyjątkowo śmierci. Mianowicie MŚ 2022 W Katarze (zimą) ktoś brał w łapę i to gruby hajs. Jak można robić mundial w środku sezonu, mało tego w wigilie. Ew kraju który ma gó#no wspólnego z piłką. Chciałbym się wybrać na MŚ 22 ale na pewno nie do Kataru i na pewno nie zimą. To jest chore. Dla tych ludzi liczy się $$$ a nie dobro Piłkarzy czy kibiców.
Nieeeeee. Co to komu przeszkadzało. Druga sprawa, mam nadzieje że zagramy w trzecim zestawie strojów, bo te jaskrawo (żółte czy tam zielone) )koszulki jakoś nie specjalnie mi się podobają. Swoją drogą już nie mogę się doczekać tego meczu. Dzisiejszy finał Ligi Europy to przy tym mały pryszcz.
Nie rozumiem co ludzie mają do Beniteza. Gość wygrał- L. Mistrzów, Europy, kilka superpucharów, kilka mistrzostw kraju. A to, że Napoli z drewnianymi zawodnikami przegralo z Dnipro. To nie jest wyłącznie wina Rafy. Tak, Ancelotti to lepszy trener, ale wybór Pereza wcale nie jest najgorszy.
Ps. Pamiętam jak Real odpadł z ligi Mistrzów z Juventusem, wtedy 90% kibiców na stronie rm.pl pisało Ancelotti OUT. Po zremisowaniu z Valencia protesty nasiliły się wtedy Prawie Wszyscy pisali Ancelotti OUT. Nagle Perez zwalnia Carlo i wszyscy "CO?" "NIE!" z dla mnie to dziwnie, bo albo ktoś jest nieasertywny i powtarza po wszystkich albo doznał olśnienia i nagle zamiast "Ancelotti OUT jest Ancelotti Come back!
Wiecie, ja już nawet przywykłem do nowych strojów. Od rana wszędzie to widzę: na Facebooku na instagramie, tutaj... powiem szczerze że wydawało mi się że będzie tragicznie, teraz jak tak patrzę to nie wygląda to tak źle. Wiadomo NIKe mogło wykonać lepiej robotę, ale boisko to nie wybieg dla modelek. Dlatego stroje to akurat najmniej istotny element.
Można nie lubić C. Ronaldo, ale po tym co przeczytałem to widzę jak bardzo dup# was (redakcja) boli. 48 bramek czy słusznie czy, nie szacunek się należy. "Szacunek kapitanie grzmocie!" Niezła dawka ironii. Ale tak poza tym to fajny artykuł, ciekawe podsumowanie. I zabawne nagrody specjalne. Aaa i jeszcze jedno. Według mnie: Najgorszy transfer- Vermaelen. Chłop zagrał w ciągu całego sezonu około 60 min. Nie mówię że to niewypał ogólnie. Tylko tego sezonu.
Do tych co myślą, że ten mecz nie jest ustawiony. Barca strzela 2 gole. Piłkarze Deportivo nawet nie wychodzą z własnego pola karnego. Po czym szaleńczo atakują i strzelają 2 bramki dające im utrzymanie. Korzyści? Barca nic na tym nie traci. Drużyna Deportivo pozostaje w I lidze Hiszpańskiej. Cały mecz to klepanie Barcy. Zamiast manity. OK myślcie co chcecie. Ale dałbym sobie rękę uciąć że ten mecz zakończy się remisem. Mecz ustawiony. (Moja opinia) ale cieszmy się bo za chwilę wielka feta.
Krótko mówiąc. Są pewne rzeczy których nie można kupić. Chyba 10 mln rocznie przez 20 lat nie zrobi aż takiej różnicy. A klub też dobry wizerunek musi mieć! Ale pewnie i tak będzie Pepsi-Nou. A w Madrycie Cocacola-Bernabeu. Bo o takich sprawach decyduje zarząd dla którego liczy się $$$
Tyle, że Bartra kocha ten klub i zostanie na pewno. Sam mówił kiedyś, że w Realu oferowalo mu 3 razy tyle co zarabia w Barcelonie. Więc jakby miał odejść. To by odszedł już dawno. On wie że musi pracować. A Mascherano wieczny nie jest. I w końcu może nawet za rok, duet obrońców będą tworzyć Pique-Bartra
4
Widzieliście cytat tygodnia :D Alves..MARCA
0
50 mln za tryplet?
- Pisaliscie o tym kilka dni temu ;)
5
Dziadek Xaviego najlepszy :D
0
W takim razie już wiem gdzie pójdzie. Agent Pogby powiedzia, albo Real albo Barcelona. A kto zapłaci ponad 80 mln za Paula Pogbe i da mu bez problemu 12 mln/sezon? -Podpowiedź: Na pewno nie Barca. Perez łapy zaciera...
10
Szczerze mówiąc gów#o wiem na temat tych działaczy FIFA, ale wiem że jedna sprawa wyjątkowo śmierci. Mianowicie MŚ 2022 W Katarze (zimą) ktoś brał w łapę i to gruby hajs. Jak można robić mundial w środku sezonu, mało tego w wigilie. Ew kraju który ma gó#no wspólnego z piłką. Chciałbym się wybrać na MŚ 22 ale na pewno nie do Kataru i na pewno nie zimą. To jest chore. Dla tych ludzi liczy się $$$ a nie dobro Piłkarzy czy kibiców.
0
Nieeeeee. Co to komu przeszkadzało. Druga sprawa, mam nadzieje że zagramy w trzecim zestawie strojów, bo te jaskrawo (żółte czy tam zielone) )koszulki jakoś nie specjalnie mi się podobają. Swoją drogą już nie mogę się doczekać tego meczu. Dzisiejszy finał Ligi Europy to przy tym mały pryszcz.
2
Nie rozumiem co ludzie mają do Beniteza. Gość wygrał- L. Mistrzów, Europy, kilka superpucharów, kilka mistrzostw kraju. A to, że Napoli z drewnianymi zawodnikami przegralo z Dnipro. To nie jest wyłącznie wina Rafy. Tak, Ancelotti to lepszy trener, ale wybór Pereza wcale nie jest najgorszy.
Ps. Pamiętam jak Real odpadł z ligi Mistrzów z Juventusem, wtedy 90% kibiców na stronie rm.pl pisało Ancelotti OUT. Po zremisowaniu z Valencia protesty nasiliły się wtedy Prawie Wszyscy pisali Ancelotti OUT. Nagle Perez zwalnia Carlo i wszyscy "CO?" "NIE!" z dla mnie to dziwnie, bo albo ktoś jest nieasertywny i powtarza po wszystkich albo doznał olśnienia i nagle zamiast "Ancelotti OUT jest Ancelotti Come back!
0
Ahhh, to były czasy... :)
0
W czym? :D
0
Szkoda, brakuje mi Torresa w kadrze. :c
0
Sprawa jest prosta. Jeśli chce wygrywać trofea to niech zostanie w Barcelonie, jeśli woli kase niech idzie do PSG/CITY.
3
http://cache1.asset-cache.net/gc/474529232-lionel-messi-of-fc-barcelona-plays-with-his-gettyimages.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=GkZZ8bf5zL1ZiijUmxa7QQMd%2FJAviElx4j5uEqSZ45xJ%2F20SmGo0QuUqWLuipOpny86xVnXgOZM%2B9G9bVcTLlA%3D%3D Mistrz i przyszły Mistrz
1
Ty tak serio ? :D
11
Wiecie, ja już nawet przywykłem do nowych strojów. Od rana wszędzie to widzę: na Facebooku na instagramie, tutaj... powiem szczerze że wydawało mi się że będzie tragicznie, teraz jak tak patrzę to nie wygląda to tak źle. Wiadomo NIKe mogło wykonać lepiej robotę, ale boisko to nie wybieg dla modelek. Dlatego stroje to akurat najmniej istotny element.
1
Można nie lubić C. Ronaldo, ale po tym co przeczytałem to widzę jak bardzo dup# was (redakcja) boli. 48 bramek czy słusznie czy, nie szacunek się należy. "Szacunek kapitanie grzmocie!" Niezła dawka ironii. Ale tak poza tym to fajny artykuł, ciekawe podsumowanie. I zabawne nagrody specjalne. Aaa i jeszcze jedno. Według mnie: Najgorszy transfer- Vermaelen. Chłop zagrał w ciągu całego sezonu około 60 min. Nie mówię że to niewypał ogólnie. Tylko tego sezonu.
1
Niestety ten moment kiedyś nadejść musiał. Żegnaj LEGENDO!
0
Oczywiście transakcja na yt, obok komentarze- a tam co 20 komentarz napisany przez Polaka i co taki typowy gimb może napisać?! - Kur#a.
0
Zje$ał mu fotkę :D
0
Jaaaa pier#### to Mathieu ma dziecko. Ja pacze , a tam jakiś "rudy" biega. A tam mały Mathieu :D
1
Do tych co myślą, że ten mecz nie jest ustawiony. Barca strzela 2 gole. Piłkarze Deportivo nawet nie wychodzą z własnego pola karnego. Po czym szaleńczo atakują i strzelają 2 bramki dające im utrzymanie. Korzyści? Barca nic na tym nie traci. Drużyna Deportivo pozostaje w I lidze Hiszpańskiej. Cały mecz to klepanie Barcy. Zamiast manity. OK myślcie co chcecie. Ale dałbym sobie rękę uciąć że ten mecz zakończy się remisem. Mecz ustawiony. (Moja opinia) ale cieszmy się bo za chwilę wielka feta.
0
Masz ból dupy? Gościu, ręka była. Więc jak wolnego nir powinno być? !
0
Wiedziałem.....
0
Oceniasz go po JEDNEJ akcji. Proszę Cię. Ciekawe co mówiłeś jak Munir wymiatał z ogórkami w trakcie pre-sezonu....
0
Występy. Więc CR by wygrał w tej klasyfikacji Pichichi
0
Grupa krwi
0
Krótko mówiąc. Są pewne rzeczy których nie można kupić. Chyba 10 mln rocznie przez 20 lat nie zrobi aż takiej różnicy. A klub też dobry wizerunek musi mieć! Ale pewnie i tak będzie Pepsi-Nou. A w Madrycie Cocacola-Bernabeu. Bo o takich sprawach decyduje zarząd dla którego liczy się $$$
0
*szło, oczywiście na jesień...
0
Humels oczywiście za nazwisko, po mundialu jeszcze śpi. Kur#### ja się pytam, gdzie Vermaelen?! I Douglas.
0
SashaGrey_69
Wszystko fajnie, tylko nie wiem czy ty wiesz, ale mamy Ban transferowy. Więc takie zakupy to możesz sobie robić w grze FIFA 15
0
Tyle, że Bartra kocha ten klub i zostanie na pewno. Sam mówił kiedyś, że w Realu oferowalo mu 3 razy tyle co zarabia w Barcelonie. Więc jakby miał odejść. To by odszedł już dawno. On wie że musi pracować. A Mascherano wieczny nie jest. I w końcu może nawet za rok, duet obrońców będą tworzyć Pique-Bartra